Renato & Romina

Niektórzy myślą, że zakup pierścionka zaręczynowego to bułka z masłem, ale prawda jest taka, że jest to równie ważna decyzja, jak wybór sukni ślubnych, menu weselnego czy odpowiednich dekoracji ślubnych. Można spędzić dni próbując wybrać jeden z nich, pytając o informacje i uzyskując porady od ekspertów, dlatego przed zakupem należy poznać istotne szczegóły.kupić wybranego.

Uwzględnienie kształtu dłoni panny młodej to szczegół, którego nie można pominąć podczas zakupów, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby wybrać idealny element biżuterii.

Długie palce

Dianne Diaz Photography

Kobiety z długimi palcami mają szczęście w tym sensie, że mogą kilka pierścieni wygląda na nich źle. Idealne są jednak pierścionki srebrne o szlifie princess, które w lepszy sposób podkreślają jej palce i kształt dłoni.

Krótkie palce

Biżuteria Bugueiro

Wiele kobiet z krótkimi palcami często czuje się niepewnie i dlatego nie nosi pierścionków.Jeśli tak jest, nie ma problemu, ponieważ są małe sztuczki, aby osiągnąć efekt dłuższych palców i to wszystko jest w rodzaju pierścienia.Należy unikać okrągłych kamieni i preferują kształty rombów, które wydłużają palce Optyczne kształty: bagietka, markiza, kształt gruszki i diament owalny to doskonałe opcje.

Szerokie palce

Artejoyero

Tak jak istnieją suknie ślubne dla pyzatych kobiet, tak samo istnieją niezliczone alternatywy złotych obrączek lub innych materiałów dla kobiet o nieco grubszych palcach.W tym przypadku, najlepiej nie decydować się na obrączki, które są zbyt małe. Kluczem jest wybranie takiego, który nie musi być ostentacyjny, ale zakrywa strategiczne części palców, np. boki.

Cienkie palce

Pablo Rogat

Jeśli palce panny młodej są smukłe, wybierz grube pierścienie Stworzy to złudzenie optyczne, które sprawi, że palce będą wyglądały na szersze, a całość będzie znacznie bardziej proporcjonalna.

Małe dłonie

Cristian Acosta

W ten sam sposób suknie ślubne dla krótkich dziewczyn osiągają harmonijny efekt, łatwo jest znaleźć pierścionki dla małych dłoni. W tym przypadku należy wybierać delikatne pierścionki z kamieniami, które nie są zbyt duże, aby nie przeciążać dłoni. Mogą to być np. kamień w szlifie princess, okrągły, owalny lub w kształcie serca.

Młode ręce

Carlos & Carla

Wiek również jest ważny do rozważenia, jeśli chodzi o wybór obrączek. Proste wzory sprzyjają zachowaniu młodości skóry Jeśli więc za każdym razem, gdy widzisz jej dłoń, myślisz o pięknych zwrotach miłości, pierścionek powinien być miejmy nadzieję, że małe i jak najmniej inwazyjne.

Dojrzałe dłonie

Soto & Sotomayor

Dla starszych kobiet, zalecane są duże pierścienie które pozwalają skupić na nim uwagę. Nie bój się wybierać dużych kamieni Dzięki nim dłoń będzie wyglądała delikatnie i elegancko.

Widzicie, choć wybór obrączek ślubnych może wydawać się dość skomplikowany, to jednak jest to kwestia uwzględnienia tych spostrzeżeń i wybrania zgodnie z cechami dłoni Panny Młodej i oczywiście zgodnie z jej gustami i stylem. W ten sposób, gdy Para Młoda podniesie kieliszki przy toaście podczas kolacji, obrączka z pewnością będzie jednym z głównych bohaterów wieczoru.

Pomagamy znaleźć odpowiednie obrączki i biżuterię na ślub Poproś o informacje i ceny biżuterii z firm w pobliżu Poproś o informacje
Przewiń do góry