Oczyszczacz portfela, nawilżacz oczu

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Biolife + czyli jakie są o tym opinie​

Zanieczyszczone powietrze, smog, alergeny, roztocza – to wszystko spowodowało, że na pokazach pojawiły się nowe produkty i urządzenia. Urządzenia które mają czyścić, filtrować i jednocześnie nawilżać powietrze czyli sprzęt który ma nas ochronić przed alergią astmą i Bóg wie czym jeszcze. Biolife to firma która swoją nazwą afirmuje oczyszczacze powietrza które można kupić na pokazie. Opinie o biolife – jakie są i jaka jest cena takiego oczyszczacza powietrza? firma BioLife + czyli gdzie sie znajduje i gdzie produkuje nawilżacze i oczyszczacze powietrza. Oczyszczacz powietrza zakupiony podczas pokazu i prezentacji – czy warto kupić, jak działa?

Oczyszczacz powietrza BioLife czyli sprzęt niewiadomego pochodzenia

Zadaniem Fundacji Daje Siebie, na stronie której jesteś, jest informowanie konsumentów o firmach i produktach jakie można kupić podczas tzw. pokazów.
Wiemy i widzimy, że coraz częściej na umowach kupna sprzedaży pojawiają się pozycję o nazwie “Oczyszczacz powietrza”.
Na podstawie zdjęć produktów nadsyłanych przez konsumentów, łatwo zauważyć, że są to sprzęty noszące logo BioLife +.
Sporo czasu zajęło nam “szperanie” w internecie aby ustalić jaka firma kryje się pod tą nazwą, gdzie takie urządzenia są produkowane, jakie mają parametry, zastosowanie itd.

No i … niestety … Albo nie potrafimy skutecznie szukać albo BioLife + to kolejna pseudo firma

Powietrze wokół nas

Jeszcze kilka lat temu, niewielu Polaków znało takie pojęcie jak SMOG. Jednak coraz częściej pojawiający się temat zanieczyszczonego powietrza jakim na co dzień oddychamy wywołał zarówno lawinę doniesień medialnych jak i zainteresowanie urządzeniami do oczyszczania powietrza w domu. 

Oczyszczacze powietrza - cena

Bez trudu w internecie można znaleźć urządzenia do filtracji powietrza najróżniejszych firm i marek.
A ceny tych znanych i renomowanych producentów zaczynają się
od ok. 500zł
do ok 6000zł. 

BioLife + czyli kto?

Mimo usilnych starań, nie udało nam się znaleźć nigdzie w sieci, nawet na zagranicznych portalach oczyszczaczy powietrza BioLife.
Oczywiście nie licząc OLX i Allegro.
Prawdę mówiąc to nawet takiej firmy  jak BioLife + nie udało nam się zlokalizować.

Nawilżacz i oczyszczacz powietrza BioLife - ciężko cokolwiek o tym powiedzieć

Firm o nazwie BIOLIFE jest od groma – żadna jednak nie ma takiego logotypu jak to, umieszczone na urządzeniu.
Nie udało nam się “namierzyć” firmy która niby jest producentem tego typu sprzętu, do czyszczenia i nawilżania powietrza.
Powinno to zapalić lampkę – czerwone światło – w głowie wszystkich tych osób, które taki sprzęt kupiły lub zamierzają kupić.

Sprzedawca chętnie ten sprzęt Ci dziś sprzeda. I to, za kilka tysięcy złotych.
Ale sprzedawca dziś jest a jutro może go nie być, bo np. zmieni nazwę. A co zrobi konsument jeśli pojutrze oczyszczacz powietrza BioLife + się zepsuje, nawali, ulegnie awarii?

Gdzie reklamować oczyszczacz powietrza z pokazu skoro nie wiadomo kto jest jego producentem i/lub dystrybutorem generalnym?
Na chwilę obecną – ostrzegamy przed zakupem sprzętu niewiadomego pochodzenia gdyż możesz się, drogi konsumencie, wpakować w niezłe maliny a w przypadku usterki sprzętu – obudzić z ręką w nocniku.

Jeżeli jednak te słowa przeczyta przedstawiciel firmy, ktoś kto może się wypowiedzieć, sprostować, przybliżyć specyfikę tego urządzenia
– jesteśmy otwarci na zapoznanie “drugiej strony medalu”.

Kupiłeś i chcesz oddać - odstąpić od umowy?

Pomoc konsumentom to cel i misja Fundacji Daje Siebie

czytaj uważnie

01 REGULAMIN

Jesteśmy dla Ciebie i to w Twoim interesie jest wycofanie się z zawartej umowy. Abyś wiedział na co możesz liczyć, w czym i jak Ci pomożemy – w pierwszej kolejności przeczytaj nasz regulamin.

uzupełnij

02 ZGŁOSZENIE

Abyśmy mogli bliżej przyjrzeć się Twojej sprawie, musimy znać kilka podstawowych faktów. A żeby je poznać – odpowiedz na kilka ważnych dla nas pytań – niezobowiązująco.

daj nam chwilę

03 ODPOWIEDŹ

Po uzupełnieniu formularza daj nam czas na odpowiedź. Maksymalnie jeden dzień roboczy. W tym czasie zachęcamy do wyrażenia opinie o  firmie na pokazie którym byłeś obecny.

  Subscrybuj  
Powiadom o