Nie bądź frajer - na prezentacyjny bajer

Solution Channel a wcześniej Vita Lux Małgorzata Wojciechowska czyli opinie o firmie z Lubonia ul. Łąkowa

Kolejna firma z wielkopolski zajmująca się sprzedażą na pokazach czyli inaczej mówiąc prezentacjach dla emerytów.  Vita Lux Małgorzata Wojciechowska czyli  Luboń Łąkowa 28. Jednakże chcąc uciec przed złymi opiniami, nowa firma pani Wojciechowskiej to notabene SOLUTION CHANNEL. Co zrobić, żebyś mógł odstąpić od umowy i anulować kredyt zawarty podczas pokazu? Jakie są opinie o Vita Lux jak i też wrażenia konsumentów po pokazie? Firma Solution Channel sp z oo Luboń . czyli opinie oraz Zwrot towaru  – jak to zrobić? umowa zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa – ile dni ma konsument na odstąpienie od umowy? Solution Channel Sp z o.o. czyli następna firma którą zarządza Małgorzata Wojciechowska. 
Urządzenia masujące, garnki Diamond Line czy też  Lampa Solux – jaka jest cena. Zwrot maty masującej jak również Pasa barkowego do firmy VitaLux Z Lubonia. Masażer na szyje to innymi słowy Pas barkowy – ogólnie mówiąc opinie dotyczące sprzętu masującego Salute. Odkurzacz wodny Comfort Clean łącznie z innymi prezentami – co zrobić aby odstąpić od umowy? System czyszczący to prawdę mówiąc odkurzacz wodny – jeśli kupiłeś to możesz też oddać. Comfort Clean  czyli produkt sprzedawany rzecz jasna przez Vita Lux Małgorzata Wojciechowska Luboń. Garnki i naczynia Diamond Line – czy można oddać i anulować umowę ?  Elite cook Comport plus gratisy do tego w postaci podkładów terapeutycznych – jak oddać?
Solution Channel luboń Opinie

Dawniej Vita Lux obecnie Solution Channel czyli firma której adres to Luboń Łąkowa

Na początku pod w/w adresem była firma Vita Lux, której właścicielką była Pani Małgorzata Wojciechowska.

Główny (jeśli nie jedyny) zysk firmy, brał się ze  sprzedaży różnych produktów, podczas pokazów czyli spotkań adresowanych głównie dla seniorów. Ciężko powiedzieć, czy Vita Lux cieszyła się dobrym słowem, uznaniem i renomą – bo to przecież jest pojęcie względne i każdy może mieć odrębne zdanie na temat opinii o firmie.
Faktem jest jednak, że Vita Lux kierowana przez Małgorzatę Wojciechowską dostało karę nałożoną przez Urząd Ochrony Klientów i Konsumentów. A to chyba dobitnie świadczy o pewnego rodzaju uchybieniach, nieprawidłowościach, nadużyciach czy próbach oszustwa klientów.

Zresztą  … gdyby działalność Vita Lux była krystalicznie czysta, to ta sama osoba pod tym samym adresem nie zakładałaby zupełnie nowej firmy o zupełnie innej nazwie. I tak oto powstała spółka SOLUTION  CHANNEL

Odstąpienie od umowy zawartej z firmą Solution Channel

Fundacja Daje Siebie powstała nie po to , by mówić Wam w teorii, co powinniście robić, aby skutecznie odstąpić od umowy.
Od rad i porad są przecież Rzecznicy czy UOKiK !!!

Jesteśmy po to, by KOMPLEKSOWO I CAŁKOWICIE, pomóc Wam przejść przez proces odstąpienia od umowy czy też rezygnacji z zaciągniętego kredytu.
Dla Ciebie to pewnie pierwszy raz – jednak dla nas to chleb powszedni !!!

VITA LUX ADRES

ul. Łąkowa 28
Luboń koło Poznania

Solution Channel luboń Opinie

DANE Z KRS

Data rejestracji spółki: 
03/03/2014
NIP: 7773021574

SOLUTION CHANNEL

ul. Jana Matejki 23
Puszczykowo koło Poznania

adres korespondencyjny:
Łąkowa, Luboń

Kara UOKiK dla Vita Lux ​

Firma Vita Lux Małgorzata Wojciechowska 
Otrzymała karę, nałożoną przez UOKiK
O KTÓREJ PRZECZYTASZ TU

Ta sama osoba powiązana jest ze spółka Solution Channel

Opinia o firmie Vita Lux czyli taka jest prawda

W przeciwieństwie do wielu szefów i właścicieli firm, my – jako Fundacja – bierzemy odpowiedzialność za tą publikację. 
Słowa autora tego tekstu, jak również umieszczane informacje – są sprawdzone i poddane gruntownej weryfikacji !!!

Komentarze które pojawiają się pod tym artykułem , to opinie o Solution Channel i  Vita Lux  i są napisanymi przez naszych czytelników.

 

Prawdę mówiąc, firma Vita Lux czy też Solution Channel nie odniosła – jak dotychczas – spektakularnych efektów sprzedażowych.
Na pewno też – nie zapisze się na kartach historii sprzedaży bezpośredniej, jako firma o szczególnych osiągnięciach.

No … chyba, że zaczniemy brać pod uwagę “nie do końca uczciwe i transparentne postępowanie” – wtedy może i by mogła znaleźć się wśród grona “wyróżnionych”.

Prawda jest jednak taka, że to mała firma, bez szczególnego udziału w rynku, bez większego ani nawet mniejszego znaczenia w branży, która powoli lecz systematycznie – sprzedaje naiwnym emerytom… to i owo.

Jednak – jak na każdą firmę tego typu – warto zwrócić na nich uwagę.
A naszą uwagę – zwróciliście Wy – konsumenci i czytelnicy naszych stron .
Za co serdecznie dziękujemy.

Produkty i towary sprzedawane przez Solution Channel

Solution Channel luboń Opinie

Co sprzedaje firma czyli ... nic niezwykłego

Można by powiedzieć w skrócie – to samo, co wszystkie inne firmy !!!
Prawdę powiedziawszy, na pierwszy rzut oka firma  nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych – sobie podobnych.

Co można zatem kupić na prezentacji organizowanej przez tą firmę z Lubonia?

  1. Pas Barkowy czyli inaczej urządzenie do masowania odcinka szyjnego np. Salute
  2. Maty masujące / maty do masaż
  3. Wyciskarka wolnoobrotowa
  4. Naczynia / garnki Diamond Line
  5. Odkurzacz Comfort Clean
  6. Lampy Solux

Lampa Solux sprzedawana na pokazach firmy Solution Channel

Firma na swoich spotkaniach oferuje między innymi Lampy Solux.
Są to lampy, które bądź co bądź – emitując światło czerwone – spolaryzowane, mogą działać  kojąco, przeciwbólowo czy przeciwzapalnie.

Nie negujemy skutecznego działania tych lamp czy pozytywnego wpływu na zdrowie lub samopoczucie.
Nas interesuje cena sprzedawanego produktu, która na pokazach w zarządzanych przez  Panią Małgorzatę Wojciechowską firmach kosztuje – bagatela  3990 zł

Ten sam produkt znaleziony w internecie - cena

Bez najmniejszego problemu udało nam się odszukać w internecie ten sam produkt – jednakże o rozsądnej , nie pokazowej cenie.

Na spotkaniu poza lokalem firmy Solution Channnel trzeba za taki produkt zapłacić prawie 4tysiące złotych.
Tymczasem producent sprzedaje taką lampę za 259zł.

Lampa Solux podczerwień cena

Czasami ludziom wydaje się, że są sprytni, cwani i w dodatku uda im się przechytrzyć pozostałych.
I analizując historię firmy Vita Lux (Solution Channel) oraz jej szefowej – Pani Małgorzaty Wojciechowskiej – tak chyba można by sądzić. powiedzieć.
No niestety – nie udało się ani zbyt długo przechytrzyć Fundacji ani próbować zmylić konsumentów.

SOLUTION CHANNEL której prezesem zarządu jest ta sama osoba co właścicielem Vita Lux powstała w marcu 2019 roku.
Po co powstałą nowa spółka kierowana przez tą samą osobę?

Odpowiedzi nie znamy – ale przypuszczenia mamy.

  1. Żeby  “wyczyścić sobie historię” i żeby nowo powstała firma nie miała tak złego PR w internecie jak ta wcześniejsza.
  2. Aby nie łączyć  już firmy z karą jaką nałożył UOKiK.
  3. Ażeby ludziom wydawało się , że nowa firma nie ma nic wspólnego z prowadzonymi wcześniej praktykami, nie do końca zdaniem niektórych – uczciwymi.

Być może jednak  Solution Channel Sp z o.o.  chce zacząć grać według uczciwych zasad i stosując się do praw konsumenta – prowadzić klarowną i przejrzystą sprzedaż.

Jaka jest prawda i które z przypuszczeń okaże się prawdziwe a które mylne – czas pokaże.

Będziemy się firmie bacznie przyglądać !!!!

Kupiłeś i chcesz oddać - odstąpić od umowy?

Pomoc konsumentom którzy chcą zrezygnować od umowy z Solution Channel

czytaj uważnie

01 REGULAMIN

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

uzupełnij

02 ZGŁOSZENIE

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

daj nam chwilę

03 ODPOWIEDŹ

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

Podobne i powiązane

10 Wątki w komentarzach
2 Odpowiedzi na wątek
0 Ludzie
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy wątek komentarza
  Subscrybuj  
Powiadom o
Ula

Ostrzegam przed firmą Salution Channel !! Towary Salute prezentowone na pokazie prowadzonym przez firmę Solution Channel są bardzo niskiej jakości, zupełnie nie adekwatnej do sugerowanej ceny, prezenterzy nastawieni na wykorzystanie naiwności starszych osób ,mili tylko do momentu podpisania umowy, później kontakt z firmą trudny, a rozmowy juz zupełnie w innym tonie. Zwrot w normalnym trybie chyba zupełnie nie możliwy. Gdyby nie pomoc Fundacji Daje Siebie zostalibyśmy z kilkoma zupełnie bezużytecznymi sprzętami i kredytem na kilkanaście tysięcy.

Paulina

Ostrzegam.
Wszystko fajnie, prezentacja, gratisy, nawet podwieźli do domu, wnieśli towar. Po wycofaniu się zaczęli straszyć windykatorem wydzwaniać, grozić. Doprowadziło to do chwilowego załamania nerwowego i wizycie w szpitalu. Żerują na starszych, naiwnych osobach, często z orzeczeniem o niepełnosprawności. Apeluję do firmy o włączenie procesu myślenia. Jesteście jak hieny. Nie macie wyrzutów sumienia? Podpis, to nie wszystko. Jak starsza, schorowana Pani z emeryturą 1300 zł, gdzie 600 przeznacza na leki ma pokryć jeszcze kwotę kredytu? Współczuję Wam. Pamiętajcie, że karma wraca, a pieniądze to nie wszystko.

Ryszard

Po wcześniejszym telefonie, wysłanym zaproszeniu nr 29 na dzień 30 lipca 2019 r, po ponownym telefonie przypominającym na jeden dzień przed spotkaniem, udałem się z żoną i synem do “Relaxu” na pokaz sprzętu. Synowi (l 31) przed pokazem oznajmiono, że nie może uczestniczyć, bo nie ma …60 lat !!!! Na zwróconą uwagę, że zaproszenie jest ma 4 osoby powyżej 25 roku życia oznajmiono że to …błąd wydruku !!! Dodano, że ja z żoną też nie wejdziemy na ten pokaz. Wyrwano mi z ręki zaproszenie dając żonie i mnie po flakoniku (30ml) dezodorantu. Po uwadze, że zaproszenie jest moje, oznajmiono: “my musimy się z tego rozliczyć”. Oświadczyłem oczywiście na odchodnym że są oszustami, bo rozliczają się z zaproszeń uczestników pokazu, a nie zaproszeń nieuczestniczących w imprezie. Wsiadając do samochodu (BMW) krzyczeli:… Czytaj więcej »

Marek

W połowie czerwca firma ta prowadziła prezentację w Warszawie. Byłem z żoną i bardziej niż z ciekawości – poszedłem tam po prostu do towarzystwa. Zaznaczam już na wstępie, że absolutnie nic nie kupiliśmy bo nie zwariowaliśmy do reszty. Dlatego nie będę ani chwalił ani karcił jakości wykonania, czy użyteczności sprzętu = jako takiego, Na pewnego rodzaju ‘podziw’ zasługuje jednak ekipa , która to spotkanie organizowała i prowadziła. Manipulanci, intryganci, bawidamki = wszystko w jednym. Bez dwóch zdań = potrafią czarować i odwracać kota ogonem. Chwila nieuwagi i klient może wpaść w ich pułapki . Na zawołanie – potrafią kłamać i opowiadać cuda niestworzone – byleby tylko przypodobać ię publiczności. A takim ludziom – z natury – nie wolno ufać.

Zenon (...)

Chciałbym bardzo (…)
Adres mailowy autora – niezweryfikowany. Wiadomość uznana za SPAM

Gośka

OSZUŚCI i naciągacze. To co mówią na spotkaniu nie do końca jest prawdą . Pas Barkowy podobo wyrób medyczny – nigdzie jednak nie jest tak zarejestrowany . Gdy chcesz odstąpić od umowy straszą sądami i komornikami. Warto przed nimi ostrzegać !!!

@@@@@

A ja z nimi wygrałam.Musieli oddać wszysto co do grosza!Wystarczyło pismo do prokuratury.Osobiście uważam że to zwykłe hieny!!!

Roman

 Byłem na takim pokazie to nie pokaz to wymuszenie aby towar tam pokazany kupic , ktory jest po cenach z księżyca.Na wstępie jest powiedziane że kazdy dostanie atrakcyjny upominek za to ze przyszedł na pokaz, oraz zostaną wylosowane dwie złote karty ktore upoważniają do odbioru atrakcyjnego towaru w miesiącu styczniu 2019 r na specjalnym spotkaniu w Lwówku w wysokości 4500 zl na spotkaniu sponsorow w jednym z hoteli. Zostałem wylosowany i dopiero zaczeły się schody muszę kupic wybrany przez sprzedawcow towar /nawiasem kilka razy drozszy niz w sklepie taki sam/, na zachente dolożono wczasy dla dwoch osob . Nikogo nie interesowało że mi to jest zbyteczy towar.Jezeli codzi o atrakcyjny upominek to u mnie gdzie mieszkam / Luban dolnoslaskie/ ta na targowisku sprzedaja po 5 zł.Jeżeli o chodzi o sposob… Czytaj więcej »

Marta

HAHAHA … byłem na ich pokazie – żenada.
Towary made in china o skrajnie zawyżonych cenach.
coś podobnego jak czytamy w artykule powyżej.
Vitalux Luboń – moja opinia – nie polecam nawet na prezentacje się wybierać

opinie o Vita lux

Gdyby nie pomoc Fundacji Daje Siebie – ciężko by nam było pewnie wycofać się z umowy.
Fundacja swoimi dobrymi radami pomogła nam w zrezygnować z niekorzystnie podpisanej umowy.
Przed firmą Vita Lux ostrzegam.
A w rozwiązaniu spraw – Fundację polecam.