Dekoracje ślubne dla sufitów wewnętrznych i zewnętrznych

D&M Photography

Jeśli chodzi o dekoracje ślubne, na początku wydaje się to niemożliwą misją, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, aby wszystko było idealne. Pomiędzy pomysłami na suknię ślubną, fryzury, listę gości i tak wiele rzeczy do przygotowania, dekorowanie jest w kategorii dużych zadań, ponieważ jest podzielone na wiele innych podkategorii.

Pomoc jest potrzebna, aby myśleć o aranżacji ślubu i wszystko, co jest związane z ich dekoracją, w tej okazji chcemy dać kilka zaleceń, jak udekorować sufity lub niebo, w przypadku, gdy jest na zewnątrz, w dniu ślubu.

Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj ślubu planujesz, więc tutaj znajdziesz różne alternatywy, które możesz rozważyć, aby kiedy spojrzysz w górę, twoi goście byli zdmuchnięci przez piękno twojego ślubu.

1) Dekoracja z tkanin

Lucy Valdés

Jest to jeden z preferowanych sposobów zawarcia związku małżeńskiego przez parę młodą udekorować niebo na swój ślub, zwłaszcza w przypadku ślubów na świeżym powietrzu.Jest to klasyczna alternatywa, która nigdy nie zawodzi i która może być połączony z innymi pomysłami, Biały jest generalnie najpopularniejszym kolorem do dekorowania tkaninami, ale pastelowe odcienie również wyglądają świetnie. Najlepiej, aby zawsze były to kolory jasne i jaskrawe.

2) Dekoracje balonowe

Enzo Nervi Photography

Balony to kolejna dekoracja ślubna, która jest bardzo popularna, jeśli chodzi o dekoracje. Jego świąteczny charakter ożywia każdą przestrzeń Balony, albo robiąc ścieżkę, jakby były chmurami balonów unoszącymi się nad głowami. Łatwy pomysł i jeden z najtańszych, jakie można znaleźć. Uważajcie jednak, by ślub nie zamienił się w urodziny. ton i rozmieszczenie balonów ma fundamentalne znaczenie W tym sensie balony papierowe są opcją bardziej nowoczesną i delikatną.

3) Dekoracja za pomocą świateł lub lampek

FotoNostra

Światła dekoracyjne stają się coraz bardziej popularne wśród osób szukających pomysłów na swoje wesela.Jednym ze sposobów jest zdobądź kaskady świateł i zawieś je pod sufitem. Istnieje również opcja poszukania większych lamp i zainstalowania ich na stołach i parkiecie, możecie być pewni, że będzie to wyglądało niesamowicie i wszyscy będą pytać, gdzie je dostaliście.

4) Dekoracja z parasoli

Osvaldo & Ruben

Jeśli myślałeś, że banery ślubne były najbardziej wyjątkowym szczegółem dla gości, to dlatego, że nie słyszałeś o ozdobnych parasolach. Wdzięk tego typu dekoracji polega na tym, że może ona iść na sufit i po zakończeniu imprezy, Uczestnicy mogą zabrać jedną na pamiątkę do domu. Oryginalny pomysł, który przede wszystkim pokochają.

5) Dekoracja za pomocą banerów

Dom wiejski Talagante

Podczas gdy niektórzy wykorzystują ten pomysł do dekoracji konkretnych przestrzeni, takich jak kącik tortu weselnego lub część deserowa, jest to również doskonała opcja do dekoracji sufitu.Jest to młodzieżowy i nowoczesny trend, który szczególnie dobrze nadaje się na śluby dzienne i wesela w plenerze.

6) Dekoracja sufitem z liści

Constanza Miranda Zdjęcia

Kolejna alternatywa stworzona do pracy na zewnątrz. To świetny pomysł na wiejską dekorację weselną, gdzie bohaterem jest natura i zielony pokryje dach w świeży i naturalny sposób.

Kiedy już pomyślisz o swoich cytatach miłosnych, wybierzesz swoją suknię i garnitur oraz zdecydujesz, które centra stołów weselnych najbardziej Ci odpowiadają, zwróć uwagę na to, który rodzaj dekoracji sufitowej, czy to wewnątrz czy na zewnątrz, jest Twoim ulubionym. Z tymi pomysłami prawdopodobnie masz już mnóstwo materiałów do wyboru, zanim nadejdzie Twój ważny dzień.

Nadal nie masz kwiatów na swój ślub? Zapytaj o informacje i ceny dla Kwiaty i dekoracje od firm w pobliżu Zamów ceny teraz
Przewiń do góry