Samanta Weddings

Trend, który jest tutaj, aby pozostać we wszechświecie ślubu jest dać pamiątkę ślubną do rodziny i przyjaciół na koniec uroczystości. Niezależnie od wartości ekonomicznej, celem jest, aby podziękować gościom za obecność w tak szczególnym dniu. Ponieważ to była długa podróż, widząc je wszystkie razem, zwiększy ich radość.

Jeśli do tej pory nie zastanawiałeś się nad tym szczegółem, dzięki tym wskazówkom rozwiejesz wszelkie wątpliwości.

  1. różne role

  Guillermo Duran Fotograf

  W zależności od rodzaju pamiątki ślubnej, którą chcecie podarować swoim gościom, możecie wybrać mniej lub bardziej formalne papiery do stworzenia etykiet. Na przykład, jeśli myślicie o podarowaniu nasion lub sukulentów, świetną opcją będzie papier kraft, ze względu na swój rustykalny wygląd, ale jeśli myślicie o podarowaniu nasion lub sukulentów, papier kraft będzie świetną opcją. pamiątka będzie elegancka szklana bonbonniere, wtedy etykieta w perłowym siriusie będzie wyglądać fantastycznie.

  Znajdziesz tu także m.in. etykiety samoprzylepne na papierze couché, etykiety pamiątkowe boho na papierze kładzionym czy klasyczne etykiety pamiątkowe na papierze bawełnianym tłoczonym.

  2. różne formy

  Nikdesign

  Tradycyjne etykiety są zwykle okrągłe, kwadratowe lub prostokątne, ale można też wybrać etykiety sześciokątne, podłużne, w kształcie serca, a nawet składane.

  Istnieją dwa tradycyjne sposoby wkomponowania etykiet: z jednej strony karta może być dołączona do pamiątki, na przykład do słoika z solą do kąpieli lub torebki z herbatą, a z drugiej strony etykieta może być dołączona do pamiątki, jak w przypadku przetworów z dżemem, butelek wina lub mydeł.

  3. etykiety tematyczne

  Fotograf Álex Valderrama

  Jeśli masz ślub tematyczny, możesz wybrać etykietę pasującą do Twojej uroczystości, np. etykiety symulujące wygląd biletu do kina lub biletu na koncert, etykiety z brokatem lub metalicznymi odcieniami dla ślubów w stylu glamour, etykiety w pastelowych kolorach ozdobione papierowymi serwetkami dla ślubów inspirowanych stylem vintage lub etykiety ze zdjęciem pary młodej, jeśli masz ślub w stylu vintage.Niezależnie od tego, czy zamówisz je u dostawcy, czy zaprojektujesz je samodzielnie, nie ma żadnych ograniczeń poza Twoją wyobraźnią.

  4) Etykiety z napisami

  Idelpino Films

  Silvestre Stationery

  Innym sposobem na spersonalizowanie etykiet jest liternictwo, które nada im bardzo szczególny stempel. Liternictwo to sztuka kreślenia liter. W przypadku papeterii, a w szczególności etykiet, zaleca się stosowanie tradycyjnego pędzla, pędzla wodnego z możliwością wielokrotnego napełniania lub flamastra z drobną końcówką. Możliwe jest jednak również opracowanie liternictwa cyfrowego za pomocą specjalistycznych programów, takich jak Illustrator czy Procreate.

  Niezależnie od wyboru, jedną z zalet liternictwa jest to, że można zilustrować różne rodzaje liter i połączyć duże i małe litery w tym samym tekście. Można również wybrać grubsze lub cieńsze pociągnięcia; z prostymi, ukośnymi lub zazębiającymi się literami dla uzyskania konkretnego efektu.Nie ma żadnych zasad ani wzorów, jeśli chodzi o rysowanie liter, tylko, zanim weźmiesz je doJeśli jesteś liternikiem, ważne jest, abyś ćwiczył na szkicu, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy ćwiczysz liternictwo.

  5) Teksty do etykiet

  Inbox

  Oprócz swoich imion lub inicjałów, plus data ślubu, mogą dodać krótki tekst - słowa podziękowania albo romantyczną, wzruszającą lub zabawną sentencję.

  Etykiety na pamiątki są zazwyczaj małe, więc trzeba będzie być precyzyjnym przy pisaniu wiadomości. Jednak są też pamiątki, które pozwalają na stosowanie większych etykiet, na przykład butelki z winem. I w takim przypadku można wstawić jakąś ilustrację obok wiadomości. Albo, jeśli pamiątka jest średniej wielkości, ale chcesz napisać więcej tekstu, wtedy można użyć składanej dwustronnej etykiety.Sprawdź te cytaty dla inspiracji:

  • Dziękujemy, że dołączyliście do nas w tym wyjątkowym dniu
  • Co za szczęście, że byłeś obecny na naszym weselu.
  • Bez ciebie to nie byłoby to samo
  • Bardzo dziękujemy, że jesteście świadkami naszej miłości
  • Wędka trwa tylko jeden dzień, wspomnienia trwają całe życie.
  • Dziękujemy za współudział w naszej przygodzie
  • Mały prezent dla wspaniałej osoby

  6. skąd wziąć etykiety

  Guillermo Duran Fotograf

  Jeśli chcesz zachować harmonię w całej papeterii ślubnej, najlepiej zamówić je u tego samego dostawcy, co save the date, świadectwa ślubu, protokoły i karty z podziękowaniami. Standardowe etykiety na przysługi wahają się od 300 do 500 dolarów za sztukę, w przeciwnym razie możesz zrobić własne, korzystając z darmowych szablonów do pobrania zZnajdziesz tu nieskończoną liczbę stylów, choć będziesz mógł też dostosować niektóre z domyślnych.

  Kiedy już zdecydujesz się na projekt, wszystko co musisz zrobić to wydrukować je na odpowiednim papierze, a jeśli są to zawieszki, będziesz musiał również wyciąć papier na górze, aby dołączyć wstążkę lub sznurek.

  I dla większej inspiracji, sprawdź ten film z najlepszymi pomysłami na personalizację etykiet na ślubnych favours!

  Jak widać, istnieje wiele różnych rodzajów etykiet na przysługi ślubne, więc nie będzie trudno znaleźć taki, który pasuje dokładnie do tego, czego szukasz, i podczas gdy profesjonalny wynik zawsze będzie optymalny, dobrze jest wiedzieć, że etykiety mogą być również wykonane DIY.

  Jeszcze nie masz upominków dla gości? Poproś o informacje i ceny dla upominków od firm w pobliżu Poproś o ceny teraz
  Przewiń do góry