Jonathan López Reyes

Małe szczegóły robią wielką różnicę, więc nie przegap okazji, aby podziękować swoim gościom prezentem, który może być czymkolwiek - od prezentu DIY do droższego przedmiotu. Ważne jest, aby wykonać gest wobec tych osób, które będą towarzyszyć Ci w Twoim wielkim dniu i które chętnie zabiorą ze sobą pamiątkę do domu. Ile powinieneś zamówić? Chociaż nie ma wzoru na to, ile powinieneś zamówić, ważne jest, aby wykonać gest.Przede wszystkim jest kilka czynników, które pomogą Ci odpowiedzieć na to pytanie: przede wszystkim oceń, czy pamiątka będzie wręczana każdemu z gości, czy też otrzyma ją każda para lub grupa rodzinna.

Jeśli to jest do wszystkich

Rodrigo Batarce

Jeśli zdecydujesz się dać pamiątkę każdej osobie, z wyjątkiem dzieci, to rada jest następująca oblicz 10% ekstra Upominkami do indywidualnego wręczenia mogą być między innymi oryginalne breloki, grawerowane długopisy, paczki z nasionami, ręcznie robione mydełka czy doniczki z sukulentami. Prosimy jednak o zamówienie większej ilości na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.

Jeśli przez rodzinę

Biały Kot

Z drugiej strony, jeśli planujesz wydać nieco więcej pieniędzy na prezent, ponieważ będziesz miał uroczystość z niewielką liczbą gości, to rozważ wręczenie pamiątki na parę lub grupę rodzinną zamieszkującą pod jednym dachem.

Czy to paczka wina w drewnianej skrzynce, antyk, szklana figurka czy wisząca roślina wewnętrzna - jeśli wolisz oszczędzać na tym przedmiocie, nadal znajdziesz idealne pamiątki do wręczenia na rodzinę, np. magnesy na lodówkę lub słoiki z domowym dżemem.

W formacie mieszanym

Eduardo Campos Fotograf

Są narzeczeni, którzy podtrzymują tradycję rozdawania wstążek ślubnych, ale także innego rodzaju pamiątek.Dlatego też, w zależności od tego, jak widzicie, możecie połączyć dawanie wstążki ślubnej wszystkim gościom, podczas gdy pamiątka może być podarowana przez grupę rodzinną lub przez parę.Lub odwrotnie.A jeśli myślicie o podarowaniu zestawu na kaca, ponieważ będziecie się żenić, kiedy będziecie się żenić, możecie chcieć dać wstążkę ślubną wszystkim gościom.Jeśli możesz imprezować całą noc, jedną z sugestii jest zamówienie określonej liczby tylko dla swoich przyjaciół i rodziny, którzy z pewnością zostaną do końca imprezy. Nie będzie trudno zidentyfikować najbardziej żywiołową grupę, która naprawdę mogłaby skorzystać z zestawu.

A dzieci?

Yeimmy Velasquez

Jeśli wśród gości są dzieci, to trzeba będzie zrobić osobną listę, bo upominek dla nich nie może być taki sam jak dla dorosłych.Pamiętaj jednak, aby dobrze obliczyć, aby w środku uroczystości nie było więcej dzieci niż prezentów.Prezentami dla dzieci mogą być strzelające bańki, przytulanki, torby ze słodyczami czy kolorowanki z piórnikiem.DoW rzeczywistości będą zachwyceni, gdy otrzymają taki sam prezent jak starsi.

Upominki dla nieobecnych gości

  • Erick Severeyn

Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane tym, że pandemia zmusiła was do zmniejszenia pojemności, ponieważ pewne osoby nie będą mogły podróżować, czy też nie będą mogły uczestniczyć w imprezie jako środek ostrożności (na przykład starsza osoba z podstawową chorobą), faktem jest, że będzie więcej niż jedna ważna dla was osoba, która nie będzie mogła dołączyć do was na weselu.

Dlatego miłym gestem byłoby zarezerwowanie dla nich pamiątek, aby w miarę możliwości wręczyć je osobiście. Jeśli pomysł im się spodoba, to do wstępnej kalkulacji będą musieli dopisać tylko te osoby, krewnych czy drogich przyjaciół, których z różnych powodów nie będzie na uroczystości.

Aspekty do rozważenia

Guillermo Duran Fotograf

Na koniec, przed zamówieniem pamiątek, warto podkreślić kilka kwestii.

  • 1) Nie kupuj pamiątek, dopóki lista gości nie zostanie całkowicie sfinalizowana.
  • 2) Określ, czy będziesz dawał pamiątki na osobę, czy na parę/grupę rodzinną.
  • 3) Dopisać nieobecnych gości do osób, które otrzymają pamiątkę.
  • 4) Jeśli w Waszym małżeństwie będą dzieci, liczcie je osobno.
  • 5) Jeśli chcesz mieć zestaw na kaca dla imprezowiczów, policz ich osobno.
  • 6) Niezależnie od rodzaju, zawsze nabywaj dodatkowe pamiątki na wypadek, gdyby w ostatniej chwili dołączyła do nich osoba dorosła lub dziecko.
  • 7. zadbajcie o prezentację prezentów i spersonalizujcie je etykietą zawierającą Wasze inicjały, datę ślubu i/lub krótkie zdanie z podziękowaniami.
  • 8) Zastanówcie się, kiedy jest najlepszy moment na wręczenie pamiątek, w zależności od przypadku. Na przykład paczkę butelek, których Wasi goście nie będą mieli gdzie zostawić, najlepiej wręczyć na końcu. Butelki oklejone taśmą, na przykład, nie będą przeszkadzać i mogą być wręczone Waszym gościom po uroczystości.

Ponieważ celem jest, aby nie marnować zasobów, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby obliczyć, ile pamiątek powinieneś mieć, i zacznij wybierać swoje pamiątki w odpowiednim czasie, zwłaszcza jeśli chcesz dać więcej niż jedną, spersonalizowaną pamiątkę.

Jeszcze nie masz upominków dla gości? Poproś o informacje i ceny dla upominków od firm w pobliżu Poproś o ceny teraz
Przewiń do góry