Jeśli już skupiasz się na dekoracjach ślubnych lub wybierasz miłosne frazy do włączenia w swoje przyjęcia, prawdopodobnie jesteś również niespokojny, aby wybrać miejsce, do którego udasz się w podróż poślubną.

Doświadczenie, które będziesz cenił na zawsze, więc jeśli szukasz kraju z historią, plażami, dżunglą, lasem i górami, nie będziesz w stanie oprzeć się urokom Ekwadoru. Przygotuj się na podniesienie swoich ślubnych kieliszków, teraz jako para małżeńska i z połowy świata między północną i południową półkulą.Bon voyage!

Wyspy Galapagos

Jest to jedno z najbardziej egzotycznych miejsc na naszej planecie i znajduje się 972 km od kontynentalnego Ekwadoru.To archipelag wulkaniczny położony na środku Oceanu Spokojnego i która wyróżnia się liczbą gatunków morskich i lądowych, które można zobaczyć tylko tam.

Wycieczki na Wyspach Galapagos obejmują wizytę w Galapaguera Cerro Colorado, w San Cristobal, aby spotkać gigantyczne żółwie, a także na plaży Las Loberias, gdzie można pływać z lwami morskimi. Birdwatching, turystyka, nurkowanie, rejsy jachtem i snorkeling A jeśli lubisz naukę, nie przegap wizyty w Stacji Karola Darwina, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o procesach ewolucyjnych różnych gatunków zamieszkujących archipelag.

Chimborazo

Chimborazo to najwyższy wulkan i góra Ekwadoru oraz najdalszy punkt od środka Ziemi, czyli najbliższy kosmosu, dlatego też jest znany jako "najbliższy punkt Słońca". Jeśli wybierzesz tę destynację, aby świętować swoje złote obrączki, będziesz mógł uprawiać turystykę przygodową, trekking i inne aktywności w wulkanie. Jednak już samo miasto ma swój urok, ponieważ jest pełne folkloru i tradycji, jednocześnie posiada bogatą gastronomię i szeroką gamę hoteli, od hosteli po ekskluzywne ośrodki.

Quito

Położony w długiej, wąskiej andyjskiej dolinie, Stolica Ekwadoru została założona na ruinach inkaskiego miasta. i jest obecnie jednym z najlepiej zachowanych miejsc historycznych w Ameryce Łacińskiej.

Co warto zobaczyć w Quito? Wyróżnia się kilka punktów orientacyjnych Miasto oferuje również ważny wybór muzeów, restauracji i barów z muzyką na żywo rozmieszczonych na całym starym mieście i jego okolicach, takich jak Plaza de la Independencia, Basílica del Voto Nacional, Virgen del Panecillo, Parque Ciudad Mitad del Mundo, Iglesia de la Compañía de Jesús, Monasterio San Francisco i Mirador de Guápulo, gdzie uzyskasz najlepsze widoki.modne dzielnice.

Ze względu na swoje położenie, Quito jest również punkt startowy do zwiedzania całego Ekwadoru Zapytaj swoje biuro podróży o inne miejsca, które chciałbyś odwiedzić, aby ułatwić sobie wyprawę.

Toalety

Położony u stóp wulkanu Tungurahua, jednego z najbardziej aktywnych wulkanów w Ekwadorze i na skraju dżungli, Baños jest coraz bardziej popularnym miejscem dla turystów i idealnym dla par, które właśnie złamały tort weselny i oświadczyły swoje "tak".Jedną z jego głównych atrakcji jest relaksujące baseny z termalną wodą mineralną pochodzenia wulkanicznego, przy czym Piscinas de la Virgen są najłatwiej dostępne.

Jednak po przeciwnej stronie rzeki do relaksu oferowanego przez te wody, Baños to także słynie z wielkiej różnorodności sportów przygodowych Wodospady, rafting, skoki z mostów, canyoning lub huśtawka na jednej z najsłynniejszych huśtawek na świecie, Tree House Swing... Czysta adrenalina! Z pewnością pokochasz zakończenie dnia w przytulnym schronisku górskim.

Puerto Cayo

Puerto Cayo to mała wioska rybacka na południowo-zachodnim wybrzeżu Ekwadoru, w prowincji Manabí.Puerto Cayo ma długie białe piaszczyste plaże i ciepłe błękitne wody Ponadto, destynacja oferuje pyszną gastronomię, która obejmuje między innymi ceviches, krewetki, homary, ryż z owocami morza i camotillo, która jest typową rybą tego obszaru.

Montañita

Dla jednych raj dla surferów, dla innych party spot, czyli po prostu miejsce do imprezowania, miejsce wypoczynku dla osób preferujących plażowanie. Jest to nadmorski kurort na zachodnim wybrzeżu Ekwadoru, położony we wlocie otoczonym wzgórzami i roślinnością u stóp morza o ogromnych falach.

W ostatnich latach stała się epicentrum dla turystów z całego świata, słynąc z malownicze uliczki, domy z muru pruskiego, kolorowe sklepy oraz wiele barów, restauracji i hoteli. Jeśli chcesz założyć nowy strój lub np. krótką imprezową sukienkę, zarezerwuj ją na jedną z nocy spędzonych w Montañita.

Waluta i dokumentacja

Oficjalną walutą Ekwadoru jest. dolar amerykański Dlatego zaleca się podróżować z gotową zmianą lub, w przeciwnym razie, przekształcić pieniądze w autoryzowanych agencji w Quito lub Guayaquil.Jeśli chodzi o niezbędne dokumenty do podróży z Chile, trzeba tylko Przedstaw swój ważny dowód osobisty lub paszport. Mogą oni przebywać jako turyści maksymalnie przez 90 dni.

Tak samo jak pierwszy pocałunek czy położenie obrączek, miesiąc miodowy będzie jednym z tych niezatartych doświadczeń, które naznaczą was na zawsze jako parę, stąd tak ważne jest wybranie miejsca, które odpowiada wam obojgu, tak jak wybraliście swoje obrączki z białego złota czy butikowy hotel, w którym spędzicie pierwszą noc po ślubie.

Pomagamy znaleźć najbliższą agencję Zamów informacje i ceny z najbliższych biur podróży Zamów oferty
Przewiń do góry