RAMÓN SANJURJO

Klasyczne niebieskie i czarne garnitury dla panów młodych, oczywiście, były częścią wybiegów Barcelona Bridal Fashion Week; ale do tych nienagannych garniturów o idealnym dopasowaniu, zostały dodane żywe kolorowe garnitury, szczegóły na koszulach i marynarkach, a nawet użycie całkowitej bieli!

Trendy 2023 w garniturach ślubnych są pełne nowości, więc jeśli wkrótce przejdziesz przez nawę, nie możesz przegapić tego wyboru.

  1. tylko czarny lub biały

  RAMÓN SANJURJO

  CARLO PIGNATELLI

  ATELIER PRONOVIAS

  CARLO PIGNATELLI

  Tak jest: total white i total black! To trend, który zrobił furorę na tygodniu mody ślubnej i jest idealny dla różnych typów ceremonii: white on white jest idealny na ślub na plaży, ale także na intymną ceremonię cywilną w plenerze. A czerń... czerń jest kolorem gwiazd na ślubach, ponieważ nie ma innego koloru, który przekazuje więcej elegancji.niż ten, nie sądzisz?

  2) Stosowanie kolorów

  RAMÓN SANJURJO

  CARLO PIGNATELLI

  CARLO PIGNATELLI

  Ale oprócz czerni i bieli, ten sezon przynosi więcej kolorów niż kiedykolwiek. Tak, każdy kocha idealny niebieski garnitur pana młodego, ale co jeśli spróbujesz zielonego, czerwonego lub żółtego? Mówią, że nie ma dwóch sposobów i to jest najlepszy przykład.

  Nie ma nic lepszego niż noszenie garnituru i tonu, który wyrównuje się z każdą osobą. Jeśli na co dzień unikasz czerni i jesteś znany z noszenia żywych kolorów, to sezon 2023 przychodzi, aby wzmocnić twój świetny styl.

  3. idealne dopasowanie

  RAMÓN SANJURJO

  RAMÓN SANJURJO

  Idealne dopasowanie może nawet poprawić postawę osoby i sprawić, że pan młody będzie wyglądał bardzo dystyngowanie, bez względu na to, w jakim stylu świętuje ślub.

  Dla wtajemniczonych - lub nie tak bardzo wtajemniczonych - nienaganna praca krawiecka nadaje każdemu garniturowi i oczywiście każdemu panu młodemu, coś bardzo trudnego do osiągnięcia, jeśli nie wybierze się dobrego garnituru na miarę.

  4) Przybywa druków

  RAMÓN SANJURJO

  RAMÓN SANJURJO

  Podejmowanie ryzyka i odwagi z nadrukami jest zawsze dobrą decyzją, dlatego jest to jeden z trendów garniturów pana młodego w 2023 roku. Marynarka w niebieskich lub czarnych odcieniach z białymi lub szarymi wzorami i połączona z jednobarwnymi spodniami, odbiera sztywność garniturom pana młodego. Czy wyobrażasz sobie siebie w jednym z tych nadruków na swoim ślubie?

  5. gra tekstur

  ATELIER PRONOVIAS

  CARLO PIGNATELLI

  CARLO PIGNATELLI

  Metaliczne tkaniny, hafty i trójwymiarowe aplikacje to niektóre z tekstur, które można było zobaczyć na wybiegach Barcelona Bridal Fashion Week i jeden z trendów 2023 w garniturach ślubnych. Wydaje się, że w tym sezonie odchodzi się od klasycznych krojów i tkanin poprzez innowacyjne tkaniny i projekty. Niewątpliwie ryzykowny zakład, ale idealny dla awangardowych narzeczonych.i którzy lubią modę.

  6. bogactwo szczegółów

  CARLO PIGNATELLI

  CARLO PIGNATELLI

  CARLO PIGNATELLI

  Kiedy jeden z trendów 2023 koncentruje się na szczegółach, jest oczywiste, że znaczenie, które jest podane dzisiaj - i że odpowiada zawsze - do garnituru pana młodego. Poza wyborem garnituru z dobrym dopasowaniem, mając możliwość posiadania garniturów pełnych szczegółów w koszulach i marynarkach, niewątpliwie, łamie schemat, który miał ten ubiór, dając mu doskonały zwrot dla panów młodych, którzy szukają posiadaniarozrywkowa uroczystość bez tak wielu protokołów.

  Pękate i haftowane koszule, kolorowe aplikacje na marynarkach, żywe odcienie i szerokie kurtki... 2023 zaprasza Panów Młodych do przeżywania jednego z najbardziej wyjątkowych dni z garniturami szytymi na miarę w stylu każdego mężczyzny.

  Pomagamy znaleźć idealny garnitur na ślub Zapytaj o informacje i ceny garniturów i dodatków do firm w pobliżu Znajdź teraz
  Przewiń do góry