Jonathan López Reyes

Zbliża się sezon ślubny i istnieje wiele szczegółów do przygotowania, jeśli zdecydowałeś się sformalizować swój związek, w tym zakup obrączek ślubnych. Ale nie martw się, znajdziesz szeroki zakres cen, stylów, kształtów i kolorów obrączek ślubnych na rynku. Jednakże, jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie z klasycznym, eleganckim i jakościowym klejnotem, obrączka ślubna jest idealnym wyborem.złoto bez wątpienia będzie najlepszym rozwiązaniem.

Właściwości

Biżuteria Ibáñez

Biżuteria okolicznościowa

Złoto jest tak miękkie i lekkie, że musi być mieszany z innymi metalami Dziesięć karatów zawiera około 37,5% złota; 14 karatów, 58,5% złota; a 18 karatów zawiera 75% złota.Czyste złoto jest 24 karatów, ale jest zbyt kruchy i miękki, aby być przetwarzane na biżuterię.Z drugiej strony, jego właściwości chemiczne trwale odporny na rdzę i plamy Dzięki temu jest to metal wybierany przez najbardziej wymagających jubilerów i klientów na obrączki ślubne.

Układ elektronów w złocie są odpowiedzialne za jasny, żółty kolor Obrączki z białego złota, z drugiej strony, są dostępne z rodowaniem i platyną lub srebrem, aby osiągnąć ten jaśniejszy odcień.

Gdy mówi się, że złoty pierścionek jest lity lub masywny, wskazuje to, że jest on wykonany ze złota o dowolnym karacie, ale nie jest pusty.Z drugiej strony, jeśli mówi się, że biżuteria jest pozłacana, oznacza to że obrączka jest pozłacany Złota powłoka będzie się ścierać w miarę użytkowania, w zależności od grubości i jakości W rzeczywistości złoto nie zmienia swojego wyglądu w czasie, co czyni je metalem wybieranym do obrączek ślubnych.

Ceny złotych obrączek ślubnych

Biżuteria Valpo

Magdalena Mualim Jubiler

Znajdziesz tu szeroki wachlarz cen, np, klasyczna para obrączek w 18 karatowym żółtym złocie Pierścień z białego złota palladowego 4 mm 12 gramów będzie kosztował Cię około 490 000 dolarów, natomiast pierścień z białego złota palladowego 3 mm 12 gramów będzie Cię kosztował około 650 000 dolarów.

Jednakże, jeśli to, co szukając tanich obrączek ślubnych Dobre oferty znajdziecie, jeśli będziecie szukać zdjęć obrączek ślubnych w internecie lub w sklepach specjalistycznych konkretnych producentów. Jednak to, co najbardziej Wam odpowiada, to obrączki pozłacane. Na przykład zestaw pojedynczych obrączek ślubnych z 18-karatowej pozłacanej stali wart jest 45 000 dolarów.

A jeśli nadal nie masz wystarczających powodów, by przekonać się do złotego pierścionka, możesz zdecydować się na parę złotych obrączek. innowacyjne obrączki ślubne w kolorze różowego złota Jest to mieszanka 75% czystego złota, 20% miedzi - która nadaje mu charakterystyczny kolor - i 5% srebra. W efekcie powstaje stop, który jest gęsty, miękki i plastyczny, a także odporny na rdzę w kontakcie z wodą lub powietrzem. Natomiast wartość złota różowego jest taka sama jak żółtego, pod warunkiem, że ma ten sam karat i masę karatową.tej samej wagi.

Wreszcie, jeśli chcesz nadać obrączkom osobisty charakter, poszukaj zwrotów miłosnych i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, aby wygrawerować go wraz z datą lub inicjałami. Powinien to być krótki, ale znaczący tekst. Będzie to bardzo romantyczny szczegół!

Nadal nie masz obrączek ślubnych? Poproś o informacje i ceny dla Biżuteria od firm w pobliżu.
Przewiń do góry