Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom w rezygnacji i odstąpieniu od umowy

Słowa i zdania kluczowe które krótko mówiąc, opiszą o czym jest o czym jest ta strona.  Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc na pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Firma Casada  Lifemed Prolife jak również Clavam, Virgam, Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux czyli Solution Channel Luboń jak również Everstar  i inni.
Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Odstąpienie od umowy z pokazu

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Zawarcie umowy

W momencie podpisywania umowy, przedstawiciele handlowi są mili, sympatyczni, uśmiechnięci. Traktują Cię jak zwycięzcę i przekonują jak wielkie szczęście Cię spotkało.

Prawdziwe oblicze

Gdy Twoje emocje już opadną, gdy uświadomisz sobie, że owa wygrana to nic innego jak umowa opiewająca na kilka tysięcy złotych – gdy będziesz chciał sie z niej wycofać – poznasz prawdziwe oblicze handlowców.  I nie będą już mili i sympatyczni. Ani grzeczni i kulturalni.

Bądź gotowy na problemy

Firma – sprzedawca zrobi co tylko może, by proces odstąpienia jak najbardziej Ci utrudnić. 
Zastraszanie, grożenie, nie przyjęcie odstąpienia, nie odbieranie paczek wysłąnych do firmy, problemy z odzyskaniem pieniędzy, nie anulowanie kredytu.

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Miej jednak świadomość, że mimo iż masz takie prawo to firma zrobi wszystko co może, by Cię od tego skutecznie odwieść 

Nasze skrzydła

Aby proces odstąpienia przebiegał pomyślnie i prosto, każdego komu deklarujemy się pomóc – bierzemy pod swoje skrzydła.  Dla każdego szykujemy personalny druk odstąpienia od umowy, sygnowany naszym logotypem, dzięki czemu sprzedawca będzie wiedział, że jesteś pod naszą opieką.

Instrukcje ​

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszą opieką, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie głównie przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie powinieneś robić. 

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Kredyt i zaliczka

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych podczas pokazu pieniędzy.

Ile czasu na rezygnację z umowy?

Pamiętaj, że masz ograniczony czas na wycofanie się z podpisanej umowy, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się odstąpić od umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Takie jest prawo które daje konsumentowi możliwość bezproblemowego wycofania się ze zobowiązań.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak
Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

PYTANIA

Poniżej poruszamy kilka dość znaczących kwestii, problemów czy też wątków.
Znajdziesz też kilka odpowiedzi na dość znaczące pytania które jeśli jeszcze nie pojawiły się w Twojej głowie, to być może niebawem się pojawią.
Warto … przeczytać , przemyśleć  a przede wszystkim – zrozumieć.

Zadania Fundacji

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż…
MAMY OBOWIĄZEK POMOCY. 

Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum. I pragniemy odwołać się zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz,  że ktoś ma OBOWIĄZEK BY CI POMÓC?
Że ktoś MUSI WASZ PROBLEM ROZWIĄZAĆ? 

Bez względu na wyobrażenia niektórych ludzi, prawda jest taka, że
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!

Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom. Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Warto mieć też  na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!
To co robimy – robimy z potrzeby – nie z przymusu !!!

Utrzymanie Fundacji

Wbrew niektórym opiniom, fundacje w Polsce nie są wspieranie bezpośrednio przez rząd.
Są tu jednak dwa wyjątki…
Pierwszym jest –  nazwijmy to – Fundacja „Ojca Dyrektora”.
Drugą, wspieraną osobiście przez rządzących jest – Caritas.

A co z resztą organizacji? No niestety muszą sobie joakoś radzić !!!
Kiedyś mówiło się , że są równi i równiejsi. Dziś, że jest lepszy i gorszy sort. 

Nie wiemy jakie Ty masz odczucia, myśli, przekonania i skojarzenia ze słowem FUNDACJA. Wiemy jednak co myśli przeciętny standardowy Polak w średnim wieku
Fundacja = Pomoc i Wsparcie = Pomoc Darmowa.
I owszem  jest w tym dużo racji, jednak … warto chyba spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

 • FUNDACJA też dostaje rachunki i … musi je płacić
 • Z OBSŁUGĘ strony internetowej – też musimy zapłacić.
 • ZA PRĄD wykorzystywany do ładowanie telefonu i laptopa – też trzeba zapłacić
 • LAPTOP I TELEFON czyli narzędzia pracy, są własnością nie Fundacji – leczy tych osób które odpisują na maile i odbierają telefony. Jeśli jednak sprzęt odmówi posłuszeństwa to … czy myślisz , że ktoś nam pod drzwi podrzuci nowy towar czy raczej będziemy musieli za taki po prostu zapłacić?
 • CHCIELIBYŚMY zatrudnić pracowników a nie tylko liczyć na wolontariuszy, którzy dzisiaj są ale przez 3 dni ich nie będzie.
 • TAK musimy płacić za … dziesiątki innych spraw.

Z czego zatem utrzymuje się Fundacja Daje Siebie?

 • Z tego, że pomagamy ludziom, którzy często nam się odwdzięczają.
 • Ludzie doceniający naszą pracę i wysiłek, wynagradzają to najczęściej w formie finansowej
 • Z otrzymanych od konsumentów darowizn opłacamy rachunki i regulujemy niezbędne koszty
 • Przekazywane darowizny traktujemy zarówno jako podziękowanie za okazaną pomoc jak i wsparcie naszych dalszych działań.
 • Funkcjonujemy tylko dzięki temu, że część  ludzi przekazuje nam zaledwie ułamek z całej kwoty , jaką dzięki naszemu wsparciu – zaoszczędził.

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Co ciekawe, im trudniejsza, bardziej czasochłonna, zawiła czy skomplikowana jest sprawa konsumenta lub im konsument sam w sobie jest bardziej  problematyczny tym … Tym większe prawdopodobieństwo , że nie będzie potrafił docenić i uszanować  poświęconego cmu czasu, chociażby mówiąc proste “DZIĘKUJĘ”

Są jednak i tacy, którzy nawet nie muszą pytać, czy i jak mogą nas wspomóc. 
Takie osoby, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań, sami szukają pomysłów jak mogą nam pomóc. Niektórzy świadczą jakieś usługi, inni zaopatrują nas w coś użytecznego czy eksploatacyjnego, a inni przekazują przekazują darowiznę.  Kwoty datków – są różne:

 1. Czasami konsument,  to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje Fundacji, gdy sam pieniądze odzyska.
 2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
 3. W przypadku konsumentów którzy na pokazie zakupili towar na raty,  (np na 48 miesięcy) to takie osoby często przekazują nam równowartość jednej raty jaką musieliby płacić, gdyby nie nasza pomoc. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie pomogli to musiałbyś przez 48 miesięcy (miesiąc w miesiąc) płacić jakąś kwotę do banku. Jeśli jednak sprawa ma szczęśliwy finał, to część ludzi przeznacza równowartość jednej  raty i przekazuje ją jako podziękowanie. Pozostałe 47 rat zostaje u Ciebie w kieszeni 🙂
 4. Od jakiegoś czasu widzimy, że przybywa konsumentów, którzy przelewają na konto fundacji jakieś – nazwijmy to – symboliczne i nie odczuwalne dla domowego budżetu kwoty. I są to wpłaty  systematyczne – w wybranych odstępach czasowych.
  Dla zrozumienia posłużmy się przykładem. W marcu, kwietniu i w maju zauważyliśmy przelew od tej samej osoby, tego samego dnia miesiąca, tej samej kwoty – dokładnie 27zł. Zadzwoniliśmy do Pani Janeczki  (sprawczyni zamieszania 🙂 ) z zapytaniem, czy nie doszło do pomyłki, ponieważ 3 raz dostajemy od niej przelew. Ta jednak wyjaśniła nam swoją strategie. Otóż Pani Janeczka ustawiła w swoim banku  stały przelew ze swojego konta na konto fundacji – konkretnego dnia miesiąca, konkretnej kwoty i na konkretny czas.  A dlaczego 27zł. a nie 30 lub 25 ? Odpowiedź zaskoczyła nas swoją prostotą . Ponieważ podpisała kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 273,94zł na 48 miesięcy. Gdy my sprawę jej zakończyliśmy, ta  postanowiła przez ten sam okres czasu wspierać nas równowartością 10% miesięcznej raty. Jakie to genialne w swojej prostocie!

 

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż … 
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i wsparcie naszych  dalsze naszych prac i rozwoju

ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Jak możesz pomóc

Fundacja pomaga – nie pobierając opłat. Jednak opłaty od nas – chcą i pobierają inni. Dlatego jedną z  form pomocy, wsparcia i podziękowania  – jest wsparcie finansowe. O którym piszemy nieco wyżej.

Fundacja pomaga ludziom którzy chwilę wcześniej zostali oszukani, zmanipulowani czyli po prostu – naciągnięci na nie małe pieniądze. A skoro ktoś  kogoś  oszukał, to (nieco spóźniona ale jednak) wzmaga się u niego  czujność i podejrzliwość. Nawet wobec Fundacji. Jesteśmy tego świadomi , że ludzie mają wątpliwości i wahania pt:  zaufać  Fundacji czy nie?!?
Skromnie mówiąc, to sądzimy, że 3/4 ludzi którzy nam zaufali – też wątpliwości mieli. A jednak – bez względu na to czy “zaryzykowali” czy posłuchali instynktu, rozsądku czy intuicji – w każdym razie – oddali swoje sprawy w nasze ręce.
Zależy nam – abyś na napisał opinie o Fundacji Daje Siebie. Prosimy o prawdziwe wrażenia – bałeś się zaufać lub miałeś wątpliwości – napisz to !!!
O opinie prosimy zarówno na tej stronie jak również  na stronie naszego Facebook –

Wyrażenie opinii – to nic nie kosztuje, a może pomóc innym, uświadomić kolejnych, pomóc następnym.
Napisz 3 opinie
– o fundacji
o sprzedawcy lub wybranym produkcie
– na dowolnym innym forum napisz krótką opinie o tym gdzie konsumenci z problemami takimi jak Ty, mogą znaleźć pomoc. Ten punkt jest bardzo dla nas szalenie istotny. I gdyby tą prośbę spełnił … nie każdy , nie co drugi – co piąty konsument – bylibyśmy szczęśliwi.

Osoby chętne do wsparcia naszych działań, mogą przekazać nam równiez 1% ze swojego podatku.

Aby to zrobić należy jednak wpisać .. nie nasz KRS a Zaprzyjaźnionej organizacji. A dokładniej: 

ORGANIZACJA: Fundacja FaniMani
KRS:  0000507234
Cel szczegółowy: 22011

Więcej piszemy o tym na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

Wsparcie dalszych działań Fundacji - DAROWIZNA

Szybka darowizna
Wsparcie możesz przekazać również wykonując tzw. darowiznę online czyli w podobny sposób jak płacąc opłatę kurierską czy płacąc za zakupy na Allegro (Operator płatności – BLUE MEDIA)

Uzupełnij puste pola obok, wybierz kwotę lub wpisz swoją – dowolną – i kliknij WPŁACAM.

PO PRZEKAZANIU DAROWIZNY ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA STRONĘ Z PODZIĘKOWANIAMI

Regulamin Darowizny – KLIKNIJ

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizację celów statutowych
Można dodatkowo dopisać
Numer zgłoszenia
Ułatwi to nam wysłanie podziękowań

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Bezpośredni numer rachunku Fundacji
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581
mBank

Jeden procent podatku dla Fundacji Daje Siebie. 
Aby móc to zrobić należy w rozliczeniu wpisać … nie nasze dane lecz Fundacji FaniMani 
Więcej o tym dlaczego tak a nie inaczej , znajdziesz na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Jeden procent podatku.
Organizacja
Fundacja FaniMani
KRS 0000577234
Cel szczegółowy : 22011 

To, co może Cię zainteresować ...

132 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedzi na wątek
14 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Teresa

Jestem niezmiernie wdzięczna Fundacji za pomoc w odstąpieniu od umowy i odzyskaniu wpłaconej zaliczki. Tak jak wszyscy zostałam wylosowana do nagrody -“wszystko za darmo”, ale jak się później okazało jest jeden warunek. Wiąże się to z zakupem rewelacyjnej maty masującej za kwotę 9 900 zł. Nacisk był ogromny, żeby podpisać umowę! Dodam jeszcze, że metoda prowadzenia samej prezentacji, była doskonale przemyślana. Sama “pani doktor” opisywała zalety prezentowanego sprzętu, przy czym mówiła bardzo szybko,cicho, głosem pozbawionym jakiejkolwiek modulacji, co sprawiało, że w świadomości słuchaczy pozostawało niewiele. Zbliżały się święta. Pomyślałam, że będę miała prezenty dla rodziny, a rewelacyjna mata pozwoli podreperować zdrowie nie tylko mnie, ale również najbliższym osobom z mojego otoczenia. Świadomość wróciła po powrocie do domu, kiedy szukając informacji o firmie Comfort Med znalazłam liczne komentarze na temat podobnych… Czytaj więcej »

Kulawik

Niewiarygodne jest to, że ludzie którzy tworzą ta fundację, tak bardzo poświęcają się dla dobra innych. Dla zupełnie obcych ludzi ! Jestem zarówno pełen podziwu jak i szacunku do takich działań! Co ciekawe – na początku dziwiłem się , że Fundacja która pomaga tylu osobom wyplątać się z kredytów na tak potworne sumy pieniędzy – nie ma większej ilości pracowników. Ale potem zdałem sobie sprawę z tego, że przecież jak mój problem rozwiążą to – ja mogę się więcej do nich nie odezwać a Oni nie zmuszą mnie , żebym przelał im chociaż grosik ! Przecież każdy może dać darowiznę ale nie musi ! I to co mi się w głowie pojawiło przez chwilę, to chyba dość spora ludzi wprowadza w plan – na stałe ! Tak myślę , że… Czytaj więcej »

Maria

Jestem bardzo wdzięczna fundacji Daje Siebie za okazaną pomoc. Moja kolezanka, będąc na pokazie w jednej z krakowskich restauracji zakupiła na raty wyciskarke do soków oraz pościel wełniana z firmy z miejscowości Buk i planowala że, będzie to świąteczna niespodzianka dla córki i jej rodziny. Niestety córka nie tylko, że nie chciała tych prezentów ale zaczęła robić matce awantury i nakazywać, żeby ta zwróciła towar. Wiedziałam wprawdzie, że można odstąpić od umowy kupna-sprzedaży do 14 dni ale nigdy praktycznie tego nie robiłam. Znalazlam w internecie Fundację Daje Siebie i choć miałam wątpliwości czy to nie jest jakaś ściema bo niewielka część opinii jest negatywna (teraz myślę, że piszą to ludzie związani z firmami sprzedażowymi), to jednak zaufałam Panu Tomaszowi i krok po kroku udało się towar zwrócić. Dodaje, że moja… Czytaj więcej »

Jadwiga

Jestesmy oboje z mezem wdzieczni Fundacji Daje Siebie w zalatwieniu sprawy ,uwolnieniu sie od problemu.Na pokazie dalismy sie omamic tym ludziom prowadzacym pokaz ze nabylismy materac welniany i mate wibracyjna za 4000.00 zl niestety to bylo jedno oszustwo bo okazalo się ze za to mamy zaplacic 7800.00 zl.Gdy chcielismy zrezygnowac nie bylo takiej możliwości.I na tym konczy się uprzejmosc ludzi nawet straszenie sądem.I tylko dzieki fundacji mozemy spac spokojnie.Moge polecic ta fundacje kazdemu.Brak slow zeby okazac wdzięczność bo zasluguje na wiele wiecej .
Nr zgloszenia 114/11/19

Halina

Jestem kolejną osobą bardzo wdzięczną Fundacji Daje Siebie, za rzetelną i profesjonalną pomoc w pozbyciu się kosztownego badziewia, w zakup którego dałam się wkręcić, przez firmę z Mrowina. Chyba chwilowe zaćmienie umysłu. Wsparcie Fundacji jest nieocenione, więc Ich też należy wesprzeć, żeby inni oszukani i zmanipulowani mieli się do kogo zwrócić po pomoc. Po czymś takim stres jest tak duży, że nie myśli się racjonalnie, ale wystarczyło zaufać Fundacji, bezwzględnie stosować się do poleceń i mieć to z za sobą. Jeszcze raz serdeczne podziękowanie, pozdrowienia i wytrwałości w trudnej pracy 54/12/19

Marek

Ja tu czegoś nie rozumiem. Po co ta fundacja ogłasza się w internecie skoro gdy się do niej czowiek zgłasza , że chce żebyście moją sprawę rozwiązali to piszecie mi w odpowiedzi takie coś: Zbyt wielu konsumentów oczekuje pomocy a zbyt mało wolontariuszy, którzy chcą poświęcić swój czas – dla dobra innych… nie oczekując niczego w zamian !!! Musimy mierzyć siły na zamiary – skoro mamy wolontariuszy – a nie pracowników. Dlatego też … nie możemy przyjmować wszystkich zgłoszeń. Na chwilę obecną – nie możemy też od nikogo oczekiwać , że wykona dla nas (a raczej dla Was konsumentów) pracę, skoro nie będziemy mieli pewności, że za tą pracę będziemy mieli z czego zapłacić !!! Proszę nas zrozumieć !!! Ja tego nie rozumeim !!! Chyba po to jesteście , żeby… Czytaj więcej »

Cecile

Bardzo dziękuję Fundacji za okazana pomoc w bardzo trudnym momencie . Kiedy zostajesz oszukany tracisz wiarę w ludzi ,w siebie,w uczciwość itp. Szukasz pomocy bo jesteś bezradna wobec całej machiny oszustów i ich perfidnych metod. Masz problem żeby zaufać komukolwiek. Fundacji możesz zaufać bo to profesjonaliści. Poprowadzą do osiągnięcia sukcesu. Bądź cierpliwy. Nie słuchaj ,że to znowu oszustwo. Ich pomoc to konkretne działania ,które pomogą przejść te drogę. W pojedynkę jesteś na straconej pozycji. Serdecznie polecam Fundację. Ostrzegam przed Firmą z Mrowina. Wspólnie z Fundacją uwolniłam się od problemu. Jeszcze raz dziękuję.

Joanna

Polecam Fundację każdemu kto był tak naiwny że podpisał niechcianą umowę. Prowadzą za rękę przez cały proces odstąpienia od umowy. Wielkie Dzięki

Dawid

Polecam Fundację Daje Siebie całym sercem. Pomogli w sposób bardzo profesjonalny w rezygnacji z umowy zawartej przez moją mamę na zakup bardzo drogich i zupełnie niepotrzebnych towarów. Jeszcze raz z całego serca dziękuję. Polecam każdemu kto ma taki problem i nie wie jak sobie z tym poradzić.

Wdzięczn

niesamowita skuteczność waszej Fundacji !!! Chęć pomocy , zaangażowanie, walka z oszustami i profesjonalizm całeg ozespołu ludzi którzy dla dobra konsumentów – pracują dla tej Fundacji.
BRAVO WY !!! Dziękuję !!!

Wanda

Wanda M.
Jestem dozgonnie wdzieczna FUNDACJI DAJE SIEBIE za bezinteresowna pomoc i uratowanie od olbrzymich klopotow finansowych zwiazanych z firma ProLife.Adres FUNDACJI znalezlismym w Googlach.Pewnie ze obawialsmy sie ze to moze byc nastepny przekret.Nie mielismy innego wyjscia, jak zaryzykowac i uwierzyc .I oplacilo sie! Fundacja zareagowala prawie natychmiast i od tego momentu wrocila nadzieja i wiara ,ze tam pracuja rzetelni LUDZIE!!!!!
Dziekujemy WAM za pomoc i uwolnienie nas od klopotu w ktory sami pozwolilismy sie wpedzic.
Zyczymy Wam duzo sil i zdrowia bo takich naiwnych jak my nie zabraknie.
Zdrowych i Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i Szczesliwego Nowego Roku!
Wanda z mezem

Alicja

Witam, Serdecznie dziękuję i z całego serca polecam Fundację Daje Siebie! Sprawa dotyczyła mojej mamy, która w październiku tego roku, wybrała się na pokaz skuszona przez telemarketera, nagrodą tzw. pewniakiem, którym był darmowy pobyt w górach dla dwóch osób. Podczas prezentacji nawilżacza powietrza, moja mama została wytypowana jako zwycięzca głównej nagrody, mama miała zgarnąć wszystko, rozbić bank, tak jak powiedział jeden z prezentujących ‘trafić szóstkę’. Niestety mama z pokazu wyszła z mega rabatami, upustami, promocjami na masażer, odkurzacz, garnek i kołdrę i z kredytem na 7,5 tysiąca złotych. O zgrozo! Mama początkowo nie chciała się przyznać, mowila, że nic nie podpisywała, że wstydu… Wstydziła się, bo tak jak mówi, dopiero następnego dnia dotarło do niej jak została zmanipulowana. Całe szczęście zwróciła się do mnie o pomoc, a ja odnalazłam Fundację… Czytaj więcej »

Patrycja

Polecam serdecznie FUNDACJĘ DAJE SIEBIE, która pomogła odstąpić od umowy i zwrócić towar kupiony przez moich dziadków od firmy LIFEMED. Początkowo podchodziliśmy trochę sceptycznie do fundacji, ale jak widać bezpodstawnie. Dzięki jasnym i konkretnym wskazówkom krok po kroku zostaliśmy poprowadzeni do zakończenia sprawy. Mimo tak wielu zgłoszeń fundacja szybko odpowiada na maile, nawet do poznych godzin. Każdemu będę polecać fundację. Dziękujemy jeszcze raz!!

michał

Super Ludzie działają w tej Fundacji pomagając naciągniętym klientom pokazów sprzętu, którym obiecywano otrzymanie darmowego tv 17 cali a zamiast niego “dorzucono” kamerę …z aliexpresu za 40 $, sprzęt który wciskali rzekomo kilkanaście tys. zł kosztował… zaangażowanie i pomoc ludzi z Fundacji jest godna pochwały ale przede wszystkim WARTO ICH SŁUCHAĆ I IM ZAUFAĆ !!! NIE ZAWIEDLI ,MNIE 🙂 DZIĘKI ICH radom i wskazówkom bez problemu odstąpiłem od umowy i co najważniejsze nie straciłem przez naciągaczy ok 8 tys zł bo sprzęt oferowany był wart ok 5 tys a nie kilkanaście tys. zł Ważne by po takim pokazie jeśli daliście się naciągnąć na umowę, sprawdźcie wartość zakupionego sprzętu (wujek Google wam pomoże) i jak najszybciej trzeba odstąpić od umowy (ja w tym samym dniu co dałem się naciągnąć sprawdziłem ceny… Czytaj więcej »

paulina

Bardzo dziękuje Fundacji za pomoc jaką okazali moim rodzciom – niestety oni tez dali się naciągnąć oszustom, którzy ich wylosowali jako największych szczęśliwców i WSZYSTKO dali im praktycznie za darmo, oni musieli zapłacić jedyne 12 000 zł!!!
Dzięki Fundacji dostaliśmy konkretne wskazówki co i jak zrobić, dzięki czemu wszystko się udało bezproblemowo, bez zbędnego kontaktu z tymi oszustami i zbędnych nerw. Ja wysyłając pierwsze zapytanie do Fundacji też miałam obawy, myślałam sobie ” a co jeśli to kolejne oszustwo?” – na szczęście znalazłam inne osoby, którym Fundacja Daje Siebie pomogła i tylko upewniłam się że jest to jedyna opcja na wyjście z tej sytuacji i tak też się stało.
W imieniu moich rodziców bardzo dziękuje Fundacji oraz Panu Tomaszowi za pomoc!
pozdrawiam,
Paulina

Karol

Właśnie na moje konto wpłynęła od firmy Swiss-Med kwota 3000 PLN jako zwrot zaliczki za mój niefortunny zakup sprzętu na tzw. pokazie! Moja niezrozumiała naiwność zakończyła się dla mnie szczęśliwie. Nie spodziewałem się, że wszystko tak szybko (3 tygodnie!) i sprawnie się potoczy. Jest to niewątpliwie zasługa Fundacji Daj Siebie i pokierowania przez nią moimi działaniami od początku do końca. Jestem Jej za to bardzo wdzięczny. Odzyskałem wiarę w to, że są jeszcze ludzie dobrzy, uczciwi i pomocni, a nie tylko krętacze i oszuści wykorzystujący łatwowierność innych, a zwłaszcza osób starszych.

Jan

Serdecznie dziękuje Fundacji że pomogli Mi w sposób sprawny i profesjonalny zwrotu zakupionych na pokazie artykułów.
Polecam zwracać się i nie bać, bo ta organizacja czyli Fundacja jest wiarygodna i profesjonalna w swoim działaniu.
Zwrot przyjęto i bardzo polecam tą organizację BARDZO DZIĘKUJĘ.

Witold

Pracownicy Fundacji pomogli mi w sposób bardzo profesjonalny i sprawny odstąpić od umowy, zwrotu zakupionych na pokazie artykułów i doprowadzili do pozytywnego zakończenia sprawy, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Dziękuje i polecam zwracać się do Fundacji z podobnymi problemami..

Lucyna

Jestem jedną z wielu osób, które bezwarunkowo zaufały Fundacji i dzięki temu z sukcesem odstąpiły od umowy kupna. Fundacja krok po kroku prowadziła mnie w działaniach zakończonych zwrotem wątpliwej jakości sprzętów. Życzliwość, cierpliwość, spokój i pełen profesjonalizm ze strony Fundacji powodowały , że czułam się pewnie w moich działaniach. Największym problemem było przekonanie rodziców, którzy podpisali umowę kupna na pokazie , że warto podjąć te starania, bo zastraszani przez pracownika firmy po pierwszym sygnale o chęci odstąpienia od umowy gotowi byli przyjąć absurdalne żądania finansowe firmy . Dokładne instrukcje, bardzo dobry i stały kontakt z Panem Tomaszem utwierdzały mnie w przekonaniu, że moja decyzja jest słuszna. Ostatecznie towar został zwrócony do firmy i sprawę traktuję jako zamkniętą. Samodzielne starania mogłyby nie przynieść oczekiwanego efektu, bo przeciez wiele osób pisze na… Czytaj więcej »

JolantaSZ

Serdecznie dziękuję Fundacji za pomoc przy odstąpieniu od umowy i zwrotu zakupionych na pokazie artykułów. Myślałam że jestem osobą rozsądną i nie dam się omotać oszustom, ale wyszło inaczej i tylko dzięki zaangażowaniu wspaniałym ludziom z Fundacji mój problem zakończył się sukcesem. DZIĘKUJĘ.