Pomoc Konsumentom oszukanym na pokazieFUNDACJA DAJE SIEBIEOPINIE

Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji. Pomoc w anulowaniu umowy z pokazu. Fundacja Daje Siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy, czyli najczęściej – podczas spotkania dla emerytów.

Krótko mówiąc, jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji, czy można zwrócić towar promocyjny, czy sprzęt medyczny podlega zwrotowi do sprzedawcy? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Fundacja Daje Siebie – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy, czyli pomoc konsumentom? Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie, fundacja, która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom oszukanym na tzw. pokazie. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje. Oszukani na garnki, czyli naciągnięci podczas spotkania.

Posłuchaj rozmowySprzedawcy z klientem

Posłuchaj – jak wygląda rozmowa sprzedawcy z klientką.
Podczas pokazu i podpisywania umowy – miły, sympatyczny, “chcący pomóc”.
Jego podejście i zachowanie zmienia się – na wieść o tym iż konsumentka zamierza zrezygnować z podpisanej umowy.
 

FUNDACJA Daje Siebie

Skutecza pomoc w odstąpieniu od umowy zawartej podczas pokazu / prezentacji.


Z nami możesz mieć pewność
… że odstąpienie od umowy będzie skuteczne
Fundacja Daje Siebie powstała nie po to, by mówić Wam w teorii – co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.

*** Od rad i porad są Rzecznicy czy UOKiK ***

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem, jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić, aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta, pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak

Prezes Zarządu Fundacji

zwoni telefon do Fundacji. Odbieramy. I …
Coraz częściej słyszymy zdania, których przesłanie jest takie:

FUNDACJA MA OBOWIĄZEK MI POMÓC !

Komu ?

MI -KONSUMENTOWI !!!

A dlaczego “musimy” pomóc?

PODPISAŁEM UMOWĘ, ALE CHCE Z NIEJ ZREZYGNOWAĆ !!! BO MNIE OSZUKALI !!!
A SKORO WY – INNYM POMOGLIŚCIE,
TO MI TEZ POWINNIŚCIE !!!
TO PRZECIEŻ OBOWIĄZEK WASZEJ FUNDACJI !!!

W tym miejscu  pragniemy odwołać się
– zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz, że ktoś ma OBOWIĄZEK,
by Twój problem rozwiązać ?
Prosisz o pomoc ? Czy żądasz ?

daje_siebie_logo_signet_2018_light_bg_RGB
demo-attachment-41-Path-6
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments