Przeczytaj i dowiedz się, co ten artykuł ma przekazać

Zobacz, przeczytaj i poznaj inne artykuły

Idź do strefy konsumenta – miejsce dla tych, których sprawę prowadzimy

Strona, na której znajdziesz więcej artykułów, informacji, mediów, filmów

Dzięki naszej pomocy pani Wielisława Wójcik (77 l.) z Warszawy nie musi już płacić za garnek, którego nie ma. Praktycznie przegraną sprawą zajęła się fundacja Daję Siebie. I wygrała!

Sukces faktu i Fundacji
Pani Wielisława – bohaterka artykułu, oszukana przez Exito

Kupiony na pokazie garnek za kilka tysięcy złotych

 – Jestem szczęśliwa, że tak się to zakończyło. Już traciłam nadzieję na to, że się uda – mówi uszczęśliwiona pani Wielisława. Odzyskać pieniądze nie było łatwo. Dwa lata temu starsza pani na prezentacji kupiła za 4899 zł supergarnek. Po przyjeździe do domu okazał się wadliwy. Pani Wielisława zareklamowała go i zgodnie z sugestią sprzedawcy, odesłała. Ale zamiast nowego garnka, dostała wezwanie do zapłaty, a później wyrok sądowy nakazujący wypłacenie prawie 6 tysięcy złotych sprzedawcy felernego garnka! Po naszym tekście (w styczniu tego roku) w pomoc starszej pani zaangażowała się Fundacja Daje Siebie. Po kilkutygodniowych negocjacjach sprzedawca zaproponował ugodę i odstąpił od wszelkich roszczeń finansowych.

– Każdy, kto na tak zwanym pokazie, kupił garnki, kołdry czy masażery ma prawo zrezygnować z takiej umowy w ciągu 14-stu dni od jej zawarcia. Sprzedawcy, robią jednak wszystko co mogą, aby uniemożliwić klientowi zwrot towaru. Zarabiają miliony złotych i bez skrupułów próbują wydrzeć kolejne złotówki z portfeli emerytów i rencistów. Firmy stać na to, by wynająć bardzo dobre kancelarie adwokackie – w przeciwieństwie do skromnego emeryta. Tak było i w przypadku Pani Wójcik. Sprawa ta była dla Fundacji dużym wyzwaniem, bo nawet Rzecznicy Praw Konsumenta rozkładali ręce i kazali kobiecie zapłacić – skoro sąd wydał taki nakaz ! Tym bardziej cieszy fakt, że po kilkutygodniowych rozmowach z firmą, udało się sprawę zakończyć z wielkim sukcesem !!!  

Tomasz Bartoszak – Prezes Zarządu Fundacji Daje Siebie

Fundacja Daje Siebie specjalizuje się w pomocy konsumentom, którzy na pokazie podpisali umowę na kilka tysięcy złotych. Staramy się pomoc każdemu. Wystarczy tylko na stronie www.DajeSiebie.com uzupełnić formularz zgłoszeniowy.
Jeśli od zakupu nie minęła 14 dni – dajemy 100% gwarancji, że sprawę uda się pozytywnie zakończyć !!!
– mówi Tomasz Bartoszak prezes zarządu fundacji. MS

Tekst artykułu znajdziesz też na TEJ STRONIE

badanie Centrum Medyczne pokaz Centrum Medyczne Rehabilitacji i Fizjoterapii Centrum Medyczne św. Franciszka exito firma z pokazu dostaje karę fundacja daje siebie fundacja daje siebie w mediach fundacja pomaga oszukanym konsumentom garnki z prezentacji kara kara uokik dla vget laptopy z pokazu Mazowieckie Centrum Medyczne MedicalM2 nabita na garnek NMedical Novumedical obiecują tv przez telefon oszukana na pokazie oszukiwanie na prezentacji oszustwo na garnek oszustwo na pokazie oszustwo na prezentacji pakiety medyczne pokaz prawa konsumneta prezentacja prezenty darmowe na prezentacji promed rekordowa kara uokik sukces faktu sukces fundacji tablet w nagrodę za przyjście na prezentacje tablety pokazowe tablety za darmo tablet z pokazu tygodnik przegląd uokik uokik daje karę sprzedawcy z pokazu UOKiK nakłada karę na sprzedawcę z pokazu UOKiK ukarał Exito urząd ochrony konkurencji i konsumenta vget zaproszenie na badanie

Garnek z pokazu – Sukces Fundacji i Faktu

Gazeta Fakt i Fundacja Daje Siebie w walce o dobro oszukanej przez firmę Exito Pani Wielisławy. Mimo iż ta przegrała sprawę w sądzie -Fundacji udało się ANULOWAĆ JEJ ZOBOWIĄZANIA

Zobacz - powiązane z tematem
Filmy / Materiały / Reportaże

Odtwórz wideo
Fundacja Daje Siebie

Neon Promotion

Krótki film, który przybliży Ci sposób i specyfikę  działalności Fundacji

Odtwórz wideo
Pomoc oszukanym

Co na pokazie kupić możesz

W kilku słowach i kadrach o tym –  co  obecnie jest na  TOPIE w sprzedaży.

Odtwórz wideo
Ukryta kamera

Pokaz nagrany ukrytą kamerą 

Dziennikarz ITT Tych, zarejestrował pokaz – ukrytą kamerą. Warto obejrzeć !!!

0 0 vote
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Konsumencie, pamiętaj
Kupiłeś - możesz zwrócić

Jeśli potrzebujesz pomocy – POMOŻEMY !!!

Czas na odstąpienie

14 dni

od dnia zakupu

POMOCY KONSUMENTOM

Udziela Fundacja Daje Siebie

Zapoznaj się z regulaminem i uzupełnij formularz zgłoszeniowy. 

Masz ciekawy informacje?

Daj nam znać

fundacja@dajesiebie.com

0
Would love your thoughts, please comment.x