Richard Henry

Jeśli wybrałaś już swoją suknię lub masz jasne wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać, możesz zacząć myśleć o fryzurze, którą założysz na swój ślub. I chociaż wiele panien młodych zapuszcza długie włosy, myśląc, że będą miały więcej opcji, prawda jest taka, że półdługie są równie uniwersalne.

Ważne jest, by przygotować się wcześniej, nawilżając włosy, a gdy nadejdzie czas, podciąć je, by usunąć martwe pasma. Czy określiłaś już swój styl? Jeśli nie, w tym artykule odkryjesz szeroki wybór fryzur dla włosów średniej długości, z których możesz czerpać inspirację.

1. niski kucyk

Luna Brides

Aby zapobiec wymykaniu się kosmyków, zaznacz przedziałek, przed upięciem włosów rozpłaszcz je na żelazku i zastosuj lakier utrwalający, który nada fryzurze polerowany wygląd. Ponieważ na długich włosach nie osiągniesz takiego efektu jak w przypadku kucyka, dodaj fryzurze dodatkowego kopa, przykrywając gumkę własnymi włosami lub metalicznym elementem.

2. pół upięcie z twistem

Mana Quiroga Makeup

Pół upięte włosy doskonale prezentują się także z pół upięciami, które występują w różnych wersjach, a jedną z nich jest pół upięcie ze skrętem, uzyskane poprzez wydzielenie dwóch pasm z przodu włosów, owijając je wokół siebie i trzymając je za sobą Jest prosta i romantyczna, albo z gumką, albo z puklem włosów, jak pół korony.

3. luźne włosy z falami wodnymi

Baptista Photographer

Ta fryzura spodoba się pannom młodym w stylu glamour lub vintage. Wystarczy wyznaczyć przedziałek po jednej stronie i zebrać z niego pasmo włosów, upinając je grzebieniem lub spinką. Możesz też po prostu schować włosy za ucho, a reszta włosów będzie swobodnie opadać. w falach wodnych lub w stylu Old Hollywood które sprawią, że będziesz błyszczeć.

4. pół upięcie z bocznymi warkoczami lub kok.

Rema Fotografie

Wykorzystaj potencjał swoich średniej długości włosów. to oryginalne i młodzieńcze pół upięcie Aby uzyskać tę fryzurę, musisz zrobić dwa boczne warkocze i połączyć je w kok. Zanim jednak zbierzesz włosy, aby dodać im szyku, zwiąż je na czubku głowy. Włosy, które pozostaną luźne, pozostaw proste lub z delikatnymi falami.

5. proste z grubymi grzywkami

Amsale

Grzywki są na czasie i doskonale komponują się z włosami średniej długości, jeśli szukasz prostej, ale bardzo eleganckiej fryzury. Jeśli bierzesz ślub jesienią/zimą, to jest to dobra opcja, więc nie musisz chodzić odkryta, wystarczy bardzo dobrze wyprasować włosy, zaznaczyć przedziałek na środku i zadbać o to, by grzywka sięgała brwi lub poniżej nich.

6. loki z warkoczami

Maria Garces Makeup

Jeśli masz kręcone włosy, weź sekcję z boku i zapleć dwa lub trzy równoległe warkocze u nasady, tak aby reszta włosów swobodnie wokół nich płynęła. Zdefiniuj dobrze swoje loki, a zobaczysz, że gra faktur, która powstanie, będzie wyglądała bajecznie. Albo, jeśli wolisz, zapleć je z przodu głowy, upewniając się, że nie wystają zbyt daleko. Jeśli masz proste włosy, nie opieraj się.zakręć je, jeśli tak właśnie chcesz je nosić w dniu ślubu.

7. luźne z falami surferów

Luna Brides

Jeżeli chcesz nosić włosy luźno i swobodnie, możesz wybrać świeże, surferowe fale z grzywką, która zaczyna się otwierać na środku głowy. Bez wysiłku uzyskasz piękną fryzurę, którą możesz ozdobić opaską lub wiankiem z kwiatów. A jeżeli masz cienkie włosy, połamane fale zagwarantują Ci dodatkową porcję objętości.

Jeśli jesteś typem osoby sięgającej do ramion, będziesz mogła zachować tę długość i znaleźć fryzurę, która będzie pasowała do Twojego stylu - od luźnych surferowych fal, jeśli chcesz wyglądać swobodnie, po fale rodem z Old Hollywood, które olśnią Cię na eleganckiej uroczystości.

Nie ma jeszcze fryzjera? Poproś o informacje i ceny dla Fryzjerstwo od firm w pobliżu Zapytaj o ceny
Przewiń do góry