Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom w rezygnacji i odstąpieniu od umowy

Słowa i zdania kluczowe które krótko mówiąc, opiszą o czym jest o czym jest ta strona.  Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc na pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Firma Casada  Lifemed Prolife jak również Clavam, Virgam, Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux czyli Solution Channel Luboń jak również Everstar  i inni.
Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Odstąpienie od umowy z pokazu

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Zawarcie umowy

W momencie podpisywania umowy, przedstawiciele handlowi są mili, sympatyczni, uśmiechnięci. Traktują Cię jak zwycięzcę i przekonują jak wielkie szczęście Cię spotkało.

Prawdziwe oblicze

Gdy Twoje emocje już opadną, gdy uświadomisz sobie, że owa wygrana to nic innego jak umowa opiewająca na kilka tysięcy złotych – gdy będziesz chciał sie z niej wycofać – poznasz prawdziwe oblicze handlowców.  I nie będą już mili i sympatyczni. Ani grzeczni i kulturalni.

Bądź gotowy na problemy

Firma – sprzedawca zrobi co tylko może, by proces odstąpienia jak najbardziej Ci utrudnić. 
Zastraszanie, grożenie, nie przyjęcie odstąpienia, nie odbieranie paczek wysłąnych do firmy, problemy z odzyskaniem pieniędzy, nie anulowanie kredytu.

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Miej jednak świadomość, że mimo iż masz takie prawo to firma zrobi wszystko co może, by Cię od tego skutecznie odwieść 

Nasze skrzydła

Aby proces odstąpienia przebiegał pomyślnie i prosto, każdego komu deklarujemy się pomóc – bierzemy pod swoje skrzydła.  Dla każdego szykujemy personalny druk odstąpienia od umowy, sygnowany naszym logotypem, dzięki czemu sprzedawca będzie wiedział, że jesteś pod naszą opieką.

Instrukcje ​

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszą opieką, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie głównie przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie powinieneś robić. 

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Kredyt i zaliczka

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych podczas pokazu pieniędzy.

Ile czasu na rezygnację z umowy?

Pamiętaj, że masz ograniczony czas na wycofanie się z podpisanej umowy, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się odstąpić od umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Takie jest prawo które daje konsumentowi możliwość bezproblemowego wycofania się ze zobowiązań.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak
Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

PYTANIA

Poniżej poruszamy kilka dość znaczących kwestii, problemów czy też wątków.
Znajdziesz też kilka odpowiedzi na dość znaczące pytania które jeśli jeszcze nie pojawiły się w Twojej głowie, to być może niebawem się pojawią.
Warto … przeczytać , przemyśleć  a przede wszystkim – zrozumieć.

Zadania Fundacji

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż…
MAMY OBOWIĄZEK POMOCY. 

Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum. I pragniemy odwołać się zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz,  że ktoś ma OBOWIĄZEK BY CI POMÓC?
Że ktoś MUSI WASZ PROBLEM ROZWIĄZAĆ? 

Bez względu na wyobrażenia niektórych ludzi, prawda jest taka, że
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!

Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom. Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Warto mieć też  na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!
To co robimy – robimy z potrzeby – nie z przymusu !!!

Utrzymanie Fundacji

Wbrew niektórym opiniom, fundacje w Polsce nie są wspieranie bezpośrednio przez rząd.
Są tu jednak dwa wyjątki…
Pierwszym jest –  nazwijmy to – Fundacja „Ojca Dyrektora”.
Drugą, wspieraną osobiście przez rządzących jest – Caritas.

A co z resztą organizacji? No niestety muszą sobie joakoś radzić !!!
Kiedyś mówiło się , że są równi i równiejsi. Dziś, że jest lepszy i gorszy sort. 

Nie wiemy jakie Ty masz odczucia, myśli, przekonania i skojarzenia ze słowem FUNDACJA. Wiemy jednak co myśli przeciętny standardowy Polak w średnim wieku
Fundacja = Pomoc i Wsparcie = Pomoc Darmowa.
I owszem  jest w tym dużo racji, jednak … warto chyba spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

 • FUNDACJA też dostaje rachunki i … musi je płacić
 • Z OBSŁUGĘ strony internetowej – też musimy zapłacić.
 • ZA PRĄD wykorzystywany do ładowanie telefonu i laptopa – też trzeba zapłacić
 • LAPTOP I TELEFON czyli narzędzia pracy, są własnością nie Fundacji – leczy tych osób które odpisują na maile i odbierają telefony. Jeśli jednak sprzęt odmówi posłuszeństwa to … czy myślisz , że ktoś nam pod drzwi podrzuci nowy towar czy raczej będziemy musieli za taki po prostu zapłacić?
 • CHCIELIBYŚMY zatrudnić pracowników a nie tylko liczyć na wolontariuszy, którzy dzisiaj są ale przez 3 dni ich nie będzie.
 • TAK musimy płacić za … dziesiątki innych spraw.

Z czego zatem utrzymuje się Fundacja Daje Siebie?

 • Z tego, że pomagamy ludziom, którzy często nam się odwdzięczają.
 • Ludzie doceniający naszą pracę i wysiłek, wynagradzają to najczęściej w formie finansowej
 • Z otrzymanych od konsumentów darowizn opłacamy rachunki i regulujemy niezbędne koszty
 • Przekazywane darowizny traktujemy zarówno jako podziękowanie za okazaną pomoc jak i wsparcie naszych dalszych działań.
 • Funkcjonujemy tylko dzięki temu, że część  ludzi przekazuje nam zaledwie ułamek z całej kwoty , jaką dzięki naszemu wsparciu – zaoszczędził.

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Co ciekawe, im trudniejsza, bardziej czasochłonna, zawiła czy skomplikowana jest sprawa konsumenta lub im konsument sam w sobie jest bardziej  problematyczny tym … Tym większe prawdopodobieństwo , że nie będzie potrafił docenić i uszanować  poświęconego cmu czasu, chociażby mówiąc proste “DZIĘKUJĘ”

Są jednak i tacy, którzy nawet nie muszą pytać, czy i jak mogą nas wspomóc. 
Takie osoby, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań, sami szukają pomysłów jak mogą nam pomóc. Niektórzy świadczą jakieś usługi, inni zaopatrują nas w coś użytecznego czy eksploatacyjnego, a inni przekazują przekazują darowiznę.  Kwoty datków – są różne:

 1. Czasami konsument,  to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje Fundacji, gdy sam pieniądze odzyska.
 2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
 3. W przypadku konsumentów którzy na pokazie zakupili towar na raty,  (np na 48 miesięcy) to takie osoby często przekazują nam równowartość jednej raty jaką musieliby płacić, gdyby nie nasza pomoc. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie pomogli to musiałbyś przez 48 miesięcy (miesiąc w miesiąc) płacić jakąś kwotę do banku. Jeśli jednak sprawa ma szczęśliwy finał, to część ludzi przeznacza równowartość jednej  raty i przekazuje ją jako podziękowanie. Pozostałe 47 rat zostaje u Ciebie w kieszeni 🙂
 4. Od jakiegoś czasu widzimy, że przybywa konsumentów, którzy przelewają na konto fundacji jakieś – nazwijmy to – symboliczne i nie odczuwalne dla domowego budżetu kwoty. I są to wpłaty  systematyczne – w wybranych odstępach czasowych.
  Dla zrozumienia posłużmy się przykładem. W marcu, kwietniu i w maju zauważyliśmy przelew od tej samej osoby, tego samego dnia miesiąca, tej samej kwoty – dokładnie 27zł. Zadzwoniliśmy do Pani Janeczki  (sprawczyni zamieszania 🙂 ) z zapytaniem, czy nie doszło do pomyłki, ponieważ 3 raz dostajemy od niej przelew. Ta jednak wyjaśniła nam swoją strategie. Otóż Pani Janeczka ustawiła w swoim banku  stały przelew ze swojego konta na konto fundacji – konkretnego dnia miesiąca, konkretnej kwoty i na konkretny czas.  A dlaczego 27zł. a nie 30 lub 25 ? Odpowiedź zaskoczyła nas swoją prostotą . Ponieważ podpisała kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 273,94zł na 48 miesięcy. Gdy my sprawę jej zakończyliśmy, ta  postanowiła przez ten sam okres czasu wspierać nas równowartością 10% miesięcznej raty. Jakie to genialne w swojej prostocie!

 

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż … 
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i wsparcie naszych  dalsze naszych prac i rozwoju

ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Jak możesz pomóc

Fundacja pomaga – nie pobierając opłat. Jednak opłaty od nas – chcą i pobierają inni. Dlatego jedną z  form pomocy, wsparcia i podziękowania  – jest wsparcie finansowe. O którym piszemy nieco wyżej.

Fundacja pomaga ludziom którzy chwilę wcześniej zostali oszukani, zmanipulowani czyli po prostu – naciągnięci na nie małe pieniądze. A skoro ktoś  kogoś  oszukał, to (nieco spóźniona ale jednak) wzmaga się u niego  czujność i podejrzliwość. Nawet wobec Fundacji. Jesteśmy tego świadomi , że ludzie mają wątpliwości i wahania pt:  zaufać  Fundacji czy nie?!?
Skromnie mówiąc, to sądzimy, że 3/4 ludzi którzy nam zaufali – też wątpliwości mieli. A jednak – bez względu na to czy “zaryzykowali” czy posłuchali instynktu, rozsądku czy intuicji – w każdym razie – oddali swoje sprawy w nasze ręce.
Zależy nam – abyś na napisał opinie o Fundacji Daje Siebie. Prosimy o prawdziwe wrażenia – bałeś się zaufać lub miałeś wątpliwości – napisz to !!!
O opinie prosimy zarówno na tej stronie jak również  na stronie naszego Facebook –

Wyrażenie opinii – to nic nie kosztuje, a może pomóc innym, uświadomić kolejnych, pomóc następnym.
Napisz 3 opinie
– o fundacji
o sprzedawcy lub wybranym produkcie
– na dowolnym innym forum napisz krótką opinie o tym gdzie konsumenci z problemami takimi jak Ty, mogą znaleźć pomoc. Ten punkt jest bardzo dla nas szalenie istotny. I gdyby tą prośbę spełnił … nie każdy , nie co drugi – co piąty konsument – bylibyśmy szczęśliwi.

Osoby chętne do wsparcia naszych działań, mogą przekazać nam równiez 1% ze swojego podatku.

Aby to zrobić należy jednak wpisać .. nie nasz KRS a Zaprzyjaźnionej organizacji. A dokładniej: 

ORGANIZACJA: Fundacja FaniMani
KRS:  0000507234
Cel szczegółowy: 22011

Więcej piszemy o tym na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

Wsparcie dalszych działań Fundacji - DAROWIZNA

Szybka darowizna
Wsparcie możesz przekazać również wykonując tzw. darowiznę online czyli w podobny sposób jak płacąc opłatę kurierską czy płacąc za zakupy na Allegro (Operator płatności – BLUE MEDIA)

Uzupełnij puste pola obok, wybierz kwotę lub wpisz swoją – dowolną – i kliknij WPŁACAM.

PO PRZEKAZANIU DAROWIZNY ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA STRONĘ Z PODZIĘKOWANIAMI

Regulamin Darowizny – KLIKNIJ

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizację celów statutowych
Można dodatkowo dopisać
Numer zgłoszenia
Ułatwi to nam wysłanie podziękowań

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Bezpośredni numer rachunku Fundacji
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581
mBank

Jeden procent podatku dla Fundacji Daje Siebie. 
Aby móc to zrobić należy w rozliczeniu wpisać … nie nasze dane lecz Fundacji FaniMani 
Więcej o tym dlaczego tak a nie inaczej , znajdziesz na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Jeden procent podatku.
Organizacja
Fundacja FaniMani
KRS 0000577234
Cel szczegółowy : 22011 

To, co może Cię zainteresować ...

132 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedzi na wątek
14 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Beata

Witam
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Fundacji Daje Siebie, za pomoc przy oddaniu produktów z pokazu. Jak większość ludzi dałam się omamić osobą prowadzącym pokazy, nie wiem jak to się stało. Ostrzegam wszystkich, aby nie chodzili na żadne pokazy, produkty te można kupić za niewielkie pieniądze w internecie. Dobrze że jesteście i dajecie ludziom wsparcie. Chciałabym aby jak najwięcej ludzi się o Was dowiedziało. Dobrze by było ogłaszać o waszej działalności na bardziej dostępnych mediach, ponieważ zakupy dokonywane są przez osoby starsze nie mające internetu.
Życzę samych sukcesów i wszystkiego najlepszego.

Kezysztof

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy. Firma Kiddy Island z Poznania pomimo wysłania pisma i zwrotu towaru kurierem w ustawowym terminie, nie przekazała do banku informacji o rozwiązaniu umowy. Dopiero interwencja Fundacji i moja reklamacja spowodowały zamknięcie kredytu. Fundacja działała szybko i z życzliwością. Szybko odpowiadała na maile i telefony. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam cały Zespół i życzę wielu sukcesów.

Weronika

Mama uczestniczyła w kilku pokazach i nigdy nic nie kupiła, bo potrafiła oszacować wartość prezentowanych produktów, która była zawsze przesadnie zawyżona. Ostatnim razem było jednak inaczej – uległa wyrafinowanej manipulacji na pokazie Kiddy Island Polska i wyszła z zakupami za spore pieniądze. Każdy w tej sytuacji wie, co poczuła po powrocie do domu. Atmosferę odczuli wszyscy domownicy. Na szczęście istnieje Fundacja Daje Siebie. Jestem bardzo wdzięczna za koordynację procesu odstąpienia od umowy. Dzięki tej pomocy droga do celu była nie tylko łatwiejsza, ale przede wszystkim czytelna i merytoryczna. Na każdym etapie czuć było wsparcie, co dawało tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa i energię do dalszych działań. Praca Fundacji, wiedza i spokój, który teraz odczuwamy są nieocenione… Być może ta opinia przekona następne osoby do skorzystania z pomocy Fundacji, bez jakiegokolwiek cienia… Czytaj więcej »

Teresa

Otrzymałam telefony z zaproszeniem na pokaz reklamującego się fizykoterapeuty który ma otwierać gabinet masażu kręgosłupa i całego ciała, otrzymałem zaproszenie listownie. Na pokazie reklamowany był materac masująco wibrujący, na koniec pokazu odbyły się losowania, wylosowali mnie ze jestem szcześciarą i wylosowałam 3 produkty, odkurzacz, garnki i matę rechabilitacyjną, aby je otrzymać warunkiem było kupno produktu reklamowanego. Twierdzono że wszystkie produkty są oryginalne i najwyższej jakości. Tak mną zmanipulowano że podpisałem umowę sprzedaży kredytu na 48 miesięcy. Po rozpakowaniu w domu produkty wszystkie były uszkodzone i niekompletne, zostałam oszukana trafnym towarem i wysokim kredytem, szok produkty nie warte swojej ceny. Dzięki pomocy fundacji daj siebie nie załamałam się, dostałam wskazówki co mam zrobić sprawnie i szybko, dziękuję za fachową i szybką pomoc w odstąpienia od umowy kredytowej i zwrot trafnego towaru.… Czytaj więcej »

Jerzy

Dzień dobry,
bardzo serdecznie dziękuję Państwu za pomoc i zaangażowanie w załatwieniu trudnej dla mnie sprawy.
W dzisiejszych czasach starsi ludzie narażeni są na różne triki wykorzystywane przez firmy sprzedające produkty często w zawyżonych cenach.
Jako osoba odpowiedzialna i zawsze podejmująca przemyślane decyzje nie spodziewałem się, że zostanę tak profesjonalnie zmanipulowany. Jestem wdzięczny, że istnieją fundacje, których interesuje los drugiego człowieka. Życzę dużo cierpliwości w pracy ze starszym człowiekiem oraz dużo zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy. Wszystkich swoich znajomych poinformowałem o zagrożeniach związanych z udziałem w pokazach oferujących m.in. darmową rehabilitację oraz o Państwa fundacji walczącej z firmami wykorzystującymi słabość starszego człowieka.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie i życzę dalszych sukcesów

Katarzyna

Szukałam informacji czy mogę zrezygnować z zakupów na które dalam sie naciągnąć i znalazłam fundacje. Szybki, bezproblemowy kontakt z fundacją i poczułam twardy grunt pod nogami i wiarę w to, że uda się odstąpić od umowy. Dziękuję za pomoc, wsparcie i szybki kontakt ! Sprawa oczywiście zakończyła sie dla mnie pozytywnie dzięki pomocy fundacji. Jak najbardziej będę polecac ! Pozdrawiam ciepło

Mirosława

chyba los tak chciał że, w momencie szukania rozwiązania problemu po zakupionym przez moją mamę, na pokazie firmy COMFORT MED PLUS, urządzenia do gotowania, znalazłam namiary na Fundację. Poczytałam opinie, wszystkie pozytywne. W tej samej chwili napisałam zgłoszenie (sobota), na następny dzień (niedziela) miałam odpowiedź z instrukcją, co mam zrobić. Już nie byłam sama (oprócz mamy), z tym kłopotem. Postąpiłam zgodnie z instrukcją, zdążyliśmy w czasie, wysłać odstąpienie a następnie towar. Kontakt mailowy jak i telefoniczny bez żadnego problemu, polecam. Dziękuję bardzo za całokształt, również w imieniu mamy, takiej ufnej starszej pani.

JAROSŁAW

Bardzo dziękuję Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy. Większość z nas dopiero po przyjeździe do domu z zakupionym towarem za blisko 10 tys. zł zdaje sobie sprawę, że tych “wspaniałych” rzeczy nie potrzebuje i chce je zwrócić firmie (w moim wypadku Kiddy Island z Poznania). Firma twierdzi, że towar nie podlega zwrotowi, bo był z wyprzedaży, lub podaje inny argument. Co wtedy należy zrobić – zwrócić się do Fundacji “Daję siebie” i oni już krok po kroku pokierują, jak “pozbyć” się niechcianych towarów.
Nie ma się czego obawiać, Fundacja nikogo nie oszuka, należy dokonać jednie wpłaty do firmy kurierskiej na zwrot towaru i postępować wg wskazań Fundacji, a wszystkie zmartwienia z powodu zakupów na pokazie będą tylko wspomnieniem.

Anna

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za pomoc
w odzyskaniu całej kwoty za zakupiony towar w firmie WOOLSTAR na pokazie. Szybko, sprawnie i bez większych problemów. Jestem pełna podziwu i uznania dla szlachetnej i bardzo uczciwej działalności Fundacji. Miałam ogromne szczęście, że dałam się oszukać przy zakupie niewiele wartych produktów od WOOLSTAR już w czasie, kiedy istnieje Fundacja, której zaufałam i mój problem rozwiązany.

Janusz

Wszystko, co wiąże się ze zdrowiem działa na wyobraźnię ludzi nawet bardzo odpornych psychicznie. Też wpadłem w taką pułapkę i po jednym z takich pokazów przywiozłem do domu kilka „prezentów”, które ledwo zmieściły się w samochodzie. Na drugi dzień stwierdziłem że te rzeczy nie są mi niezbędne i przede wszystkim nie są warte tej ceny jaką przedstawiają na prezentacjach, są po prostu przewartościowane kilka a nawet kilkanaście razy. Jak zadzwoniłem do firmy w celu odstąpienia od umowy to poinformowano mnie że i owszem mogą przysłać kuriera po niektóre rzeczy ale materac i mata jako wyrób medyczny nie podlega zwrotowi i musi u mnie zostać ale zaproponowali 3-krotnie niższą cenę. Wynika z tego jasno że te wylosowane przeze mnie na pokazie rzeczy nie są żadnymi prezentami i są wliczone w cenę… Czytaj więcej »

mieczysław

gorąco polecam fundacje “daje siebie” która bardzo szybko i sprawnie pomoże w odstąpieniu od umowy zakupionego towaru (czytaj szmelcu) przez firmy naciągające starsze osoby

Bożena

Witam byłam dziś na prezentacji firmy LIFEMED sp.z o.o. adres do korespondencji BIAŁYSTOK produkty CASADA i m.i odkurzacz CLEANKING zostałam wylosowana i wygrałam łóżko 12tys,materac 6 tyś, odkurzacz za 6900 coś musiałam wziąć na raty a reszta 0 zł tak mnie zmanipulowano,ze podpisałam umowę sprzedaży- na 2 odkurzacze na kredyt 24mce.Za parę dni bank ma mnie zweryfikować. Po przyjeździe do domu przeanalizowalam umowę poszperalam w necie i chcę odstąpić od umowy wydrukowałem druk” oświadczenie o odstąpieniu od umowy “wpisała i w poniedziałek chce zadzwonić do tej firmy .Co powinnam zrobić pozdrawiam serdecznie Bożena

Zuzanna

Byłam wczoraj na takim pokazie odkurzacza,multicooker,sokowirówka i inne niepotrzebne graty w domu.Zastanawia mnie jedno bezczelność sprzedawców.Już wygrałam wszystko na zasadzie pierwszego miejsca czyli te produkty wszystkie za ok 5tys jedna sztuka ale muszę wziąc kredyt i zapłacić za odkurzacz.Czy normalna firma rozdaje takie prezenty ? Nie to tylko ściema bo gdyby były warte te prezenty faktycznie po 5 tys sztuka nikt by tego nie dał w prezencie.Odkurzacz na pokazie olbrzymi musi mieć dużo miejsca.Właściwie zmuszają do kupienia wywierają presje na tych rencistów emerytów.Nie kupiłam nic bo po co mi to?

Dariusz

wszystko super za rączkę do celu. Bez obaw to uczciwa firma.Polecam

Halina

Wyrażam ogromne podziękowanie Fundacji za okazaną mi pomoc. Nieprzemyślana decyzja nie pozwalała mi spokojnie spać. W internecie znalazłam informację o Fundacji Daje Siebie. Wysłałam zgłoszenie. Fundacja profesjonalnie zajęła się moją sprawą. Krok po kroku zostałam poprowadzona przez wszystkie etapy aż do zakończenia sprawy. Pomimo natłoku spraw zawsze odbierają telefony, a na maile odpisują nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych. Jestem Im bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem będę polecać Fundację wszystkim, którzy znajdą się w podobnej sytuacji. FUNDACJA DAJE SIEBIE JEST GODNA ZAUFANIA!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ, pozdrawiam cały Zespół i życzę sukcesów !!!!!

zdzislawsz

Miałam szczęście, że trafiłam w internecie na ,,Fundację Daję siebie”. Zakupiony na prezentacji towar nie spełnił moich oczekiwań. Postanowiłam z mężem zwrócić go i odzyskać wpłaconą gotówkę. Tym problemem zajęła się właśnie wymieniona fundacja. W ekspresowym tempie pracownicy pomogli mi w odzyskaniu pieniędzy , za co im serdecznie dziękuję. Wykazali się ludźmi życzliwymi, kompetentnymi i rozumiejącymi trudne sytuacje życiowe- seniorów. Brawo im za takie gesty!!!
Halina

Elżbieta Panuś

Dziękuję bardzo Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy na zakup towarów, których wcale nie miałam zamiaru nabyć. Pomoc była szybka i bardzo profesjonalna. Bez Fundacji poległabym w walce z firmą FOR HEALTHY AIR Sp. z o.o. Gdyby nie Fundacja, zostałabym z kredytem i zbędnymi przedmiotami. Poza tym jest to dla mnie nauczka aby nie chodzić na żadne pokazy. Serdeczne podziękowania i pozdrowienia dla Pana Tomasza.Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

Regina Bąk

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za szybką pomoc w odstąpieniu od umowy, którą zawarliśmy z firmą Palatinus. Na pokazie wygraliśmy przedmioty ale okazało się, że za jeden z nich trzeba było zapłacić wysoką cenę przekraczającą wartość wszystkich razem. Nie mogliśmy się wycofać nawet następnego dnia. Fundacja Daje Siebie pomogła bardzo szybko. bardzo, bardzo dziękujemy.
Pozdrawiam.

Sabina

Chciałam bardzo gorąco podziękować Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy, którą podpisał na pokazie mój ojciec. Był przez chwilę bardzo szczęśliwym człowiekiem, bo pierwszy raz w życiu wygrał tak wiele i za tak wiele….. Po uświadomieniu sobie stanu sprawy, zakupu rzeczy i złożonego na pokazie wniosku o kredyt, był bardzo załamany i nie mógł zrozumieć, jak to się stało, że on, który zawsze wszystkich ostrzegał przed takimi praktykami handlowymi, sam w nie wpadł. Kiedy znalazłam Fundację Daje Siebie, zastanawiałam się, czy warto im zaufać. Człowiek w takich sytuacjach, boi się, aby jeszcze bardziej się nie pogrążyć. Ale warto WAM zaufać ! Dzięki Waszej pomocy, wskazaniom “krok po kroku”, profesjonalnemu kierowaniu sprawy, udało się odstąpić od umowy sprzedaży i kredytu oraz oddać zakupiony sprzęt. DZIĘKUJĘ!!! Bez Was nie poradziłabym sobie.… Czytaj więcej »

Helena

Jeszcze raz chciałam bardzo serdecznie podziękować Fundacji Daję Siebie, która pomogła nam odstąpić od umowy za zakupy rzeczy o bardzo wysokich cenach i całkowicie nam zbędnych. Dopiero profesjonalizm pracownika Fundacji ( pana Tomasza ) uwolnił nas od zbędnych wydatków.
Pozdrawiamy