Milla Nova

Suknie ślubne w stylu księżniczki są jednymi z najbardziej poszukiwanych przez panny młode podczas wyboru sukni ślubnych, a każdego roku marki ślubne prezentują szeroką gamę sukien w stylu księżniczki, gdzie główną cechą jest pełna spódnica.

Ale, jeśli masz już swoją suknię i nadal jeśli nie wiesz jak osiągnąć efekt objętości, oto 4 wskazówki jak go osiągnąć Pamiętajmy jednak, aby zawsze skonsultować się ze specjalistą w danej dziedzinie - albo z projektantem sukni ślubnej, jeśli jest ona szyta na miarę, albo ze specjalistą w sklepie.

  1. dodanie dodatkowych warstw

  Jak zrobić makietę sukienki? Poproś projektanta lub krawcową, aby wykonała dla Ciebie makietę sukienki. dodać dodatkowe warstwy do spódnicy sukni ślubnej i przymierzać go tyle razy, ile to konieczne, abyś był całkowicie zadowolony z rezultatu. Otrzymasz garnitur z ciałem, grubością i ruchem.

  Claro de Luna Brides

  2) Dodać wypełniacz

  Jak nadać sukience puszystości? Kup w specjalistycznym sklepie wkładki do spódnicy i dodaj go, aby szybko i łatwo zwiększyć objętość swojej sukni ślubnej. Materiały, które najlepiej sprawdzają się w tym celu to tiul i len, które są lekkie, elastyczne, zwiększają objętość i sprawiają, że panny młode wyglądają cudownie. Wręcz przeciwnie, nie poleca się takich tkanin jak jedwab, bawełna czy satyna, ponieważ nie tylko nie zwiększają grubości, ale są też znacznie bardziej niewygodne i ciężkie.

  3. użyj krynoliny lub krynoliny

  Jak nazwać to, co daje objętość do sukni? Jeśli nie masz nic przeciwko idei noszenia ze sobą ogromnej sztywnej struktury, to przejdź do włączenia krynoliny lub krynoliny do spódnicy swojej sukni. Ten klasyczny ubiór, który stał się popularny w świecie mody w połowie XIX wieku, gwarantuje ekstremalną objętość Otwory podglądowe wykonane są z drutu lub metalowych pierścieni i dostępne są w różnych rozmiarach.

  Najprostszym sposobem na założenie wizjera jest ułożenie obręczy równolegle do ziemi, zaczynając od pasa i spięcie ich pionowymi wstążkami. W efekcie powstała spódnica w rozmiarze XXL. Jeśli masz zamiar iść na tę opcję, powinieneś najpierw przymierzyć, aby zobaczyć, jak wygodne jest, a jeśli nie, kontynuuj wyszukiwanie.

  Małżeństwo Jin & Dani

  4. użyj fałszywego

  Inną opcją, aby dodać więcej objętości do swojej sukni jest dodanie fałszywej spódnicy.Ten ubiór jest idealny, ponieważ jest włączony pod spódnicą sukni, dając mu znacznie bardziej rozgraniczone "A" kształt.Jednak, jak zrobić sztuczną suknię ślubną? Najpierw powinieneś wiedzieć, że istnieją 3 rodzaje podróbek, które są wykorzystywane do tego celu.

  Fałszywie uzbrojony

  Znane również jako fałszywe z ramką, są to te, które mają wydłużoną wewnętrzną kieszeń w dolnym konturze, przez którą przechodzi kawałek plastiku o szerokości 1 lub 2 centymetrów, który, będąc sztywnym, nadaje im niezbędną objętość. Ten typ fałszywki jest lekki i ekonomiczny Ale uwaga, podczas siedzenia zwykle podnosi się z przodu ze względu na swoją sztywność.

  Faux tulle może

  Charakteryzują się one wiele plisowanych warstw tiulu Can Can Tkanina ta jest wszyta wokół spódnicy, aby dać efekt objętości, a ponieważ nie jest tak sztywna jak fiszbiny, pozwala na znacznie bardziej naturalny ruch. Z tego powodu nigdy nie będziesz miała problemów z siadaniem, ani też sukienka nie będzie się podnosić z przodu.

  Erick Severeyn

  Sztuczna flizelina

  Flizeliny służą aby nadać więcej ciała lekkim tkaninom Ta tkanina ma niższy koszt niż poprzednie, więc jej trwałość jest również niższa.Istnieją dwa rodzaje:

  • Tkana flizelina flizelina: ten rodzaj flizeliny wykonany jest z przędzy, a jej zachowanie jest podobne do zachowania innych tkanin, dlatego też w zależności od sposobu jej cięcia można uzyskać różne efekty. zazwyczaj wykonana jest z bawełny lub dzianiny.
  • Włóknina flizelinowa jest wytwarzana w procesach chemicznych poprzez nakładanie warstw, bez procesu tkania. Ponieważ nie posiada nici, może być cięta i nakładana w dowolnym kierunku, co czyni ten rodzaj flizeliny mniej restrykcyjnym i bardziej uniwersalnym.

  Jeśli nigdy nie lubiłaś prostych sukien ślubnych, ale chciałabyś mieć taką z tak szeroką spódnicą jak ta, którą Lady Di nosiła na swoim ślubie, to te techniki bardzo Ci pomogą. Pamiętaj, że najlepiej poradzić się eksperta, w tym przypadku sklepu lub projektanta, który uszyje Twoją suknię, mogą Ci nawet doradzić, czy nosić gorset z suknią ślubną, czy nie, albo jaki dekolt powinnaś wybrać.najlepiej pasuje do twojego stylu.

  Pomagamy Ci znaleźć suknię Twoich marzeń Poproś o informacje i ceny sukni i dodatków z firm w pobliżu Sprawdź ceny
  Przewiń do góry