Loica Fotografie

Jeśli jako para zawsze pasjonowaliście się dbaniem o planetę i kwestiami ekologicznymi, pokochacie te pomysły, bo nie tylko dekoracje ślubne czy tkaniny wielokrotnego użytku na suknie ślubne mogą być ekologiczny Można również zastosować ten "zielony" trend do innych rzeczy, takich jak pamiątki dla gości.

Szukając pomysłów, które zastąpią klasyczny gobelin ślubny, a jednocześnie będą wytchnieniem dla otoczenia, z pewnością spotkacie się z niesamowitym przyjęciem ze strony znajomych i rodziny.

Jeśli więc to działanie na rzecz planety motywuje Cię z każdym dniem coraz bardziej, zwróć uwagę na te alternatywy, które możesz rozważyć w dniu swojego ślubu.

1) Kaktus lub inne rośliny wewnętrzne

Bruno & Natalia Photography

Biorąc pod uwagę, że wielu z Twoich gości może mieszkać w mieszkaniach, postaraj się wybrać rośliny odporne na warunki wewnętrzne, które wytwarzają dużą ilość tlenu Może to być kaktus, sukulent, bluszcz angielski lub inne rośliny pokojowe, z których wszystkie doskonale przetrwają w pomieszczeniach i są pod każdym względem dobre dla środowiska.

Przed przekazaniem sadzonek gościom, można je zostawić na specjalnym stole z imieniem każdej osoby Tak więc oprócz tego, że będą miłym prezentem, to sprawdzą się jako element dekoracji ślubnych w harmonii z pozostałymi dekoracjami.

2) Saszetki ziołowe

Śluby Simony

To nie tylko oryginalny detal, ale także, bardzo użyteczne Jest to prezent, który będzie idealny, jeśli planujesz wiejskie dekoracje weselne, ponieważ będzie to świetny prezent na wesele. może zawierać naturalne zioła, które będą bardzo dobrze współgrały z ad hoc z motywem dekoracyjnym imprezy.

Wewnątrz saszetki możesz Włącz świeże zioła, takie jak lawenda, tymianek czy rumianek. Aromat perfum może być wykorzystany przez Twoich gości do pozostawienia bogatych zapachów w swoich domach, samochodach, a nawet do noszenia w portfelu.

3) Nasiona kwiatów

Pobraliśmy się

Niezapomniane wspomnienie i symbol tego rozpoczynającego się nowego cyklu. Przechowywać nasiona w małej torebce i dać go swoim gościom jako sposób wyrażenia im, że chcesz iść tą drogą razem z nimi. Bez wątpienia będzie to wyjątkowa pamiątka ślubna i taka, która twoi goście będą mogli sadzić i trzymać w ogrodzie przez wiele lat.

4. frazy w ramkach

Wyślij, aby zrobić piękne miłosne frazy w stylu liternictwo i oprawiona w ramkę będzie pamiątką, której nie zapomni żaden gość. Mogą to być frazy z romantycznych piosenek lub wierszy. Przedmiot dekoracyjny, który Twoi znajomi i rodzina mogą łatwo rozpoznać, a najlepiej łatwy do rozpoznania. będą mogli trzymać w specjalnym kącie swojego domu i przypominać ci o tym za każdym razem, gdy go zobaczysz.

5) Domowe dżemy

Twoja najlepsza pamięć

Masz ochotę na słodycze i każda degustacja tortu weselnego cieszyła Cię bardziej niż cokolwiek innego? W takim razie ten pomysł na prezent zachwyci Ciebie i Twoich gości.Prosty pomysł, który możesz sprezentować swoim gościom w małych, ręcznie robionych, zdobionych słoikach Oprócz dżemów, może rozważyć podarowanie miodu jako prezentu Kolejny produkt, który każdy doceni.

Oto 5 pomysłów na dalsze promowanie dbałości o środowisko. Nawet najbardziej błyszczące aranżacje ślubne, desery i sukienki na przyjęcia nie zdobędą tylu pochwał, co te urocze, ekologiczne prezenty - powodzenia!

Wciąż bez upominków dla gości? Poproś o informacje i ceny dla upominków od firm w pobliżu.
Przewiń do góry