Jak włączyć "Domek z papieru" do swojego przyjęcia weselnego

Tajni artyści

Fenomen "Domu z papieru" wyszedł poza ekran i dotarł nawet do ślubnego uniwersum. Czy to poprzez dekoracje ślubne, czy element w garniturze lub sukni ślubnej pana młodego, istnieje wiele sposobów na włączenie tego motywu. Czy wyobrażasz sobie wznoszenie toastu ślubnymi kieliszkami przy dźwiękach "Bella ciao"? Odkryj te i inne pomysły poniżej.

Dekoracja

Przez charakterystyczne kombinezony noszone przez bohaterów, dekoracje mogą mieć czerwone akcenty Należy jednak uważać, aby nie przesadzić. Ponadto wśród innych dekoracji weselnych można wymienić telefony, megafony, girlandy z banknotami, a jako znaczniki stołów wykorzystać portrety bohaterów, m.in. z "Profesora", "Rio", "Tokio", "Denver" czy "Nairobi".

Teraz, jeśli postawa złotego pierścienia będzie celebrowana w salonie w stylu industrialnym Jeśli masz dużo czasu, to znacznie łatwiej będzie Ci odtworzyć niektóre scenariusze, np. skarbce.

Voilà Studios

Kotylion i fotocall

Ślub inspirowany "La casa de papel" nie będzie ślubem bez emblematyczna maska imitująca twarz Salvadora Dalí W rzeczywistości nawet ludzie, którzy nie oglądają serialu rozpoznają go, więc wykorzystaj jego popularność i włącz go jako część kotylionu. Możesz obliczyć jedną maskę na 5 gości, biorąc pod uwagę, że nie wszyscy będą nosić.

Albo, jeśli chcą dać na pamiątkę Te maski można kupić hurtowo na różnych platformach internetowych, ale uzupełnij kotylion o tradycyjne przedmioty, takie jak bransoletki, marakasy, naszyjniki, krawaty, gwizdki i maski klaunów, miejmy nadzieję, że w czerwonych i złotych metalicznych kolorach.

Będą mieli do dyspozycji maski, również ustawił specjalny kącik Mogą oczywiście postawić stojak z kombinezonami dla tych, którzy się odważą, a także walizki z paczkami fałszywych banknotów i kilka zabawkowych pistoletów, z którymi można pozować do zdjęć. Podobnie, może uzupełnić scenę o znaki Są to m.in. "zaczyna się matriarchat", "jak się zastanowicie, to nigdy nie znajdziecie dobrego dnia na napad", "jesteśmy oporem" czy "już nigdy w życiu nie będziecie pracować, ani wy, ani wasze dzieci".

Muzyka

Włoska piosenka "Bella ciao" prowadzi ścieżkę dźwiękową filmu "La casa de papel", tę, która doskonale może być wykorzystany do zapewnienia muzyki w różnych momentach Na przykład, gdy dzielą tort weselny, gdy rzucają bukiet lub mogą nawet przygotować występ z tą piosenką na pierwszy taniec jako nowożeńcy. Dobrą rzeczą jest to, że znajdziesz różne wersje tej piosenki, dzięki czemu możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Rey Momo Productions

Niespodziewany pokaz

Jeśli chcesz czegoś jeszcze bardziej ekstremalnego, to zarezerwuj pokaz inspirowany fikcją, gdzie wdzierają się w środek imprezy mężczyźni i kobiety w kombinezonach i maskach, trzymający w rękach swoje pistolety laserowe.

To będzie moment pompowania adrenaliny Możecie również wykorzystać tę okazję do przeprowadzenia kilku zabaw z rodziną i przyjaciółmi, na przykład zlecić aktorom wzięcie zakładników wśród gości i zmusić ich do tańca.

Kto się podjął tego tematu? Oprócz zdobycia ślubnych aranżacji opartych na europejskich serialach, spróbujcie zebrać kilka miłosnych sentencji, które mogą Was zainspirować, na przykład do wkomponowania w przyjęcia, na protokole lub na ozdobnych tablicach kredowych.

Pomagamy Ci znaleźć najlepszych specjalistów od fotografii Poproś o informacje i ceny fotografii z firm w pobliżu Poproś o informacje
Przewiń do góry