Alexandra i Rodrigo są niespokojni i podekscytowani, ponieważ wezmą ślub 26 lutego w Santiago, ale są również szczęśliwi z powodu nagrody w wysokości 1 500 000 dolarów, którą wygrali, gdy zwyciężyli w 86. edycji losowania Matrimonios.cl.

"Kiedy otrzymaliśmy telefon nie mogliśmy uwierzyć, to był bardzo emocjonalny moment i byliśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ jest to wielka pomoc, że Matrimonios.cl daje nam", mówi Alexandra.

Możesz dołączyć, tak jak oni, narzeczeni, którzy planują uroczystość, ale także pary, które już wzięły ślub. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co zrobić.

W odliczaniu

W 2015 roku Alexandra Naveda i Rodrigo Finch poznali się przez wspólnego znajomego jej siostry. Chemia szybko zaczęła płynąć i między innymi odkryli, że mają wspólne pasje, takie jak podróżowanie i oglądanie nowych miejsc.

W rzeczywistości propozycja miała miejsce w bardzo szczególnym miejscu: "Kiedy byliśmy w Disneyu w marcu 2020 roku, to właśnie wtedy zaproponowałem jej" - mówi Rodrigo.

Kiedy zobaczymy się w dniu naszego ślubu, wiem, że będzie to bardzo emocjonalny moment, naprawdę nie wiem, jak opisać to słowami - mówi Aleksandra, nie mogąc się doczekać wielkiego dnia.

Rola dostawców

Jak wiele par, Alexandra i Rodrigo musieli zaplanować swoje małżeństwo w środku pandemii Covid, dlatego cenią sobie ważną rolę, jaką odgrywają dostawcy w całym procesie.

" Na szczególną uwagę zasługuje uważność, elastyczność i empatia świadczeniodawców, zwłaszcza w czasach pandemii. "Mąż przyszłości" podkreśla, że umiejętność dostosowania się do niepewnych scenariuszy i sprawnego reagowania mówi o profesjonalizmie.

Dziękuję Matrimonios.cl!

Ale platforma Matrimonios.cl była również bardzo praktyczna dla organizacji, jak podkreślają: "Rzeczy, które najbardziej podobały nam się na stronie to społeczność, którą posiada, co pozwala nam na interakcję z innymi parami. Zakres dostawców, ponieważ dzięki niemu mamy wszystkich dostawców, których potrzebujemy na nasz ślub. A strona jest bardzo przyjazna dla użytkownika, jest bardzo łatwa w użyciu. GrzechNajlepsze, co może cię spotkać, jeśli planujesz swój ślub, to dotarcie do tej strony - podkreśla Aleksandra.

Kilka tygodni przed ślubem, para młoda ma wszystko przygotowane, oprócz miejsca na miesiąc miodowy, którego jeszcze nie wybrali, ale wiedzą, jak wykorzystają wygraną nagrodę pieniężną: "Zamierzamy wykorzystać pieniądze na opłacenie lokalu" - mówi Rodrigo.

"Przez kilka dni byłam zestresowana myśląc o pieniądzach, których nam brakowało, a Bóg nas wysłuchał i zesłał nam to błogosławieństwo. Nagroda spadła z nieba" - dodaje Aleksandra, wspominając moment, w którym otrzymała wiadomość podczas lądowania samolotu, gdyż pracuje jako członek personelu pokładowego.

1.500.000! Jak wziąć udział?

To bardzo proste! Wszystko, co muszą zrobić, to zdobyć kupony podczas planowania ślubu lub po nim, odwiedzając dostawców z prośbą o informacje lub wynajmując je w sekcjach Lokale weselne, Dostawcy, Panny Młode i/lub Panowie Młodzi na stronie internetowej. Ale mogą również dodać kupony, wyrażając swoją opinię o usługach lub dzieląc się kroniką swojego ślubu. Otrzymają jeden kupon za każdą wizytę, dziesięć kuponów za każdą wizytę.za zawieranie umów, pięć za wyrażenie opinii o dostawcy i pięćdziesiąt za opowiedzenie historii swojego małżeństwa.

"Zapraszamy wszystkie pary do udziału miesiąc po miesiącu w konkursie, ponieważ jest to wielka pomoc dla wszystkich par, które są na Matrimonios.cl", mówią Alexandra Naveda i Rodrigo Finch, szczęśliwi zwycięzcy 86. losowania.

Jeśli chcesz być następnym, który wygra 1 500 000 dolarów, to podążaj za radą tej szczęśliwej pary, sprawdź zasady konkursu i zacznij zbierać kupony jak najszybciej.

Numer 85 - María Angélica i Felipe

Z powodu pandemii, María Angélica i Felipe musieli przełożyć swój ślub o rok, ale nie zniechęcali się, wykorzystali ten czas na zorganizowanie każdego szczegółu, więc kiedy nadszedł wielki dzień, cieszyli się nim jeszcze bardziej. I dopiero kilka tygodni później, kiedy byli jeszcze pijani ze wzruszenia, otrzymali wiadomość, że wygrali 85. losowanie Matrimonios.cl. Czyli 1 500 000 dolarów.Byłam w pracy, kiedy mi to powiedzieli i zamarłam, sparaliżowana. Na początku nie wierzyłam", wspomina María Angélica, która dodaje, że "jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu wielkiej niespodzianki, jaką nam sprawili". Czujemy się w tej chwili całkowicie błogosławieni", dodaje Felipe.

Po poznaniu się przez siostrę Maríi Angélicę prawie 20 lat temu w La Florida, para już nigdy się nie rozdzieliła i choć zawsze mieli pomysł na ślub, z różnych powodów odkładali go na później, aż do momentu, gdy Felipe zdecydował się na to, gdy już od kilku lat mieszkali razem.

Chociaż zamierzali wziąć ślub w październiku 2020 roku, ostatecznie zawiązali węzeł w październiku 2021 roku, nawet w czasach pandemii, ale stosując się do zaleceń władz i zachowując wszelkie środki ostrożności, ślub był udany, a para młoda cieszyła się każdą chwilą.

Numer 84 - Dayana i José Luis

Dayana, z Puerto Montt, i José Luis, z Osorno, poznali się w lipcu 2014 roku dzięki spotkaniu kościelnemu, w którym oboje uczestniczyli. Był to początek pięknej historii miłosnej, którą 10 września ubiegłego roku ugruntowali swoim ślubem. Ale nawet gdy emocje sięgały zenitu, para otrzymała niespodziewaną wiadomość: wygrali 1 500 000 dolarów w 84. losowaniuMatrimonios.cl!

Ślub natomiast był kameralną ceremonią z udziałem ich rodzin, a jednym z najważniejszych momentów było to, że po raz pierwszy zobaczyli się w swoich sukniach ślubnych. Mieliśmy garnitury uszyte przez tego samego projektanta i chodziliśmy razem na przymiarki, ale nigdy się nie widzieliśmy. Zawsze chcieliśmy zachować to jako niespodziankę. Dlatego było to tak emocjonalne, gdy spotkaliśmy się przy ołtarzu. I ode mnie,Zobaczyć mojego narzeczonego wyglądającego tak przystojnie i czekającego z taką niecierpliwością, bo się spóźniłam, było bardzo miłe, niezapomniany moment - mówi Dayana Soto.

W samym środku pandemii para ta zorganizowała wesele na własną rękę, więc rola firm cateringowych była kluczowa: "To byli bardzo mili ludzie, którzy rozumieli, czego chcieliśmy, z przyjemnością pracowali przy przygotowaniach i zapewnili profesjonalną i wysokiej jakości usługę", mówi Dayana.

Ale młoda kobieta podkreśla również empatię i elastyczność w obliczu niektórych zmian czy sugestii, które zostały poczynione po drodze: "I chciałabym podkreślić zaangażowanie dostawców. Nasz kostiumolog był siódemką, od pierwszego dnia aż do momentu, gdy dostaliśmy w swoje ręce końcowy efekt jej pracy, co było wspaniałe. Nasz zespół fotografów również spędził wiele czasu na uwiecznianiu wspomnień, które mieliśmy z jej pracy, co było wspaniałe.Będziemy mieli na zawsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, podobnie jak nasza wizażystka i DJ. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - dodaje José Luis.

Issue 83 - Pamela i Juan Carlos

Historia poznania się Pameli i Juana Carlosa jest jak początek filmu akcji, jak opowiada nowożeńcy: "Ona pracowała jako sprzedawczyni w sklepie, a ja jestem policjantem. Więc pewnego dnia, kiedy pracowałem, dostaliśmy telefon radiowy, że sklep został okradziony. Poszliśmy z kolegą, biegaliśmy po całym Temuco, złapaliśmyOdzyskaliśmy pieniądze, a potem wróciłem do sklepu, by sprawdzić sprzedawczynie i przyjąć reklamację - wspomina Juan Carlos - i tak się poznaliśmy, choć nie rozmawialiśmy od razu, ale po miesiącu wziąłem się w garść i zaprosiłem ją na randkę. I tak zaczęła się nasza historia, a dziś mamy zamiar się pobrać - dodaje.

Podczas gdy początek był nietradycyjny, propozycja małżeństwa miała wszystkie składniki klasyczna, znajoma i bardzo romantyczna propozycja Zorganizowaliśmy kolację niespodziankę, zaprosiliśmy teściów i moich rodziców, bo mieliśmy z nimi ważny temat do omówienia. Wszyscy myśleli, że to ciąża, ale tak nie było. Zjedliśmy miłą kolację, a pod koniec posiłku formalnie oświadczyłem się Pameli przy wszystkich i oczywiście poprosiłem teścia o jej rękę - powiedział Juan Carlos.

Issue 82 - Valentina and Jonathan

Zwycięzcy 82. edycji losowania poznali się w domu jej rodziców przez wspólnego znajomego: "Zobaczyłam Jonathana i to było jak miłość od pierwszego wejrzenia. Wkrótce potem zaczęliśmy rozmawiać na portalach społecznościowych i od tego momentu chyba już nigdy nie przestaliśmy rozmawiać, aż do dzisiaj" - powiedziała narzeczona o początkach ich związku.

Historia oświadczyn jest równie romantyczna: "Wszyscy myśleli, że oświadczyłem się Vale, ale nie, to ona oświadczyła się mnie. Na wzgórzu Santa Lucia to był bardzo miły moment" - wspominał Jonathan - "Jak widać, Vale jest bardzo postępową kobietą, więc mnie zaskoczyła. Oczywiście nie mogłem odmówić i zgodnie z tradycją oświadczyłem się jej później jeszcze raz, zA do szczęścia związanego z zawarciem związku małżeńskiego para dodała nieoczekiwany prezent, o którym dowiedziała się zaledwie kilka tygodni przed dotarciem do ołtarza: nic innego jak nagroda w wysokości 1 500 000 dolarów, którą wygrali za udział w loterii Matrimonios.cl.

Numer 81 - Marai i Juan José

"Ta nagroda zaskoczyła nas i to naprawdę", mówi Marai, wciąż bardzo podekscytowana, ponieważ ona i jej narzeczony, Juan José, byli zwycięzcami 1.500.000 dolarów, które Matrimonios.cl daje co miesiąc, które wykorzystają na przygotowania do ślubu i ich miesiąc miodowy w Europie.

Marai i Juan José poznali się na imprezie w jej domu i najpierw nawiązali więź jako przyjaciele: "W tamtym czasie każdy z nas chodził na własną rękę i nasze relacje były wyłącznie przyjacielskie" - wspomina Juan José.

"Ale zaczęliśmy rozmawiać, uświadamiając sobie nasze gusta, wizje świata i życia, i tak poznawaliśmy się lepiej, aż w końcu zakochaliśmy się" - dodaje Marai - "Poznaliśmy się przed pandemią, a zaczęliśmy się umawiać podczas pandemii, więc to jest pandemiczna miłość" - mówią oboje.

Issue 80 - Danae and Dario

Jeśli rola dostawców jest już fundamentalna, jeśli chodzi o organizację ślubu, to jest ona jeszcze bardziej istotna w dniach niepewności, kiedy wszystko może się zmienić z chwili na chwilę: "Wszyscy dostawcy byli niezwykle uważni", mówi Darío, który podkreśla gotowość profesjonalistów, jak również jakość usług.

"Znaleźliśmy wszystko, co było nam potrzebne Jesteśmy bardzo wdzięczni i w stu procentach polecamy dostawców portalu" - dodaje para nowożeńców. Za pośrednictwem Matrimonios.cl, Danae i Darío wynajęli centrum imprez, krawca, pamiątki, biżuterię i dekoracje: "Wszyscy byli bardzo pomocni, z doskonałą obsługą, ceną i jakością",Danae podkreśla.

Wydanie 79 - Catalina i Gabriel

Wiedząc, że ich małżeństwo może zostać odłożone w czasie z powodu pandemii, Gabriel Riquelme i Catalina Caballero postanowili zaryzykować, zaręczyli się i są już coraz bliżej powiedzenia "tak". Ale jakby tego było mało, para została zwycięzcami 79. edycji loterii Matrimonios.cl.

Już przy organizacji wesela para podkreśla zaangażowanie, profesjonalizm i chęci dostawców, zwłaszcza w niepewnych dniach, kiedy wszystko może się zmienić: "W ogóle, jesteśmy pod wielkim wrażeniem empatii dostawców Matrimonios.cl. " .

Z drugiej strony, Gabriel i Catalina bardzo doceniają pomoc udzielaną przez platformę, ponieważ ułatwiła im organizację wesela pod wieloma względami. "Oboje pracujemy i studiujemy, więc czas jest ograniczony, a dzięki aplikacji mogliśmy znaleźć sprawdzone miejsca, w których można wynająć usługi, ale są też recenzje i społeczność, w której panny młode dają wskazówki, od tego, jaką suknię założyć, po to, gdzie wynająć catering" - mówi zwycięzca 79. losowania. "Matrimonios.cl bardzo nam pomógł w kwestii znalezienia dostawców. To było bardzo szybkie w porównaniu do tego, gdybyśmy sami ich namierzyli. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja jest doskonała - mówi Gabriel - a losowanie było wynikiem poszukiwania wiarygodnej strony internetowej, która dawała nam pewność, że dostawcy odpowiedzą prawidłowo - dodaje pan młody.

Numer 78 - Graciela i Benjamin

Graciela i Benjamín poznali się dziesięć lat temu, kiedy byli studentami uniwersytetu, "I to, co zaczęło się wtedy jako piękna przyjaźń, teraz zwieńczy się pięknym małżeństwem", mówi nowo zaręczona para o swojej drodze. To właśnie Benjamín zdołał zaskoczyć swoją partnerkę bardzo szczególną propozycją małżeństwa.

W czasie, gdy pandemia zmusiła małżeństwa do ponownego dostosowania, rola dostawców jest krytyczna, a Benjamin i Graciela mają tylko słowa podziękowania. "Dostawcy, których dostaliśmy za pośrednictwem Matrimonios.cl, wszyscy byli bardzo uważni. Dziękujemy wszystkim tym, których już zatrudniliśmy i tym, których odwiedziliśmy, za jakość ich uwagi, ich empatię, a także ich elastyczność" - dodaje Graciela, nawiązując do gotowości profesjonalistów, tak potrzebnej w tych czasach. W rzeczywistości sami musieliprzekładanie ślubu z powodu pandemii, ale to ich nie zniechęciło.

Issue 77 - Sofia i Rodrigo

Sofía Sobarzo i Rodrigo Panadés poznali się na studiach i choć spotykali się przez jakiś czas, zerwali ze sobą i nigdy więcej nie usłyszeli o sobie. Jednak los miał dla nich niespodziankę: "Jak życie chciało, spotkaliśmy się ponownie i zaczęliśmy się spotykać, aż w końcu zdaliśmy sobie sprawę, że jesteśmy zakochani i Rodrigo postanowił poprosić mnie o rękę", wspomina Sofía.

Para pobrała się 9 stycznia, w pięknej ceremonii w gminie Paine Dwa dni później wyjechali na miesiąc miodowy do Riviera Maya, gdzie "spędziliśmy tydzień i mieliśmy niesamowity czas", mówią.

Nowożeńcy byli zadowoleni z każdego szczegółu ślubu, a w zasadzie z każdej jego części, mają tylko słowa pochwały dla swoich dostawców W skomplikowanych dniach i zmieniających się scenariuszach, takich jak te wywołane przez pandemię, liczy się nie tylko jakość i skuteczność, ale także gotowość tych specjalistów.

Numer 76 - Xaviera i Francisco

Choć rok 2020 zmusił wiele par do odłożenia ślubu z powodu pandemii, byli i tacy, którzy się zaręczyli. Tak było w przypadku Xaviery i Francisco, dla których dobra wiadomość trwała nadal: w trakcie przygotowań dowiedzieli się, że wygrali 1 500 000 dolarów w styczniowym losowaniu Matrimonios.cl Nowożeńcy i zwycięzcy losowania poznali się osiem lat temu.Przez trzy lata prosiłem ją o rękę i w końcu w zeszłym roku powiedziała OK", mówi Francisco, który dodaje, że wszystko szczęśliwie organizują.

A jeśli oprócz ślubu jest jeszcze jeden pewnik, to jest nim to, że miesiąc miodowy będzie rajski". Nagroda pieniężna zostanie przeznaczona na nasz miesiąc miodowy. Chodzi o to, żebyśmy mogli pojechać do Playa del Carmen, oczywiście kiedy pandemia się skończy, żebyśmy mogli się cieszyć sobą - mówi narzeczona, do której dotarła wiadomość o wygranej. Na początku myślałam, że to żart, nic nie rozumiałam - wspomina Xaviera, która natychmiast zadzwoniła do narzeczonego, żeby podzielić się swoją ekscytacją.

I jako dobry zespół, którym są, zarządzają również organizacją ślubu między sobą.To prawda, dostawców, których chęci i profesjonalizm wyróżniają się. Xaviera i Francisco.

"Matrimonios.cl pomógł nam we wszystkim, byliśmy w stanie znaleźć tam wszystkich naszych dostawców i Nazywam to Google małżeństwa Rozwiązuje wszystkie problemy i jest bardzo polecany" - mówi Xaviera, która w tym roku dołączy do Francisco jako para małżeńska.

Rzeczywiście, 1 500 000 dolarów na co tylko zechcesz może wpaść w Twoje ręce, więc jeśli dopiero zaczynasz organizować swój ślub, lub jeśli jesteś już po ślubie, zacznij zbierać kupony już dziś i koniecznie weź udział w loterii - powodzenia!

Przewiń do góry