Przedłużanie rzęs vs. sztuczne rzęsy dla narzeczonych

Karina Quiroga Makijaż

Chociaż wybór sukni ślubnej będzie twoim głównym zmartwieniem, a następnie warkocz up-do, które zamierzasz nosić, powinieneś również martwić się o swój makijaż, ponieważ twoja twarz powinna wyglądać nieskazitelnie.

A jeśli chcesz również podkreślić swoje oczy w pozie z obrączkami, dlaczego nie pójść na przedłużanie lub sztuczne rzęsy? Podczas gdy te pierwsze dają bardziej naturalny efekt, te drugie nadają większą objętość oczom. Rozwiąż wszystkie swoje wątpliwości dzięki temu wersalowi.

Przedłużanie rzęs

Vanessa Lillo Torres

Poprzez zastosowanie sztucznych rzęs, technika ta osiąga podkreśl swoje oczy długimi, podkręconymi i elastycznymi rzęsami Odpowiada on spersonalizowane leczenie w zależności od wymagań każdej panny młodej, czy szukasz naturalnego wyglądu, z efektem kocie oczy lub bardziej wyrafinowane. Twój stylista doradzi Ci, jakie przedłużenia najbardziej Ci odpowiadają. .

Powiązane informacje

Insitu Beauty

 • Sposób ich stosowania : Rozszerzenia, które mogą to być włosy syntetyczne, jedwabne lub naturalne o różnej długości, kolorze i grubości, są umieszczane jedna po drugiej na rzęsach poprzez bardzo skrupulatną procedurę. Nakłada się je pęsetą i łączy hipoalergicznym klejem chirurgicznym, który chroni oczy przed uszkodzeniem.
 • Jak długo wytrzymują Mogą one jednak trwać nawet do czterech miesięcy, konieczne jest uzupełnianie lub uzupełnianie rozszerzeń Proces ten wynika z naturalnego procesu regeneracji lub wzrostu rzęs.Proces ten polega na przearanżowaniu jednostek i uzupełnieniu brakujących rozszerzeń. Pamiętaj, że kiedy rzęsa wypadnie, przedłużenie wypadnie w wyniku tego. Bez wypełniaczy, twoje przedłużenie utrzyma się do sześciu tygodni.
 • Kiedy je włożyć Ideałem jest przeprowadzenie zabiegu kilka dni przed W zależności od liczby rzęs, które są umieszczone, proces będzie trwał nieco dłużej. może trwać od 40 minut do trzech godzin Zabieg jest bezbolesny dla pacjenta.
 • Cechy Po umieszczeniu na miejscu, nawet nie zauważysz, że masz na sobie przedłużenie. Są one również odporne na wodę, więc nie będzie problemu, gdy podekscytowany oświadczysz swoje śluby z pięknymi miłosnymi frazami.Przedłużacze są idealne dla dla panien młodych z małą ilością rzęs lub krótkimi rzęsami Dodają objętości i długości.
 • Porady Przez pierwsze dwie godziny po zabiegu należy unikać kontaktu rzęs z wodą i źródłami ciepła. Przez dwa dni po zastosowaniu nie wchodzić do basenów i sauny. Z drugiej strony, choć nie jest to konieczne, jeśli chcesz używać tuszu do rzęs, używaj go tylko na końcówkach rzęs, ponieważ większość z nich zawiera składniki oleinowe, które mogą powodować ich przedwczesne wypadanie, chyba że jest na bazie wody. Do demakijażu używaj chusteczek bezolejowych. .
 • Rodzaje rozszerzeń Przedłużanie rzęs: Istnieją różne rodzaje przedłużania rzęs, na przykład, klasycy gdzie do każdej z naturalnych rzęs dołączona jest syntetyczna rzęsa. Te o mieszanej objętości gdzie do każdej rzęsy naturalnej doczepia się jedną, dwie lub trzy rzęsy syntetyczne. Tom rosyjski Syntetyczne rzęsy, w których do każdej naturalnej rzęsy przyklejone są cztery do sześciu syntetycznych rzęs. A te mega objętościowe Jeśli natomiast chcesz uzyskać spojrzenie z nutą glamour, możesz również użyć syntetycznych rzęs, gdzie do każdej naturalnej rzęsy doczepia się od sześciu do szesnastu syntetycznych rzęs. możesz zdecydować się na przedłużanie rzęs w różnych kolorach. takie jak niebieski, brązowy, fioletowy, pomarańczowy, a nawet efekt ombré, z czarną bazą i kolorową końcówką.
 • Ceny referencyjne : Rozszerzenia Włosy naturalne mają wyższą wartość niż włosy syntetyczne. Te ostatnie na przykład kosztują około 40 000 dolarów za pierwsze stanowisko, a 15-dniowy touch-up 25 000 dolarów.

Fałszywe rzęsy

Karina Quiroga Makijaż

Niezależnie od tego, czy Twoje rzęsy są krótkie, długie, cienkie czy grubsze, sztuczne rzęsy pozwalają jeszcze bardziej udramatyzować makijaż oczu i w tym sensie są idealne dla panien młodych, które będą brały ślub wieczorem.Najlepsze jest to, że możesz je wdrożyć samodzielnie i osiągnąć efektowny wygląd w kilku prostych krokach.

Powiązane informacje

Unq La Serena

 • Sposób ich stosowania : Fałszywe rzęsy, które mogą to być włosy syntetyczne lub naturalne Nakłada się je bezpośrednio na powiekę za pomocą klejów na bazie wody. Możesz wybrać indywidualne (włosy po włosach) aby dodać grubości swoim naturalnym rzęsom; przez małe grupy które są idealne do nadawania długości; i za pasek Są one najczęściej stosowane, ponieważ od razu idealnie pasują.
 • Jak długo wytrzymują Średni czas trwania wynosi. jeden do dwóch dni .
 • Kiedy je włożyć Powinnaś wiedzieć, że nikt nie wykona Twoich sztucznych rzęs lepiej niż wykwalifikowany profesjonalista, jednakże jeśli chcesz możesz to zrobić sama, należy spróbować z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem wślizgnąć się w swoją koronkową suknię ślubną, aby zdobyć trochę praktyki i poprawić błędy.
 • Sposób ich umieszczenia Pierwszą czynnością, jaką należy wykonać, jest przymocowanie sztucznych rzęs. nad naturalnymi, aby zobaczyć, czy trzeba je przyciąć. Następnie, po ich wycięciu, nałóż klej na ich podstawę i przytrzymaj je w miejscu za pomocą pęsety. Fałszywe rzęsy powinny być umieszczone blisko nasady rzęs. Im bardziej są one zbliżone do naturalnych, tym lepszy efekt.
 • Porady Drobne niedoskonałości możesz naprawić kilkoma warstwami tuszu do rzęs i eyelinera. Aby nie zostać zauważonym, oznaczaj eyeliner czarna linia powieki ruchomej Przykryj linię sztucznych rzęs i wykończ warstwą tuszu; więc sztuczne rzęsy będą się lepiej komponować z naturalnymi rzęsami Aby je usunąć, należy to zrobić ostrożnie i zastosować odrobinę wody lub kremu, aby ułatwić proces.Z drugiej strony, nie zasypiaj z założonymi sztucznymi rzęsami Mogą one powodować infekcje lub podrażnienia oczu.
 • Rodzaje rozszerzeń Choć te typowe mają czarny lub brązowy kolor, na rynku jest duża różnorodność w różnych kolorach, objętościach i przedłużeniach. Należą do nich fantazyjne rzęsy, które zawierają jakiś rodzaj dżetów, brokatu lub brokatu, a które mogłabyś zarezerwować tylko na czas imprezy lub na przykład, jeśli zmieniasz się w krótką imprezową sukienkę w środku uroczystości. Jeśli dobrze czujesz się w ich położeniu, nie sprawią Ci one większego problemu - teraz, najnowszym trendem w tej linii są magnetyczne rzęsy wielokrotnego użytku. Wystarczy umieścić dwa paski sztucznych rzęs, jeden powyżej i jeden poniżej swoich naturalnych rzęs, które dzięki magnesom zostaną przymocowane tuż przy korzeniu.
 • Ceny referencyjne : Chociaż będzie to zależało od w zależności od wybranej marki i właściwości każdego typu W naszym sklepie internetowym znajdziesz zestawy sztucznych rzęs w cenie od około 5 000 do 40 000 dolarów.

Kilka tygodni przed wymianą srebrnych obrączek, poproś swojego stylistę o wypróbowanie różnych przedłużeń i sztucznych rzęs, abyś wiedziała, który styl najbardziej Ci odpowiada w zależności od Twoich cech, fryzury ślubnej i makijażu.

Nie ma jeszcze salonu fryzjerskiego? Poproś o informacje i ceny dla zakładów fryzjerskich z firm w pobliżu Poproś o ceny teraz
Przewiń do góry