Gabriel Pujari

Tak jak starannie wybrałaś swoją suknię, wybór fryzury ślubnej również wymaga uwzględnienia kilku czynników, w tym typu twarzy i wzrostu, a także miejsca, w którym będziecie wymieniać obrączki ślubne. I choć wolno Ci radykalnie zmienić swój wygląd, najważniejsze jest, abyś czuła się komfortowo ze swoją decyzją. Pozostawisz długie włosy czy odważysz się je skrócić?Jeśli nadal nie zdecydowałaś się, jaką fryzurę dobrać do swojej sukni ślubnej, przyjrzyj się poniższym wskazówkom w poszukiwaniu inspiracji.

Długie włosy

El Arrayán Photography

Jeśli lubisz nosić długie włosy, powinnaś wiedzieć, że... ten rodzaj grzywy optycznie pomaga wydłużyć twarz Pasuje również pannom młodym o grubych lub bardzo gęstych włosach, gdyż włosy XL sprawią, że fryzura będzie miała mniejszą objętość.

Tymczasem w kręconych włosach, jeśli nie chcesz mieć nadmiaru objętości w obszarze twarzy A jeśli masz okrągłą twarz lub cieńszy podbródek, możesz zdecydować się na długie włosy opadające warstwami. W końcu w długich włosach będziesz wyglądać świetnie, jeśli jesteś średniego wzrostu, lekko niski krój dla mężczyzn zadziała na twoją korzyść. natomiast jeśli jesteś wysoki, grzywa dwa centymetry powyżej pasa będzie harmonizować z Twoją wysoką posturą.

Najlepsze fryzury

Pardo Photo & Films

Wysoki kok

Musisz mieć długie włosy, by móc nosić wysoki kok. Niezależnie od tego, czy włosy są zaplecione w warkocz czy w kok, wypolerowane czy z kilkoma luźnymi pasmami, jest to jedno z najbardziej popularnych upięć ze względu na swoją elegancję i kobiecość. Uzupełnij je delikatnym nakryciem głowy, a będziesz olśniewać.

Coleta

Inną ponadczasową alternatywą jest kucyk, który może być wysoki lub niski, ciasny lub luźny, na środku lub z boku. Im dłuższe włosy, tym bardziej kucyk będzie się wyróżniał. Zwróć też uwagę na kucyk bubble, który daje efekt bąbelków poprzez oddzielenie różnych sekcji w tej samej fryzurze.

Pół upięcie

Romantyczne i uniwersalne, pół upięcia są idealne dla długich włosów Jedną z propozycji jest na przykład wypełnienie włosów połamanymi falami, a następnie zebranie dwóch pasm z przodu, skręcenie ich w siebie i połączenie z tyłu jak pół korony. Oba skręty możesz upiąć za pomocą nakrycia głowy z kwiatami.

Cholerna łasica

Warkocz w jodełkę

Jeśli masz na sobie hippie chic, boho inspirowane lub stylu wiejskim sukni ślubnej, bezwysiłkowe boczne jodełka warkocz będzie wyglądać bajecznie na Ciebie.To jest idealny wybór dla długich, niesfornych włosów Możesz oczywiście ozdobić warkocz dziką koroną, grzebieniem lub spinką do włosów.

Włosy krótkie

Gabriel Pujari

Krótkie włosy optycznie skracają twarz. i wygląda bardziej jak owalna twarz. Ponadto, jeśli masz cienkie lub bardzo cienkie włosy, krótka fryzura doda Ci objętości i gęstości Prosto ścięte włosy o długości do brody pasują do wszystkich twarzy, ale mogą być też nieco niższe. Z przedziałkiem z boku i asymetrycznymi końcówkami to świetne rozwiązanie na przykład dla osób o kwadratowej twarzy.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, weź pod uwagę, że krótkie włosy w ogóle istnieją. podkreśla szyję, a także okolice ramion i dekoltu. Dlatego nie tylko wyszczupla sylwetkę, ale także sprawia, że biżuteria wygląda jeszcze lepiej.

Najlepsze fryzury

Allan & Camila

Fale wody

Zawsze z przegrodą obok, fale wodne, w stylu starego Hollywood Upięcie z krótkich włosów to obowiązkowa fryzura i jedna z najbardziej poszukiwanych fryzur na wieczorne imprezy. Wystarczy, że upniesz sekcję włosów za ucho za pomocą pukielka, a reszta niech swobodnie opada. Będziesz wyglądać wyrafinowanie i przypominać lata 50.

Efekt mokry

Jeśli zdecydujesz się na pixie, czyli krótkie włosy doprowadzone do ekstremum. Inną nowoczesną i bardzo glamour propozycją jest postawienie na mokre włosy, efekt ten uzyskamy dzięki zastosowaniu żelu, żelu lub lakieru do włosów, który zarówno nabłyszcza, jak i utrwala włosy. Nie będziesz potrzebowała niczego więcej niż para kolczyków XL.

Pół upięcie

Fryzury semi bun są bardzo uniwersalne. Na przykład, jeśli masz fryzurę typu bob, która zazwyczaj jest prosta i sięga do szczęki, przedziel włosy na środku przedziałka i zapleć dwa warkocze w jodełkę od nasady, a następnie zbierz je wsuwkami i utrwal lakierem do włosów. To prosta fryzura, ale z charakterem i bardzo kobieca.

Gabriel Pujari

Z perukiem

Niezależnie od tego, czy masz włosy krótkie, pixie czy bob, tutek jest świetnym sposobem na stylizację fryzury. W krótkiej, gładkiej grzywie Na przykład, podziel włosy z przodu na trzy części. Końce upnij spinkami, a środkową część unieś, przesuwając grzebieniem wielokrotnie od końcówek do nasady. Na koniec, upnij je z powrotem i mocno zabezpiecz, aby uzyskać nieskazitelny efekt.

Odkąd otrzymałaś pierścionek zaręczynowy Twoja głowa kręci się w kółko. I między innymi zastanawiasz się czy swoją suknię ślubną z 2021 roku założysz z długą, krótką czy półdługą fryzurą. Czy rozstrzygnęłaś już ten dylemat? Niezależnie od wyboru nie zapominaj, że próby fryzjerskie są koniecznością.

Nie ma jeszcze salonu fryzjerskiego, poproś o informacje i ceny salonów fryzjerskich od firm w pobliżu.
Przewiń do góry