Oh Keit Productions

Który księżyc jest polecany do małżeństwa? Według astrologii, podczas cyklu księżycowego i wszystkich jego faz, Księżyc generuje impulsy i promieniuje siłą o takiej wielkości, że wpływa na sposoby działania, warunkując kontekst dla pewnych rzeczy, które mają się wydarzyć w ten czy inny sposób, według tych, którzy wiedzą.

Jeśli interesujesz się astrologią i chciałbyś dowiedzieć się o jakie daty są idealne na zawarcie związku małżeńskiego Koniecznie sprawdź ten artykuł.

Fazy księżyca

Blossom Photographs

Fazy księżyca to różne iluminacje, które prezentuje w trakcie cyklu księżycowego, który odnosi się do 29,5 dnia, jaki zajmuje okrążenie Ziemi. Dlatego też nazywany jest "cyklem księżycowym", w zależności od położenia księżyca, ziemi i słońca Każdy etap trwa około 7,4 dnia, przy czym każdy etap trwa około 7,4 dnia.

  • Pełnia księżyca lub pełnia Księżyca występuje wtedy, gdy Ziemia znajduje się między Słońcem a Księżycem. Księżyc odbiera promienie słoneczne po swojej widocznej stronie i dlatego widoczna jest pełnia. W tej fazie Księżyc osiąga zenit o północy.
  • Nowy Księżyc Księżyc w nowiu występuje wtedy, gdy Księżyc znajduje się między Ziemią a Słońcem i dlatego nie jest widoczny. Jest tam, ale twarz, którą nam pokazuje, nie otrzymuje żadnego światła słonecznego podczas tej fazy księżycowej.
  • Księżyc w półksiężycu Na półkuli północnej oświetlony obszar znajduje się po prawej stronie i wygląda jak duża litera D, natomiast na półkuli południowej oświetlony obszar znajduje się po lewej stronie i wygląda jak C lub odwrócone D.
  • Waning Moon trzy ciała ponownie tworzą kąt prosty, dzięki czemu na niebie widać drugą połowę księżycowej tarczy: lewa strona jest oświetlona na półkuli północnej (C lub odwrócone D), a prawa na południowej (D w normalnym położeniu).

Znaczenia poszczególnych cykli księżycowych

Blossom Photographs

Jeśli szukasz idealnej daty na ślub zgodnie z cyklami księżyca i tymi, których uczy astrologia, zostawiamy Wam mały przewodnik po kalendarzu księżycowym.

  • Pełnia księżyca oznacza całość, pełnię, siłę, obfitość, dobrobyt i duchową moc. jest uważany za symbol dobrego omen i płodności Jest to również dobry czas na medytację i dokonanie niezbędnych zamknięć, aby rozpocząć nowy cykl, więc wzięcie ślubu w pełni księżyca jest świetną opcją.
  • Nowy Księżyc reprezentuje zejście Boga do podziemi. Jego symbolika mówi, że jest to idealny czas na inicjowanie projektów, Związany jest z cyklem dobrych energii i idealnym czasem na porzucenie przywar lub szkodliwych zachowań.W jego sezonie zaleca się prosić o dobre życzenia dla ciała i duszy.Jeśli myślisz o ślubie na nowiu, ta faza jest również znana jako czarny księżyc lub ciemny księżyc i byłby to idealny czas na ślub. odpowiedni inicjowanie nowych relacji .
  • Księżyc w półksiężycu symbolizuje kontynuację wędrówki Boga do podziemi i składa się z dwóch etapów.Pierwszy następuje trzy i pół dnia w Nów Księżyca i jest wróżony jako dobry czas na podejmowanie przedsięwzięć i robienie interesów.Jest to również czas dużej aktywności oraz narodzin lub wzrostu.Stąd przekonanie, że będzie idealny na zrobienie sobie fryzury.W drugim etapie pierwszy etap.Ten okres to czas rozwoju i dbania o sprawy już rozpoczęte przed rozpoczęciem nowych.Po Pełni Księżyca, Dzielnica Półksiężyca będzie drugim wyborem jako dobra data na ślub.Po Pełni Księżyca, Dzielnica Półksiężyca będzie drugim wyborem jako dobra data na ślub. w tym czasie wszystko rośnie, zwiększa się, ewoluuje, rozwija się .
  • Waning moon jest ostatnią fazą cyklu i również ma dwa etapy. W pierwszym okresie zaprasza do korzystania z życia i uświadomienie wszystkim osiągniętych sukcesów. Odczuwane jest bezwarunkowe wsparcie i aprobata Natomiast jego drugi cykl spowoduje, że projekty, zwłaszcza związki miłosne, nie będą się realizować i właśnie z tego powodu należy zachować ostrożność i spokój. Ponadto, jeśli szukasz daty ślubu, nie zaleca się próbowania zawarcia małżeństwa na słabnącym księżycu.

Tak jak księżyc może dać ci pewne wskazówki dotyczące najlepszej daty na ślub, tak w astrologii znajdziesz inne drogi inspiracji, ale pamiętaj, że to tylko przewodnik i nic nie jest ustalone w kamieniu, chociaż jeśli lubisz ten temat i zawsze szukasz kalendarza księżycowego w Chile, zobaczysz, że nadal masz wiele do odkrycia.

Przewiń do góry