Marcelo Moreno Photography

Jeśli jesteście już zaawansowani z suknią, dekoracjami ślubnymi, bankietem, a nawet miłosnymi frazami, które mają być odczytane w przemówieniu, to czas zająć się niespodziankami, które chcecie przygotować na wielki dzień. I poza klasycznymi wstążkami ślubnymi czy pamiątką, na pewno będziecie chcieli podziękować specjalnym gestem tym osobom, które sprawiły Wam radość i zadowolenie z Waszego ślubu.Tutaj znajdziesz 8 pomysłów, które Cię zainspirują.

Specjalny prezent

Polack

Niech to będzie coś, co mogą aby zachować na pamiątkę małżeństwa Na przykład replika kieliszków pary młodej z wygrawerowaną datą ślubu i np. czy są parą, bukiet ślubny Nie będą mieli problemów z rozstaniem się z tymi akcesoriami, bo będą wiedzieć, że są w dobrych rękach. Teraz, jeśli jest więcej niż dwóch świadków, że masz zatrudniony do zatwierdzenia zaangażowania, można dać im wydrukowany album z najlepszymi zdjęciami Dzięki temu będą je mieli pod ręką, a nie w pamięci komputera.

Niespodziewany filmik

Często zdarza się, że w pewnym momencie uroczystości prosi się o ciszę i wyświetla utwór audiowizualny. z historią miłosną pary młodej Ale jak zamiast tego zadedykować filmik swoim świadkom? Na pewno znasz ich od dawna, macie wspólną historię i dlatego, materiał nie będzie trudny do znalezienia Jedną z opcji jest nagranie, jak prowadzicie luźną rozmowę w pokoju (tak jak w każdy inny dzień) i wspominacie anegdoty lub szczególne chwile, które macie ze swoimi świadkami. Od razu przykujecie uwagę gości, a przy okazji ich wzruszycie. Możecie zakończyć filmik, cytując kilka pięknych zwrotów o miłości na ich cześć.

Pieśń

José Puebla

Innym sposobem na zaskoczenie świadków ślubu i zapewnić im wyjątkową chwilę Zatrzymaj wszystko w pewnym momencie imprezy, weź mikrofon i zacznij śpiewać swoimi najlepszymi płucami i całym swoim nastawieniem. Możesz też śpiewać razem z utworem piosenki. lub użyć pasma Może to być temat związany z przyjaźnią lub taki, który jest dla nich emblematyczny. Na przykład, jeśli jesteś mężem i żoną, spróbuj piosenki, którą wybrałeś do swojego tańca weselnego.Zaskoczysz ich!

Zaproszenie

Disueño Creative Lab

Bądź kreatywny i nie ograniczaj się do zwykłych świeczników, magnesów czy torebek z nasionami. Istnieje cały świat! Jeśli więc naprawdę chcesz zaskoczyć swoich świadków, uderz w sedno, dając im na przykład bilety na koncert, na który wiesz, że bardzo chcą pójść. Albo oprowadzić ich po muzeum, jeśli są miłośnikami sztuki. Ważne jest to, że jest toprezent z myślą o nich.

Indywidualna notatka a

RedRoom

Dyskretnym szczegółem, ale nie mniej ważnym, jest to, że kiedy przybywają na swoje stanowiska, w czasie bankietu, spotykają się z wzruszająca kartka z podziękowaniami Możesz również dodać szczegół DIY, taki jak wstążka lub inkrustowany suszony kwiat, w tym samym stylu, co twoje centra ślubne. Będą uwielbiać wiedzieć, jak bardzo je kochasz. cenią swoją pracę jako świadkowie a przede wszystkim bezwarunkową lojalność.

Zabawny plakat

Kolejna sugestia, którą można dodać do podziękowania, to. spersonalizuj swoje krzesła bankietowe Ponieważ są to osoby, które odegrają kluczową rolę w Twojej postawie złotego pierścionka, nie powinny pozostać niezauważone i jako takie nie powinny być pomijane, będzie uwielbiał czuć się ważny A ponieważ ufają sobie na tyle, że nie będą mieli nic przeciwko, jeśli na ich straganach pojawią się napisy w stylu "po co mnie zapraszać, skoro wiedzą, jak wyglądam?", "ile tequili noszę?" czy "proszę upuścić mój bukiet!", wśród innych zabawnych pomysłów, które rozśmieszą wszystkich.

Wiadomość

Daniel Vicuña Photography

Często uroczystość zawarcia związku małżeńskiego jest również okazją do publiczne ujawnianie dobrych wieści Niezależnie od tego, czy spodziewają się pierwszego dziecka, przeprowadzają się do nowego miasta czy wyruszają w długą podróż dookoła świata, jeśli podzielą się tą wiadomością ze swoimi świadkami, z pewnością to zrobią, da im najlepszy prezent w ich życiu W przypadku pojawienia się dziecka i jeśli chcesz, aby tak było, poproś ich, aby byli rodzicami chrzestnymi podczas uroczystości. Nie będzie słów, aby opisać ten moment!

Symboliczny prezent

Jeśli chcesz, aby twoi świadkowie czuli, że są naprawdę częścią tego nowego etapu Jeśli dopiero zaczynasz jako para małżeńska, to daj im kopię kluczy do swojego nowożeńców domu lub mieszkania. To pozwoli im wiedzieć, że zawsze będą mieli przestrzeń, w której będą bardzo mile widziani. Możesz ukryć klucze w dużej paczce, wypełnionej papierem i watą, aby wolno im było ich szukać. tym większe zaskoczenie Jestem pewna, że o takim prezencie by nie marzyli!

Widać, że poprzez proste gesty można wygenerować ekscytujące i niezapomniane chwile podczas wielkiego dnia. Teraz, jeśli słowa są twoją rzeczą, pomyśl o kilku miłosnych frazach, aby zadedykować je swoim bliskim, czy to świadkom, czy rodzicom chrzestnym, ale możesz również użyć ich do wpisania na swoich obrączkach, aby uczynić je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Pomagamy znaleźć idealne przysługi ślubne Zapytaj o informacje i ceny przysług od firm w pobliżu Zapytaj o ceny teraz
Przewiń do góry