Do najpopularniejszych dodatków towarzyszących sukni ślubnej należą korony kwiatowe, zarówno małe, jak i ogromne, porcelanowe lub naturalne, w jednym kolorze lub wielobarwne. Opcji jest wiele, choć ideałem jest dopasowanie ich do wybranych dekoracji ślubnych; w ten sposób każdy szczegół dekoracji ślubnej będzie współgrał ze stylem.Centralny motyw wybrany na wesele zostanie jeszcze bardziej wyeksponowany.

Jeśli myślisz o noszeniu korony kwiatowej, nie przegap tych wskazówek, aby jak najlepiej wykorzystać ją.

1) Wybór kwiatów

Trzeba pomyśleć, że korona będzie noszona niemal przez cały dzień, więc musisz wybrać kwiaty, które są odporne Doskonale sprawdzają się kwiaty dzikie, takie jak lawenda czy bratki, a także kwiaty poddane zabiegowi suszenia.Są też warsztaty, które oferują wieńce poddane procesowi, który czyni je bardziej odpornymi, zwanemu liofilizacją, w którym odciąga się wodę.W każdym razie, Twoja kwiaciarnia może doradzić Ci najbardziej odpowiednie kwiaty sezonowe.

2. prosty makijaż

Jeśli zdecydujesz się nosić koronę kwiatową, zaleca się, aby zdecydować się na prosty wygląd makijażu, na przykład, z miękkimi lub błyszczącymi ustami i nieco bardziej podkreślić oczy, z lekkim blendą w tonach ziemi lub odcieniach różu lub lawendy, aby dopasować kolor makijażu. Chodzi o to, aby zachować naturalną stylizację nadaną przez kwiaty. i nie przeciążać go.

3. dopasuj bukiet

Wieniec powinien pasować do doboru kolorów i rodzajów kwiatów w bukiecie, nie muszą być one identyczne, ale musi istnieć między nimi związek poprzez tonalności i kształty. aby jak najlepiej wykorzystać te dwa akcesoria.

4) Czy można nosić welon?

Zazwyczaj stosuje się je jako zamiennik welonu, ale także może towarzyszyć prosty welon Na przykład jednowarstwowy tiul, aby zachować romantyczny i elegancki, a jednocześnie naturalny wygląd.

5. uzupełnienie fryzury

Korony zwykle łączą w sobie bardzo dobrze radzi sobie z luźnymi, falującymi grzywami Jeśli masz proste włosy, możesz popracować nad prostą, zmierzwioną fryzurą, która doda objętości i stworzy wizerunek świeżości. Jeśli wybierasz się na upięcie, polecane są niskie koki, które świetnie wyglądają również z ładnymi, naturalnymi warkoczami.

6. zabierz ją na badanie do fryzjera.

Aby mieć pewność, że Twoja korona będzie wyglądać idealnie w Twoim wielkim dniu, koniecznie przygotuj ją na próbę fryzury, aby fryzjerka mogła pokazać ci najlepszy sposób na założenie go. i zapiąć, aby zapewnić sobie komfort podczas całej uroczystości.

Jeśli zdecydowałaś się na suknię ślubną w stylu hippie chic, to korona może być idealnym uzupełnieniem Twojej ślubnej fryzury. Teraz czas wybrać kwiaty, które najlepiej pasują do Twojego bukietu i stylizacji, aby stworzyć ślubny look, w którym poczujesz się pewnie i pokażesz swoją osobowość.

Pomagamy znaleźć najlepszych stylistów na wesele Poproś o informacje i ceny od pobliskich firm Skonsultuj ceny
Przewiń do góry