Jonathan López Reyes

Od wymiany obrączek pod łukiem tkanin, do oznaczania przestrzeni rustykalnymi tablicami kredowymi z miłosnymi frazami. Jeśli jesteś skłonny wziąć ślub w ogrodzie, znajdziesz wiele opcji podejścia do dekoracji na ślub, zawsze z naturą jako najlepszym sojusznikiem. Zwróć uwagę na następujące pomysły, z których możesz czerpać inspirację.

Praktyka

Slier Catamapu

Jeśli bierzecie ślub w ogrodzie, to prawdopodobnie planujecie to zrobić wiosną lub latem, aby cieszyć się ciepłymi temperaturami, dlatego, najlepiej, aby jak najlepiej wykorzystali światło dzienne Plener może im zaoferować np. wyraźniejsze zdjęcia lub bankiet w formacie food trucki .

Dodatkowo, w zależności od wybranej lokalizacji, znajdziesz różne rodzaje ogrodów które mogą być zrównoważone ogrody które są w 100 procentach przyjazne dla środowiska; ogrody wertykalne Roślinność przenoszona jest na ściany, tworząc niesamowicie oryginalne klimaty; Ogrody w stylu japońskim z elementami takimi jak kamienie, bambus i stawy jako bohaterami; lub Ogrody arabskie Ceramika i fontanny wodne są dobrze znane ze swoich szczegółów.

Z drugiej strony, jeśli będziecie wymieniać swoje obrączki z białego złota w ciągu dnia w lecie, nie zapomnijcie zainstalować namioty lub markizy do zacienienia gości przed słońcem A jeśli robisz to w nocy, nie zaszkodzi mieć kilka koców lub pledów na wypadek, gdyby wiatr zawiał.

Pomysły na dekoracje

2) Rozgraniczenie dróg

Forrest & Gabriela

Ogród pozwoli im na większą zabawę z przestrzenią, może rozgraniczać drogi dla rodzaju uroczystości, na którą zamierzają postawić. Na przykład, formowanie ścieżkę z płatków róż lub kompozycji kwiatowych lub do ołtarza, jeśli chcesz nadać ceremonii romantyczny charakter. lub otoczyć brzeg basenu. ze świecami lub latarniami jeśli chcesz stworzyć bardziej szykowną atmosferę. Fajnie prezentują się również latarki. w wieczornych ceremoniach tworząc ścieżkę, podczas gdy drewniane znaki są fantastyczne aby zaznaczyć imprezę w stylu wiejskim

3. wiele dekoracji

Slier Catamapu

W przeciwieństwie do uroczystości w zamkniętym pomieszczeniu, przestronny ogród daje o wiele więcej możliwości dekoracji, np. włączać elementy przyciągające wzrok takie jak rowery, drabiny, skrzynki po owocach, fotele, walizki i stare drzwi, wśród innych dekoracji ślubnych inspirowanych stylem rustykalnym lub bardziej naturalnym.Można też aby ustawić łuk kwiatowy przy wejściu i rozmieścić w różnych zakątkach tablice z pięknymi miłosnymi sentencjami, np. Cukiernica lub księgi sygnatur.

Tymczasem na bankiet, można wybrać gołe drewniane stoły Krzesła można ozdobić kolorowymi kokardami lub gałązkami lawendy i juty.

4. oświetlenie

Oh Keit Productions

Chociaż w ciągu dnia wiele z tego wyniosą, to jeśli wieczorem powiedzą "I do", z radością odkryją, że są różne sposoby na oświetlenie ogrodu Na przykład, wieszanie lampionów i świec w klatkach dla ptaków jeśli małżeństwo będzie miało rustykalne akcenty, lub tkając girlandy świateł wokół drzew. by stworzyć magiczną atmosferę.

Z drugiej strony, chińskie lampy wyglądają bajecznie w ogrodzie Czy są one całe białe dla minimalistycznego ślubu, czy w różnych kolorach, jeśli chcesz bardziej vintage lub shabby chic klimat.

Układanie z żarówkami w oczach Centra, w międzyczasie, są kolejną dobrą alternatywą; podczas gdy, jeśli chodzi o centra ślubne, mogą używać świeczniki antyczne lub małe lampki do towarzyszenia całemu stołowemu runnerowi.

5. narożniki

Altos del Paico

Aby Twoi goście mogli się zrelaksować i cieszyć otoczeniem, zamontuj obszar z leżakami, hamakami lub krzesłami wiklinowymi Ale to nie wszystko; jeśli chcesz rozpieścić swoją rodzinę i przyjaciół jeszcze bardziej, to możesz mieć koszyk z espadrylami Tak naprawdę można je podarować jako pamiątki z wyhaftowaną datą ślubu, dzięki czemu oprócz ślubnej wstążki zaskoczymy gości praktycznym prezentem.

Z drugiej strony, czy wezmą ślub w upalne dni, ogród będzie idealny do adaptacji zakamarków Na przykład wózek z lodami, bar z lodowatymi piwami, lada z sokami z brei czy strefa z dmuchanymi zabawami dla dzieci, wśród innych propozycji, które można zaadoptować.

Niezakłócona atmosfera ogrodu pozwoli Wam założyć bardziej zrelaksowany garnitur pana młodego i suknię ślubną, a także cieszyć się bankietem pod cieniem niektórych drzew. Ponadto, jeśli szukasz oryginalnych aranżacji ślubnych, elementy DIY nadadzą spersonalizowany akcent Twojej uroczystości, takie jak centrepieces z kłód i kwiatów.

Pomagamy znaleźć najpiękniejsze kwiaty na Twój ślub Poproś o informacje i ceny kwiatów i dekoracji od firm w pobliżu Poproś o ceny teraz
Przewiń do góry