Jak przedstawić parę młodą rodzinie i znajomym? Moment, w którym rodzina i przyjaciele poznają tę wyjątkową osobę jest bardzo ważny, ponieważ pokazuje prawdziwe zainteresowanie tym, że para jest częścią swojego życia.

Ale jeśli nie ma jeszcze oficjalnej prezentacji, nawet jeśli masz solidny związek, oto 6 wskazówek, aby ten etap był tak gładki i wygodny, jak to możliwe.

  1. znajdź odpowiedni czas i miejsce

  Dobrym pomysłem jest przedstawienie pary w kontekście obiadu lub kolacji.Jednak, aby nikt nie był w pośpiechu lub zajęty innymi sprawami, idealnym rozwiązaniem jest zaplanować spotkanie na weekend i powiadomić gości z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

  Ponadto, aby atmosfera była bardziej swobodna i każdy czuł się komfortowo, umówcie się na spotkanie w domu, ale jeśli wolicie coś bardziej bezosobowego, np. restaurację lub kawiarnię, wybierzcie jakieś miłe miejsce, w którym spędzicie kilka godzin.

  2. wykorzystaj specjalne terminy

  Jeśli planujecie już swój ślub, ale nie znacie jeszcze wzajemnie swojego najbliższego otoczenia, zebrać się wokół symbolicznej daty będzie doskonałym pretekstem do zakończenia tajemnicy raz na zawsze.

  Przykładowo. świętowanie urodzin lub Fiestas Patrias albo jakieś inne święto, które zasługuje na bankiet.

  3) Segregowanie grup

  Jeśli nie chcesz, aby Twój partner czuł się onieśmielony tak dużą ilością pytań na pierwszym spotkaniu, alternatywą jest że oficjalna prezentacja odbędzie się w dwóch turach Pierwszy z członkami rodziny, a drugi z przyjaciółmi lub odwrotnie. Rodzice mogą spotkać się na lunchu, a przyjaciele na drinku w barze.

  4. dostarczanie kluczowych informacji

  Aby uniknąć nieprzyjemnych chwil, ostrzeż swojego partnera, a także rodzinę i przyjaciół, na ewentualne drażliwe kwestie, których najlepiej nie poruszać Czy to sprawy rodzinne, polityka, religia czy nawet piłka nożna, najlepiej, żeby nic nie zakłóciło tej długo oczekiwanej chwili.

  Ponadto, zawsze dodaje się że obie strony dysponują podstawowymi informacjami o sobie nawzajem To przynajmniej ułatwi przełamanie lodów, ale zawsze możesz porozmawiać o lżejszych tematach, takich jak nadchodzące miejsce na wakacje lub nowy film, który chcesz zobaczyć.

  5. pośredniczenie w rozmowie

  Ponieważ będziesz wspólnym ogniwem pomiędzy dwoma stronami, kluczowe jest, abyś aktywnie uczestniczyć w spotkaniu i przynieść kwestie do stołu lub anegdoty, które wiesz, że będą działać.

  Zwłaszcza w przypadku rodziców, co wymaga większego protokołu, upewnij się, że twój chłopak lub dziewczyna czuje wsparcie Z drugiej strony, nie próbuj wymuszać kwestii, jeśli nie płyną same z siebie.

  6) Utrzymanie protokołu

  Chociaż nie chodzi o ślub, daleko od tego, ważne jest, aby przestrzegać pewnych zasad protokołu Na przykład, nie mówienie niewiernym, nie bicie się nawzajem przez telefon komórkowy, nie przeszkadzanie obecnym, gdy nie ma jeszcze wystarczającego zaufania.Podobnie, czy spotkanie będzie miało miejsce w restauracji lub innym miejscu publicznym Prosimy o punktualne przybycie.

  Z tych wskazań wynika, że są to. ułatwi zadanie wprowadzenia partnera do wewnętrznego kręgu, choć zawsze będzie pewna nerwowość.

  Najlepsze ze wszystkich jest to, że będą wspominać tę chwilę z wielkim sentymentem. W przeciwnym razie będzie to doświadczenie, które może pozostawić im wspaniałe anegdoty.

  Przewiń do góry