Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom w rezygnacji i odstąpieniu od umowy

Słowa i zdania kluczowe które krótko mówiąc, opiszą o czym jest o czym jest ta strona.  Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc na pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Firma Casada  Lifemed Prolife jak również Clavam, Virgam, Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux czyli Solution Channel Luboń jak również Everstar  i inni.
Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Odstąpienie od umowy z pokazu

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Zawarcie umowy

W momencie podpisywania umowy, przedstawiciele handlowi są mili, sympatyczni, uśmiechnięci. Traktują Cię jak zwycięzcę i przekonują jak wielkie szczęście Cię spotkało.

Prawdziwe oblicze

Gdy Twoje emocje już opadną, gdy uświadomisz sobie, że owa wygrana to nic innego jak umowa opiewająca na kilka tysięcy złotych – gdy będziesz chciał sie z niej wycofać – poznasz prawdziwe oblicze handlowców.  I nie będą już mili i sympatyczni. Ani grzeczni i kulturalni.

Bądź gotowy na problemy

Firma – sprzedawca zrobi co tylko może, by proces odstąpienia jak najbardziej Ci utrudnić. 
Zastraszanie, grożenie, nie przyjęcie odstąpienia, nie odbieranie paczek wysłąnych do firmy, problemy z odzyskaniem pieniędzy, nie anulowanie kredytu.

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Miej jednak świadomość, że mimo iż masz takie prawo to firma zrobi wszystko co może, by Cię od tego skutecznie odwieść 

Nasze skrzydła

Aby proces odstąpienia przebiegał pomyślnie i prosto, każdego komu deklarujemy się pomóc – bierzemy pod swoje skrzydła.  Dla każdego szykujemy personalny druk odstąpienia od umowy, sygnowany naszym logotypem, dzięki czemu sprzedawca będzie wiedział, że jesteś pod naszą opieką.

Instrukcje ​

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszą opieką, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie głównie przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie powinieneś robić. 

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Kredyt i zaliczka

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych podczas pokazu pieniędzy.

Ile czasu na rezygnację z umowy?

Pamiętaj, że masz ograniczony czas na wycofanie się z podpisanej umowy, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się odstąpić od umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Takie jest prawo które daje konsumentowi możliwość bezproblemowego wycofania się ze zobowiązań.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak
Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

PYTANIA

Poniżej poruszamy kilka dość znaczących kwestii, problemów czy też wątków.
Znajdziesz też kilka odpowiedzi na dość znaczące pytania które jeśli jeszcze nie pojawiły się w Twojej głowie, to być może niebawem się pojawią.
Warto … przeczytać , przemyśleć  a przede wszystkim – zrozumieć.

Zadania Fundacji

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż…
MAMY OBOWIĄZEK POMOCY. 

Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum. I pragniemy odwołać się zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz,  że ktoś ma OBOWIĄZEK BY CI POMÓC?
Że ktoś MUSI WASZ PROBLEM ROZWIĄZAĆ? 

Bez względu na wyobrażenia niektórych ludzi, prawda jest taka, że
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!

Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom. Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Warto mieć też  na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!
To co robimy – robimy z potrzeby – nie z przymusu !!!

Utrzymanie Fundacji

Wbrew niektórym opiniom, fundacje w Polsce nie są wspieranie bezpośrednio przez rząd.
Są tu jednak dwa wyjątki…
Pierwszym jest –  nazwijmy to – Fundacja „Ojca Dyrektora”.
Drugą, wspieraną osobiście przez rządzących jest – Caritas.

A co z resztą organizacji? No niestety muszą sobie joakoś radzić !!!
Kiedyś mówiło się , że są równi i równiejsi. Dziś, że jest lepszy i gorszy sort. 

Nie wiemy jakie Ty masz odczucia, myśli, przekonania i skojarzenia ze słowem FUNDACJA. Wiemy jednak co myśli przeciętny standardowy Polak w średnim wieku
Fundacja = Pomoc i Wsparcie = Pomoc Darmowa.
I owszem  jest w tym dużo racji, jednak … warto chyba spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

 • FUNDACJA też dostaje rachunki i … musi je płacić
 • Z OBSŁUGĘ strony internetowej – też musimy zapłacić.
 • ZA PRĄD wykorzystywany do ładowanie telefonu i laptopa – też trzeba zapłacić
 • LAPTOP I TELEFON czyli narzędzia pracy, są własnością nie Fundacji – leczy tych osób które odpisują na maile i odbierają telefony. Jeśli jednak sprzęt odmówi posłuszeństwa to … czy myślisz , że ktoś nam pod drzwi podrzuci nowy towar czy raczej będziemy musieli za taki po prostu zapłacić?
 • CHCIELIBYŚMY zatrudnić pracowników a nie tylko liczyć na wolontariuszy, którzy dzisiaj są ale przez 3 dni ich nie będzie.
 • TAK musimy płacić za … dziesiątki innych spraw.

Z czego zatem utrzymuje się Fundacja Daje Siebie?

 • Z tego, że pomagamy ludziom, którzy często nam się odwdzięczają.
 • Ludzie doceniający naszą pracę i wysiłek, wynagradzają to najczęściej w formie finansowej
 • Z otrzymanych od konsumentów darowizn opłacamy rachunki i regulujemy niezbędne koszty
 • Przekazywane darowizny traktujemy zarówno jako podziękowanie za okazaną pomoc jak i wsparcie naszych dalszych działań.
 • Funkcjonujemy tylko dzięki temu, że część  ludzi przekazuje nam zaledwie ułamek z całej kwoty , jaką dzięki naszemu wsparciu – zaoszczędził.

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Co ciekawe, im trudniejsza, bardziej czasochłonna, zawiła czy skomplikowana jest sprawa konsumenta lub im konsument sam w sobie jest bardziej  problematyczny tym … Tym większe prawdopodobieństwo , że nie będzie potrafił docenić i uszanować  poświęconego cmu czasu, chociażby mówiąc proste “DZIĘKUJĘ”

Są jednak i tacy, którzy nawet nie muszą pytać, czy i jak mogą nas wspomóc. 
Takie osoby, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań, sami szukają pomysłów jak mogą nam pomóc. Niektórzy świadczą jakieś usługi, inni zaopatrują nas w coś użytecznego czy eksploatacyjnego, a inni przekazują przekazują darowiznę.  Kwoty datków – są różne:

 1. Czasami konsument,  to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje Fundacji, gdy sam pieniądze odzyska.
 2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
 3. W przypadku konsumentów którzy na pokazie zakupili towar na raty,  (np na 48 miesięcy) to takie osoby często przekazują nam równowartość jednej raty jaką musieliby płacić, gdyby nie nasza pomoc. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie pomogli to musiałbyś przez 48 miesięcy (miesiąc w miesiąc) płacić jakąś kwotę do banku. Jeśli jednak sprawa ma szczęśliwy finał, to część ludzi przeznacza równowartość jednej  raty i przekazuje ją jako podziękowanie. Pozostałe 47 rat zostaje u Ciebie w kieszeni 🙂
 4. Od jakiegoś czasu widzimy, że przybywa konsumentów, którzy przelewają na konto fundacji jakieś – nazwijmy to – symboliczne i nie odczuwalne dla domowego budżetu kwoty. I są to wpłaty  systematyczne – w wybranych odstępach czasowych.
  Dla zrozumienia posłużmy się przykładem. W marcu, kwietniu i w maju zauważyliśmy przelew od tej samej osoby, tego samego dnia miesiąca, tej samej kwoty – dokładnie 27zł. Zadzwoniliśmy do Pani Janeczki  (sprawczyni zamieszania 🙂 ) z zapytaniem, czy nie doszło do pomyłki, ponieważ 3 raz dostajemy od niej przelew. Ta jednak wyjaśniła nam swoją strategie. Otóż Pani Janeczka ustawiła w swoim banku  stały przelew ze swojego konta na konto fundacji – konkretnego dnia miesiąca, konkretnej kwoty i na konkretny czas.  A dlaczego 27zł. a nie 30 lub 25 ? Odpowiedź zaskoczyła nas swoją prostotą . Ponieważ podpisała kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 273,94zł na 48 miesięcy. Gdy my sprawę jej zakończyliśmy, ta  postanowiła przez ten sam okres czasu wspierać nas równowartością 10% miesięcznej raty. Jakie to genialne w swojej prostocie!

 

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż … 
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i wsparcie naszych  dalsze naszych prac i rozwoju

ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Jak możesz pomóc

Fundacja pomaga – nie pobierając opłat. Jednak opłaty od nas – chcą i pobierają inni. Dlatego jedną z  form pomocy, wsparcia i podziękowania  – jest wsparcie finansowe. O którym piszemy nieco wyżej.

Fundacja pomaga ludziom którzy chwilę wcześniej zostali oszukani, zmanipulowani czyli po prostu – naciągnięci na nie małe pieniądze. A skoro ktoś  kogoś  oszukał, to (nieco spóźniona ale jednak) wzmaga się u niego  czujność i podejrzliwość. Nawet wobec Fundacji. Jesteśmy tego świadomi , że ludzie mają wątpliwości i wahania pt:  zaufać  Fundacji czy nie?!?
Skromnie mówiąc, to sądzimy, że 3/4 ludzi którzy nam zaufali – też wątpliwości mieli. A jednak – bez względu na to czy “zaryzykowali” czy posłuchali instynktu, rozsądku czy intuicji – w każdym razie – oddali swoje sprawy w nasze ręce.
Zależy nam – abyś na napisał opinie o Fundacji Daje Siebie. Prosimy o prawdziwe wrażenia – bałeś się zaufać lub miałeś wątpliwości – napisz to !!!
O opinie prosimy zarówno na tej stronie jak również  na stronie naszego Facebook –

Wyrażenie opinii – to nic nie kosztuje, a może pomóc innym, uświadomić kolejnych, pomóc następnym.
Napisz 3 opinie
– o fundacji
o sprzedawcy lub wybranym produkcie
– na dowolnym innym forum napisz krótką opinie o tym gdzie konsumenci z problemami takimi jak Ty, mogą znaleźć pomoc. Ten punkt jest bardzo dla nas szalenie istotny. I gdyby tą prośbę spełnił … nie każdy , nie co drugi – co piąty konsument – bylibyśmy szczęśliwi.

Osoby chętne do wsparcia naszych działań, mogą przekazać nam równiez 1% ze swojego podatku.

Aby to zrobić należy jednak wpisać .. nie nasz KRS a Zaprzyjaźnionej organizacji. A dokładniej: 

ORGANIZACJA: Fundacja FaniMani
KRS:  0000507234
Cel szczegółowy: 22011

Więcej piszemy o tym na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

Wsparcie dalszych działań Fundacji - DAROWIZNA

Szybka darowizna
Wsparcie możesz przekazać również wykonując tzw. darowiznę online czyli w podobny sposób jak płacąc opłatę kurierską czy płacąc za zakupy na Allegro (Operator płatności – BLUE MEDIA)

Uzupełnij puste pola obok, wybierz kwotę lub wpisz swoją – dowolną – i kliknij WPŁACAM.

PO PRZEKAZANIU DAROWIZNY ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA STRONĘ Z PODZIĘKOWANIAMI

Regulamin Darowizny – KLIKNIJ

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizację celów statutowych
Można dodatkowo dopisać
Numer zgłoszenia
Ułatwi to nam wysłanie podziękowań

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Bezpośredni numer rachunku Fundacji
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581
mBank

Jeden procent podatku dla Fundacji Daje Siebie. 
Aby móc to zrobić należy w rozliczeniu wpisać … nie nasze dane lecz Fundacji FaniMani 
Więcej o tym dlaczego tak a nie inaczej , znajdziesz na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Jeden procent podatku.
Organizacja
Fundacja FaniMani
KRS 0000577234
Cel szczegółowy : 22011 

To, co może Cię zainteresować ...

132 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedzi na wątek
14 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Henryk

Serdecznie dziękuję Fundacji za pomoc w zwrocie niby wygranych czterech produktów. Najpierw z odsetkami miały kosztować ponad 12 tys. zł.
Gdy po godzinie od chwili podpisania umowy chciałem je zwrócić obniżono mi cenę na 8 tys. bez odsetek. Świadczy to o wartości sprzedawanych
(a raczej wciskanych w wielkim zamieszaniu) produktów. Czytając opinie na temat firmy, która sprzedała mi te towary, trafiłem na adres Fundacji.
Nie wahałem się ani chwili, w dzień zakupu wysłałem swoje zgłoszenie do fundacji. dziś po 2 tygodniach mam sprawę szczęśliwie zakończoną.
DZIĘKUJĘ BARDZO wolontariuszom Fundacji za pomoc i będę razem z żoną polecał Fundację każdemu kto będzie miał podobne problemy.

Dorota

Dziękuję bardzo dla całego zespołu Fundacji Daje Siebie, za pomoc jakiej mi udzieliliscie. Zaufanie to podstawa, a wasza Fundacja to FUNDAMENT tego zaufania. Dziękuję jeszcze raz i życzę samych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie. Dorota

Mieczysaw

Bardzo dziękuję Fundacji Daję Siebie za okazaną pomoc w odstąpieniu od umowy i zwrocie zbędnych towarów.
Nikt już nie namówi mnie do uczestniczenia w tego typu pokazach. Wszystkim oszukanym na pokazach mogę z całą odpowiedzialnością polecić Fundację.
Dzięki profesjonalizmowi ludzi działających w Fundacji stało się to możliwe, dzięki ich gotowości pomocy pozbyłem się tego okropnego balastu
jakim stała się zawarta umowa kupna sprzedaży, umowa z bankiem i wreszcie towaru ,który kompletnie nie był mi przydatny.
Krok po kroku wskazywano mi jak mam postępować . Każdy telefon mój został odebrany , gdy potrzebna była pomoc osoba z fundacji wskazywała drogę ,cierpliwie ,spokojnie tłumaczyła… Za to jestem Wam wdzięczny. Dziękuję .
Nie wierzcie tym ,którzy szkalują Fundację …to po prostu T R O L E.

Ziut

Zgłosiłem kwestie zwrotu akcesoriów kupionych na pokazie.Zaufałem i wyszedłem na tym bardzo dobrze.Wykonywałem wszystkie zalecenia fundacji
i odesłałem.Zwrot przyjęto bez oporów.Bardzo polecam. Jeszcze raz dziękuję

Krystyna

Profesjonalna pomoc. Dzięki fundacji pozbyłam się zbędnych produktów, zaoferowanych i zmanipulowanych przez naciągaczy.
Dziękuję za skuteczną pomoc w odstąpieniu od umowy!

Dorota

Do wszystkich, którzy zostali wkreceni i oszukani na pokazach wszelkiego badziewia (garki, maty, odkurzacze itd.) Zapamiętajcie, że są wśród nas dobrzy ludzie, gotowi pomóc w odstąpieniu z umowy kupna sprzedaży, umowy z bankiem i zwrocie towarów. Fundacja Daje Siebie to właśnie Ci ludzie, którym można w pełni zaufać. Jestem jedną z wielu oszukanch osób, której Fundacja Daje Siebie pomogła. Dziękuję im z całego serca.

Stanisław

Wszystkim oszukanym na pokazach mogę z całą odpowiedzialnością polecić Fundację. Doskonały kontakt, szczegółowe instrukcje odstąpienia od umowy sprzedaży badziewia i skuteczność działania to najważniejsze atuty tej Organizacji. Osobą nabraną na pokazie była moja teściowa. Podjąłem się za nią odesłania sprzętu, bo to osoba starsza, schorowana i niestety naiwna. Mimo, że mam pewne pojęcie jak takie sprawy załatwić, to bez pomocy Fundacji zrobiłbym parę dość poważnych błędów. Sprawa została załatwiona sprawnie i pomyślnie. Pozdrawiam całą Ekipę, a w szczególności Pana Tomasza, któremu szczególnie dziękuję (wie za co) i duchowo wspieram.
Teraz to my spróbujemy się odwdzięczyć Fundacji za pomoc i nie będzie to tylko finansowa darowizna. Mam już pewne pomysły.

Elżbieta

Bardzo dziękuję za pomoc Fundacji Daje Siebie.
Czułam się bezsilna, wiem że sama wpakowałam się w zakupowe problemy. Jednak szukając jakiegokolwiek możliwego wyjścia z tej sytuacji trafiłam do Was. Prowadziliście mnie cierpliwie i dokładnie na każdym kroku, aż do finału. Sprzęt został zwrócony, zaliczka wróciła na moje konto. Wszystko to wyłącznie dzięki Waszej pracy i cierpliwości ( oczywiście w stosunku do mnie).
Fundacja Daje Siebie robi coś, co dla niejednego jest niemożliwe.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i zaangażowanie, pozdrawiam. Elżbieta

Elżbieta

Fundacja Daję Siebie to uczciwa firma. Masz problem z nieudanym zakupem na prezentacji i chcesz odstąpić od umowy zwrócić się do fundacji a na pewno uzyskasz pomoc.Pan Tomasz to profesjonalista, wraz ze swoją załogą pomaga ludziom którzy wpadli w takie w tarapaty.Jestem im bardzo wdzięczna że mi pomogli.Dzięki 73/08/19

Wiktor

Bardzo dziękuje Fundacji Daje Siebie za pomoc i wsparcie, które od nich dostałem. Dzięki nim udało mi się odstąpić od umowy przez firmę KIDDY ISLAND POLSKA i teraz jestem spokojny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i z całego serca polecam tą Fundację.

ANNA

Witam!
Polecam całym sercem działania tej Fundacji.
Ich pomoc przyczyniła się do pozytywnego odstąpienia od umowy zakupionego “Badziewia” w ” Comfort Plus “i zwrotu dokonanej zaliczki gotówkowej.
Dziękuje!

Urszula

Bardzo dziękuję Fundacji Daje Siebie za pomoc w zwrocie sprzętu z pokazu. Dzięki Fundacji wszystko dało się zwrócić i anulować kredyt. Chciałabym powiedzieć wszystkim, którzy również chcieliby zwrócić jakiś towar zakupiony na pokazie, że jest to możliwe dzięki tej Fundacji i nie ma się czego bać. Trzeba tylko zaufać Fundacji i dokładnie wykonywać ich instrukcje, a każda sprawa zakończy się sukcesem. Naprawdę nie bójcie się zaufać Fundacji Daje Siebie!!!!!!

Krystyna

Dziękuję bardzo Fundacji Daje Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy z firmą Lifemed imieniu własnym ,mojej siostry i jej męża . Dziękuję panu Tomaszowi za fachową pomoc,cierpliwość i prowadzenie krok po kroku do szczęśliwego finału,a wszystkim pokrzywdzonym na pokazach polecam Fundację Daje Siebie. Warto im zaufać. Pozdrawiam serdecznie. Krystyna

Maria

Pragnę wrazić ogromną wdzięczność za pomoc fundacji i serdecznie podziękować za to ,że jesteście tak bardzo profesjonalni w udzielaniu pomocy ludziom oszukanym na pokazach.Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza . Należy unikać wszystkich pokazów inie dawać się oszustom manipulować .

Halina

Bardzo wdzięczna jestem Fundacji Daje Siebie za pomoc w odstąpieniu od umowy z firmą Lifemed. Dziękuję Panu Tomaszowi za fachową pomoc i słowa otuchy w stresie, jaki przeżywałam. Ze wskazówkami krok po kroku dotarliśmy do szczęśliwego finału odstąpienia od umowy i zwrotu sprzętu. WARTO ZAUFAĆ FUNDACJI! NAPRAWDĘ WARTO!!! Ostrzegam wszystkich przed nieuczciwymi praktykami firm organizujących pokazy i sprzedaże. Jeśli potrzebujecie wsparcia w rozwiązaniu problemu ,bez obaw-Fundacja wam pomoże. Pozdrawiam. Halina

Aneta

Bardzo dziękujemy Fundacji za pomoc wsparcie i odniesiony sukces w odstompieniu od umowy przez firmę KIDDY nareszcie możemy spać spokojnie jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY.

Danuta

Dobrze że jesteście i zajmujecie się takimi sprawami i to z powodzeniem!!! Dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie za wsparcie i odniesiony sukces.

Ania

Jestem córką poszkodowanych, naciągniętych na “wszystkorobiące” roboty kuchenne i inne nie warte swej ceny produkty. Bo zakupie i uświadomienie sobie ze istnieją ludzie, którzy kłamią i tylko chcą zarobić rodzicom ciężko było zaufać również fundacji. Udało mi się ich przekonać i czuliśmy się pewniej wiedząc że w razie problemów jest ktoś kto nam pomoże i co bardzo ważne że nie będziemy narażeni na telefony z pogruszkami. Po nieco ponad trzech tygodniach rodzice mogą spać spokojnie bo umowa została anulowana a zaliczka zwrócona. Bez pośrednictwa fundacji pewnie tak łatwo by nie było. Bardzo dziękujemy i dla nieufnych polecamy aby oddali swoją sprawę tym którzy wiedzą jak postąpić z tymi cwaniakami.

Małgorzata

Zajęcie się sprawą bardzo profesjonalne. Nareszcie odzyskałam spokój ducha i mam ten temat zamknięty. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ. Jeśli ktoś dał się naciągnąć Kiddy – oddajcie te sprawy Fundacji bez wahania.

Ewa Zebrowska

Bardzo dziękuje fundacji za odstąpienie od umowy dziękuje jeszcze raz i pozdrawiam cały zespół i życzę wszystkim wszystkiego dobrego i dużych sukcesów . Ewa