Fundacja Daje Siebie czyli pomoc konsumentom w rezygnacji i odstąpieniu od umowy

Słowa i zdania kluczowe które krótko mówiąc, opiszą o czym jest o czym jest ta strona.  Odstąpienie od umowy podpisanej na prezentacji czyli inaczej mówiąc na pokazie sprzedażowym. Fundacja Daje siebie – czyli pomoc tym, którzy kupili towar i chcą z niego zrezygnować. Odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy czyli najczęściej –  podczas spotkania dla emerytów. Krótko mówiąc jak zwrócić towar zakupiony na prezentacji? Rezygnacja z zakupu dokonanego na odległość czy też anulowanie kredytu. Oddanie towaru do sprzedawcy a później zwrot zaliczki. Zaproszenie po odbiór tabletu, odkurzacza, zwabienie na pokaz, oszukani na prezentacji – to typowe określenia pokazu sprzedażowego masażerów, garnków , odkurzaczy wodnych.
Firma Casada  Lifemed Prolife jak również Clavam, Virgam, Betterday czyli firmy Białystok Wierzbowa. Daje Siebie opinie, skuteczność działania a poza tym relacje klientów. Fundacja – kontakt, numer telefonu oraz godziny pracy. Jak oddać towar i odstąpić od umowy czyli pomoc konsumentom? Wycofanie się z umowy na przykład RelaxTIME, Remeso Life, Vita Lux czyli Solution Channel Luboń jak również Everstar  i inni.
Omega Medical i Omega Mrowino ulica Towarowa – czy to są te same firmy? Pollana Med Klucz Invests  jak też Zag Invest czy Rademenes – firmy z siedzibą w miejscowości Mrowin0. Daje Siebie fundacja forum jak również opinie na temat działalności. Prawa konsumenta – czyli gdzie szukać pomocy? Statut Daje Siebie która zajmuje się pomaganiem tym konsumentom, którzy zostali oszukani. Sprzedaż bezpośrednia w Polsce to w dużym stopniu pokazy albo prezentacje.  Oszukani na garnki czyli naciągnięci podczas spotkania.

Odstąpienie od umowy z pokazu

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

Zawarcie umowy

W momencie podpisywania umowy, przedstawiciele handlowi są mili, sympatyczni, uśmiechnięci. Traktują Cię jak zwycięzcę i przekonują jak wielkie szczęście Cię spotkało.

Prawdziwe oblicze

Gdy Twoje emocje już opadną, gdy uświadomisz sobie, że owa wygrana to nic innego jak umowa opiewająca na kilka tysięcy złotych – gdy będziesz chciał sie z niej wycofać – poznasz prawdziwe oblicze handlowców.  I nie będą już mili i sympatyczni. Ani grzeczni i kulturalni.

Bądź gotowy na problemy

Firma – sprzedawca zrobi co tylko może, by proces odstąpienia jak najbardziej Ci utrudnić. 
Zastraszanie, grożenie, nie przyjęcie odstąpienia, nie odbieranie paczek wysłąnych do firmy, problemy z odzyskaniem pieniędzy, nie anulowanie kredytu.

Rezygnacja z zakupu

Na odstąpienie od umowy masz 14 dni od momentu podpisania umowy. Miej jednak świadomość, że mimo iż masz takie prawo to firma zrobi wszystko co może, by Cię od tego skutecznie odwieść 

Nasze skrzydła

Aby proces odstąpienia przebiegał pomyślnie i prosto, każdego komu deklarujemy się pomóc – bierzemy pod swoje skrzydła.  Dla każdego szykujemy personalny druk odstąpienia od umowy, sygnowany naszym logotypem, dzięki czemu sprzedawca będzie wiedział, że jesteś pod naszą opieką.

Instrukcje ​

Ponadto, każdy konsument który jest pod naszą opieką, otrzymuje proste i jasne instrukcje postępowania. Wystarczy – po prostu – działać krok po kroku.

Przygotowanie paczek

Twoim zadaniem będzie głównie przygotowanie paczek na czas transportu. Jasno i wyraźnie wskażemy Ci na co powinieneś zwrócić uwagę, co robić a czego wręcz – nie powinieneś robić. 

Zamówienie kuriera

Gdy będziesz już miał przygotowane paczki według naszych wskazówek, zamówimy Ci kuriera który odbierze je od Ciebie i dowiezie tam – gdzie powinien. Czyli – bezpośrednio do siedziby sprzedawcy.

Kredyt i zaliczka

Zobowiązujemy się również do anulowania kredytu w Twoim imieniu jak również pomożemy w odzyskaniu wpłaconych podczas pokazu pieniędzy.

Ile czasu na rezygnację z umowy?

Pamiętaj, że masz ograniczony czas na wycofanie się z podpisanej umowy, dlatego też – należy działać szybko i zdecydowanie.
Konsument który chce się odstąpić od umowy ma na to – zgodnie z prawem  14 dni.
Takie jest prawo które daje konsumentowi możliwość bezproblemowego wycofania się ze zobowiązań.
Zaufaj nam – jest to wystarczająco długi okres, by móc się z tym problemem uporać !!!

” Pracując kilka lat w branży bezpośredniej, zauważyłem jak bardzo zmienia się sposób sprzedaży, na tak zwanych pokazach. Byłem naocznym świadkiem tego, jak mocno zależało szefostwu niektórych firmy na obrocie, na zysku i na dużych pieniądzach. Jak wielki nacisk kładziony był na podpisanie umowy – bez oglądania się na dobro klienta. Jak nauczani byli handlowcy, co i jak robić , aby nie mówić klientom tego, czego wiedzieć nie powinni !!! Nieuczciwość i zachłanność ludzi, którzy kierują takimi firmami, była pośrednią przyczyną założenia tej Fundacji. Organizacji, która stojąc w obronie interesów konsumenta pomaga tym, którzy czują się wykorzystani i oszukani. A jest komu pomagać !!! I będziemy tak długo to robić, aż nie oczyścimy branży bezpośredniej z chwastów i pędraków. Aż nie powróci na pokazy: respektowanie kodeksu, kultura sprzedaży i zwyczajna ludzka uczciwość”

Tomasz Bartoszak
Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

PYTANIA

Poniżej poruszamy kilka dość znaczących kwestii, problemów czy też wątków.
Znajdziesz też kilka odpowiedzi na dość znaczące pytania które jeśli jeszcze nie pojawiły się w Twojej głowie, to być może niebawem się pojawią.
Warto … przeczytać , przemyśleć  a przede wszystkim – zrozumieć.

Zadania Fundacji

Zbyt często od ludzi którzy dzwonili na infolinię Fundacji słyszymy , iż…
MAMY OBOWIĄZEK POMOCY. 

Jakiej pomocy ? W WYCOFANIU SIĘ Z UMOWY JAKĄ ONI (klienci) PODPISALI.
A że podobne wypowiedzi ze strony konsumentów zdarzają się coraz częściej – poruszamy to na forum. I pragniemy odwołać się zarówno do godności jak i honoru tych, którzy będą mieli okazje z nami rozmawiać.
Czy naprawdę uważasz,  że ktoś ma OBOWIĄZEK BY CI POMÓC?
Że ktoś MUSI WASZ PROBLEM ROZWIĄZAĆ? 

Bez względu na wyobrażenia niektórych ludzi, prawda jest taka, że
Pomagamy – bo chcemy – a nie dlatego bo musimy !!!

Żadna osoba związana z Fundacją Daje Siebie – nie dostaje za swoją pracę wynagrodzenia !!!
Osoby które tworzą tą organizację poświęcają swój własny, prywatny czas – na pomoc  konsumentom. Niektórzy poświęca kilka godzin w miesiącu a inni – kilkadziesiąt w tygodniu !!! 

Warto mieć też  na uwadze fakt, że Fundacja nie ma wsparcia rządowego !!!
Nie dostajemy dotacji , nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz.

Rzecznicy Praw Konsumenta, konsultanci i doradcy UOKiK – czyli osoby które „zawodowo”  stojące w obronie praw konsumenta.
To oni właśnie za swoją pracę – dostają wynagrodzenie. I – prawdę powiedziawszy – jest to absolutnie normalna sprawa.
Za pracę należy się bowiem wynagrodzenie!!!

Podkreślamy jednak iż urzędnicy dostają wypłaty – co by nie mówić – z naszych i Waszych podatków !!!

Fundacja – takiego komfortu nie ma !!!
To co robimy – robimy z potrzeby – nie z przymusu !!!

Utrzymanie Fundacji

Wbrew niektórym opiniom, fundacje w Polsce nie są wspieranie bezpośrednio przez rząd.
Są tu jednak dwa wyjątki…
Pierwszym jest –  nazwijmy to – Fundacja „Ojca Dyrektora”.
Drugą, wspieraną osobiście przez rządzących jest – Caritas.

A co z resztą organizacji? No niestety muszą sobie joakoś radzić !!!
Kiedyś mówiło się , że są równi i równiejsi. Dziś, że jest lepszy i gorszy sort. 

Nie wiemy jakie Ty masz odczucia, myśli, przekonania i skojarzenia ze słowem FUNDACJA. Wiemy jednak co myśli przeciętny standardowy Polak w średnim wieku
Fundacja = Pomoc i Wsparcie = Pomoc Darmowa.
I owszem  jest w tym dużo racji, jednak … warto chyba spojrzeć prawdzie prosto w oczy.

 • FUNDACJA też dostaje rachunki i … musi je płacić
 • Z OBSŁUGĘ strony internetowej – też musimy zapłacić.
 • ZA PRĄD wykorzystywany do ładowanie telefonu i laptopa – też trzeba zapłacić
 • LAPTOP I TELEFON czyli narzędzia pracy, są własnością nie Fundacji – leczy tych osób które odpisują na maile i odbierają telefony. Jeśli jednak sprzęt odmówi posłuszeństwa to … czy myślisz , że ktoś nam pod drzwi podrzuci nowy towar czy raczej będziemy musieli za taki po prostu zapłacić?
 • CHCIELIBYŚMY zatrudnić pracowników a nie tylko liczyć na wolontariuszy, którzy dzisiaj są ale przez 3 dni ich nie będzie.
 • TAK musimy płacić za … dziesiątki innych spraw.

Z czego zatem utrzymuje się Fundacja Daje Siebie?

 • Z tego, że pomagamy ludziom, którzy często nam się odwdzięczają.
 • Ludzie doceniający naszą pracę i wysiłek, wynagradzają to najczęściej w formie finansowej
 • Z otrzymanych od konsumentów darowizn opłacamy rachunki i regulujemy niezbędne koszty
 • Przekazywane darowizny traktujemy zarówno jako podziękowanie za okazaną pomoc jak i wsparcie naszych dalszych działań.
 • Funkcjonujemy tylko dzięki temu, że część  ludzi przekazuje nam zaledwie ułamek z całej kwoty , jaką dzięki naszemu wsparciu – zaoszczędził.

Powiedzmy sobie szczerze – są tacy Polacy, którzy w momencie gdy sprawa jest pozytywnie zakończona (towar zwrócony, kredyt anulowany) którzy…  nie potrafią nawet powiedzieć zwykłego , prostego … DZIĘKUJĘ !!!

Co ciekawe, im trudniejsza, bardziej czasochłonna, zawiła czy skomplikowana jest sprawa konsumenta lub im konsument sam w sobie jest bardziej  problematyczny tym … Tym większe prawdopodobieństwo , że nie będzie potrafił docenić i uszanować  poświęconego cmu czasu, chociażby mówiąc proste “DZIĘKUJĘ”

Są jednak i tacy, którzy nawet nie muszą pytać, czy i jak mogą nas wspomóc. 
Takie osoby, jako podziękowanie za rozwiązanie problemu i jako wsparcie naszych dalszych działań, sami szukają pomysłów jak mogą nam pomóc. Niektórzy świadczą jakieś usługi, inni zaopatrują nas w coś użytecznego czy eksploatacyjnego, a inni przekazują przekazują darowiznę.  Kwoty datków – są różne:

 1. Czasami konsument,  to co wpłacił jako zadatek na prezentacji, przekazuje Fundacji, gdy sam pieniądze odzyska.
 2. Często darowizną jest pewien procent od umowy, z której pomogliśmy zrezygnować na przykład  2%, 3%, 4% – różnie.
 3. W przypadku konsumentów którzy na pokazie zakupili towar na raty,  (np na 48 miesięcy) to takie osoby często przekazują nam równowartość jednej raty jaką musieliby płacić, gdyby nie nasza pomoc. Krótko mówiąc, gdybyśmy nie pomogli to musiałbyś przez 48 miesięcy (miesiąc w miesiąc) płacić jakąś kwotę do banku. Jeśli jednak sprawa ma szczęśliwy finał, to część ludzi przeznacza równowartość jednej  raty i przekazuje ją jako podziękowanie. Pozostałe 47 rat zostaje u Ciebie w kieszeni 🙂
 4. Od jakiegoś czasu widzimy, że przybywa konsumentów, którzy przelewają na konto fundacji jakieś – nazwijmy to – symboliczne i nie odczuwalne dla domowego budżetu kwoty. I są to wpłaty  systematyczne – w wybranych odstępach czasowych.
  Dla zrozumienia posłużmy się przykładem. W marcu, kwietniu i w maju zauważyliśmy przelew od tej samej osoby, tego samego dnia miesiąca, tej samej kwoty – dokładnie 27zł. Zadzwoniliśmy do Pani Janeczki  (sprawczyni zamieszania 🙂 ) z zapytaniem, czy nie doszło do pomyłki, ponieważ 3 raz dostajemy od niej przelew. Ta jednak wyjaśniła nam swoją strategie. Otóż Pani Janeczka ustawiła w swoim banku  stały przelew ze swojego konta na konto fundacji – konkretnego dnia miesiąca, konkretnej kwoty i na konkretny czas.  A dlaczego 27zł. a nie 30 lub 25 ? Odpowiedź zaskoczyła nas swoją prostotą . Ponieważ podpisała kredyt z ratą miesięczną wynoszącą 273,94zł na 48 miesięcy. Gdy my sprawę jej zakończyliśmy, ta  postanowiła przez ten sam okres czasu wspierać nas równowartością 10% miesięcznej raty. Jakie to genialne w swojej prostocie!

 

Chcemy jasno i wyraźnie podkreślić iż … 
Otrzymane od konsumentów darowizny i datki – to forma podziękowania za okazaną pomoc  jak i wsparcie naszych  dalsze naszych prac i rozwoju

ZAZNACZAMY – nikogo do wsparcia – NIE ZMUSZAMY !!!

Jak możesz pomóc

Fundacja pomaga – nie pobierając opłat. Jednak opłaty od nas – chcą i pobierają inni. Dlatego jedną z  form pomocy, wsparcia i podziękowania  – jest wsparcie finansowe. O którym piszemy nieco wyżej.

Fundacja pomaga ludziom którzy chwilę wcześniej zostali oszukani, zmanipulowani czyli po prostu – naciągnięci na nie małe pieniądze. A skoro ktoś  kogoś  oszukał, to (nieco spóźniona ale jednak) wzmaga się u niego  czujność i podejrzliwość. Nawet wobec Fundacji. Jesteśmy tego świadomi , że ludzie mają wątpliwości i wahania pt:  zaufać  Fundacji czy nie?!?
Skromnie mówiąc, to sądzimy, że 3/4 ludzi którzy nam zaufali – też wątpliwości mieli. A jednak – bez względu na to czy “zaryzykowali” czy posłuchali instynktu, rozsądku czy intuicji – w każdym razie – oddali swoje sprawy w nasze ręce.
Zależy nam – abyś na napisał opinie o Fundacji Daje Siebie. Prosimy o prawdziwe wrażenia – bałeś się zaufać lub miałeś wątpliwości – napisz to !!!
O opinie prosimy zarówno na tej stronie jak również  na stronie naszego Facebook –

Wyrażenie opinii – to nic nie kosztuje, a może pomóc innym, uświadomić kolejnych, pomóc następnym.
Napisz 3 opinie
– o fundacji
o sprzedawcy lub wybranym produkcie
– na dowolnym innym forum napisz krótką opinie o tym gdzie konsumenci z problemami takimi jak Ty, mogą znaleźć pomoc. Ten punkt jest bardzo dla nas szalenie istotny. I gdyby tą prośbę spełnił … nie każdy , nie co drugi – co piąty konsument – bylibyśmy szczęśliwi.

Osoby chętne do wsparcia naszych działań, mogą przekazać nam równiez 1% ze swojego podatku.

Aby to zrobić należy jednak wpisać .. nie nasz KRS a Zaprzyjaźnionej organizacji. A dokładniej: 

ORGANIZACJA: Fundacja FaniMani
KRS:  0000507234
Cel szczegółowy: 22011

Więcej piszemy o tym na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

Wsparcie dalszych działań Fundacji - DAROWIZNA

Szybka darowizna
Wsparcie możesz przekazać również wykonując tzw. darowiznę online czyli w podobny sposób jak płacąc opłatę kurierską czy płacąc za zakupy na Allegro (Operator płatności – BLUE MEDIA)

Uzupełnij puste pola obok, wybierz kwotę lub wpisz swoją – dowolną – i kliknij WPŁACAM.

PO PRZEKAZANIU DAROWIZNY ZOSTANIESZ PRZEKIEROWANY NA STRONĘ Z PODZIĘKOWANIAMI

Regulamin Darowizny – KLIKNIJ

Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na realizację celów statutowych
Można dodatkowo dopisać
Numer zgłoszenia
Ułatwi to nam wysłanie podziękowań

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Bezpośredni numer rachunku Fundacji
28 1140 2004 0000 3102 7769 5581
mBank

Jeden procent podatku dla Fundacji Daje Siebie. 
Aby móc to zrobić należy w rozliczeniu wpisać … nie nasze dane lecz Fundacji FaniMani 
Więcej o tym dlaczego tak a nie inaczej , znajdziesz na stronie 
www.dajesiebie.com/jeden-procent

ODPOWIEDZI NA RÓŻNE

Jeden procent podatku.
Organizacja
Fundacja FaniMani
KRS 0000577234
Cel szczegółowy : 22011 

To, co może Cię zainteresować ...

132 Wątki w komentarzach
1 Odpowiedzi na wątek
14 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Halina Chałupka

Zostałam zaproszona na pokaz w dniu 15.01.2020 r. do hotelu Mercure w Opolu przez firmę Lifemed Sp. z.o.o z Białegostoku. Konsultant mówił ciekawie i przekonująco o oferowanych “zdrowotnych” produktach firmy Casada, o generatorze ozonu, wyciskarce, itp. Znalazłam się w gronie wybrańców, którzy “wylosowali” pełen zestaw oferowanych towarów. Moja naiwność pozwoliła mi skorzystać z losu i oczywiście dałam się wmanewrować w zakup czegoś, co nie było mi potrzebne i w niemały kredyt za w.w. Otrzeźwienie przyszło po dwóch dniach w domu. Zgodnie z obowiązującym (podobno!) prawem, wysłałam firmie swoją rezygnację. Następnego dnia zadzwoniła do mnie osoba z firmy i po krótkiej, nieprzyjemnej, rozmowie oświadczyła, że jeżeli ja odeślę im towar, oni po prostu go nie przyjmą! Zaczęłam szukać w Internecie podobnych spraw i znalazłam Fundację Daję Siebie. Mimo początkowych wątpliwości, jak… Czytaj więcej »

Halina

Byłam na pokazie sprzętu medycznego zachęcona voczerem na 3 dniowy pobyt w hotelu w zamian za obecność. Prezentacja była zrobiona perfekcyjnie. Młody, przystojny pan mówił, przekonująco, piękną polszczyzną, przedstawiając poszczególne produkty. Zapewniał o 10 letniej gwarancji na każdą rzecz. Z natury wierzę ludziom i uwierzyłam że mam do czynienia z wyjątkowymi produktami. Nie będę opisywała manipulacji związanej z “losowaniem nagród”, gratulacjami z wygranej itd. Prezentacja zakończyła się dla mnie tym, że za “jedyne” 9500 zł stałam się posiadaczką: Odkurzacza piorącego, Ozonatora, Maty masującej, Pasa masującego. Wpłaciłam połowę gotówką. Reszta była rozłożona na dwie raty. Sprzedający podkreślał, ze sprzętu nie można zwrócić, bo to sprzęt z wystawy (?). Pierwsze otrzeźwienie przyszło po stwierdzeniu, ze żaden sprzęt nie ma gwarancji na 10 lat. Telefon do firmy organizującej sprzedaż był podany, ale nie… Czytaj więcej »

Lidia Krawczyk

Witam, już osobiście dziękowałam Panu Tomaszowi ale jeszcze raz chcę to uczynić na forum. Rownież z mężem zostaliśmy zmanipulowani dobrze wyszkolonym prezenterom. Idąc na pokaz umówiliśmy się, że absolutnie nic nie kupujemy skorzystamy tylko z voucherów, które obiecali wręczać za poświęcenie czasu. I stało się. „Wygraliśmy” prezent, jak się okazało, sprytnie podsunęli umowę, podpis za podpisem nawet nie powiedzieli ile ten prezent nas kosztuje. I tak jak wszyscy otrzeźwieliśmy w domu. Dzwonię do pana, który wręczył nam te płatne prezenty ale oczywiście nic nie da się zrobić, bo jak twierdził to były prezenty promocyjne i nie podlegają zwrotowi, zaproponował mi rekompensatę w kwocie 1000zł. Nie zgodziłam się. Zażądałam rozmowy z kierowniczką. Nie chcę się rozwodzić nad tym, jakie bzdury wmawiała mi a widząc,że już nie daję sobie „kitu” wcisnąć zaproponowała… Czytaj więcej »

Krzysztof Regucki

|DZIĘKUJE za okazaną profesjonalną pomoc w rozwiązaniu problemu nieprzemyślanego zakupu na przeprowadzonej w sposób doskonały prezentacji firmy |Prolife korzystającej z produktów CASADA . Na której to omamieni przez przedstawicieli powyższej firmy dokonuje się zakupu zbędnych i po zawyżonej cenie produktów. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ FUNDACJI za okazaną pomoc .
Okazując wielką wdzięczność FUNDACJI DAJE SIEBIE postaram się promować jej działalność jak również wesprzeć ją między innymi 1% z podatku .

Roman Bieniasz

Super! Wszystko poszło bez problemów.
Naprawdę jestem pod wrażeniem profesjonalizmu w działaniach Fundacji.
Dzięki za wsparcie.

Jolanta Windorpska

Dziękuję za okazaną pomoc przy wycofaniu się z zakupów od firmy RELAXTIME.
Jedna z pracownic Firmy podczas rozmowy telefonicznej w sprawie odstapienia od umowy stwierdziła, że nie ma takiej możliwości i powiedziała ” że nawet prezydent nie pomoże”.
Po zgłoszeniu sprawy do Fundacji wszystko zostało załatwione szybko i sprawnie przed upływem regulaminowych 14 dni.
Pragnę podziękować za zrozumienie i życzliwość pracowników Fundacji

Janusz Kumm

Bardzo dziękuje Fundacji za bardzo szybkie i precyzyjne załatwienie mej sprawy.
Swój problem zgłosiłem 27.01.2020 a dziś 07.02.2020 jest po sprawie.!!!!
Jedenaście nie przespanych stresujących nocy, Ale w 11 dni sprawa załatwiona .
Jest to możliwe ,jeżeli sie trzyma ścisle zalecen Fundacji i uważnie czyta instrukcje.
Osobiście nie za bardzo wierzyłem w pomyślne załatwienie sprawy, przecież dzisiejszy świat to
naciągacze i oszuści.Załatwienie tej sprawy wiązało sie z cudem -i stał sie cud
Brakuje słów by okazać wdzięczność,
Wykonujecie wspaniałą prace ,,,,,wyrazy wdzięczności
z poważaniem Janusz 137/01/20

Fundacja Daje Siebie

Oto mail jakiego otrzymaliśmy.
Pozwolilismy sobie na to, by wkleić jego zawartość na tej podstronie.
Autorowi … a raczej AUTORCE Dziękujemy

Szanowny Panie Tomaszu, szanowni Państwo
Bardzo dziękujemy za pomoc w naszej sprawie i za te krzepiące słowa, że to już koniec tej ogromnie stresującej i upokarzającej nas sprawy. Upokarzającej – bo daliśmy sie nabić w butelkę tym nieuczciwym, pewnym siebie w swej arogancji i – co tu dużo mówić -bezczelnym ludziom.
Cieszymy się więc, że z Waszą pomocą udało się nam wyplątać z tej sytuacji. DZIĘKUJEMY BARDZO.
Na Państwa konto przekazaliśmy już pieniążki a od jutra rozpoczynamy akcję z wpisami promującymi Waszą pożyteczną i jakże cenną działalność.
Wszystkiego dobrego dla całego zespołu

Anna Wiączek

Uczestniczyłam ostatnio w prezentacji organizowanej przez Spółke Profile z Białegostoku. Tam nic się nie kupowało, tam sie wygrywało!!! Ja wygrałam wszystko /materac rehabilitacyjny, odkurzacz wodny, grill elektryczny i inne mniejsze/. Atmosfera wielkiej wygranej, gratulacje, tylko “mała” umowa sprzedaży. Ta umowa opiewała na kwotę pięciocyfrową, w tym połowę stanowiły odsetki. A towary? Gdy sie nad tym zastanowiłam – to zupełnie mi nieprzydatne. Chciałam się wycofać, odstąpić od umowy, odesłać – ale tu już nie było tak miło jak przy wręczaniu tych wszystkich niepotrzebnych “prezentów”. Nie chcieli przyjąć, straszyli, że to się nie kwalifikuje do zwrotu bo to art. medyczne, że odeślą ,że towary będą tak krążyć aż zostaną uznane za zaginione a płacić i tak będziemy. I tu pomogła FUNDACJA DAJE SIEBIE. Przeprowadzili nas “za rękę” przez całą tę procedurę rezygnacji… Czytaj więcej »

DARIUSZ

WITAM WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH OPINIE NA TEMAT FUNDACJI NA POCZĄTKU GRUDNIA 2019 PADLIŚMY WRAZ Z ŻONĄ OFIARAMI OSZUSTWA NA POKAZIE W CHEŁMIE PRZEZ FIRMĘ COMFORD MED + Z PRZEZMIEROWA DALIŚMY SIĘ NACIĄGNĄĆ NA ZAKUP DZIADOSTWA ZA 9000 ZŁ . PO POWROCIE DO DOMU NA DRUGI DZIEŃ EMOCJE OPADŁY ZOBACZYŁEM CO TO ZA CHŁAM. NA INTERNECIE ZNALAZŁEM TĄ FUNDACJĘ NA POCZĄTKU BAŁEM SIĘ ZAUFAĆ ALE PO PRZECZYTANIU KILKU OPINI NA ICH TEMAT POSTANOWIŁEM NAPISAĆ I SIĘ ZACZEŁO. WSZYSTKO POWOLI PRZEBYWAŁO OK . PO UPŁYWIE OKOŁO DWÓCH MIESIĘCY ODZYSKALIŚMY PIENIĄDZE I WSZYSTKO ZOSTAŁO ZAMKNIĘTE. NAPRAWDĘ NIE BÓJCIE SIĘ ZAUFAĆ TEJ FUNDACJI , JA IM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO BARDZO MI POMOGLI ,

Janusz Kumm

Obecnie jestem w trakcie korzystania z pomocy Fundacji
Jak na razie wszystko przebiega Bardzo pomyślnie i
jestem zadowolony….
Poinformuje o dalszym przebiegu współpracy
Janusz

Janusz Grysczyk

Bardzo dziękuję Fundacji za pomoc,zawsze myślałem że nigdy nie dam się wkręcić w jakieś zakupy na prezentacjach. a jednak dałem się omotać, goście są bardzo dobrze zorganizowani i potrafią klientów przekonać że właśnie ten produkt jest im bardzo potrzebny. Otrzeźwienie przyszło dopiero w domu, podczas rozpakowywania zauważyłem że produkty są kiepskiej jakości – na pewno nie są warte tych pieniędzy i tak naprawdę w ogóle nie są mi potrzebne.
Jeszcze raz pragnę podziękować Fundacji za szybką i sprawną pomoc.
Janusz 38/01/20

1 5 6 7