Jorge Herrera Zdjęcia

Oprócz wyboru sukni ślubnej, trzeba będzie również określić m.in. dress code dla Twoich druhen, które niewątpliwie odegrają ważną rolę w dniu pozowania ze swoim partnerem do złotej obrączki.

To oni będą tymi, którzy pomogą Ci przed i w trakcie wielkiego dnia, aby wszystko poszło idealnie. Jak wybrać idealną sukienkę imprezową dla nich? Sprawdź ten artykuł ze wszystkimi kluczami, aby odnieść sukces w tej misji.

Tradycja

Loica Fotografie

Pochodzenie druhen sięga starożytnego Rzymu i m.in. wyjaśnienie, dlaczego wszystkie wyglądają tak samo Jak to bywa z historią, jest ona ciekawa, w tamtych latach panna młoda była ubrana bardziej dyskretnie niż ich druhny, które były ubrane efektownie i wszystkie tak samo. W jakim celu? Dla bohatera wielkiego dnia, aby odeprzeć złe duchy i zauważyliby panie, które z kolei zmyliłyby ich w swojej jednolitości.

A więc, ich rola polegała na działaniu jako przynęty Ponieważ, jako olśniewające, odpędzały złe wróżby, zapewniając parze młodej pomyślny start w życie małżeńskie.

Ten przesąd związany z duchami skończył się w epoce wiktoriańskiej. Panny młode zaczęły jednak ubierać się bardziej elegancko, obecność tej grupy przyjaciół była utrzymywana stąd pojęcie gości honorowych.

Kostiumy

Philip & Nicole

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć o stroju druhen, jest. na stronie dress code jest określona przez pannę młodą Dlatego w zależności od takich czynników jak rodzaj wesela, lokalizacja i pora roku, to panna młoda będzie narzucać styl ubierania się swoich wiernych przyjaciółek.

Na przykład, jeśli bierzesz ślub w ogrodzie, możesz poprosić swoje panie o ubranie się w blady róż lub miętę. z suknią o kroju empire z tiulu. Jeśli chcesz, możesz ustalić dress code Dokładnie. Ale, zwyczajem jest, że panna młoda pyta swoje druhny o zdanie. i razem osiągnąć konsensus.

Klucze do wyglądu

Anibal & Stephanie

Ponieważ celem jest, aby twoje eskorty czuć się komfortowo w wielkim dniu jest to, że zaleca się wybrać dla nich sukienki o prostych liniach, luźnych spadkach i gładkich tkaninach .

Tak jest, Protokół nakazuje, że muszą być długie czy małżeństwo jest w dzień czy w nocy, oraz w jednym kolorze innym niż biały W tym sensie, na wesela dzienne lub letnie musi pastelowe lub pudrowe kolory; natomiast, na wieczorne połączenia lub chłodniejsze pory roku niebieskie sukienki imprezowe sprawdzają się doskonale, choć coraz bardziej popularny jest burgund.

W razie wątpliwości, zaoferuj swoim paniom wybór kolorów, fasonów i dekoltów. sukienek, tak aby w końcu to one decydowały o tym, jak chcą się ubrać i aby pokrywały się tylko w tkaninie i kolorze. Pamiętaj, że nie wszystkie mają taką samą karnację .

Jeśli chodzi o fryzurę, idealnym rozwiązaniem jest razem idą w tym samym stylu Jednym z trendów, jeśli na przykład idziesz na wiejską dekorację ślubną, jest dla druhen, aby nosić swoje włosy w warkoczach lub luźnych włosów. nosić wieniec z kwiatów aby nadać strojowi bardziej naturalny wygląd.

A z ich strony, buty mogą być również tego samego modelu i koloru z możliwością zmiany wysokości obcasa; natomiast, gdy chodzi o wybór biżuterii niech nie rzucają się w oczy i są proste.

Czy jest to obowiązek?

Sefora Brides

Po przeczytaniu opisanego powyżej protokołu wstępnego jako przewodnika, należy mieć świadomość, że jak wszystko na tym świecie, istnieje elastyczność, więc nie ma obowiązku posiadania druhen na swoim ślubie W rzeczywistości nie powinno się ich prosić o noszenie tych samych ubrań, jest coraz więcej swobód wokół dress code i w tym sensie mogą wybrać ten sam kolor, ale inny wzór, lub ten sam wzór, ale w innym kolorze Realne jest również, że w ramach gamy chromatycznej, na przykład różowej, można dobrać różne odcienie według gustu, albo jeśli mamy osiem pań, to cztery w jednym kolorze i cztery w innym.

W tym, wbrew protokołowi Ponadto coraz więcej pań zakłada sukienki midi lub nawet krótkie suknie balowe, zwłaszcza jeśli jest to ślub dzienny lub nieformalny.

Z drugiej strony, często zdarza się, że zaloty to. założyć sukienkę w tym samym kolorze co bukiet panny młodej Będą też nosić jego niewielką reprodukcję, czy też gorset na nadgarstek.Aha, i w razie czego będzie najlepsi mężczyźni w linku, inny dobry pomysł to. pasują do koloru krawata lub boutonniere tych panów.

Jak widać, możliwości jest wiele, więc na pewno znajdziecie razem odpowiedni strój, dzięki czemu Twoje druhny będą pięknie wyglądać w pozie z obrączkami, podczas gdy Ty będziesz czuć się równie wyjątkowo w swojej hipisowskiej, szykownej sukni ślubnej. Nie zapomnij zrobić wielu zdjęć na pamiątkę!

Przewiń do góry