Dla pełnego zrozumienia ...

OPINIE o Prakticooker, Multicooker, Frederick czyli wielofunkcyjny robot kuchenny z pokazu.

Wielofunkcyjne roboty kuchenne jakie można zakupić podczas pokazów handlowych. Prakicooker Salute kupiony na prezentacji Multicooker Elite Cook – opinie. Robot Kuchenny Chef For You Comfort Med MedProfesional. Garnek z pokazu za kilka tysięcy złotych – jak oddać i wycofać się z umowy. Urządzenie Frederick czyli sprzęt do gotowania Multocooker.  Urządzenie do gotowania Prakticooker, czyli według producenta Salute – robot wielofunkcyjny prawie … jak Thermomix. Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne kupione na pokazie. Multicooker czy Practicooker Salute Robot  à la Thermomix –  czy faktycznie jest tak wyjątkowe? Urządzenie Home expert, Multicooker, Elite Cook , Friderick, Chef For You, czyli – jakie są o tym opinie i jak taki towar można zwrócić ? Prakicooker z pokazu – instrukcja obsługi, gwarancja i co zrobić w razie awarii sprzętu? Salute oraz Elite cook cjakie jest cena OLX czy na Allegro? Jaki jest okres gwarancji oraz gdzie szukać numeru do Serwisu pogwarancyjnego? Opinia – czy warto kupić Prakticooker Salute , Friderick oraz Chef For You czy też inne – podobne urządzenie do gotowania? Jak zwrócić sprzęt kuchenny Salute oraz odstąpić od umowy podpisanej np. na pokazie czy prezentacji? Prestige cook , Biocook, Comfort cook jak również Elite – jakie są opinie i numery telefonów do dystrybutorów?

Salute

Firma  SALUTE   czyli firma której …. nie ma tak naprawdę … lecz ktorej logo można zobaczyć na wielu różnych sprzętach  sprzedawanych podczas prezentadcji.
Więcej o tej firmie piszemy na specjalnie dla nich założonej podstronie.

Tworząc tąstronę – poświęconą ogólnierobotom kuchennym jakie można kupić na pokazach / prezentacjach, nie przypadkowo zaczynamy od firmy SALUTE  i swego czasu często spotykanemu urządzeniu o nazwie PRAKTICOOKER.
Roboty kuchenne Salute Prakticooker zalały wręcz rynek “podszywając się” pod dobre, znane i renomowane marki

Wielofunkcyjny robot kuchenny zakupiony na prezentacji,

Prakticoocer SALUTE
- czyli a'la Thermomi

Rynek sprzedaży bezpośredniej można w Polsce podzielić na dwie kategorie
– na firmy mające markę i renomę jak również te,
– które … żerują i wykorzystują markę i renomę innych firm.

Wielofunkcyjny robot kuchenny Practicooker (przez niektórych nazywanym również Multicooker) należy – bez dwóch zdań – “wrzucić” do tej drugiej kategorii.

Jest to sprzęt kuchenny, który … niby …
gotuje, sieka, miesza, waży, smaży …
Kto wie, czy jeszcze sam na zakupy do sklepu nie chodzi.

Produkt ten wzorowany jest na sprzęcie – śmiało możemy powiedzieć – najwyższej jakości, jakim jest Thermomix.
Czy te sprzęty można jednak do siebie porównać ?

Dystrybucja


Produkcją zajmuje się podobno firma Salute, o której więcej przeczytasz między na stronie
www.dajesiebie.com/salute-opinie

Producent

Produkcją zajmuje się podobno firma Salute, o której więcej przeczytasz między na naszej oddzielnej stronie – KLIKNIJ TUTAJ 

Gwarancja

Nie warto myśleć o tym co zrobić gdy się ten sprzęt zepsuje i gdzie wtedy trzeba będzie szukać pomocy.
Lepiej się modlić, by stało się to jak najpóźniej.

Salute - serwis gwarancyjny

Serwis gwarancyjny urządzeń Prakticooker Salute …
Z przykrością, lecz ze szczerością, musimy przyznać i podkreślić,
że bardzo wielu konsumentów w sprawie naprawy tego sprzętu – dzwoni do nas. Szukają oni pomocy w naprawie zepsutego robota kuchennego Prakticooker, pytają o gwarancję, mówią o tym, że
sprzęt miał być niezawodny.
A tymczasem … zawiódł już po kilku miesiącach
(jak nie tygodniach).

Podkreślamy zatem, iż Fundacji Daje Siebie
nie udało się uzyskać ani ustalić,
jakiegokolwiek numeru kontaktowego
do autoryzowanego serwisu napraw tych urządzeń.

Robot kuchenny PRAKTICOOKER sygnowany marą SALUTE - przykładowe urządzenie oferowane podczas spotkań handlowych.

Salute - Prakticooker - jaka jest cena ?

Produkt marki Salute – jak już wspomniano wcześnije – można kupić niemal na każdej prezentacji.
I to bez względu na to, jaka firma takie spotkanie organizuje.
Salute stworzyła bowiem pseudo markę, której produkty znane są głównie
(albo wręcz wyłącznie)
właśnie z takich spotkań.

Jaka jest cena urządzenia Practicooker?
Poniżej zobaczysz zdjęcie – ze strony “producenta” oraz znalezione na innym portalu.
Pragniemy zauważyć iż to jest jeden i ten sam sprzęt !!!

Urządzenie do gotowania

FREDERICK Multicooker

Urządzenie Frederick / Fryderyk czy po prostu MULTICOOKER  to efekt próby połączenia
garnka , mikrofalówki i szybkwara.
Ma gotować zdrowo.
Ma gotwoaćszybko
Ma gotować nowocześnie,

"jedyne" 6970 zł

Szybkowar, Multiwar, MULTI COOKER

Elitecook - Multicooker

Kolejne “cudo” które ułatwić ma gotowanie każdej Pani domu.
Swego czasu często spotykane podczas preentacji – międzu innymi organizowanymi przez firmę z siedzibą w Kościanie – EVERSTAR

Poniżej prezentujemy cenę na pokazie a cenę za ten sam towar - kupiony wpoza granizami Polski

Powiązane temat

Kliknij wybrany przycisk, aby szybciej przejść do pokrewnych stron

Pomoc konsumentom

Sprzedawcy na pokazie są doskonale wyszkoleni i wiedzą co i po co robią. Ich celem i zadaniem jest SPRZEDAĆ. Etyka sprzedaży jest ... mało istotna.
Nie Ty pierwszy
Nie miej wyrzutów
Fundacja Daje Siebie - powstała po to, by móc pomóc tym konsumentom w odstąpieniu od umowy i rezygnacji z zakupionego podczas pokazu towaru.
Fundacja Daje Siebie
Powstała po to - by pomóc oszukanym
Jeśli chcesz, byśmy zajęli się Twoją sprawą - zapoznaj się z regulaminem, a następnie uzupełnij formularz zgłoszeniowy. Te kroki są NIEZBĘDNE byśmy mogli pomóc.
Zapoznaj się z regulaminem
A następnie uzupełnij formularz
0 0 Głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria P
5 miesięcy temu

Zastanawiałam się nad Practicookerem, ale myślę jeszcze nad innym modelem za podobne pieniądze i na Media Expert jest Sauber TH8, ktoś może ma takiego i może polecić?

Małgorzata
1 rok temu

zakupiłam sprzęt chef for you używany 100% sprawny. Po kilku krotnym użyciu nóż tnący zmasował się . Użyto plastiku (chyba słabej jakości) do mocowania noża tnącego.Proszę o pomoc w naprawie.

Jola
1 rok temu

Witam. Ja mam ten sprzęt od prawie dwóch lat i jestem z niego zadowolona.

JOLA_TYŚ_JEST_NIELOJALNA
1 rok temu
Odpowiedzieć do  Jola

Czytając Pani komentarz, zadaje sam sobie jedno pytanie – skoro ktoś jest zadowolony z czegoś , to czego szuka w internecie odnośnie danego produktu ? Ktoś kto jes zadowolony, nie udziela się przecież na innych forach dotyczących zakupionego towaru ! Niech Pani nie mydli oczu, ze “coś Panią natchnęło” lub, że trafiła tu Pani przez przypadek. Bo niby czego ktoś, kto ma sprzęt dwa lata może tu szukać ? Przepisów ?

BoguDag
2 lat temu

Szczerze mówiąc to ten cały Prakticooker to jakieś wielkie nieporozumienie, Shit, Badziewie, Masakra, tragedia, żenada, I nie wiem jakich jeszcze należałoby użyć słów by to opisać. Moi rodzice od lat mają Thermomixa, moi teściowie również mają Thermomixa, od dawien dawna go używałam i wiem co ten sprzęt potrafi. Jakiś czas temu z mężem i dzieciakami wynieśliśmy się “na swoje” i w prezencie od teściów – dostaliśmy właśnie to badziewie Salute. Już sam wygląd i plastikowe “noże i mieszadła” wzbudziły mój niepokój. Przy pierwszym użyciu !!!!! sprzęt się zepsuł !!! A miał tylko poszatkować zamrożone owoce na lody !!! Co za badziew !!!

Jakub
2 lat temu
Odpowiedzieć do  BoguDag

Dosyć ze dostałaś za darmo to jeszcze narzekasz porażka tak samo jak ta cała fundacja pralnia pieniędzy koleś sam oszukiwał a teraz wpadl na pomysł jak można prać pieniądze temat dla uwagi 🙂

LaskoBeti
2 lat temu

Pewna firma która miała prezentacje u nas w mieście, tak zachwalała sprzęt – że postanowiliśmy go kupić. Strasznie wielki błąd ponieważ po kilku dniach a w zasadzie przy drugim użyciu sprzęt się po prostu zepsuł. Miał być taki niezawodny, taki genialny , taki świetny a tu się okazało że to jedno wielkie nic nie warte G… Ten cały robot Practikoocer to pieniądz w błoto wyrzucony i odradzać będę wszystkim !!

Ania
2 lat temu

Moi rodzice zakupili to cudowne urządzenie na pokazie. Niewiele wysiłku kosztowało znalezienie identycznego w sieci marketów, który od pokazanego powyżej różnił się tym, że nie miał naklejki ze stosowną nazwą. Za tę nazwę przepłaca się 10-cio krotnie, ale jak mówi dystrybutor modelu “uwaga na podróbki” 🙂

Barbara
2 lat temu

Na pokazie kupiłam taki sprzęt, wierząc że dam córce doskonały prezent. Ostatnio przymierzała się do zakupu Thermomixa więc myślałam że kupując jej coś niemal identycznego w dużo niższej cenie zrobie niezły interes. Zamiast niezłego interesu wpadłam jak śliwka w kompot!!! To nie jest nawet porównywalne do thermomixa którego mam osobiście od lat i który potrafi cuda. Ten cały Practicooker to tandetna imitacja i typowa chińska podróbka !!! Nawet instrukcji obsługi nie ma !!! A wykonanie woła o pomstę do nieba