Produkuje? Czy tylko w Chinach kupuje a w Polsce dystrybuuje ?

Salute Polska czyli opinie o matach masujących, robotach kuchennych i garnkach

Mówiąc w skrócie przeczytasz tu o firmie Salute, opinie konsumentów oraz o sprzedawanych produktach. Urządzenia do masażu, maty masujące jak również pas barkowy marki Salut. Sprzęt firmy kupiony na pokazie ma zawyżone ceny a jakie są ceny OLX oraz na Allegro? Poduszka nefrytowa do masowania – gwarancja i serwis, w skrócie co robić gdy się zepsuje – kontakt. Salute naprawa jak gdzie się zgłosić gdy sprzęt ma gwarancję? . Masaż shiatsu, Pas Barkowy Tappy Limited Edition krótko mówiąc – opinie i wrażenia o dotyczące Salute Mata Wibrasense X.
Masażer sensoryczny czyli innymi słowy materac wibracyjny. Neck 3D jak też Wyciskarka Salute G8BA, poza tym Odkurzacz Comodo V8. Practicooker innymi słowy Multicooker to po prostu wielofunkcyjny robot kucheny. Odstąpienie od umowy i zwrot towaru do sprzedawcy – gdzie konsument może szukać pomocy ? Urządzenia Salute gwarancja, awaryjność, serwis czyli co zrobić gdy się zepsuło? Naczynia Silver Gold Opinie tudzież garnki z pokazu. Fundacja Daje Siebie pomaga w przypadku chęci rezygnacji z podpisanej na prezentacji umowy.

Firma "na pokaz" czyli opinie o Salute Poland

Na rynku polskim istnieje wiele firm, sprzedających poza swoim lokalem czyli organizujące tak zwane prezentacje / pokazy.
Spółki te, zarabiają na sprzedaży swoich wyrobów podczas pokazów
– czyli w wynajętych na czas spotkania salach – na przykład w restauracjach, hotelach, domach kultury itd.

Niektóre firmy szybko powstają po to by … szybko zniknąć.
Trudno określić ilość obecnie działających firm.

Dużo łatwiej jest określić sprzedawane na wszelkich pokazach PRODUKTY i TOWARY.
W zależności od trendów i „mody” zmienia się też asortyment tych firm.
I tu właśnie pojawia się firma Salute.

Firma, swoim logo sygnuje kilkanaście różnych sprzętów np. maty masujące, materace wibracyjne, garnki, wyciskarki czy też roboty kuchenne.
Na różnych pokazach, podczas których prezentowane są ich towary, często można usłyszeć że Salute –  jest SPONSOREM całego spotkania.

Szukaliśmy długo i zawzięcie informacji dotyczących firmy SALUTE. Co nieco udało się znaleźć.
Nie udało nam się jednak … potwierdzić samego istnienia takiej firmy ani jakiejkolwiek z jej fabryk.

I tu pojawią się pierwsze pytanie i wątpliwości…

Czy to producent ?

Czy firma sama produkuje swoje sprzęty, czy w rzeczywistości tylko umieszcza logo Salute na innych towarach sprowadzanych kontenerami z … z zagranicy.

Tworzą i projektuje

Aby móc nazywać się producentem wypadałoby mieć jakiś udział w procesie tworzenia i produkcji. Obawiamy się jednak, że firma Salute Poland ma taki sam wpływ na zaprojektowanie i stworzenie któregokolwiek ze swoich wyrobów, jak nasza Fundacja na rozmnażanie mrówek faraonek w Europie wschodniej.

Gdzie można kupić? ​

Produkty Salute  NIE  SĄ DOSTĘPNE  w marketach, supermarketach czy w sklepach osiedlowych z elektroniką. Produkty te, można kupić tylko i wyłącznie podczas pokazów / prezentacji, lecz Salute nie informuje od kogo, gdzie i kiedy.

Czy to producent ?

Chyba nie sposób wymienić  firm, które zajmują się sprzedażą poza lokalem przedsiębiorstwa. Czyli organizatorzy spotkań tzw. pokazów czy też prezentacji.

Niestety ale – firma Salute nie ujawnia nazw firm które ich produkty  sprzedają przeciętnemu „Kowalskiemu”.

Strona www Salute

https://salute-poland.pl/

 

Serwis Gwarancyjny

Niestety ale jak czytamy na stronie” pseudo producenta” w sprawie gwarancji ten odsyła do dystrybutorów. 
Do tych – których nazw – nie ujawnia.
I tak w kółko.

44
Dodaj komentarz

31 Wątki komentarza
13 Odpowiedzi wątku
2 Obserwujący
 
Hottest comment thread
38 Comment authors
  Subscybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Ewa

Oszuści nic więcej. 3 grudnia pokaz w Morągu hotel Elektor. Miła pani do momentu aż odmówiliśmy zakupu towaru. Na pytanie gdzie jest obiecany dla każdej pary notebook za obecność na pokazie. Oczywiście z uśmiechem stwierdziła, że prześlą kurierem na drugi dzień. Jedno wielkie oszustwo!!!! Ciekawa jestem czy właściciel firmy wie jaką antyreklamę młodzi ludzie tworzą. Długo tak nie będą nabierać ludzi. Wstyd!

JERZY

11,12.2019 prezentacja w Gnieżnie restauracja Europejska Obiecali każdej parze netbooki po pokazie. wielka ściema ,pani zapisała nazwiska adres i okazało się że jutro będą dostarczone do domu.Wielkie oszustwo wiem że nikt nic nie przywiezie.Nabrali kilku na losy za które musieli zapłacić.Oszuści tak jak już ktoś pisał trzech młodych facetów i jedna młoda pani pożal się boże specjalistka od kręgosłupa Nie pisałem chodzi o firme SALUTE

Hanna

Byłam wczoraj w Bydgoszczy w hotelu Brda na pokazie firmy Salutem.Mielismy otrzymać netbook na miejscu.W chwili kiedy nie daliśmy się namówić na kupno pani poprosiła abyśmy wyszli na korytarz po odbiór netbooka.Nagle stwierdziła że go nam jutro przywiozą do domu.Oczywiscue nie dostarczono go nam.Wielkie oszustwo.Wstyd dla firmy.Czy właściciele tej firmy o tym wiedzą?Tacy młodzi ludzie oszukują starsze osoby.Żal mi was i wstyd mi za was

Krzysztof

Witam, czy ktoś korzystał z pomocy fundacji i jak się zakończyła spraw no i jak to długo trwało?

Alfreda Góralczyk

Ostrzegam przed firmą Salution Channel !! Towary Salute prezentowone na pokazie prowadzonym przez firmę Solution Channel są bardzo niskiej jakości, zupełnie nie adekwatnej do sugerowanej ceny, prezenterzy nastawieni na wykorzystanie naiwności starszych osób ,mili tylko do momentu podpisania umowy, później kontakt z firmą trudny, a rozmowy juz zupełnie w innym tonie. Zwrot w normalnym trybie chyba zupełnie nie możliwy. Gdyby nie pomoc Fundacji Daje Siebie zostalibyśmy z kilkoma zupełnie bezużytecznymi… Czytaj więcej »

Wiktor

Byłem dzisiaj na spotkaniu w Świdnicy na ul.Czestowskiej 1 w hotelu pod Wierzbą. Miał być prezent w postaci cisniowego ekspresu do kawy. Gdy wchodziłem z prezntacj wcześniej by zdarzyć na autobus, i na wstępie poinformował że osba towarzysząca nie mogła być ze mną to jako prezent wręczono mi komplet klucz. I tak jak już ktoś wcześniej napisał prezentacja ładna. A co do prezentów wielkie oszustwo. I nie polecam

Edyta

Witam
Dziś byłam na pokazie Grojec, pokaz pięknie pani dyskutowała. Ale jak człowiek miał już wychodzić i nie kupił nic zaczęło się chamstwo. Prezent miał być laptop 17 cali, na prezentacji okazało się ze notebook . Suma Summarum dali tablet polaroid który nie działa. Babcie się nabrały i kupiły ten towar na miliony. Nie polecam tej firmy salut

Beata

Kilka słów jeszcze dodam ku przestrodze zwłaszcza mieszkańców Włocławka. Na prezentacji w restauracji Impresja z dnia 14.11.2019 r. z godz. 14:00 było czworo prezenterów. Trzech mężczyzn i kobieta. Główny prelegent z Torunia. Kobieta wspominała coś o Łodzi. Zbieranina ludzi naciagajacych na wszystko. Przestrzegam wszystkich przed prezentacjami w tym hotelu.

Beata

Dzisiaj z mężem byłam we Włocławku na prezentacji wyrobów firmy Salute. Przy okazji miałam w prezencie otrzymać notebook. Otrzymałam przenośne dvd do tego całkowicie niesprawny złom. Czy tak traktuje się klientów? Do tego starszych ludzi? Byłam na kilku prezentacjach tej firmy. Za każdym razem obiecanki o fajnych prezentach okazywały się fałszywe. Produkty może i fajne, ale za takie pieniądze nie warto.

Życzliwy

Oszustwo ! Oszustwo ! i jeszcze raz oszustwo ! Zwabili ludzi na bony pobytowe w hotelach. Okazało się, że trzeba koniecznie w tym hotelu wykupić wyżywienie i to za niemałe pieniądze. Dwa razy telefonicznie mówili o 2 hotelach w pobliżu naszego miejsca zamieszkania, a dali do hotelu*** na wsi podkarpackiej oddalonego o kilkaset km. Wylosowałam nagrodę, ale szybciutko odebrano mi ją (haha), bo nie kupiłam jakiegoś badziewia za kilka tysięcy… Czytaj więcej »

Iwona Dziewulak

Tak jak Pani Aleksandra potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tych prezentacjach, z tą tylko różnicą, że mnie osobie spoglądającej na świat realistycznie i rzeczowo… rozum opuścił. Firmy specjalizujące się w tych prezentacjach są świetnie wyszkolone w robieniu ludziom wody z mózgu. A do tego jak złapią taką urobioną osobę jak ja, to zostaje ona osaczona ze wszystkich stron, że nie ma szans na logiczne myślenie i szybkie wycofanie się z… Czytaj więcej »

Aleksandra

Dodam,że spotkanie odbyło się w Częstochowie w Hotelu Arche i oczywiście firma Solute…czemu nikt się tymi oszustami nie zajmie?Czemu tak naciągają tych biednych ludzi? Te osoby myślą,że naprawdę coś wygrały…

Aleksandra

Potwierdzam wszystkie opinie…ściema jakich mało..Wczoraj 17.10 .2019 r.byłam na takim spotkaniu/ prezentacji.Podczas zaproszenia oczywiście,źe będą drogie prezenty,bo 15 lecie firmy itd…każdy dostanie tablet…bleble.Wszystko tak jak tu piszą podstawione,ukartowane i jedna wielka ściema.Nie dziwię się,że żerują na ludziach starszych,bo sama będąc osobą świadomą mało brakło a zrobiliby mi wodę z mózgu.!!! No i perełka wieczoru.Obiecany tablet to używany stary tablet z pękniętą szybką i oczywiście nie działający.Myślałam,że padnę ze śmiechu,ale tablet… Czytaj więcej »

Grażyna

Wraz z mężem uczestniczyłam na początku września w prezentacji Waszych produktów w Gliwicach w hotelu Royal. Oprócz nas na sali było kilkanaście osób w różnym wieku z których zakpiono. W rozmowach poprzedzających spotkanie wszyscy otrzymali informację, że firma ma sponsora, który wprowadza na rynek nowe notebooki i w ramach promocji każda z uczestniczących par za samo przybycie ma otrzymać jeden egzemplarz tego notebooka. Niestety padliśmy ofiarami zwykłego oszustwa. Notebooki miały… Czytaj więcej »

Beata

Byłam w dniu 11.09.2019r na spotkaniu które miało być spotkaniem reklamującym produkty kilku firm w tym firmy Salute, Valenti Torinto które ponoć były sponsorem nagród. Pokaz to aranżacja nachalnej sprzedaży, najpierw masaż na macie Salute i na macie nefrytowej potem prezentacja garków, następnie poszedł do omawiania Prakticooker, wyciskarka i na końcu odkurzacz. Jeszcze jakaś niemiecka masc z kalogenem tak była reklamowana ale z mojej wiedzy to Maść Przeciwbólowa Niemiecka Alpenkrauter… Czytaj więcej »

Mieczysław

Ludzie nie chodźcie na te spotkania robią wodę z mózgu oszukują jakimiś prezentami w rzeczywistości dają jakieś zabawki za 20 zł. Byłem widziałem. Działają zorganizowanie mają podstawionych ludzi którzy nakręcają publikę. Ludzie podają że są specjalistami np. od masażu jak pytasz o jakieś konkrety to nic nie wiedza. Mówią jak nakręceni tylko to co mają do przekazania żeby zmanipulować i naciągnąć . Przestrzegam.

Kasia

Oszustwo nie polecam po udziale w prezentacji potwierdzam wszystkie negatywne opinie , A cena produktów absolutnie nieadekwatne do ich jakości, zmarnowany czas na prezentację i sprzedawcy podający fałszywe dane ,Pan raz podaje że ma na imię Tomasz A za chwilę już Marcin .. mam nadzieję że niedługo firma zainteresują się odpowiednie programy tv aby ostrzec jak największą grupę osób przed tymi oszustami

Tomasz

Byłem na prezentacji z żoną w Żorach. SALUTE Jest tylko dystrybutorem a pokazy organizują inne firmy. Kupilismy produkt za 3900, była to odkurzacz. Warty ceny, nie było żadnych cyrków z kopertami jak czytam. Zapytali się wprost czy ktoś chce sobie kupić, bez wywierania nacisku i naciągania.Ludzie w wieku 30-50 a nie 80 jak piszą poniżej… osobiście polecam

Pablo

Niestety ale oficjalnie mogę podtrzymać wszystkie poniższe opinie w których czytamy , że sąto nic nie warte produkty , które nadają siędo kosza a nie do wydania tylu pieniędzy . My kupiliśmy ten ich cały wzorowany na Termomiksie sprzęt który jużpo drugim uzyciu siepo prostuzepsuł. A że minęło już 14 dni od zakupu to sprzedawca odsyłał do firmy Salute ale do firmy Salute nie ma kontaktu na co sprzedawca powiedział:… Czytaj więcej »

Ewa

Masakra dziś 02.05.2019 byliśmy na pokazie bodajże tej firmy(a jeśli to była inna nazwa to i tak było podobnie) a mianowicie za samo przyjście oferowali wielofunkcyjnego robota kuchennego jako prezent a dostałam blendera za 20 żł.Pokaz jak pokaz dokładnie tak jak państwo wypisało wcześniej w komentarzach,wszystko identycznie.Po prostu oszuści i kłamcy.

Jan Janek

Witam serdecznie chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą Salute Działają tak podstępnie i perfidnie celują w ludzi starszych takich którym bez problemów wszystko wcisnąć mogą A więc dziś skusiłem się na taki pokaz z małżonką średnia wieku zaproszonych osób to 50-80 tylko dwie pary 30lat Pokaż ruszył bla bla bla potu potu pitu pitu jak z dziećmi w przedszkolu rozmowa przerwa konkurs losowanie kopert 3 osoby wylosowały nic poszły na korytarz… Czytaj więcej »

Marek

Powinno to być zakazane. Obiecują za samo przyjście cuda niewidy. Robot z 4litrowa misą. System molestowania psychicznego. Po kryjomu w swoich telefonach ceny na allegro swoje wystawki, żadnej konkurencji System kopert wyselekcjonowanych klientów, niby rozbijajacych bank. Wszystko ukartowane. Są chamscy i beszczelni jak cię nie urobią. Zanim wejdziesz jesteś spisany że wszystkich danych i za cenę obiecanki wszyscy podpisują wszelkie klauzule. A na koniec dają mieszadlo za 20zł jeśli ktoś… Czytaj więcej »

Dorota

Ja podobnie jak inne osoby zostałam zaproszona, w celu odebrania nagrody od firmy . Obiecano mi świetny ,,robot” który robi desery, nawet mieli mięso!!. Żenada pan prowadzący myśli ,że jest przekonywujący ma ,,dar mówienia” dzięki wiadomym substancjom niestety było czuć i też widać po zachowaniu. Namawianie niestety słabo im się udaje, a jak klient się nie zgadza to obiecują coraz więcej, więcej, a jak widzą , że jest słabo nakłonić… Czytaj więcej »

Wiesław serwisant

Produkty Salute charakteryzują się najwyższą jakością rzadko spotykaną na naszym rynku.Kazdy produkt posiada charakterustyczne cechy świadczące oryginalności i jakosci.Zobacz na stronie Salute poland .Pod nr.505303005 każdy konsument może uzyskać wyczerpujace informację .

Sofia

Oszustwo dzisiaj na pokazie chciano nas wyrzucić,bo mąż zajrzał na allegro i porównał że ceny są duuuzo zawyżone,ale nie daliśmy się wyrzucić,jakiś młody chłopak bardzo niekulturalnie nas potraktował. Oczywiście zamiast obiecanego expresy dostaliśmy aluminiowa kawiarkę?? Nie wiem czy zrobi kawę? Nie polecam. Oszukują starszych ludzi ,którzy nie czytają internetu i nie mogą sprawdzić cen . A masażer za 10000 jest na allegro za 400 zł robót do gotowania u nich… Czytaj więcej »

M. Adam

Ludzie nie dajcie się nabrać!!! Ja też dałem się namówić na pokaz prowadzony przez przedstawicieli firmy Salute. Pokaz odbył się w w Kołobrzegu w Divie. Od kilku dni nekany byłem telefonami zapraszajacymi na pokaz urządzeń sluzacych do oczyszczania powietrsa pozniej sms-ami o odebraniu nagrody to jest ekspres do kawy z młynkiem ceramicznym tylko za uczestnictwo w pokazie bez jakichkolwiek zobowiązań zakupu prezentowanego sprzętu. Kiedy odmówiłem zakupu proponowanego sprzętu. Bezczelnie pani… Czytaj więcej »

Aga

Oszuści.po dwóch godzinach zostałam wyproszona z sali bo odmowilam kupna maty .żenada…

Dorota

Braliśmy udział w prezentacji prowadzonej przez firmę salute. Oszuści! Za udział w prezentacji Pani, która dzwoniła z zaproszeniem obiecywała ekspres do kawy z mlynkiem , opowiadała, że seria limitowana, że sama taki właśnie testuje, że produkt polski, ze to z okazji 10lecia firmy itp. Pani prosiła o imiona, o imiona znajomych bo ekspresy będą zarezerwowane .Oszuści!!! Na koniec spotkania z kartonów w busie rozdawali chińskie badziewie nie mające nic wspólnego… Czytaj więcej »

Janusz ......

Witam.Odbyłem takie spotkanie i jak opisywała przedmówczyni podziękowaniem miał być odkurzacz robot, a nie chińskie badziewie za 30 złotych.Prawdopodobnie i tak nasze ostrzeżenia nic nie dadzą, bo nikt przed żenującą prezentacją nie wejdzie na komentarze, bo nikt nie słyszał o firmie Salute. Panowie prowadzący -waszą prezentacją zniechęciliście pewnie nie tylko mnie i moją żonę , ale i wiele innych osób, którym opowiem o tym spotkaniu -do odbycia jakiejkolwiek „prezentacji”

A.Jarmoliński

Proszę zastanowić się nad dystrybucją swoich wyrobów.Ludzie zapraszani na spotkania są w prymitywny sposób oszukiwani.(rzecz dotyczy obiecywanych prezentów w zamian za poświęcony czas).Od tej chwili Wasza firma mimo, że być może oferowane produkty są wysokiej jakości, kojarzyć mi się bedzie z oszustwem.

Wioleta Wodzicka

Witam ja i mój narzeczony zostaliśmy dzisiaj oszukani przez państwa firmę dwa razy dzwoniła do mnie pani pierwszym razem w celu zaproponowania mi spotkania z państwa firmą dzisiaj w Gostyninie w sali Gracja na ul. Płockiej i obiecala że prezentem który otrzymam po spotkaniu będzie odkurzacz samojeżdżący niestety państwo które pisało nasze dane przy stoliku kazali nam zejść na dół w celu otrzymania prezentu ponieważ nie mogliśmy brać udziału w… Czytaj więcej »