Mikrofilmspro

Wyraźnym trendem w świecie ślubnym jest innowacyjność. Para młoda stara się narzucić swoje gusta i osobowość w wybranych przez siebie dekoracjach ślubnych oraz w detalach takich jak okulary ślubne czy w projekcie lub składnikach tortu weselnego, który stara się zaskoczyć gości.

To samo dotyczy tańca dla nowożeńców, który jakiś czas temu odnosił się do klasycznego walca; ale rzeczywistość jest taka, że dzisiaj para młoda szuka tańca, który pasuje do ich osobowości i historii jako pary, który pasuje do nich i pomaga im być sobą podczas tańca i który, oczywiście, jest niezapomniany.

Jednak wiele par dostaje tremy na samą myśl o tańcu przed wszystkimi swoimi gośćmi. Jeśli jesteście jedną z tych par lub po prostu chcecie innego podejścia, zapraszamy do zrelaksowania się i zastosowania tych wskazówek, które mamy dla Was.

1. wybierz odpowiednią piosenkę

Jonathan López Reyes

Nie wszystkie panny młode są takie same, dlatego też nie każdy powinien czuć się zobowiązany do tańczenia klasycznego walca. Żeby nie zawiedli, żeby zatańczyli swój pierwszy taniec jako pary małżeńskie i zrobili to w sposób, z którym czują się komfortowo, to wybrać piosenkę, która ich reprezentuje i inspiruje Może to być wszystko od rock and rolla do powolnej piosenki, w zależności od pary.

A jeśli są zachęcani, może być ubrany w zależności od okazji Na sam bal pan młody może zmienić marynarkę, a panna młoda ze swojej strony w krótkiej sukni ślubnej z pewnością wzbudzi sensację.

2. nieśmiali chłopcy

Tomás Crovetto

Jeśli należycie do tych par, które są nieco bardziej wycofane i trochę prześwietlają się w miejscach publicznych, ale jednocześnie nie chcecie przegapić pierwszego tańca, dobrym rozwiązaniem dla Was jest tańczyć do krótszej piosenki. Może to być każdy, kto im odpowiada, z tą różnicą, że tym razem będzie to to powinno być specjalnie zmontowane dla ich tańca Oczywiście pozostawiając najlepsze piękne miłosne frazy z każdej piosenki.

3) Zapraszanie przyjaciół na parkiet

Jonathan López Reyes

Jeśli chcesz zmiany, zanim zaczniesz tańczyć, zaproś wszystkich swoich gości Jestem pewien, że wszyscy się na to zgodzicie. wtedy przełamią lody.

Kobiety będą zachwycone mogąc pokazać swoje modne suknie ślubne, a mężczyźni będą mogli na chwilę zdjąć krawaty.

4. niespodzianka

Są też bardziej odważni panowie młodzi, którzy nie znają nieśmiałości. Jeśli tak jest w twoim przypadku i klasyczny walc cię nudzi To może być doskonała okazja, aby zaskoczyć wszystkich swoich gości zupełnie innym i niespodziewanym tańcem. Znajdź i przećwicz jakąś zabawną choreografię Możesz zrobić mix and match i włączyć kroki z Dirty Dancing i Grease Brillantina, to na pewno będzie taniec, którego nikt nie zapomni.

5. poświęcić taniec

Together Photography

Rozważcie zadedykowanie tańca specjalnej osobie, czy to rodzinie, czy bliskiemu przyjacielowi. Zanim zaczniecie, możecie powiedzieć kilka miłych zwrotów miłosnych, aby zadedykować je tej osobie, a następnie wyjaśnić, kim się inspirowaliście i kto was zainspirował. któremu dedykują swój pierwszy małżeński taniec. To sprawi, że będzie ona najbardziej emocjonalna ze wszystkich.

6. ładne wprowadzenie

Mogą otworzyć taniec z wzruszające wideo wyjaśniające waszą historię miłosną Innym fajnym pomysłem jest to, aby poświęcili chwilę i opowiedzieć o tym, jak się poznali z kilkoma zabawnymi detalami, aby rozweselić swoich gości, podczas gdy piosenka, do której będą tańczyć, gra w tle.

Taniec zasługuje na taką samą uwagę jak wszystkie szczegóły wesela i jest to moment, w którym panna młoda zaprezentuje swoją piękną suknię ślubną, a pan młody zadedykuje jej specjalne miłosne zwroty, które będą pamiętać do końca życia.

Pomagamy znaleźć idealne miejsce na wesele Zapytaj o informacje i ceny Uroczystości do pobliskich firm Skonsultuj ceny
Przewiń do góry