Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom w rezygnacji i odstąpieniu od umowy

Słowa i zdania kluczowe które krótko mówiąc, opiszą o czym jest o czym jest ta strona.  Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc na pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Firma Casada  Lifemed Prolife jak również Clavam, Virgam, Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux czyli Solution Channel Luboń jak również Everstar  i inni.
Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Odstąpienie od umowy z pokazu

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Zawarcie umowy

W momencie podpisywania umowy, przedstawiciele handlowi są mili, sympatyczni, uśmiechnięci. Traktują Cię jak zwycięzcę i przekonują jak wielkie szczęście Cię spotkało.

Prawdziwe oblicze

Gdy Twoje emocje już opadną, gdy uświadomisz sobie, że owa wygrana to nic innego jak umowa opiewająca na kilka tysięcy złotych – gdy będziesz chciał sie z niej wycofać – poznasz prawdziwe oblicze handlowców.  I nie będą już mili i sympatyczni. Ani grzeczni i kulturalni.

Bądź gotowy na problemy

Firma – sprzedawca zrobi co tylko może, by proces odstąpienia jak najbardziej Ci utrudnić. 
Zastraszanie, grożenie, nie przyjęcie odstąpienia, nie odbieranie paczek wysłąnych do firmy, problemy z odzyskaniem pieniędzy, nie anulowanie kredytu.

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Miej jednak świadomość, że mimo iż masz takie prawo to firma zrobi wszystko co może, by Cię od tego skutecznie odwieść 

Nasze skrzydła

Aby proces odstąpienia przebiegał pomyślnie i prosto, każdego komu deklarujemy się pomóc – bierzemy pod swoje skrzydła.  Dla każdego szykujemy personalny druk odstąpienia od umowy, sygnowany naszym logotypem, dzięki czemu sprzedawca będzie wiedział, że jesteś pod naszą opieką.

Instrukcje ​

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszą opieką, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie głównie przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie powinieneś robić. 

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Kredyt i zaliczka

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych podczas pokazu pieniędzy.

Ile czasu na rezygnację z umowy?

Pamiętaj, że masz ograniczony czas na wycofanie się z podpisanej umowy, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się odstąpić od umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Takie jest prawo które daje konsumentowi możliwość bezproblemowego wycofania się ze zobowiązań.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak
Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

PYTANIA

Poniżej poruszamy kilka dość znaczących kwestii, problemów czy też wątków.
Znajdziesz też kilka odpowiedzi na dość znaczące pytania które jeśli jeszcze nie pojawiły się w Twojej głowie, to być może niebawem się pojawią.
Warto … przeczytać , przemyśleć  a przede wszystkim – zrozumieć.

Zadania Fundacji

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż…
MAMY OBOWIĄZEK POMOCY. 

Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum. I pragniemy odwołać się zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz,  że ktoś ma OBOWIĄZEK BY CI POMÓC?
Że ktoś MUSI WASZ PROBLEM ROZWIĄZAĆ? 

Bez względu na wyobrażenia niektórych ludzi, prawda jest taka, że
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!

Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom. Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Warto mieć też  na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!
To co robimy – robimy z potrzeby – nie z przymusu !!!

Utrzymanie Fundacji

Wbrew niektórym opiniom, fundacje w Polsce nie są wspieranie bezpośrednio przez rząd.
Są tu jednak dwa wyjątki…
Pierwszym jest –  nazwijmy to – Fundacja „Ojca Dyrektora”.
Drugą, wspieraną osobiście przez rządzących jest – Caritas.

A co z resztą organizacji? No niestety muszą sobie joakoś radzić !!!
Kiedyś mówiło się , że są równi i równiejsi. Dziś, że jest lepszy i gorszy sort. 

Nie wiemy jakie Ty masz odczucia, myśli, przekonania i skojarzenia ze słowem FUNDACJA. Wiemy jednak co myśli przeciętny standardowy Polak w średnim wieku
Fundacja = Pomoc i Wsparcie = Pomoc Darmowa.
I owszem  jest w tym dużo racji, jednak … warto chyba spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

 • FUNDACJA też dostaje rachunki i … musi je płacić
 • Z OBSŁUGĘ strony internetowej – też musimy zapłacić.
 • ZA PRĄD wykorzystywany do ładowanie telefonu i laptopa – też trzeba zapłacić
 • LAPTOP I TELEFON czyli narzędzia pracy, są własnością nie Fundacji – leczy tych osób które odpisują na maile i odbierają telefony. Jeśli jednak sprzęt odmówi posłuszeństwa to … czy myślisz , że ktoś nam pod drzwi podrzuci nowy towar czy raczej będziemy musieli za taki po prostu zapłacić?
 • CHCIELIBYŚMY zatrudnić pracowników a nie tylko liczyć na wolontariuszy, którzy dzisiaj są ale przez 3 dni ich nie będzie.
 • TAK musimy płacić za … dziesiątki innych spraw.

Z czego zatem utrzymuje się Fundacja Daje Siebie?

 • Z tego, że pomagamy ludziom, którzy często nam się odwdzięczają.
 • Ludzie doceniający naszą pracę i wysiłek, wynagradzają to najczęściej w formie finansowej
 • Z otrzymanych od konsumentów darowizn opłacamy rachunki i regulujemy niezbędne koszty
 • Przekazywane darowizny traktujemy zarówno jako podziękowanie za okazaną pomoc jak i wsparcie naszych dalszych działań.
 • Funkcjonujemy tylko dzięki temu, że część  ludzi przekazuje nam zaledwie ułamek z całej kwoty , jaką dzięki naszemu wsparciu – zaoszczędził.

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Co ciekawe, im trudniejsza, bardziej czasochłonna, zawiła czy skomplikowana jest sprawa konsumenta lub im konsument sam w sobie jest bardziej  problematyczny tym … Tym większe prawdopodobieństwo , że nie będzie potrafił docenić i uszanować  poświęconego cmu czasu, chociażby mówiąc proste “DZIĘKUJĘ”

Są jednak i tacy, którzy nawet nie muszą pytać, czy i jak mogą nas wspomóc. 
Takie osoby, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań, sami szukają pomysłów jak mogą nam pomóc. Niektórzy świadczą jakieś usługi, inni zaopatrują nas w coś użytecznego czy eksploatacyjnego, a inni przekazują przekazują darowiznę.  Kwoty datków – są różne:

 1. Czasami konsument,  to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje Fundacji, gdy sam pieniądze odzyska.
 2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
 3. W przypadku konsumentów którzy na pokazie zakupili towar na raty,  (np na 48 miesięcy) to takie osoby często przekazują nam równowartość jednej raty jaką musieliby płacić, gdyby nie nasza pomoc. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie pomogli to musiałbyś przez 48 miesięcy (miesiąc w miesiąc) płacić jakąś kwotę do banku. Jeśli jednak sprawa ma szczęśliwy finał, to część ludzi przeznacza równowartość jednej  raty i przekazuje ją jako podziękowanie. Pozostałe 47 rat zostaje u Ciebie w kieszeni 🙂
 4. Od jakiegoś czasu widzimy, że przybywa konsumentów, którzy przelewają na konto fundacji jakieś – nazwijmy to – symboliczne i nie odczuwalne dla domowego budżetu kwoty. I są to wpłaty  systematyczne – w wybranych odstępach czasowych.
  Dla zrozumienia posłużmy się przykładem. W marcu, kwietniu i w maju zauważyliśmy przelew od tej samej osoby, tego samego dnia miesiąca, tej samej kwoty – dokładnie 27zł. Zadzwoniliśmy do Pani Janeczki  (sprawczyni zamieszania 🙂 ) z zapytaniem, czy nie doszło do pomyłki, ponieważ 3 raz dostajemy od niej przelew. Ta jednak wyjaśniła nam swoją strategie. Otóż Pani Janeczka ustawiła w swoim banku  stały przelew ze swojego konta na konto fundacji – konkretnego dnia miesiąca, konkretnej kwoty i na konkretny czas.  A dlaczego 27zł. a nie 30 lub 25 ? Odpowiedź zaskoczyła nas swoją prostotą . Ponieważ podpisała kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 273,94zł na 48 miesięcy. Gdy my sprawę jej zakończyliśmy, ta  postanowiła przez ten sam okres czasu wspierać nas równowartością 10% miesięcznej raty. Jakie to genialne w swojej prostocie!

 

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż … 
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i wsparcie naszych  dalsze naszych prac i rozwoju

ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Jak możesz pomóc

Fundacja pomaga – nie pobierając opłat. Jednak opłaty od nas – chcą i pobierają inni. Dlatego jedną z  form pomocy, wsparcia i podziękowania  – jest wsparcie finansowe. O którym piszemy nieco wyżej.

Fundacja pomaga ludziom którzy chwilę wcześniej zostali oszukani, zmanipulowani czyli po prostu – naciągnięci na nie małe pieniądze. A skoro ktoś  kogoś  oszukał, to (nieco spóźniona ale jednak) wzmaga się u niego  czujność i podejrzliwość. Nawet wobec Fundacji. Jesteśmy tego świadomi , że ludzie mają wątpliwości i wahania pt:  zaufać  Fundacji czy nie?!?
Skromnie mówiąc, to sądzimy, że 3/4 ludzi którzy nam zaufali – też wątpliwości mieli. A jednak – bez względu na to czy “zaryzykowali” czy posłuchali instynktu, rozsądku czy intuicji – w każdym razie – oddali swoje sprawy w nasze ręce.
Zależy nam – abyś na napisał opinie o Fundacji Daje Siebie. Prosimy o prawdziwe wrażenia – bałeś się zaufać lub miałeś wątpliwości – napisz to !!!
O opinie prosimy zarówno na tej stronie jak również  na stronie naszego Facebook –

Wyrażenie opinii – to nic nie kosztuje, a może pomóc innym, uświadomić kolejnych, pomóc następnym.
Napisz 3 opinie
– o fundacji
o sprzedawcy lub wybranym produkcie
– na dowolnym innym forum napisz krótką opinie o tym gdzie konsumenci z problemami takimi jak Ty, mogą znaleźć pomoc. Ten punkt jest bardzo dla nas szalenie istotny. I gdyby tą prośbę spełnił … nie każdy , nie co drugi – co piąty konsument – bylibyśmy szczęśliwi.

Osoby chętne do wsparcia naszych działań, mogą przekazać nam równiez 1% ze swojego podatku.

Aby to zrobić należy jednak wpisać .. nie nasz KRS a Zaprzyjaźnionej organizacji. A dokładniej: 

ORGANIZACJA: Fundacja FaniMani
KRS:  0000507234
Cel szczegółowy: 22011

Więcej piszemy o tym na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

Wsparcie dalszych działań Fundacji - DAROWIZNA

Szybka darowizna
Wsparcie możesz przekazać również wykonując tzw. darowiznę online czyli w podobny sposób jak płacąc opłatę kurierską czy płacąc za zakupy na Allegro (Operator płatności – BLUE MEDIA)

Uzupełnij puste pola obok, wybierz kwotę lub wpisz swoją – dowolną – i kliknij WPŁACAM.

PO PRZEKAZANIU DAROWIZNY ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA STRONĘ Z PODZIĘKOWANIAMI

Regulamin Darowizny – KLIKNIJ

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizację celów statutowych
Można dodatkowo dopisać
Numer zgłoszenia
Ułatwi to nam wysłanie podziękowań

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Bezpośredni numer rachunku Fundacji
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581
mBank

Jeden procent podatku dla Fundacji Daje Siebie. 
Aby móc to zrobić należy w rozliczeniu wpisać … nie nasze dane lecz Fundacji FaniMani 
Więcej o tym dlaczego tak a nie inaczej , znajdziesz na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Jeden procent podatku.
Organizacja
Fundacja FaniMani
KRS 0000577234
Cel szczegółowy : 22011 

To, co może Cię zainteresować ...

132 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedzi na wątek
14 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Elżbieta

Tak, spotkanie z tymi naciągaczami to była nauczka, której długo nie zapomnę. Sama innych przestrzegałam tyle razy przed nieprzemyślanymi zakupami, a na pokazie normalnie tak mnie omotali, że podpisałam umowę.  Oczywiście wiem, że można zrezygnować, ale oni mi wmawiali, że w tym przypadku rezygnacji nie ma, bo to promocja i okazja. A jak zapytałam, gdzie mam odesłać sprzęt, to pan lekceważąco stwierdził, że nigdzie. Ta “przygoda” kosztowała mnie kilka nieprzespanych nocy i kilkanaście nowych siwych włosów. Dzięki fundacji sprawę zakończyłam pomyślnie i szybko, a niedawno poleciłam pomoc Fundacji znajomemu, którego mama dała się wkręcić w niechciane i drogie zakupy.  Jeszcze raz dziękuję Fundacji

Gabriel

Szanowny Panie Tomaszu ma Pan ogromne serducho, moc empatii, kultury i cierpliwości. Dziękuję z całego serca za pomoc . Niech Panu Bóg błogosławi na każdy dzień życia. Ab alio expectes, alteri quod feceris. Ad multos annos. 

Wiesław Oberzig

DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ
Nie sądziłem,że takie firmy jeszcze działają.
Wielka i miła niespodzianka, że się udało.
Ojciec wkopał się na pokazie i rodzice załamani, bo co dopiero spłacili kredyt a tu znowu do płacenia.
Dał się podejść i dostał towar za 7300.
Znalazłem Fundację w internecie, zadzwoniłem i robiłem wszystko według wskazówek choć niepewność była.
Zaufajcie Panu Tomkowi.
Warto
Pełny profesjonalizm.
I wpłacajcie kasę za pomoc, żeby mógł zatrudnić kogoś do pomocy, bo padnie niedługo, bo sam działa.Rodzice są bardzo wdzięczni ja też.
SUPER ŻE SIĘ UDAŁO!!!
Dziękuję i pozdrawiam
WIESIEK
?????????

Lucyna

Bardzo się cieszę, że znalazłam tę fundację. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii nie wahałam się wcale. Fundacja wzięła na siebie całą sprawę, załatwiła bardzo szybko i skutecznie, a ja odetchnęłam z ulgą. Dzięki wspaniałym ludziom uniknęłam sporego kredytu na tani towar. Bardzo, bardzo dziękuję. Nie bójcie się zaufać fundacji, oby takich więcej. 

Ania

Ostatnio uczestniczylam w pokazie firmy Comfort med. Zaznaczę na poczatku, ze podczas rozmowy tel. Sprawdzono mnie ze dostane gwarantowany prezent jakim jest tablet z dostępem do internetu oraz z funkcją dzwonienia. Oczywiście co do prezentu to okazało sie że jest to tablet ale notatnik nic nie wart. Pokaz miał był odnośnie alergii a był a propo kręgosłupa. Mniejsza z tym. Na szczęście ja jako osoba młoda nie wierze w różne hiper super sprzęty, ale na pokazie bylo mnóstwo naiwnych strasznych osób w wieku mojej babci. Kupowali mascie na wszystkie bóle za 50zł, gdzie w internecie te same sa za 10zł…. odkurzacze warte 12tys. Wg firmy te same w necie za 2500tys. I nie wiem co jeszcze bo wyszliśmy. Pani prowadząca hamska niemiła wrecz odrzucajaca. Dobrze wiedzieli ze ludzi wprowadzono w… Czytaj więcej »

Janusz

Witam Serdecznie Byłem na pokazie 17/07/2018 zakupiłem u nich matę masującą za sumę 8500 zł na raty 265.88 / 60 rat można łatwo wyliczyć ile bym zapłacił za coś co jest warte ok 300 zł dzięki https://www.dajesiebie.com/?gclid=CjwKCAjwyrvaBRACEiwAcyuzRAoSlwwjh9LjN8w-NXL_YdohTYkLlop-eenEJ7TovjBSZYTIhLPGpBoCuqIQAvD_BwE  tej fundacji udało mi się zrezygnować i odstąpić od umowy kurier przyjechał po zakupiony towar został oddany pod adres firmy co naciąga ludzi jeżeli ktoś zakupił od tych oszustów pas matę odkurzacz wyciskarkę garnki itp towar ma prawo odstąpienia od umowy 14 dni   P O L E C A J C I E    TEN LINK   KAŻDEMU   MNIE ONI  POMOGLI  NIECH   * PAN BÓG IM BŁOGOSŁAWI *   FUNDACJA DAJE SIEBIE  NA TO ZASŁUGUJĘ  Z Poważaniem Janusz ❤?

Szymon

Wstyd mi, że mimo nagonki w telewizji na te wszystkie firmy organizujące pokazy ze sprzedażą, sam wpadłem w ich sidła. Wszystko stało się tak nagle i szybko , że nawet nie wiem kiedy i w jaki sposób odwieźli mnie do domu z tym całym towarem “w promocyjnych cenach”. Okazało się że po przeliczeniu odsetek musiałbym zapłacić ponad 11000. W obawie przed stratą takiej kwoty – oddałem sprawę ludziom z Fundacji, mając nadzieję, że się wszystkim zajmą. W przeciwieństwie do niektórych innych ludzi tu się wypowiadających – ja nie miałem obaw czy zaufać Fundacji czy nie. Zaufałem – przekazałem im sprawę – zrobiłem co mi mówili – a dziś śmiało mogę powiedzieć, że warto było !!!
Polecam, wspieram i dziękuję za porady i instrukcje !!!

Małgośka

Niesamowicie jestem szczęśliwa że udało mi się Was znaleźć w internecie. dziękuję za załatwienie mojej sprawy. Dziękuję za slowa wsparcia. dziąkuję za to że pomagacie takim głupim ludziom jak ja – którzy wpadli w tarapaty bo na pokazie stracili rozum. Dziękuję bo bez Waszej fundacji tak łatwo by nie było. Dziękuję z całego serca !!! ❤❤❤

IZABELA

Dziękuję bardzo Fundacji za pomoc jesteście wspaniali i godni polecenia . Pan Tomek wspaniały człowiek wszystko wytłumaczy oraz pocieszy że wszystko się uda . Bardzo mocno dziękuję za wsparcie . Pozdrawiam?

moje skromne zdanie-

Nie ma sensu z nimi samodzielnie walczyć- szkoda nerwów, stresu, zdrowia. Z doświadczenia własnego powiem, że jest to walka  z wiatrakami. Ja wysłałam im towar który do mnie wrócił. musiałam dwa razy płacić za tą samąprzesyłkę. A potem zwróciłam sięz prośbąo pomoc do zfundacji. i jakimś cudem – udało sięto załatwićniemal od ręki. Dla firmy COmfort Med plus ? dla Fundacji Daje Siebie ?

Jadwiga

Będę o
Was mówić i polecać, usłyszą o Was w całej Polsce, ogromne dzięki, 100%skuteczności, godna polecenia i zaufania, dająca nadzieję i wsparcie moralne, Pan Tomek cudowny, mlody człowiek z ogromnym sercem❤ pozdrawiam gorąco ?

Jadwiga

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Jadwiga

Dziękuję bardzo Fundacji Daje Siebie i wspaniałemu Panu Panu Tomkowi dzięki któremu udało mi się pokonać oszustów z Welmaxu szybko i skutecznie. Jestem ogromnie wdzięczna i ostrzegam znajomych  przed swietnie przygotowaną manipulacją na pokazach. 
Fundacji życzę wytrwałości w bezinteresownym czynieniu dobra.Niech to dobro wraca do 
Was podwójnie  Powodzenia 
Panie Tomku❤

Dagmara Konieczna

NIEOCENIONA pomoc Fundacji ❤- wszystkim , absolutnie wszystkim się zajęli, i za to chyba ja i moi rodzice jesteśmy im najbardziej wdzięczni ❤ Ale na samym początku – jakieś tam obawy mieliśmy. Dziś nawet nie pamiętam dlaczego bałam się w pełni zaufać. Czy nie chciałam żeby znów ktoś rodziców naciągnął czy dlatego że nie wiedziałam czy kurier jakiego fundacja miała wysłać, dowiezie je tam gdzie trzeba. Wszystko wydawało mi się podejrzane – nawet to , że fundacja nie pobierała prowizji za swoją pomoc a jedynie liczy na datki w przypadku zakończenia sprawy. ŻE NIBY BEZINTERESOWNIE? Dziwni ! Byliśmy jednak w beznadziejnej sytuacji – rodzice wpłacili 1000zł zaliczki a reszę mieli spłacać przez 48 miesięcy (4 lata !!! ) po około 200 miesięcznie. Zaufaliśmy ludziom z Fundacji i był to strzał… Czytaj więcej »

Robert

Gdybym nie znał moich teściów, stwierdziłbym, że tylko głupcy kupują na takich pokazach. Ale skoro i oni dali się (do dziś nie wiem jak) nabrać na te triki – to znaczy żę sprzedawcy mają wyrafinowane i skuteczne praktyki manipulacji. Nie wiem jakby wyglądał samodzielny proces odstąpienia od umowy. Nie wiem czy zakończyłby się łatwo i szybko czy ciągnął w nieskończoność. Nie wiem bo postanowiliśmy oddać problem w ręce Fundacji. I oni wszystko załatwili.
Dziś powiem z ręką na sercu:
Przed firmą Comfort Med ostrzegam. Sprzedają bubel za kosmiczne pieniądze.
Fundację Daje Siebie – polecam. Mnie (a raczej teściom) pomogli. I zrobili to tak szybko, że aż miałem podejrzenia czy oby na pewno 🙂

Beatka Żak

Gorąco polecam wszystkim którzy tak jak moi rodzice dali się naciągnąć na pokazie lub innym spotkaniu. Uzyskają Państwo szybką i rzetelną pomoc. Fundacja pomoże odstąpić od umowy, doradzi a przede wszystkim wysłucha ?

Jerzy

jak wszyscy tutaj, ja też miałem kłopot z zwrotem towaru do jednej firmy. nie wiedziałem czy sam sobie poradze z oddaniem towaru i czy firma odda mi zaliczke jaką wpłaciłem w dniu spotkania. Na jakim śforum znalazłem informacje o fundacji. wysłałem zgłoszenie i po 15 minutach dostałem odpowiedz. Napisali że bez problemu zajmą się sprawą, ze mam zapoznać się z regulaminem i jak będzie okej to mam uregulować tzw opłatę kurierską.  I teraz powiem prawdę, co sobie pomyślałem: Kolejni naciągacze. Każą z góry za coś płacić. Znów ktoś chce mnie oszukać. I szczerze mówiąc – machnąłem ręką. Dzień późneij jednak zadzwonił pan z fundacji. I jak z nim rozmawiałem powiedziałem że nie mam pewnosci ze zajma się tym tak jak powinni że paczki trafią tam gdzie powinny i że muszę… Czytaj więcej »

Barbara

Bardzo chcę podziękować fundacji za pomoc teść mój był na pokazach i zakupił towar którego nie chciał firma Clavam strasząc go sądem odmówiła odstąpienia od umowy zgłosiłam sie do Fundacji  Daje Siebie niemal w kilka sekund dostalam informacje co mam zrobic zaufałam mimo ze nie jestem aż tak ufna osobą  ludzie z fundacji napisali instrukcje jak mam spakowac towar jak go opisac póżniej wyslali kuriera do mnie i po sprawie nigdy nie zapomne tego co dla nas zrobili dziekowac moge do końca życia a to i tak nie pokryje tego co zrobili każdy kto ma obawy co do Fundacji moge powidziec żeby sie nie bali smialo można zaufac i powierzyć im swoja sprawe jeszcze raz bardzo dziekuje.Barbara

Aśka

Mnie – jak Panią niżej – też tak chcieli wpuścić w maliny. Jak chciałam oddać – to mi powiedzieli, że ABSOLUTNIE nie można zwrócić.
Zaproponowali jednak, że jak sobie zostawię jeden sprzęt – za ponad 2000 , to po resztę przyjedzie kurier i zabierze na ich koszt.
MOMENT – zwrócić wszystkiego nie mogę. Ale jak kupię jeden sprzęt, jak dam im zarobić, to jednak część zwrócić można.
I tu mi coś nie zagrało. Zaczęłam szukać i trafiłam tu. A tutaj to się już wszystkim zajęli 🙂 Panie Tomku – dzięki raz jeszcze !!!

Bogna

Nie będę zbyt dużo pisała, bo słowa i tak nie opiszą mojej wdzięczności.
Robicie kawał dobrej roboty. Jestem Wam dozgonnie wdzięczna za pomoc.
Dziękuję – za szybką reakcję. Dziękuję – za słowa wsparcia. Dziękuję – za wszystko.

1 2 3 7