Nie bądźfrajer na firmy z Wysogottowa bajer

Med Professional, Comfort Med Wysogotowo Przeźmierowo – Opinie

Skoro jesteś na tej stronie, oznacza to, że szukasz pomocy w odstąpieniu od umowy. Firma Med Professional Comfort Med Plus Wysogotowo tudzież Przeźmierowo – jakie są opinie? Sprzedaż bezpośrednia podczas pokazów organizowanych głównie dla emerytów i seniorów – czyli sposób na sprzedaż mat masujących, odkurzaczy itp. ComfortMed i MedProfessional podobnie jak wiele innych firm utrudnia odstąpienie od umowy , zwrot towaru oraz odzyskanie zaliczki. Mata masująca, nefrytowa, materac wibracyjny Medical Massage, Comfort Home jak również Salute – opinie konsumentów. Co to znaczy odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa? Odkurzacz czyszcząco piorący Fakir, Home Eco Clean czy też Comfort Clean – opinie klientów system czyszczący. Robot kuchenny Elite Cook jako prezent do urządzenia masującego czy też do innych produktów oferowanych na prezentacji – czy można zwrócić towar i anulować kredyt? Oszukani na pokazie poza lokalem przedsiębiorstwa

Comfort Med Plus lub Med Professional - czyli o sprzedawcy pokazowym słów kilka

Kolejna firma, w której ofercie znajdziesz między innymi:
maty masujące, materace wibrujące, odkurzacze wodne, garnki, czyli naczynia, wyciskarki, roboty kuchenne typu Practicooker i inne …
Cuda na kiju, cuda nie widy i gruszki na wierzbie.
Co więcej można powiedzieć o Comfort Med Plus
z siedzibą w Przeźmierowie / Wysogotowie ?

Ano to, że jeśli kupiłeś na jednym z zorganizowanych przez nich pokazów,
to możesz być pewny, że firma będzie utrudniać odstąpienie od umowy.

Mało tego – odzyskanie wpłaconych przez Ciebie pieniędzy – nie będzie takie proste.
Przygotuj się zatem na … pewnego rodzaju batalię !!!

Opis działalności:

Sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa czyli na tak zwanych pokazach/prezentacjach organizowanych głównie dla emerytów i rencistów.

Adres firmy

Wysogotowo,
Ul. Spokojna 8
62-081 Przeźmierowo

Oferta firmy:

materace wibracyjne
maty masujące
naczynia
odkurzacz
practicooker

Luxique mata do masazu 2

Mata masująca Med Professional opinie

Spotkania sprzedażowe organizowane przez ComfortMed lub Med Professional powiązane są z prezentacją zestawów garnków / naczyń. Naczynia Salute, Elite, a’la Zepter Philipiak. Co można o takich garnkach powiedzieć ?Hmmm … Chyba tylko to, że jesli kupiłeś to masz 14 dni aby odstąpić od umowy ! Więcej o naczyniach przeczytasz na innych podstronach.

garnki naczynia prezentacja FDS

Garnki - naczynia - LUXIQUE

Każde spotkanie od czegoś trzeba zacząć – firma Expectes najczęściej zaczyna od … tego co stało się zwyczajem wprowadzonym i zapoczątkowanym przez firmę z Białegostoku – obecnie o nazwie VITA LIFT. Maty do masażu to produkt który “wciskany jest ludziom na potęgę”. . Kiedyś często spotykana byłą  Casada, Elite, Salute, Valenti Torinto. Obecie sygnowany logo LUXIQUE

frederick 2

Robot kuchenny FREDERICK

Zapanowała “moda” na sprzęt kuchenny w postaci wielofunkcyjnego robota (garnka?) o nazwie FREDERICK MULTICOOKER. Taki sprzęt w swojej ofercie ma również Expectes z Poznania. Jakie przepisy kulinarne można realizować w urządzeniu Multi cooker Frederick ? Szczerze mówiąc – my nie wiemy. Moze opinie wyrażą konsumenci w komentarzach. Wiemy jednak, że cena tego robota kuchennego, jaki sprzedawany podczas pokazów jest … “Nieco zawyżona”. Więcej przeczytasz na oddzielnej podstronie dedykowanej właśnie temu produktowi.

odkurzacz bezprzewodowy valenti Torinto

Luxique - odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze, które łatwo chwycić w jedną rękę – lekkie i teoretycznie proste  osudze – to jet to co poza … poza wszystkim, o czym już wspomniano i powiedziano wczesniej – poza chęcią posiadania tego odkurzacza nic innego dla emeryta nie powinno mieć znaczenia  🙂

Pomoc konsumentom

Sprzedawcy na pokazie są doskonale wyszkoleni i wiedzą co i po co robią. Ich celem i zadaniem jest SPRZEDAĆ. Etyka sprzedaży jest ... mało istotna.
Nie Ty pierwszy
Nie miej wyrzutów
Fundacja Daje Siebie - powstała po to, by móc pomóc tym konsumentom w odstąpieniu od umowy i rezygnacji z zakupionego podczas pokazu towaru.
Fundacja Daje Siebie
Powstała po to - by pomóc oszukanym
Jeśli chcesz, byśmy zajęli się Twoją sprawą - zapoznaj się z regulaminem, a następnie uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Te kroki są NIEZBĘDNE byśmy mogli pomóc.
Zapoznaj się z regulaminem
A następnie uzupełnij formularz
2.3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariola
1 rok temu

Ostrzegam przed tą firmą wszystkie rzeczy zakupione w tej firmie może wyglądają fajnie na początku ale nie zdają egzaminu są bardzo słabej jakości z ogromnymi wadami nie polecam!!! Pani z działu reklamacji strasznie nie miła wulgarna powinna iść na rozmowę z psychiatrą

KRYSTYNA
1 rok temu

To są sami oszuści , byłam dziś w Kielcach na ich prezentacji i prowadzący Pan był bardzo opryskliwy, jednym słowem cham, a Pani która miała rozdawać TV 17 cal roześmiała sięi powiedziała co myśleliscie ze telewizory dostaniecie ,OSZUŚCI,

Jola
1 rok temu

Naciąganie starszych i nie tylko przez firmę: COMFORT MED + Sp. z o.o.

Zasady działania:
Zaproszenie telefoniczne – haczykiem jest informacja o prezencie, który otrzymuje każdy uczestnik na koniec spotkania (i pierwsze przekłamanie miał być 17 calowy telewizor z tunerem – otrzymujemy najtańszą, słabej jakości kamerkę – gadżet bez sensu – prezent wart około 20-30 zł)
Prezentacja trwa około 2 godzin, przedstawiane są wszelkie zalety oferowanych produktów (mata masująca, odkurzacz, wyciskarka do soków, multicooker, garnki oraz opowieści o ich “niewyobrażalnej” , “najwyższej” jakości i działaniu prozdrowotnym (padają marki Zepter, Thermomix, AMC, Gerlach – w kontekście jakości oferowanego sprzętu). Tekst Pani prowadzącej spotkanie: “Wiadomo, dobry sprzęt musi kosztować”. Następuje przerwa na obejrzenie produktów, w międzyczasie wciskany jest pseudo fantastyczny produkt w postaci kremu/emulsji o mentolowym zapachu. I zachwalane są nadzwyczajna jakość i cudowne właściwości – “Nasz produkt jest oryginalny z białym logiem” – w intrenecie do nabycia za kilkanaście złotych – my płacimy 40-50 złotych.
Kolejne podgrzewanie atmosfery to losowanie wybrańców i wręczanie im nagród, tu już pojawia się zapowiedź, że wszystko jest nagrywane dla sponsora oferowanych produktów. I kolejne chwyty:
1. Pokazanie, że losowanie jest uczciwe – osoby wylosowane otrzymują produkt;
2. Ostatnie losowanie – osoba z kuponu otrzyma do zakupionej maty, gratis fantastyczne dodatki – wszystko co było pokazane podczas prezentacji, czyli: odkurzacz, garnki, chef for you i inne drobiazgi
3. Najważniejsze – osoby chętne, które skorzystałyby z okazji, jeśli byłyby na kuponie mają podnieść rękę do góry. Aby zobligować do zakupu pada pytanie: “Czy jest pan/i w 100% pewny/-a, że skorzysta z okazji, jeśli będzie tam pana/i nazwisko?” Atmosfera jest podgrzana i wszyscy już “chcą być na tym kuponie”. No i … okazuje się, że nie ma tam nazwiska osób zdecydowanych – kupon jest przedzierany na cztery części na oczach uczestników.
4. Osoba prowadząca podchodzi do osób, które podniosły rękę i mówi: „To Wam wręczam tę nagrodę, bo: „naprawdę mi zaimponowaliście”, „byliście najbardziej aktywni” itp.
5. Od tego momentu czujemy się jakby odebrano nam wolę i ktoś za nas decydował, jesteśmy popychani, prowadzeni, sadzani, wszystko zaczyna się już dziać bardzo szybko, np:
Jeśli któryś z małżonków ma wątpliwości izoluje się drugiego, aby nie mogli wymienić opinii – zabiera się go do auta, aby zapakował nagrody, pokazuje mu się coś, byle nie ostudzić zapału, bo we dwójkę mogliby się wycofać.
Ludzie, często starsi, nie będąc w pełni przekonani – są na siłę ciągnięci do stolika w celu podpisania odpowiednich dokumentów. Głupio już się wycofać, ponieważ zadeklarowali wcześniej, że są na 100% pewni, że skorzystaliby z promocji, gdyby ich nazwisko było na kuponie. Dokumenty są przygotowane, wystarczy jedynie dokument tożsamości, kilka podpisów i pakują bezwartościowe produkty do bagażnika. Gdy pojawiają się wątpliwości – wzywana jest taksówka na koszt sponsora, wręczane są kolejne „prezenty – gadżety”, na wyciszenie lub zneutralizowanie krytycznego myślenia. Człowiek wraca do domu zarzucony małowartościowymi sprzętami za 10 tysięcy, a gdy decyduje się na raty to za kilkanaście.
Przeogromne znaczenie ma zapraszanie na spotkanie par – unika się sytuacji, w której jeden z małżonków dokona zakupu, a drugi jest całkowicie przeciwny i zrobi wszystko, aby zwrócić towar. Gdy na spotkaniu jest para, to oboje są zmanipulowani i wspólnie podejmują decyzje – minimalizuje to ryzyko na zwrot towaru.

Zastosowano tu kilka różnych technik manipulacji i chwytów marketingowych – ludzie ci mają je opanowane na bardzo wysokim poziomie.
Spełniają na kilka minut nasze marzenia o posiadaniu dobrego sprzętu, dzięki któremu będziemy dbać o zdrowie swoje i bliskich. Gdy dociera do nas, że wyrzuciliśmy duże pieniądze na sprzęt o zdecydowanie mniejszej wartości niż nam obiecywano – jesteśmy w domu z tym całym kramem i zastanawiamy się co z tym zrobić i jak cofnąć czas, aby to się nie wydarzyło.
Sprawa rozegrana po mistrzowsku – jednak godna największej krytyki.
Ocena za techniki manipulacyjne – najwyższa klasa. Pani prowadząca spotkanie prowadziła uczestników po sznurku robili co tylko chciała jak w transie.
Ale coś z tym trzeba zrobić, bo kosztuje to zbyt dużo i nie chodzi tu tylko o pieniądze.

uczestnicy
1 rok temu

Gwarentowany prezent to kłamstwo nigdy więcej takich spotkań

ANNA
1 rok temu

Comfort med +
Napisze tylko jedno- Tej firmie mówimy stanowcze NIE
Kłamczuszki!!!

Mariola
1 rok temu

Pan asystent za drzwiami powiedział po pokazie na pytanie czy może sobie spojrzeć w twarz w lustrze że ma to gdzieś, bo zarabia 20 000 i inni mogą mu naskoczyć. Wcześniej prawie siłą wyprosił mnie za drzwi gdy obnażyłam fakt, że obiecane prezenty to fikcja ,

Mirosława
1 rok temu

Moja mama uwierzyła w piękne słowa, nie do końca prawdziwe, na pokazie firmy COMFORT MED PLUS. Cena miała być 250 zł, a na dowodzie sprzedaży widniało 2500 zł. Te dwie kwoty nie brzmią nawet podobnie, dlatego wierzę że mama mówi prawdę, do tego rozłożone na 36 rat, co daje kwotę ponad 3000 zł za urządzenie do gotowania plus niby gratis mata terapeutyczna. Mama zorientowała się dopiero po dwóch dniach, dopiero wtedy przeczytała dowód. Dziękując Fundacji, wszystko udało się “odkręcić”. COMFORT MED PLUS trudno to nawet nazwać firmą, chyba że firmą naciągaczy żeruje na naiwnych starszych osobach, którzy wierzą ludziom ponieważ sami nikogo nie oszukali.

Sławek
1 rok temu

Moi rodzice zakupili kilka produktów w tej pseudo profesjonalnej firmie kilka tygodni temu. Gdy chcieli zrezygnować to pani z biura zaczęła wyzywać strszyć mówić ze oddac nie mozna, ze towar promocyjny ze jedynie co można zrobić to zmniejszyc wartosc umowy bo calkowicie zrezygnowac nie mozna. No i rodzice sie zgodzili bo jak już przepłacać to chociaż jak najmniej. A jak sie potem okazalo gdy poszedłem do rzecznika-można było się wycofać z calej umowy mimo kłmstwa firmy. Niestety gdy ja bylem u skonsultować to z rzecznikiem to minelo zbyt wiele czasu i już się nie można było wywinąć. Moja opinia o comfort med jest krótka – oszukują starszych ludzi. Kłamią. Powinno sie ichdo kicia wszystkich wsadzić.