Fundacja Daje Siebie | Pomoc oszukanym Konsumentom | Odstąpienie od umowy | Zwrot towaru do sprzedawcy

Słowa i frazy nawiązujące do strony:

Fundacja pomagająca konsumentom – fundacja Daje Siebie. Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji. Pomoc w anulowaniu umowy z pokazu. Fundacja Daje Siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy, czyli najczęściej – podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc, jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji, czy można zwrócić towar promocyjny, czy sprzęt medyczny podlega zwrotowi do sprzedawcy? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Fundacja Daje Siebie – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy, czyli pomoc konsumentom? Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie, fundacja, która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom oszukanym na tzw. pokazie. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje. Oszukani na garnki, czyli naciągnięci podczas spotkani

Posłuchaj Rozmowy

Posłuchaj – jak wygląda rozmowa sprzedawcy z klientką.
Podczas pokazu i podpisywania umowy – miły, sympatyczny, “chcący pomóc”.
Jego podejście i zachowanie zmienia się – na wieść o tym iż konsumentka zamierza zrezygnować z podpisanej umowy

Darowizny

Wsparcie Fundacji Rachunek bankowy

Bezpośredni numer rachunku bankowego Fundacji,
by MÓC PRZEKAZAĆ WSPARCIE DASZYCH DZIAŁAŃ ORGANIZACJI
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581 mBank

Fundacja Daje Siebie

Pomoc konsumentom oszukanym na pokazie - odstąpienie od umowy

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to, by mówić Wam w teorii – co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.

***
Od rad i porad są Rzecznicy Praw Konsumenta
***

MY Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem, jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić, aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!!
Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta, pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość

Tomasz Bartoszak

Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

Pomoc Konsumentom

Dzwoni telefon do Fundacji. Odbieramy. I …
Coraz częściej słyszymy zdania, których przesłanie jest takie:

FUNDACJA MUSI MI POMÓC !

Komu ?

MI -KONSUMENTOWI !!!

A dlaczego “musimy” pomóc?

PODPISAŁEM UMOWĘ, ALE CHCE Z NIEJ ZREZYGNOWAĆ
!!! 
BO MNIE OSZUKALI !!!
A SKORO WY – INNYM POMOGLIŚCIE,
TO MI TEZ POWINNIŚCIE !!!
TO PRZECIEŻ OBOWIĄZEK WASZEJ FUNDACJI !!!

W tym miejscu  pragniemy odwołać się
– zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz, że ktoś ma OBOWIĄZEK,
by Twój problem rozwiązać ?
Prosisz o pomoc ? Czy żądasz ?

Twój ruch

OczekujeszNaszej pomocy ?

Oto Twojepierwsze kroki !

Nasza pomoc i wsparcie – nie oznacza, że Ty nie będziesz nic robić !!!
Niestety, ale My sami za Ciebie wszystkiego nie zrobimy !!!
Będziesz w pełni zaangażowany w cały proces odstąpienia od umowy !!!

Sami wszystkiego za Ciebie nie zrobimy !!!

Otrzymasz od nas instrukcje, które będziesz zobowiązany wykonać KROK po KROKU !!!
Punkt po punkcie.


To tylko – albo aż – TYLE.
Na dobry początek – oto pierwsze kroki, które powinieneś wykonać, jeśli chcesz, żeby Fundacja Daje Siebie – reprezentowała Ciebie i pomogła Tobie w odstąpieniu od umowy !!!

Przeczytaj REGULAMIN

Regulamin jasno i wyraźnie określa zasady udzielanej przez Fundację pomocy. Napisany na tyle prostym językiem, by każdy mógł zrozumieć jego treść !!!

Formularz ZGŁOSZENIOWY

Po przeczytaniu regulaminu zobaczysz formularz zgłoszeniowy. Po prostu: odpowiedz na kilka pytań, które pomogą nam w procesie odstąpienia od umowy

Daj nam czas

Po uzupełnieniu formularza - daj nam chwilę na jego przeanalizowanie. Odpowiedź otrzymasz w formie mailowej. W niej będą kolejne kroki, jakie będziesz zobowiązany wykonać

17 years of experience helping people for best solutions

Media o pokazach i prezentacjach

W mediach nieustanie mówi się o oszustwach, o naciąganiu seniorów, o sprzedaży produktów o znacznie zawyżonych cenach, podczas tzw. pokazów / prezentacji. Oto najnowsze reportaże, jakie można było całkiem niedawno zobaczyć w TV.

Prezentowane reportaże to zaledwie promil, spośród wszystkich publikacji medialnych jakie od lat pojawiają sie w różnego rodzaju mediach – czy to lokalnych czy ogólnopolskich. Poniżej umieszczone materiały wideo są tymi, w których o komentarz w sprawie stacje telewizyjne poprosiły przedstawicieli Fundacji Daje Siebie.
Życzymy miłego odbioru !

Opinie o Fundacji Daje Siebie

Jesteśmy jedną z nielicznych organizacji w Polsce,
działającą z myślą o ochronie praw Konsumentów.
Wyspecjalizowani jesteśmy w pomocy oszukanym na pokazie ,
tym – którzy chcą odstąpić od umowy podpisanej na pokazie / prezentacji.

W tej dziedzinie – NIE MAMY SOBIE RÓWNYCH !

Nie będziemy jednak chwalić się swoimi osiągnięciami,  zakończonymi sprawami, wszystkimi anulowanymi umowami.
Niektórzy Konsumenci mogliby wręcz uznać nasze statystyki i sukcesy za … niewiarygodnie wysokie – mimo że takie są faktycznie.
Dlatego … oddajemy głos tym – którzy kiedyś nam zaufali – i swpje sprawy nam oddali.
Oto opinie o Fundacji Daje Siebie – wyrażone przez Konsumentó którym Fundacja już pomogła.

2 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
164 komentarzy
Najnowsza
najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rozrzalona Krystyna
1 miesiąc temu

Niestety nie mam za co dziękować fundacji moja sprawa była trochę skomplikowana i bardzo liczyłam na pomoc niestety jej nie uzyskałam. Wynika z tego że fundacja nie jest dla ludzi którzy potrzebują pomocy lecz tylko do prostych spraw. Bardzo proszę wszystkich aby nie uczestniczyli w tzw. pokazach sprzedażowych tyle się o tym mówi a ciągle dajemy się naciągnąć.

Zdzisław Pietracha
7 miesięcy temu

Chciałbym serdecznie podziękować fundacji dzięki Wam mój teść nie musi płacić za wątpliwej jakości towar wciśnięty na pokazie Expectes z Poznania Scenariusz działania tak jak zawsze socjotechnika ukierunkowana na starszych ludzi Na początku miałem zamiar zrobić to po swojemu kiedy jednak zdałem się na Fundacje to okazało się że moje działania byłyby błędne od samego początku Jestem niezmiernie wdzięczny i życzę wytrwałości w dalszych działaniach a Wasz przykład niech spowoduje że My konsumenci staniemy się lepsi dla innych bo przecież karma wraca Andrzej

Stefan Mrug
7 miesięcy temu

Dziękuję bardzo fundacji za pomoc i czas poświęcony w odstopieniu od umowy . Rodzice dali się naciągnąć na pokazie co trzeba było odkręcić a dzięki fundacji udało się to w stu procentach jeszcze raz DZIĘKUJĘ i polecam fundację Daje Siebie

Maria
1 rok temu

Serdecznie dziękuję Fundacji “Daje Siebie” za pomoc. Sama nie dałabym rady z odstąpieniem od umowy sprzedaży, z odesłaniem niechcianych, zbytecznych i słabej jakości zakupów oraz zwrotem zapłaconej gotówki. Dzięki fundacji wszystko zostało załatwione profesjonalnie, szybko i pozytywnie. Szczerze polecam fundację.

Maria

Krystyna Średzka
8 miesięcy temu
Reply to  Maria

Krystyna wrzesień 2021

Słowa bardzo dziękuję- Fundacji Daje Siebie – wydają mi się, po załatwieniu całej sprawy takie jakieś za małe . Po tym , jak dałam się nabrać tym oszustom, naciągaczom z pokazu. Ile było nerwów i nieprzespanych nocy a teraz ulga i wdzięczność – zupełnie nieznanym mi osobom. Pomogli w odstąpieniu od umowy , w zwrocie paczek. i anulowaniu kredytu. Na pokazie gdy ogłoszono zwycięzców czuliśmy się z mężem wybrańcami i szczęściarzami. Przy podpisywaniu umowy , dowiedzieliśmy się , że za jeden produkt musimy zapłacić a 4 w prezencie dostajemy. Mata do masaży była za jedyne 11 TYSIĘCY.
Trochę głupio było się wycofać, tyle rzeczy było przecież w prezencie.
Otrzeżwienie przyszło dopiero w domu. A rano to złość i kompletne zagubienie.
Sprawdziliśmy ceny produktów i złość była jeszcze większa na siebie.
Trafiliśmy na Fundację Daje Siebie. POMOGLI, SZYBKO I SPRAWNIE. Zaufaliśmy. Zaufaj i TY. Są profesjonalni i kompetentni. Krok po kroku prowadzili nas do pomyślnego zakończenia sprawy. Nasza rada NIE CHODŻ NA POKAZY.

Stella
1 rok temu

Po raz drugi bliska mi osoba dała się nabrac oszustom. Poprzednio nic nie mogłam z tym zrobić bo było to 8 lat temu, ale teraz postanowiłam spróbować. Oszuści to firma Vita Lift. “Prezenty” to kilka duzych paczek, które zawierały min. materac, robot, masażer, słuchawki itd. Wszystko to kiepskiej jakości, ale za to bezcenne . Z ratami to prawie 14 tys. Zł. Wsciekłość dodała mi siły. Znalazłam Fundację Dajemy Siebie i namówiłam “poszkodowanego”- mądrego do tej pory faceta, aby spróbował się z tego wyplątać. Zgłosiłam problem do Fundacji i zaczeliśmy krok po kroku realizować plan odstąpienia od umowy. Łatwo nie jest, trzeba bardzo dokładnie czytać instrukcje i wykonywać polecenia. Osoby starsze, bez pomocy rodziny, nie mają szans na odesłanie wszystkich “prezentów” i na to liczą oszuści. My daliśmy radę. Jesteśmy bardzo wdzięczni Fundacji za pomoc.
Super, że jesteście.

Ilona
1 rok temu

Dzięki Fundacji w bardzo szybkim tempie udało się odstąpić od umowy ze sprzedawcą Vita Lift, i anulować bardzo dużą umowę kredytową, bez Was nie udałoby się tego zrobić samemu, dziękuję pięknie za to co robicie, pozdrawiam goraco

Jolanta
1 rok temu

Dzieki pomocy Fundacji udało mi sie uporac z kłamcami z firmy VitaLift. Odzyskałam pieniadze i usmiech na twarzy. Bardzo dziekuję Wam za pomoc w mojej sprawie i nieocenione ponadprzecietnie profesjonale wsparcie. Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Wojciech
1 rok temu

dziękuję Pracownikom Fundacji za pomoc w realizacji czynności odstąpienia od zmanipulowanej umowy. Fundacja pokazuje kroki po kroku jak można wycofać się z umowy. Należy jedynie postępować zgodnie z zaleceniami, które są publikowane na stronach Fundacji.
Apeluję, nie dajcie się nabrać na propozycje głoszone na pokazach. Jest to zalegalizowane oszustwo.
Świetnie że w sieci są Stowarzyszenia, które pomagają “trafionym”. Jeszcze raz gorąco dziękuję za pomoc i z przyjemnością przekazuje darowiznę na rzecz Waszej organizacji.

Marcin CH.
1 rok temu

Dziękuję Fundacji za pomoc w skutecznym zwrocie przedmiotów zakupionych przez rodziców na jednym z pokazów. Dzięki Wam i waszej pracy wielu ludzi zostanie jeszcze uratowanych z tarapatów finansowych, w które to często nieświadomie wpadli przez nieuczciwe praktyki zwykłych naciągaczy, bo trudno nazwać ich sprzedawcami. Apeluję żeby nie bać się zaufać fundacji i wykonać rzetelnie niezbędne czynności a sukces będzie gwarantowany. W razie trudności skorzystać z pomocy osób bliskich, które poruszają się sprawnie w świecie wirtualnym i bez problemu wykonają wszystkie polecenia z dostarczanych instrukcji. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza i życzenia sukcesów w rozwoju Fundacji, Dziękuję że jesteście i pozdrawiam całą załogę.

Tomek
1 rok temu

Najlepsze co mogę teraz zrobić to podziękować Fundacji za tak doprecyzowaną pomoc, dzięki której nie tylko ja mogę odetchnąć z ulgą, ale i również moi rodzice, którzy zostali wciągnięci w taki pokaz i w umowę sprzedaży. Historia tego jak się to wszystko potoczyło jest na tyle ciekawa, że chcę się z nią tutaj podzielić, bo widać w tym mechanizm w jaki sposób naciągane są starsze osoby:
Wszystko zaczęło się od telefonu (na numer stacjonarny), który ja odebrałem. Odezwała się jakaś Pani, która się przedstawiła, podała z jakiej jest firmy i od razu oczywiście poinformowała o tym, że mój numer został wylosowany i dzięki temu wygrałem ekspres do kawy. Żeby móc odebrać nagrodę wystarczy tylko podjechać i odebrać ten ekspres do domu weselnego TARNOWIANKA w Tarnowie. Stwierdziłem, że skoro Pani się natrudziła to jej wysłucham. W rozmowie Pani zapytała mnie o wiek, więc jak powiedziałem, że mam 25 lat, od razu zmieniła ton i odpowiedziała, że mogą z tej wygranej skorzystać osoby powyżej 40-go roku życia. Mój tata był w domu, wiec przekazałem mu telefon na głośnomówiący. Pani podała jakiś numer seryjny tego ekspresu i termin odbioru. Mój tata upierał się, że skoro ekspres jest wygrany to trzeba pojechać i go odebrać. Pojechałem więc z siostrą i rodzicami na to spotkanie, żeby czasem nie wcisnęli rodzicom jakiegoś kitu. Po podjechaniu pod lokal goryle na wejściu robili selekcję osób, jak zobaczyli starsze osoby w towarzystwie młodych osób, zaprowadzili nas do drugiej pustej sali, bo w pierwszej było jakieś spotkanie (był tam ten pokaz “teatrzyk” wspaniałych produktów). Mili Panowie poprosili o imiona i numer telefonu, i przepraszali, że nie można było przez COVID zorganizować spotkania (jakbyśmy byli durni i nie widzieli, że w sali obok jest już spotkanie). Ekspresu oczywiście nie dostaliśmy, a w ramach ich sprytnego zagrania poprosili o wybranie koloru ekspresu, który ma dostarczyć kurier do domu. Nie poprosili nawet o żaden adres, tylko że kurier będzie się kontaktował na podany telefon. Kontaktu oczywiście nie było. Ściema totalna.
To był dopiero początek. Firma EXPECTES Sp. z o.o. dzwoniła znowu. Odebrał mój tata, który zarzucił, czemu tego ekspresu nie otrzymał. Po długich tłumaczeniach się firmy, że to jakaś pomyłka itp. Zaprosili na kolejne spotkanie, na które pojechali tylko rodzice (bo chcieli “tylko” odebrać ten obiecany ekspres). 24-02-2021 odbyło się to spotkanie, które z relacji rodziców przebiegało dokładnie tak, jak na filmach umieszczonych na stronie fundacji. Ten sam sprytny system, tak samo wyglądające “losowanie”. Oczywiście Moi rodzice wygrali i dali się na to nabrać. Wrócili do domu z umową na zakup 8 produktów, które rzekomo warte są łącznie około 35 tyś złotych. Wszystkie produkty oprócz maty nefrytowej były gratis. Na umowie widniała kwota do zapłaty 10900,00 zł w 48 ratach po 292 zł. Jeszcze tego samego dnia wróciliśmy pod ten lokal po to, by oddać ten szajs. Niestety Panowie z bardzo miłych osób okazali się “skur…….”, że aż zrobiło się bardzo niemiło, poleciały przekleństwa i wyśmiewanie nas, że się nie znamy, a produkty są warte jeszcze więcej niż nam się wydaje. Produktów nie udało nam się oddać, bo było to niemożliwe i dane o kredycie już rzekomo wysłano do banku.
Na drugi dzień zadzwonił Alior Bank w sprawie uruchomienia kredytu. Poinformowaliśmy, że będziemy rezygnować z umowy bo mamy na to 14 dni. Bank spokojnie to przyjął.
Zacząłem szukać na Internecie sposobów na zerwanie umowy z EXPECTES Sp. z o.o. I wtedy natrafiłem na FUNDACJĘ DAJE SIEBIE. Na początku wiadomo, były jakieś obawy. Ale po przeczytaniu komentarzy umieszczonych na tej stronie, opisujących dokładnie ten sam rodzaj oszustwa – nabrałem częściowego zaufania do Fundacji. Wysłałem formularz zgłoszeniowy. Bardzo wziąłem do siebie zasadę FUNDACJI DAJE SIEBIE, która brzmi: “Czytaj uważnie – albo wcale”. Pracuje w urzędzie więc taka praktyka jest dla mnie czymś obowiązkowym. Nabrałem jeszcze większego zaufania. Zacząłem więc postępować zgodnie z instrukcjami w nadsyłanych mailach i umieszczonych po zalogowaniu na stronie w strefie konsumenta. Na stronie fundacji jest wszystko co potrzeba, nie ma konieczności kontaktowania się telefonicznie. Instrukcja jak postępować podzielona jest na trzy etapy, każdy z nich jest dokładnie opisany. Więc jak ktoś będzie się kierował zasadą “czytaj uważnie – albo wcale”, nie będzie miał problemów ze zrobieniem wszystkiego z NIEZBĘDNYMI SZCZEGÓŁAMI. Jak wysłać odmowę, jak przygotować paczki (jak zrobić zdjęcia paczek, jak je zapakować), jak zamówić kuriera po paczki i jak za niego zapłacić – odpowiedzi na te oraz inne pytania są zawarte na stronie FUNDACJI DAJE SIEBIE.
FUNDACJA DAJE SIEBIE to przepis na w 100% pewne zerwanie umowy ze sprzedawcą pod warunkiem, że zrobi się wszystko zgodnie z tym “przepisem”. Wiem co mówię, bo sam z tego skorzystałem. Zrobiłem wszystko co trzeba w imieniu rodziców, a fundacja spisała się tak jak tego oczekiwałem. Dziękuję raz jeszcze FUNDACJI za pomoc, na czele z Panem Tomaszem.

Ewa
1 rok temu

Bardzo dziękuję Fundacji za pomoc. Jestem ogromnie wdzięczna za szybkie, profesjonalne działanie i za poświęcony czas na zajęcie się moim problemem. Dobrych rad słyszałam dużo, za wszystkie jestem wdzięczna ale konkretna pomoc jest nieoceniona. Podejrzewam, że pracy będziecie mieć jednak dużo. Mieszkam w małej miejscowości, która chętnie jest odwiedzana przez firmy sprzedające różne towary oczywiście wyłącznie po to, aby uszczęśliwić ludzkość na drugim końcu Polski. W najbliższym czasie, w lokalnej gazecie zamieszczę ogłoszenie o Państwa Fundacji. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Helena
1 rok temu

Dzień Dobry,

Uprzejmie proszę o informację i o pomoc w następującej sprawie:
Dnia 2021-02-04 na spotkaniu z firmą Expectes Sp. z o.o. z Poznania we Wrocławiu podpisałam (za szybko, bo wygrałam w tzw “losowaniu” ) umowę zakup 9 urządzeń AGD za 10900,00 zł . Płatność w ratach.
2021-02-05 Bank dzwonił w sprawie rat do mnie Poinformowałam Bank Alior o zerwaniu umowy z Expects. Płatność w ratach.
2021-02.05 telefonicznie powiadomiłam Firmę Expectes o fakcie zerwania umowy. Telefonicznie obiecano, że do 48 h zgłosi się Pracownik Firmy i powiadomi mnie o sposobie zwrotu towaru AGD.
2021-02-05 zerwałam w/w umowę i wysłałam na adres Expectes za potwierdzeniem odbioru.
Do 2021-02-15 nie otrzymałam odpowiedzi jak również nikt z Expectes nie dzwonił do mnie. Nie mogę dodzwonić się do Expectes. Zdaję sobie sprawę, że zobowiązuje mnie określony termin załatwienie w/w sprawy.
Od umowy odstąpiłam` pisemnie 202-02-05 zgodnie przepisami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, odstąpiłam od umowy bez podania przyczyny.

Proszę o informację, jakie przepisy obowiązują przy zwrocie towaru po pisemnym zerwaniu umowy.
Z góry dziękuję za odpowiedź
pozdrawiam słonecznie ze skutych mrozem i śniegiem Kuźnik we Wrocławiu

TREŚĆ UKRYTA PRZEZ ADMINISTRATORA – DANE OSOBOWE

Jerzy
1 rok temu

Barzdo gorąco dziekujemy Fundacji . Dzieki Wam odzyskaliśmy spokój.
Skuszeni wizja darmowego pobytu w hotelu w nadmorskiej miejscowości “skorzystaliśmy” z pokazu organizowanego przez firmę ENEDA z Białegostoku.
Pokaz niewiele miał wspólnego z hasłem “Polska dla hoteli” – tak to zapowiadano przez telefon. Prezentowano zaś różnego rodzaju sprzety”prozdrowotne”. Zostaliśmy wylosowani ! Kilka nagród w pakiecie, płacisz tylko z jedna rzecz ! W dogodnych ratach. Kiedy w domu zorientowalismy się że zostalismy nabici w butelkę bo kupiliśmy sprzęt wielokrotnie przekracający realną wartośc , chcieliśmy go zwrócić. Sprzedawca powiedział ,że nie ma takiej możliwości !
Całe szczęscie , że znaleźliśmy na forum internetowym adres Fundacji. Wstydziliśmy się przyznać komukolwiek , że w tym wieku daliśmy się oszukać. Jednak pan Tomasz wzbudził w nas zaufanie. Skorzystaliśmy z precyzyjnych instrukcji i sprawa została załatwiona pozytywnie !
To naprawde budujące , że są jeszce ludzie bezinteresownie poświecajacy swój czas by pomóc innym. Tacy ludzie właśnie tworzą Fundację ! Chętnie przekazujemy darowiznę .
Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Maria
1 rok temu

Chciałam serdecznie podziękować Fundacji za pomoc. Moja teściowa kupiła od firmy Eneda produkty za 10 tys. zł, które kompletnie nie były warte tej ceny. Znalazłam na stronie internetowej adres Fundacji i postanowiłam skorzystać z jej pomocy, choć miałam na początku obawy. I nie żałuję swojej decyzji. Fundacja precyzyjnie, krok po kroku udzielała wskazówek, co zrobić, by się z tej umowy skutecznie wycofać. Cały trud się opłacił i umowa została rozwiązana (kredyt bankowy też). Przekazałam darowiznę w podziękowaniu za pomoc oraz po to, by Fundacja mogła pomagać innym. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ !

Anna
1 rok temu

Bardzo dziękuję Fundacji Daję Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy zawartej na pokazie prowadzonym przez firmę New Life, która pod przykrywka wprowadzania nowej firmy na rynek polski wciska nieświadomym ludziom produkty w bardzo zawyżonych cenach. Uległam i ja. Ale, gdy emocje opadły i poszłam po rozum do głowy, firma nie przyjęła do wiadomości mojej rezygnacji. Szukałam opinii o firmie Valenti Torinto i znalazłam stronę Fundacji, na której był opis produktów i sprzedawcy. Wypełniłam formularz i krok po kroku stosując się do zaleceń,sprawa została pomyślnie załatwiona. Jestem bardzo wdzięczna ludziom, którzy bezinteresownie podejmują walkę z oszustami, naciągaczami, żerującymi na naiwności ludzkiej, szczególnie ludzi starszych. Bardzo sie cieszę,że zdecydowałam się na pomoc Fundacji. Przekazuję darowiznę , by mogli dalej pomagać innym.

Ewa i Staszek
1 rok temu

Bardzo dziękujemy za pomoc. Jesteście niesamowicie skuteczni, a przede wszystkim bardzo profesjonalni krok po kroku i udało się, choć wciąż nie możemy w to uwierzyć. Polecam waszą fundację wszystkim. Z przyjemnością wpłaciłam datek i cieszę się, że dalej będziecie pomagać ludziom. W takich sytuacjach wraca wiara w ludzi DZIĘKUJEMY!!!!

Atrur
1 rok temu

Dziękuję za pomoc, naprawdę pomagać potrafią polecam to nie łatwo ale dają radę !!!!!

Joanna
1 rok temu

Dziękuję serdecznie za pomoc Fundacji Daje Siebie- rzeczywiście to ludzie dający siebie, którzy pomagają skutecznie i uczciwie. Rodzice “wpakowali” się w niezłe tarapaty,stronę znalazłam szukając -jak odstąpić od umowy. Dlaczego polecam Fundacje? Strona opracowana w najmniejszych szczegółach, prowadzi krok po kroku, komunikacja za każdym razem- chociaż stosując się dokładnie do instrukcji- jest minimalna. Pieniądze odzyskane i spokojny sen. Jeśli już tutaj trafiłeś- zostań !

Agata
1 rok temu

Bardzo ale to bardzo dziękujemy za pomoc ! W naszym przypadku zaczęliśmy działać od razu gdy Tato “wygadał się” o zakupionych produktach – na szczęście dwa dni po pokazie. Fundację znaleźliśmy przypadkiem, gdzieś w komentarzach na YT szukając informacji w jaki sposób odstąpić od umowy. Postępowaliśmy zgodnie z przesłanymi instrukcjami – bardzo dużo czasu zajęło nam fotografowanie i pakowanie produktów ale zdawaliśmy sobie sprawę, że gra toczy się o bardzo duże pieniądze. Kontakt z fundacją szybki i bezproblemowy. Jednak jeśli ktoś przeczyta i obejrzy wszystkie filmiki wszystko będzie jasne i kontakt praktycznie będzie minimalny. Wpłacone pieniądze zostały szybko odzyskane. Szczerze polecamy Fundację Daję Siebie !

ZBIGNIEW KLAMUT
1 rok temu

Bardzo dziękujemy Fundacji za nieocenioną pomoc. Rodzice na pokazie zakupili “cudowne produkty” , wpłacili zaliczkę i kiedy zorientowali się jak zostali oszukani byli już z towarem i podpisaną umową w domu. Na szczęście w internecie znalazłam informacje o Fundacji i mimo pewnych wątpliwości, poprosiłam o pomoc. Człowiek staje się nieufny, kiedy tyle oszustów jest wokół, jednak Pan Tomasz i jego Fundacja przywracają wiarę, że dobrzy i bezinteresowni ludzie jeszcze istnieją. Dzięki wszystkim wskazówkom towar został odesłany i zaliczka wróciła na nasze konto. Jeszcze raz OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC.

Jolanta
2 lat temu

Dziękuje Fundacji za pomoc w odzyskaniu pieniędzy wpłaconych na pokazie. Na pokazie firmy Casada wpłaciłam całą kwotę za “super produkt”. Sprzedawcy tak potrafią zmanipulować, że przez chwilę wydawało mi się, że zrobiłam doskonały zakup. Po powrocie do domu dopiero dotarło do mnie co zrobiłam. Na szczęście trafiłam na Fundację Daję Siebie, to dzięki nim mogłam odstąpić od umowy i odzyskać moje pieniądze. Dzięki wsparciu i dokładnie pokazanym wskazówkom, udało się. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Fundację. Oni dali z siebie wszystko abym ja mogła odzyskać pieniądze. Zawsze będę o tym pamiętała i będę wszystkim (kto znajdzie się w podobnej sytuacji) gorąco polecała Fundację. Dziękuję

Andrzej
2 lat temu

Dziękuję Fundacji za pomoc w odzyskaniu pieniędzy,Dzięki Wam odzyskałem pieniądze które wpłaciłem zmanipulowany podczas pokazu sprzętu firmy Casada .
Na drugi dzień po pokazie wrócił mi zdrowy rozsądek i zacząłem szukać w internecie wskazówek jak odzyskać kasę i zwrócić zakupiony towar.
Najpierw znalazłem te same produkty co na pokazie w znacznie niższych cenach (niektóre dziesięciokrotnie niższe) i wtedy natknąłem się na Fundację Daje Siebie. Wypełniłem formularz zgłoszeniowy a po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi ze strony Fundacji rozpocząłem procedurę odstąpienia od umowy, stosowałem się do wszystkich zaleceń Fundacji i pieniądze wróciły na moje konto. Przyznam szczerze że miałem obawy
czy fundacja potrafi pomóc w odzyskaniu forsy, ale myliłem się i dlatego jeszcze raz dziękuję za pomoc i polecam wszystkim zmanipulowanym
na pokazach Fundację Daje Siebie. Tam pracują naprawdę profesjonaliści i potrafią pomóc w walce z nieuczciwymi firmami wykorzystującymi naiwność ludzką.
pozdrawiam Andrzej

Agata
2 lat temu

Dziękuje Fundacji za pomoc. Dzięki Wam mogłam pomóc tacie, który niestety uległ manipulacjom,świetnie wyszkolonych sprzedawców na tzw. pokazie. Cieszę się, że jeszcze są osoby godne zaufania. Szczerze i z czystym sumieniem będę polecać Fundację. Czas nagłaśniać takie pokazowe oszustwa i naciąganie zwłaszcza starszych osób na przedmioty , które nie są warte cen, które wciskają sprzedawcy. Raz jeszcze DZIĘKUJE 🙂

Joanna
2 lat temu

Bardzo dziękujemy fundacji za pomoc w rozwiązaniu umowy i odesłaniu produktów. Mieliśmy na początku wątpliwości czy nie jest to kolejne oszustwo, ale na szczęście okazało się, że pracownikom fundacji naprawdę można zaufać. Czytać ze zrozumieniem, postępować krok po kroku jak jest podane w przesłanych instrukcjach i naprawdę można się z trudnej sprawy wyplątać. Nasza wdzięczność jest ogromna. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc. Pozdrawiam razem z tatą 🙂

Gosia Kołosińska
2 lat temu

Kiedy w poniedziałek, po pokazie, chwaliliśmy się zakupami , moja córka natychmiast weszła w internet i udowodniła nam , że padliśmy ofiarą oszustwa. Szukając wiadomości dot. odstąpienia od umowy natrafiła na fundację DAJE SIEBIE. Wypełniła formularz zgłoszeniowy. Następnego dnia otrzymaliśmy mail z wiadomością, że Fundacja zajmie się tą sprawą. Postępowaliśmy zgodnie z zaleceniami Fundacji od momentu wysłania odstąpienia od umowy do firmy Welmax, poprzez odstąpienie od umowy kredytowej w banku, do zwrotu paczek. Wszystko poszło sprawnie i bezproblemowo Nikt do nas nie dzwonił i nie straszył konsekwencjami odstąpienia od umowy. Bardzo dziękujemy za doskonałą pomoc i cierpliwość, szczególnie panu Tomaszowi i polecamy Fundację wszystkim tym, którzy zostali “ofiarami pokazowych zakupów”.
G.K.

Mirosława Zamojska
2 lat temu

Wspaniała Fundacja! Jak wróciłam z pokazów i przekroczyłam próg swojego domu, to powoli zaczęłam odzyskiwać rozum. Nie wiem jak to się stało, że dałam się tak łatwo omamić. Szło im ze mną jak po maśle. W internecie na forum ludzi oszukanych znalazłam post pani, która napisała, że jest taka fundacja DAJE SIEBIE, która pomaga wszystko odkręcić. Nie bardzo wierzyłam, że to może być prawda, a jednak…Dzięki fundacji Daje Siebie pozbyłam się “wspaniałych zakupów” i kamień spadł mi z serca. Dziękuję Wam kochani z całego serca!!W takich czasach oszustów, powraca wiara w człowieka. Panie Tomku jest Pan kochanym człowiekiem!! Pozdrawiam!

Ewa
2 lat temu

Natknęłam sie na tych oszustow z valenti torino. Wplacilam pod wplewem strachu 10000 tysięcy bo zastraszono mnie że za mate masujaca nie otrzymam nic bo to sprzęt medyczny i zgodnie z jakimiś przepisami nie podlega odeslaniu. Normy dostałam więcej gadżetów ale straciłem dorobek swego życie. Że strachu wplacilam kasę bo mówili że nie mam szans na zwrot a jednak jest jakieś ojienko w tunelu. Czy możecie mi pomoc. Niby to wylosowalam a zostalam okrutnie oszukana. Na ookazie 15 czerwca w Zarach to sie odbylo. Blagam o pomoc bo nie do konca znam sie na tym. A pieniadze poszy. Czy jest jakas nadzieja Ewa Z Zar

Halina
2 lat temu

Zostałam zaproszona na pokaz w dniu 15.01.2020 r. do hotelu Mercure w Opolu przez firmę Lifemed Sp. z.o.o z Białegostoku. Konsultant mówił ciekawie i przekonująco o oferowanych “zdrowotnych” produktach firmy Casada, o generatorze ozonu, wyciskarce, itp. Znalazłam się w gronie wybrańców, którzy “wylosowali” pełen zestaw oferowanych towarów. Moja naiwność pozwoliła mi skorzystać z losu i oczywiście dałam się wmanewrować w zakup czegoś, co nie było mi potrzebne i w niemały kredyt za w.w. Otrzeźwienie przyszło po dwóch dniach w domu. Zgodnie z obowiązującym (podobno!) prawem, wysłałam firmie swoją rezygnację. Następnego dnia zadzwoniła do mnie osoba z firmy i po krótkiej, nieprzyjemnej, rozmowie oświadczyła, że jeżeli ja odeślę im towar, oni po prostu go nie przyjmą! Zaczęłam szukać w Internecie podobnych spraw i znalazłam Fundację Daję Siebie. Mimo początkowych wątpliwości, jak pewnie większość z nas – już raz oszukanych – zdecydowałam się skorzystać z pomocy oferowanej przez Fundację. Jestem bardzo wdzięczna panu Tomaszowi, oraz całemu zespołowi, za pomoc! Poprowadzono mnie niemal za rękę, nie pobierając żadnych opłat. Dzięki Ich pomocy udało mi się wycofać z nachalnej i kosztownej umowy. Gorąco polecam innym osobom, tak jak ja oszukanym na pokazach, aby bez wahania skorzystali z pomocy Fundacji. Dzięki wiedzy, której zwykły konsument nie posiada, oraz zaangażowaniu osób pracujących w Fundacji, bezwzględne i bezprawne metody działania firm takich jak Lifemed i im podobnych, zostają znacząco ograniczone. Jednocześnie pamiętajmy, drodzy konsumenci – Fundacja także potrzebuje wsparcia, aby móc wspierać nas w tak trudnych i stresujących dla nas sprawach. Serdecznie pozdrawiam.
Halina Chałupka

Halina
2 lat temu

Byłam na pokazie sprzętu medycznego zachęcona voczerem na 3 dniowy pobyt w hotelu w zamian za obecność.
Prezentacja była zrobiona perfekcyjnie. Młody, przystojny pan mówił, przekonująco, piękną polszczyzną, przedstawiając poszczególne produkty.
Zapewniał o 10 letniej gwarancji na każdą rzecz.
Z natury wierzę ludziom i uwierzyłam że mam do czynienia z wyjątkowymi produktami.
Nie będę opisywała manipulacji związanej z “losowaniem nagród”, gratulacjami z wygranej itd.
Prezentacja zakończyła się dla mnie tym, że za “jedyne” 9500 zł stałam się posiadaczką:
Odkurzacza piorącego,
Ozonatora,
Maty masującej,
Pasa masującego.
Wpłaciłam połowę gotówką. Reszta była rozłożona na dwie raty.
Sprzedający podkreślał, ze sprzętu nie można zwrócić, bo to sprzęt z wystawy (?).
Pierwsze otrzeźwienie przyszło po stwierdzeniu, ze żaden sprzęt nie ma gwarancji na 10 lat.
Telefon do firmy organizującej sprzedaż był podany, ale nie działał (skrzynka przepełniona). Mieliśmy kontakt do pracownika, który podpisywał dokumenty sprzedaży.
Usilne domaganie się dokumentu przedłużającego gwarancję, zaowocowało tym, ze dostaliśmy ją na 1 sprzęt na okres 5 lat.
Kolejne rozczarowanie to uruchomieniu odkurzacza. Sprzęt toporny, niefunkcjonalny, niewiele warty.
Pozostały sprzęt był sprawny, ale nie przedstawiał aż takiej wartości.

Wpisując hasła “LifeMed” znalazłam Fundację “Daje siebie”. Szczęśliwie dość szybko zdecydowaliśmy się na rezygnację z zakupu ( po 7 dniach).
Zgłosiliśmy się.
Kontakt z fundacją był “szorstki” ale skuteczny.
Mam uwagę do autorów filmików zamieszczonych na stronie fundacji – dobór czcionek nie jest trafny, utrudnia czytanie.
Wypełniliśmy wszystkie zalecenia.
Nasza przygoda skończyła się szczęśliwie. Pieniądze za sprzęt zostały zwrócone.
Nie byliśmy nękani telefonami i mailami ( bardzo się tego obawiałam).
Myślę, że to renoma fundacji zadziałała. Z satysfakcją obdarzyliśmy Fundację darowizną.

No i jeden wniosek, na żadną prezentację już się nie wybiorę. Szłam na nią wiedząc, ze mogę być poddana manipulacji a jednak nie obroniłam się.

Lidia
2 lat temu

Witam, już osobiście dziękowałam Panu Tomaszowi ale jeszcze raz chcę to uczynić na forum. Rownież z mężem zostaliśmy zmanipulowani dobrze wyszkolonym prezenterom. Idąc na pokaz umówiliśmy się, że absolutnie nic nie kupujemy skorzystamy tylko z voucherów, które obiecali wręczać za poświęcenie czasu. I stało się. „Wygraliśmy” prezent, jak się okazało, sprytnie podsunęli umowę, podpis za podpisem nawet nie powiedzieli ile ten prezent nas kosztuje. I tak jak wszyscy otrzeźwieliśmy w domu. Dzwonię do pana, który wręczył nam te płatne prezenty ale oczywiście nic nie da się zrobić, bo jak twierdził to były prezenty promocyjne i nie podlegają zwrotowi, zaproponował mi rekompensatę w kwocie 1000zł. Nie zgodziłam się. Zażądałam rozmowy z kierowniczką. Nie chcę się rozwodzić nad tym, jakie bzdury wmawiała mi a widząc,że już nie daję sobie „kitu” wcisnąć zaproponowała mi 3500 zł zwrotu. I na to też nie dałam się złapać.Poświęciłam mnóstwo czasu zanim natknęłam się na stronę Fundacji. Ale opłacało się. Przyznam, że też podchodziłam z rezerwą, czy aby nie kolejna firma współpracująca z naciągaczami. Robiłam krok po kroku, jak należało i opłacało się. Po 14 dniach a w zasadzie na piętnasty pieniążki wpłynęły na konto. Samo słowo dziękuje nie wystarcza. Pan Tomasz nie wyciąga ręki o zapłatę, ale myślę, że odzyskując duże pieniądze którę w zasadzie bez Fundacji i tak byśmy stracili należy się dla tego Człwieka i jego Fundacji nagroda w postaci darowizny, i 1% przy rozliczeniu podatkowym. Jak zgubimy pieniążki a ktoś znajdzie i odda też się należy 10% znaleźnego. Poczuwamy się do tego. Ktoś pomaga, poświęca swój czas nadstawia swoją głowę, żebyśmy mogli spokojnie spać. Jeszcze raz Dziękuję. Z poważaniem Lidia 111/01/20

Krzysztof Regucki
2 lat temu

|DZIĘKUJE za okazaną profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemu nieprzemyślanego zakupu na przeprowadzonej w sposób doskonały prezentacji firmy |Prolife korzystającej z produktów CASADA . Na której to omamieni przez przedstawicieli powyższej firmy dokonuje się zakupu zbędnych i po zawyżonej cenie produktów. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ FUNDACJI za okazaną pomoc .
Okazując wielką wdzięczność FUNDACJI DAJE SIEBIE postaram się promować jej działalność jak również wesprzeć ją między innymi 1% z podatku .

Roman Bieniasz
2 lat temu

Super! Wszystko poszło bez problemów.
Naprawdę jestem pod wrażeniem profesjonalizmu w działaniach Fundacji.
Dzięki za wsparcie.

Jolanta
25 dni temu
Reply to  Roman Bieniasz

ile to wszystko kosztowało te odwołanie i odstąpienie od umowy

Jolanta
2 lat temu

Dziękuję za okazaną pomoc przy wycofaniu się z zakupów od firmy RELAXTIME.
Jedna z pracownic Firmy podczas rozmowy telefonicznej w sprawie odstapienia od umowy stwierdziła, że nie ma takiej możliwości i powiedziała ” że nawet prezydent nie pomoże”.
Po zgłoszeniu sprawy do Fundacji wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie przed upływem regulaminowych 14 dni.
Pragnę podziękować za zrozumienie i życzliwość pracowników Fundacji

Janusz Kumm
2 lat temu

Bardzo dziękuje Fundacji za bardzo szybkie i precyzyjne załatwienie mej sprawy.
Swój problem zgłosiłem 27.01.2020 a dziś 07.02.2020 jest po sprawie.!!!!
Jedenaście nie przespanych stresujących nocy, Ale w 11 dni sprawa załatwiona .
Jest to możliwe ,jeżeli sie trzyma ścisle zalecen Fundacji i uważnie czyta instrukcje.
Osobiście nie za bardzo wierzyłem w pomyślne załatwienie sprawy, przecież dzisiejszy świat to
naciągacze i oszuści.Załatwienie tej sprawy wiązało sie z cudem -i stał sie cud
Brakuje słów by okazać wdzięczność,
Wykonujecie wspaniałą prace ,,,,,wyrazy wdzięczności
z poważaniem Janusz 137/01/20

Fundacja Daje Siebie
2 lat temu

Oto mail jakiego otrzymaliśmy.
Pozwolilismy sobie na to, by wkleić jego zawartość na tej podstronie.
Autorowi … a raczej AUTORCE Dziękujemy

Szanowny Panie Tomaszu, szanowni Państwo
Bardzo dziękujemy za pomoc w naszej sprawie i za te krzepiące słowa, że to już koniec tej ogromnie stresującej i upokarzającej nas sprawy. Upokarzającej – bo daliśmy sie nabić w butelkę tym nieuczciwym, pewnym siebie w swej arogancji i – co tu dużo mówić -bezczelnym ludziom.
Cieszymy się więc, że z Waszą pomocą udało się nam wyplątać z tej sytuacji. DZIĘKUJEMY BARDZO.
Na Państwa konto przekazaliśmy już pieniążki a od jutra rozpoczynamy akcję z wpisami promującymi Waszą pożyteczną i jakże cenną działalność.
Wszystkiego dobrego dla całego zespołu

ANNA
2 lat temu

Uczestniczyłam ostatnio w prezentacji organizowanej przez Spółke Profile z Białegostoku. Tam nic się nie kupowało, tam sie wygrywało!!! Ja wygrałam wszystko /materac rehabilitacyjny, odkurzacz wodny, grill elektryczny i inne mniejsze/. Atmosfera wielkiej wygranej, gratulacje, tylko “mała” umowa sprzedaży. Ta umowa opiewała na kwotę pięciocyfrową, w tym połowę stanowiły odsetki. A towary? Gdy sie nad tym zastanowiłam – to zupełnie mi nieprzydatne. Chciałam się wycofać, odstąpić od umowy, odesłać – ale tu już nie było tak miło jak przy wręczaniu tych wszystkich niepotrzebnych “prezentów”. Nie chcieli przyjąć, straszyli, że to się nie kwalifikuje do zwrotu bo to art. medyczne, że odeślą ,że towary będą tak krążyć aż zostaną uznane za zaginione a płacić i tak będziemy.
I tu pomogła FUNDACJA DAJE SIEBIE. Przeprowadzili nas “za rękę” przez całą tę procedurę rezygnacji i zwrotu towaru. Przeprowadzili z pełnym powodzeniem. Jestem IM bardzo wdzięczna. Sama bym sobie nie poradziła.

DARIUSZ
2 lat temu

WITAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH OPINIE NA TEMAT FUNDACJI NA POCZĄTKU GRUDNIA 2019 PADLIŚMY WRAZ Z ŻONĄ OFIARAMI OSZUSTWA NA POKAZIE W CHEŁMIE PRZEZ FIRMĘ COMFORD MED + Z PRZEZMIEROWA DALIŚMY SIĘ NACIĄGNĄĆ NA ZAKUP DZIADOSTWA ZA 9000 ZŁ . PO POWROCIE DO DOMU NA DRUGI DZIEŃ EMOCJE OPADŁY ZOBACZYŁEM CO TO ZA CHŁAM. NA INTERNECIE ZNALAZŁEM TĄ FUNDACJĘ NA POCZĄTKU BAŁEM SIĘ ZAUFAĆ ALE PO PRZECZYTANIU KILKU OPINI NA ICH TEMAT POSTANOWIŁEM NAPISAĆ I SIĘ ZACZEŁO. WSZYSTKO POWOLI PRZEBYWAŁO OK . PO UPŁYWIE OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY ODZYSKALIŚMY PIENIĄDZE I WSZYSTKO ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE. NAPRAWDĘ NIE BÓJCIE SIĘ ZAUFAĆ TEJ FUNDACJI , JA IM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO BARDZO MI POMOGLI ,

Janusz 137/01/20
2 lat temu

Obecnie jestem w trakcie korzystania z pomocy Fundacji
Jak na razie wszystko przebiega Bardzo pomyślnie i
jestem zadowolony….
Poinformuje o dalszym przebiegu współpracy
Janusz

Janusz
2 lat temu

Bardzo dziękuję Fundacji za pomoc,zawsze myślałem że nigdy nie dam się wkręcić w jakieś zakupy na prezentacjach. a jednak dałem się omotać, goście są bardzo dobrze zorganizowani i potrafią klientów przekonać że właśnie ten produkt jest im bardzo potrzebny. Otrzeźwienie przyszło dopiero w domu, podczas rozpakowywania zauważyłem że produkty są kiepskiej jakości – na pewno nie są warte tych pieniędzy i tak naprawdę w ogóle nie są mi potrzebne.
Jeszcze raz pragnę podziękować Fundacji za szybką i sprawną pomoc.
Janusz 38/01/20

Teresa
2 lat temu

Jestem niezmiernie wdzięczna Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy i odzyskaniu wpłaconej zaliczki. Tak jak wszyscy zostałam wylosowana do nagrody -“wszystko za darmo”, ale jak się później okazało jest jeden warunek. Wiąże się to z zakupem rewelacyjnej maty masującej za kwotę 9 900 zł.
Nacisk był ogromny, żeby podpisać umowę! Dodam jeszcze, że metoda prowadzenia samej prezentacji, była doskonale przemyślana. Sama “pani doktor” opisywała zalety prezentowanego sprzętu, przy czym mówiła bardzo szybko,cicho, głosem pozbawionym jakiejkolwiek modulacji, co sprawiało, że w świadomości słuchaczy pozostawało niewiele. Zbliżały się święta. Pomyślałam, że będę miała prezenty dla rodziny, a rewelacyjna mata pozwoli podreperować zdrowie nie tylko mnie, ale również najbliższym osobom z mojego otoczenia. Świadomość wróciła po powrocie do domu, kiedy szukając informacji o firmie Comfort Med znalazłam liczne komentarze na temat podobnych pokazów, prezentowanego sprzętu i konkretnych firm naciągających naiwne osoby, takie jak ja. W ten sposób trafiłam na stronę Fundacji. Oczywiście, że początkowo miałam wątpliwości, czy nie jest to kolejne oszustwo! Pomimo tego, że przeczytałam liczne podziękowania, zastanawiałam się kilka dni, czy poprosić o pomoc, czy działać na własną rękę.
Teraz wiem, że to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam w tym czasie. Sama bym sobie nie poradziła! Otrzymałam bardzo konkretne, rzeczowe wskazówki jak mam postępować, a także niezbędne pisma i instrukcje na temat odstąpienia od umowy, przygotowania i oznakowania paczek do zwrotu. Zamówiony kurier przyjechał pod dom w umówionym terminie, odebrał paczki i dostarczył do adresata. Towar został przyjęty! Nie musiałam wpłacać kolejnej raty,powoli odzyskiwałam wewnętrzny spokój, ale zaliczka nie została zwrócona w ustawowym terminie. I znów pomogła Fundacja! Po wysłanym przez Fundację ponagleniu, pieniądze wpłynęły na moje konto w ciągu 3 dni. Ważne jest również to, że po przekazaniu Fundacji mojego pełnomocnictwa, nikt z firmy sprzedającej ani razu nie próbował się ze mną kontaktować.
Sama nie mogę uwierzyć w to, że wplątałam się w ten ogromny koszmar i w tej chwili wiem, że tylko dzięki Fundacji z niego wybrnęłam.
Wszystkim nierozważnym osobom, polecam szczerze tę pomoc. W takim momencie nie pozostajemy sami, jest ktoś, kto niezależnie od pory dnia
i nocy nas wspiera. Robi to fachowo i odpowiedzialnie! I co najważniejsze, pozwala odzyskać wiarę w ludzką bezinteresowność i uczciwość!
Jeszcze raz za wszystko bardzo,bardzo dziękuję!

Teresa, 127/11/19

Kulawik
2 lat temu

Niewiarygodne jest to, że ludzie którzy tworzą ta fundację, tak bardzo poświęcają się dla dobra innych. Dla zupełnie obcych ludzi ! Jestem zarówno pełen podziwu jak i szacunku do takich działań!
Co ciekawe – na początku dziwiłem się , że Fundacja która pomaga tylu osobom wyplątać się z kredytów na tak potworne sumy pieniędzy – nie ma większej ilości pracowników. Ale potem zdałem sobie sprawę z tego, że przecież jak mój problem rozwiążą to – ja mogę się więcej do nich nie odezwać a Oni nie zmuszą mnie , żebym przelał im chociaż grosik ! Przecież każdy może dać darowiznę ale nie musi ! I to co mi się w głowie pojawiło przez chwilę, to chyba dość spora ludzi wprowadza w plan – na stałe !
Tak myślę , że skoro komuś ta Fundacja pomoże to Polaczkowi wydaje się , że musiała pomoc !
Bo poaczkowi siępo prostu pomoc należała !
Tak – nei boję się przyznać żę ja też tak sądziłem ! Że po to jest taka fundacja żęby mi pomóc !
I chyba wielu tak myśli . Tylko że ten kto tak myślał i nadal tak myśli jest większym idiotom jak wtedy – gdy podpisywał umowę na pokazie. I prawdę mówiąc to mój unkt widzenia zmienił sięwtedy , gdy przezytałem Wasz wpis dotyczący WOŚP na facebooku i gdy widziałem wolontariuszy z puszakami u mnie w Szczecinie. I wtedy mi sięmózg otworzył i zrozumiał , że wolontariusze w fundacjach pomagają – bo wspierająich inni. Gdyby nie było odzewu – nie było by sensu działania .
ażdy każdego napędza i nakręca . !!! T taka prosta definicja szczenięcia i sukcesu !!!
Chciałbym życzyć wytrwałości Fundacji. Panie Tomaszu i Panie Igorze – bo z wami najczęściej miałem przyjemność rozmawiać mailowo i czasem telefonicznie – działajcie tak dalej a życie Wam się odpłaci w każdej dziedzinie. I chyba powinniście pomyśleć o tym, żeby wprowadzić jakiś cennik , czy coś w tym rodzaju. Nie traćcie wiary , nie traćcie zapału ! Działajcie jak WOŚP – do końca świata !!!
Pozdrawiam Mirek K (usunięte przez administratora) z żoną

Maria
2 lat temu

Jestem bardzo wdzięczna fundacji Daje Siebie za okazaną pomoc.
Moja kolezanka, będąc na pokazie w jednej z krakowskich restauracji zakupiła na raty wyciskarke do soków oraz pościel wełniana z firmy z miejscowości Buk i planowala że, będzie to świąteczna niespodzianka dla córki i jej rodziny.
Niestety córka nie tylko, że nie chciała tych prezentów ale zaczęła robić matce awantury i nakazywać, żeby ta zwróciła towar.
Wiedziałam wprawdzie, że można odstąpić od umowy kupna-sprzedaży do 14 dni ale nigdy praktycznie tego nie robiłam. Znalazlam w internecie Fundację Daje Siebie i choć miałam wątpliwości czy to nie jest jakaś ściema bo niewielka część opinii jest negatywna (teraz myślę, że piszą to ludzie związani z firmami sprzedażowymi), to jednak zaufałam Panu Tomaszowi i krok po kroku udało się towar zwrócić.
Dodaje, że moja koleżanka ma bardzo niska emeryturę i trudno by jej było spłacać raty.
Brawo dla ludzi wspomagających innych!. Niech Bóg błogosławi Im i ich działalności.
Maria

Jadwiga
2 lat temu

Jestesmy oboje z mezem wdzieczni Fundacji Daje Siebie w zalatwieniu sprawy ,uwolnieniu sie od problemu.Na pokazie dalismy sie omamic tym ludziom prowadzacym pokaz ze nabylismy materac welniany i mate wibracyjna za 4000.00 zl niestety to bylo jedno oszustwo bo okazalo się ze za to mamy zaplacic 7800.00 zl.Gdy chcielismy zrezygnowac nie bylo takiej możliwości.I na tym konczy się uprzejmosc ludzi nawet straszenie sądem.I tylko dzieki fundacji mozemy spac spokojnie.Moge polecic ta fundacje kazdemu.Brak slow zeby okazac wdzięczność bo zasluguje na wiele wiecej .
Nr zgloszenia 114/11/19

Halina
2 lat temu

Jestem kolejną osobą bardzo wdzięczną Fundacji Daje Siebie, za rzetelną i profesjonalną pomoc w pozbyciu się kosztownego badziewia, w zakup którego dałam się wkręcić, przez firmę z Mrowina. Chyba chwilowe zaćmienie umysłu. Wsparcie Fundacji jest nieocenione, więc Ich też należy wesprzeć, żeby inni oszukani i zmanipulowani mieli się do kogo zwrócić po pomoc. Po czymś takim stres jest tak duży, że nie myśli się racjonalnie, ale wystarczyło zaufać Fundacji, bezwzględnie stosować się do poleceń i mieć to z za sobą. Jeszcze raz serdeczne podziękowanie, pozdrowienia i wytrwałości w trudnej pracy 54/12/19

Marek
2 lat temu

Ja tu czegoś nie rozumiem. Po co ta fundacja ogłasza się w internecie skoro gdy się do niej czowiek zgłasza , że chce żebyście moją sprawę rozwiązali to piszecie mi w odpowiedzi takie coś:
Zbyt wielu konsumentów oczekuje pomocy a zbyt mało wolontariuszy, którzy chcą poświęcić swój czas – dla dobra innych… nie oczekując niczego w zamian !!! Musimy mierzyć siły na zamiary – skoro mamy wolontariuszy – a nie pracowników.
Dlatego też … nie możemy przyjmować wszystkich zgłoszeń.
Na chwilę obecną – nie możemy też od nikogo oczekiwać , że wykona dla nas (a raczej dla Was konsumentów) pracę, skoro nie będziemy mieli pewności, że za tą pracę będziemy mieli z czego zapłacić !!! Proszę nas zrozumieć !!!

Ja tego nie rozumeim !!!
Chyba po to jesteście , żeby takie sprawy załatwiać ?
To dlaczego innych sprawy załatwiliście a mojej nie ??? żądam odpowiedzi bo od rana próbowałem się do was dodzwonic i nikt nie odbiera telefonu w tej waszej fundacji. Marek mój numer 6** *** **04 (usunięte przez administratora)

Cecile
2 lat temu

Bardzo dziękuję Fundacji za okazana pomoc w bardzo trudnym momencie . Kiedy zostajesz oszukany tracisz wiarę w ludzi ,w siebie,w uczciwość itp. Szukasz pomocy bo jesteś bezradna wobec całej machiny oszustów i ich perfidnych metod. Masz problem żeby zaufać komukolwiek. Fundacji możesz zaufać bo to profesjonaliści. Poprowadzą do osiągnięcia sukcesu. Bądź cierpliwy. Nie słuchaj ,że to znowu oszustwo. Ich pomoc to konkretne działania ,które pomogą przejść te drogę. W pojedynkę jesteś na straconej pozycji. Serdecznie polecam Fundację. Ostrzegam przed Firmą z Mrowina. Wspólnie z Fundacją uwolniłam się od problemu. Jeszcze raz dziękuję.

Joanna
2 lat temu

Polecam Fundację każdemu kto był tak naiwny że podpisał niechcianą umowę. Prowadzą za rękę przez cały proces odstąpienia od umowy. Wielkie Dzięki

Dawid
2 lat temu

Polecam Fundację Daje Siebie całym sercem. Pomogli w sposób bardzo profesjonalny w rezygnacji z umowy zawartej przez moją mamę na zakup bardzo drogich i zupełnie niepotrzebnych towarów. Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Polecam każdemu kto ma taki problem i nie wie jak sobie z tym poradzić.

Wdzięczn
2 lat temu

niesamowita skuteczność waszej Fundacji !!! Chęć pomocy , zaangażowanie, walka z oszustami i profesjonalizm całeg ozespołu ludzi którzy dla dobra konsumentów – pracują dla tej Fundacji.
BRAVO WY !!! Dziękuję !!!

Wanda
2 lat temu

Wanda M.
Jestem dozgonnie wdzieczna FUNDACJI DAJE SIEBIE za bezinteresowna pomoc i uratowanie od olbrzymich klopotow finansowych zwiazanych z firma ProLife.Adres FUNDACJI znalezlismym w Googlach.Pewnie ze obawialsmy sie ze to moze byc nastepny przekret.Nie mielismy innego wyjscia, jak zaryzykowac i uwierzyc .I oplacilo sie! Fundacja zareagowala prawie natychmiast i od tego momentu wrocila nadzieja i wiara ,ze tam pracuja rzetelni LUDZIE!!!!!
Dziekujemy WAM za pomoc i uwolnienie nas od klopotu w ktory sami pozwolilismy sie wpedzic.
Zyczymy Wam duzo sil i zdrowia bo takich naiwnych jak my nie zabraknie.
Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku!
Wanda z mezem

Alicja
2 lat temu

Witam,
Serdecznie dziękuję i z całego serca polecam Fundację Daje Siebie! Sprawa dotyczyła mojej mamy, która w październiku tego roku, wybrała się na pokaz skuszona przez telemarketera, nagrodą tzw. pewniakiem, którym był darmowy pobyt w górach dla dwóch osób. Podczas prezentacji nawilżacza powietrza, moja mama została wytypowana jako zwycięzca głównej nagrody, mama miała zgarnąć wszystko, rozbić bank, tak jak powiedział jeden z prezentujących ‘trafić szóstkę’. Niestety mama z pokazu wyszła z mega rabatami, upustami, promocjami na masażer, odkurzacz, garnek i kołdrę i z kredytem na 7,5 tysiąca złotych. O zgrozo! Mama początkowo nie chciała się przyznać, mowila, że nic nie podpisywała, że wstydu… Wstydziła się, bo tak jak mówi, dopiero następnego dnia dotarło do niej jak została zmanipulowana. Całe szczęście zwróciła się do mnie o pomoc, a ja odnalazłam Fundację Daje Siebie! Początkowo mama chciała działać na własną rękę, była bardzo nieufna po tym jak została nabita w butelkę na pokazie. Jednak ciągle była zbywana, i próbowano wcisnąć jej jeszcze więcej produktów w ramach prezentów, za super uczestnika pokazu… Wzięłam sprawę w swoje, a właściwie, przekazałam ją w ręce Funacji Daje Siebie i nie żałuję. Kontakt super, wszystko dokładnie wyjaśnione, indywidualne podejście do poszkodowanych. Jeżeli ktoś sie po prostu boi, co doskonale rozumiem, to chciałam tylko powiedzieć, że nie ma czego. Fundacja pomaga i za jej pomocą umowa została rozwiązana ekspresowo. Polecam i będę polecać z całego serca. Oby więcej takich ludzi 🙂
Pozdrawiam