Kaktus Suyai

Jeśli szukasz czegoś innowacyjnego do dekoracji ślubnych, co przyszłe panny młode mogą powielić w swoich ślubnych stylizacjach, odpowiedź jest tylko jedna: sukulenty.

Zgodnie z filozofią Feng Shui, sukulenty są uważane za ochronnych strażników, którzy oczyszczają środowisko i promują harmonię, więc ich znaczenie jest idealne, aby włączyć je do posta obrączki, dostarczając pozytywnych energii do nowej pary.

Dodatkowo, jako że są typowe dla klimatu jałowego i suchego, magazynują duże ilości wody, pozostając w stanie nienaruszonym przez długi czas, nie wymagając zbytniej pielęgnacji. Jeśli podoba Wam się ten pomysł, tutaj znajdziecie różne sposoby na włączenie sukulentów do ceremonii ślubnej.

Centrepieces

Kwiaciarnia "Lawenda

Bardzo łatwy i elegancki sposób na wykorzystanie sukulentów znajduje się w stoły recepcyjne Możesz użyć samotnego sukulenta w doniczce, w porcelanowej filiżance lub kilku małych w szklanej misce z piaskiem lub kamykami jako centralnego punktu.Innym pomysłem jest zrobić ładną aranżację z sukulentów, kwiatów i świec Pomysły są nieograniczone! W rzeczywistości możesz użyć tych samych sukulentowych dekoracji ślubnych jako znaczników stołu, w tym karty z każdym numerem.

Plan miejsc siedzących + pamiątka

Inbox

Inną propozycją włączenia tych egzotycznych roślin jest oryginalny plan siedzeń Bardzo prostym pomysłem jest umieszczenie sukulentów na rustykalnym stole w ich odpowiednich doniczkach i każdy z banerem z nazwiskiem gościa Będą mogli w zabawny sposób odnaleźć się nawzajem, a co najlepsze, na koniec imprezy wszyscy będą mogli zabrać do domu na pamiątkę twoja mała roślina W rzeczywistości twoi goście pokochają je, ponieważ są to bardzo łatwe w utrzymaniu rośliny.

Bukiet ślubny

DecorGreen

Jeśli zdecydowaliście się na wiejską dekorację weselną, a panna młoda chciałaby wprowadzaj innowacje do swojego bukietu Możesz je również wymieszać między innymi z liśćmi eukaliptusa, brunii i lawendy, aby nadać bukietowi jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.

Desery i ciasta

Celery Green To You

Innym bardzo kreatywnym pomysłem jest wykorzystanie tych egzotycznych roślin do dekoracji tortu weselnego, wyglądającego szczególnie dobrze na dwóch rodzajach tortów.Z jednej strony, minimalistyczne torty nabiorą nieodpartego charakteru gdy są ozdobione sukulentami, natomiast te rustykalne nagie torty zdobędzie punkty tylko dzięki tego typu dekoracjom. Teraz, jeśli chcą również włączyć jadalne sukulenty to pójdź na smaczne desery zrobione w gumpaste .

Nakrycie głowy

Jeśli przyszła panna młoda chce zmień swój wygląd i, szczególnie jeśli chodzi o włosy, dlaczego nie odważyć się na noszenie sukulentów w swoim wielkim dniu. Znajdziesz coś dla każdego; od grzebieni z sukulentami dla dyskretnej ozdoby, do tiar i koron pełnych tych małych roślin. Wszystkie te akcesoria są idealne dla ekologicznych, bohemian, country i hippie-chic panny młodej, podczas gdy, jeśli jesteś panną młodą, która chce bardziej dyskretną ozdobę, znajdziesz coś dla każdego.kolory to jest to, o co chodzi, znajdziemy nakrycia głowy z sukulenty zielone, fioletowe, różowe i jasnoniebieskie wśród innych pigmentów rośliny.

Pole przycisków

Andaluci

Sukulenty doskonale sprawdzają się nie tylko w dekoracjach ślubnych i jako dodatek dla Panny Młodej, ale także dla Pana Młodego, aby nadać świeżego akcentu panu młodemu W rzeczywistości, jeśli panna młoda ma bukiet sukulentów, najlepiej byłoby, gdyby pan młody nosił tę samą roślinę na broszce, aby istniała harmonia między nimi. W butonierce może włączyć ją samodzielnie lub w towarzystwie kilku gałązek, pączków róż lub innych kwiatów.

Dekoracja

Green Wheel

Jeśli wydaje Ci się, że masz już wystarczająco dużo inspiracji, prawda jest taka, że sukulenty, ze względu na swoje różne kształty i rozmiary, są idealne do ustawienia sceny najróżniejsze przestrzenie Cukiernica inspirowana stylem rustykalnym, na przykład, będzie wyglądać pięknie udekorowana tymi roślinami, podczas gdy zawsze można improwizować aranżacje ślubne, takie jak sukulenty zawieszone w klatkach dla ptaków, łuk wejściowy uzbrojony w sukulenty i kwiaty, a ścieżka do ołtarza wyłożona tymi roślinami, wśród innych opcji. Nawet, będą mogli wykonać własny uchwyt na obrączki ślubne wkomponować sukulenty, a także wykorzystać je do dekoracji krzeseł.

Teraz już wiesz, że istnieje wiele alternatyw, aby wykorzystać sukulenty w swoim ślubie, od projektowania pięknych centerpieces dla stołu weselnego, do dawania ich jako pamiątki dla swoich gości, w tym małe karty z miłosnymi frazami jako podziękowanie. Dlatego, jeśli zdecydujesz się wybrać tę piękną i ciekawą roślinę jako bohatera swojej uroczystości, nie będziesz żałować i nie będziesz żałować.przyciągnie aplauz.

Pomagamy znaleźć najpiękniejsze kwiaty na ślub Zapytaj o informacje i ceny Kwiaty i Dekoracje do firm w pobliżu Zapytaj o informacje
Przewiń do góry