Naczynia | Garnki | Zestawy garnków z pokazu prezentacji | Opinie

Słowa i frazy nawiązujące do strony:

Naczynia ze stali szlachetnej, czyli garnki z pokazu – opinie
Pomoc konsumentom, którzy czują się oszukani i naciągnięci na zakup garnków z pokazu. Naczynia ze stali szlachetnej kupione podczas prezentacji dla emerytów – czyli jak odstąpić od niekorzystnej umowy zakupu garnków Philipiak Welmax BioCook Elite Cook, Comfort Salute Valenti Torinto, Luxique. Srebrne garnki z pokazu takich firm jak: Venice, LifeMed, Vita Lift , Eneda, Filipiak, Elite czyli jakie są opinie o garnkach. Pierwsze renomowane naczynia Zepter to znaczy garneczki ze steli nierdzewnej. Opinie o garnkach Elite Cook Venice Peart Collection, Comfort oraz informacja jak zwrócić i wycofać się z umowy. Srebrne garnki włoskie, czyli jaka jest cena i gdzie kupić. Naczynia czyli garnki z firmy Lides Philipiak Welmax Prestige Zeopter czyli czy warto zapłacić i ile kosztują takie?
Oszukani na garnki kupione podczas pokazu. Emeryci naciągnięci na zakup srebrnych garnków, czyli krótko mówiąc moda na sprzedaż zestawów naczyń. Prestige Salute jak i Zepter Filipiak – opinia. Garnki Bio Cook jak zwrócić inaczej mówiąc oddać i odstąpić od umowy? Venice Clavam Prolife Lifemed Białystok opinie oraz informacja jak odstąpić od umowy i załatwić anulowanie kredytu na naczynia i patelnie ze stali szlachetnej . Nabici na garki czyli oszukali babcie i dziadka na garnki za kilka tysięcy.

garnki naczynia ze stali szlachetnej chirurgicznej

Srebrne garnki, czyli zestawy naczyń z pokazu - opinie

Naczynia ze stali szlachetnej
to jeden z najczęściej spotykanych produktów,
jaki można spotkać na różnych pokazach – prezentacjach sprzedażowych.
Często są dodawane w “prezencie” do innego produktu, na przykład
mat masujących,
materacy wibracyjnych czy też
– odkurzaczy: wodnych i bezprzewodowych.

Sprzedaż garnków na pokazach

Dawniej, aby kupić porządne i dobre garnki / naczynia, trzeba było umówić się z przedstawicielem (np. Zepter),
który przyjeżdżał do domu zainteresowanych osób.
W domu klienta przedstawiciel pokazywał niezwykłe możliwości tych srebrnych naczyń
i przekonał osobiście do słuszności inwestycji w taki sprzęt kuchenny.

Tak było ...

Ale to było dawno … blisko 30 lat temu.
Ci, którzy wtedy skusili się na taki naczynia
– mają je do dziś i …
pewnie spora część z nich nie żałuje decyzji.

Tak jest ...

To właśnie tacy – zadowoleni klienci, wyrażając swoje szczere opinie o SWOICH RENOMOWANYCH garnkach, nieświadomie napędzą obecny rynek !!!
Jak ?

Ano tak ...

Ano tak, że inne panie – gospodynie domowe – w pewien sposób zazdroszczą i chcą im dorównać.
Łaszą się na “podobnie wyglądające” i również błyszczące garnki.
Myślą, że robią dobry interes. Ale prawda jest taka, że …wpadają w tarapaty.

Dziś, aby kupić naczynia ze stali szlachetnej wysokiej jakości, trzeba się nieźle nagimnastykować.
I dodatkowo … mieć oczy szeroko otwarte.
I to na pewno nie na “pierwszy błysk oka”.

Pokaz naczyń, czyli garnki zakupione na prezentacji.

Renomowane firmy

Niewiele jest firm, których naczynia naprawę można zaliczyć do tych dobrych i renomowanych. Bazując na opiniach użytkowników, można do takich firm zaliczyć Zepter, Philipiak, Welmax
– większość klientów tych firm, mimo że zapłacili kilka tysięcy – są zadowoleni.

Wykorzystanie liderów

Zdecydowana większość obecnie funkcjonujących firm w Polsce, wykorzystuje renomę nielicznych dobrych i renomowanyc marek. Krótko mówiąc – pokazują byle jakie (chińskie) garnki, odwołując się do naprawdę dobrych firm.
Psując – przy tym ... cały rynek.

Pseudo sponsorzy

Polacy wiedzą, że za dobre naczynia trzeba sporo zapłacić. Wykorzystują to sprzedawcy, którzy swoje “pseudo garnki” dają w prezencie do … innego produktu. Wmawiają przy tym, że to ekskluzywny prezent od sponsora prezentacji, który wchodzi na Polski rynek.

Rzeczywistość

Rzeczywistość niestety najczęściej bywa taka, że ten “sponsor” w konsekwencji na polskim rynku wcale się nie pojawia. A ekskluzywny prezent… dość szybko może okazać się bublem – za kilka tysięcy złotych z którym – gdy coś się stanie – nie ma gdzie tego zgosić.

Oto "pseudo sponsorzy" :

Valenti Torinto maty masujące opinie

Luxique opinie

caselli opinie zwrot towaru

Oczekujesz pomocy ?
Oto Twoje 3 pierwsze kroki

Nasza pomoc i wsparcie – nie oznacza, że Ty nie będziesz nic robić !!!
Niestety, ale My sami za Ciebie wszystkiego nie zrobimy !!!
Będziesz w pełni zaangażowany w cały proces odstąpienia od umowy !!!

Sami wszystkiego za Ciebie nie zrobimy !!!

Otrzymasz od nas instrukcje, które będziesz zobowiązany wykonać KROK po KROKU !!!
Punkt po punkcie.


To tylko – albo aż – TYLE.
Na dobry początek – oto pierwsze kroki, które powinieneś wykonać, jeśli chcesz, żeby Fundacja Daje Siebie – reprezentowała Ciebie i pomogła Tobie w odstąpieniu od umowy !!!

Twoje wątpliwości

Spraw podobnych do Twojej, prowadziliśmy już kilkaset. I uwierz ... każdy przed Tobą ... też miał wątpliwości - czy nam zaufać, czy nie

Twoje oczekiwania

Wobec nasz masz pewne wątpliwości. Oczekujesz szczerości, uczciwości, rzetelności, i ... doprowadzenia sprawy do szczęśliwego finału.

Nasze skrzydła

Oczekując od nas pomocy - pamiętaj, że My od Ciebie też będziemy mieli pewne oczekiwania. Głównie takie - by działać zgodnie z nasza sprawdzoną i skuteczną metodą. Krok po kroku.

Przeczytaj REGULAMIN

Regulamin jasno i wyraźnie określa zasady udzielanej przez Fundację pomocy. Napisany na tyle prostym językiem, by każdy mógł zrozumieć jego treść !!!

Formularz ZGŁOSZENIOWY

Po przeczytaniu regulaminu zobaczysz formularz zgłoszeniowy. Po prostu: odpowiedz na kilka pytań, które pomogą nam w procesie odstąpienia od umowy

Daj nam czas

Po uzupełnieniu formularza - daj nam chwilę na jego przeanalizowanie. Odpowiedź otrzymasz w formie mailowej. W niej będą kolejne kroki, jakie będziesz zobowiązany wykonać

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
18 komentarzy
Najnowsza
najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Alicja
8 miesięcy temu

Witam,dwa lata temu mój tato emeryt dał naciągnąć się na garnki Elite Cook za 2800zł kupił w kwietniu 2019r,przeleżały w kartonie do maja tego roku(2021)bał się przyznać ,od maja tego roku zaczęłam je używać .Po dwóch miesiącach zaczęła schodzić farba(okleina)na rączkach ,dodam ,że termometr to atrapa .Sprzedawcą był Kiddy Island .Proszę mi powiedzieć ,gdzie mogę domagać się reklamacji?

Alicja
8 miesięcy temu
Reply to  Funacja

Ale Pan ,który jest podpisany jako sprzedający to ten sam co Prezes danej fundacji ?to jak mam to rozumieć ?

Anka
2 lat temu

Jeśli chodzi o wytrzymałe i dobrej jakości garnki, to takie z pewnością można kupić w sklepie Porcelana24. Sama wybrałam zestaw dla siebie i swojej mamy. W związku z różnymi potrzebami każda z nas kupiła inny komplet. Ja zdecydowałam się na garnki ze stali nierdzewnej, a mama kupiła emaliowane. Obie jesteśmy bardzo zadowolone. Firma sprzedaje solidne, atestowane produkty.

Fifka
3 lat temu

@Danuta patelnia jest świetna, z czystym sumieniem mogę polecić :3
@Laura mają taką możliwość, co planujesz kupić?

Halina
3 lat temu

@Doradca a czy posiadacie w swojej ofercie jakieś zestawy do gotowania? Właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania i potrzebuję dosłownie wszystkiego :/
@Aia oo podziwiam, ja też kiedyś chciałam , ale mój luby stwierdził ,że nie będzie tego jeść i mój plan upadł :<

atta
3 lat temu

@Laura pewnie, że jest. @Laura o, też bym chciała zobaczyć moją upatrzoną patelnię na żywo!

mopek
3 lat temu

@Laura kupując online masz prawo odstąpienia od umowy jakby coś Ci nie pasowało.
@Laura też jestem ciekaw odnosnie zakupu ratalnego i ich warunków. Jak są oprocentowane raty?

DoradcaZepterOnline
3 lat temu

Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką wyposażenia kuchni najwyższej jakości sprzętem Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. Ada Doradca online Zepter International Poland shop.zepter.com.pl doradca@zepter.com.pl

Laura
3 lat temu

@DoradcaZepterOnline czy można kupować u was na raty? @DoradcaZepterOnline i jeszcze jedno, ważne pytanie. Czy jest możliwość obejrzenia towaru przed zakupem?

Aia
3 lat temu

Chciałabym zacząć przygodę z gotowaniem na parze, co polecacie na początek?

Danuta
3 lat temu

Interesuje mnie to, jak działa wasza patelnia do smażenia bez tłuszczu 😉

Grażyna
3 lat temu

Należę do grupy bardzo wielu osób,które dały nabrać się na pokazie Firmy Casada.Oferowane produkty to mata wibrująca,mterac na dolgliwości kręgosłupa i dodatkowo w prezencie garnki firmy Venice i odkurzacz piorący CK KING ZA DUŻE pieniądze. Wszystko było pięknie zorganizowane i przedstawione osobom biorącym udział w prezentacji w/w produktów.Dałam się omotać i podpisałam umowę kredytową.Zaproponowano mi także wpłatę zaliczki bo będzie to korzystniejsze niż kredyt.Naiwna wpłaciłam zaliczkę na konto firmy VIRGAM i wtedy zorientowałam się żę to nie żadna niemiecka firma CASADA .Dzięki fundacji jej wsazówkom odstąpiłam od umowy ,paczki dotarły do firmy VIRGAM -czekam na zwrot zaliczki.Fundacja Dajesiebie to obrona i pomoc ludziom ,którzy padli ofiarą manipulacji.

Barbara
3 lat temu
Reply to  Grażyna

Kupiłam dzisiaj matę Salute za 8.800. Wpłaciłam 3.000
Reszta to 4 raty po 1.450 zł.
. Dostałam różne prezenty np gary Elite Cook .Miały być inne.Chcę odstąpienia od umowy. Co mam zrobić?

4 lat temu

Byłam kiedyś na spotkaniu gdzie sponsorem była jakaś firma z garnkami która wchodziłą do polski. I do maty z masażem miałam te garki  dostać za  darmo  pod warunkiem że  na początku marca przyjde na  ich duże spotkanie na które miałam być zaproszona jako wip żeby zareklamować. Miałam wtedy dostać taką maszyne do gotowania  za złotówkę.  Okazało się że w marcu nie było spotkania i w kwietniu też nie. I w maju nie było. A jak zadzwoniłam zapytać siędo Białego Stoku to nie wiedzieli o co mi chodzi. Oszukali mnie i naciągnęli żeby tylko kupić te ich rzeczy !!!!!!!!

Garnki Venice – dostaliśmy w prezencie do maty masującej. Miałbyć to niby prezent od firmy jeśli obiecamy że 4 lub 5 maja przyjdziemy na wielką galę i powiemy jakie te garnki są cudowne. Daliśmy sie omotać – zgodziłąm się przyjść w maju i ich zareklamować. Okazało sie jednak że … garnki zaczęły rdzewieć. uchwyty się poluźniły i nie wiem czy nie odpadną za chwilę. A gala – jaka miała być w maju – okazało się ze w siedzibie firmy nikt nic o tym nie wiem. Była to tylko ściema i kłamstwo !!! Czujemy się oszukani !!! Oddać towaru nie możęmy – możemy tylko ostrzec !!! Jeśłi zastanawiasz się czy Venice to dobre garnki, to przestań się zastanawiać . ODDAJ PÓKI MOŻESZ !!!

4 lat temu

Tak – mam. Mam garnki z Philipiaka. Nie ten największy, a ten mniejszy zestaw. Nie kupiłam. Dostałam jako prezent ślubny. Sama bym się pewnie wahała – kupić czy nie. Bo dziś wiem że drogie. Mimo wszystko, nie oddałabym ich wcale. Zdziwiłam się gdy poszłam na prezentacje z masażerami, że dawali w prezencie cały zestaw podobnych garnków. jakimś cudem wygraliśmy i mogliśmy kupić mate wibracyjną z garnkami i odkurzaczem w prezencie. W sumie to podpisałam umowe tylko z myślą o tych ganeczkach. Reszta mnie nie interesowała. Jakie było moje zdziwienie, gdy w domu, pierwsze co rozpakowałam – to garnki. wzięłam w rękę i … Prawie się popłakałąm z rozpaczy. Że ja głupia w czasie pokazu ich nie “pomacałam”. FATALNA i kiepska podróbka. Takie jest moja opinia o garnkach Venice. od razu pojechałąm do hotelu gdzie był pokaz. Ale powiedzieli że oni zwrotu nie mogą przyjąć bo … coś tam … ale jak zadzwoniędo firmy to bez problemu powiedzą mi co zrobić. Ehe … akurat. jak dzwoniłam to mi mówili że się nie da bo towar z promocji bo … setki BO NIE.
Mimo wszystko – udało się. Dziś przestrzegam przed tymi podróbami.