Niektóre pary nie wyobrażają sobie ślubu bez swojego zwierzaka.Jeśli jesteś jednym z nich, prawdopodobnie już myślisz o tym, jak ubrać swojego futrzanego przyjaciela, aby dopasować swój strój.Dobrą wiadomością jest to, że istnieje coraz więcej opcji, aby wyglądali najlepiej jako goście honorowi.Sprawdź te pomysły na strój.

Dla psów i kotów

Zawsze z myślą o Twoim komforcie, istnieją różne elementy odzieży, w które można ubrać swojego czworonożnego towarzysza Można znaleźć zabawne elementy, które naśladują frak, albo koronkową lub tiulową sukienkę, przypominającą suknię ślubną. Są one dostępne w specjalistycznych sklepach zoologicznych. Jeśli jednak obawiasz się, że twoje psy nie zmieszczą się w kompletny strój, najlepszym rozwiązaniem są pojedyncze akcesoria.

1) Humity i krawaty

W niektórych przypadkach stanowią one rodzaj kamizelki, w innych występują samodzielnie. Niezależnie od tego, jak będzie wyglądał Twój pupil, najbardziej elegancko będzie wyglądał w humicie lub muszce, która powinna być taka sama, jak ta noszona przez pana młodego lub drużbę. Znajdziesz humity gładkie lub z nadrukiem, z różnych tkanin i w różnych kolorach - będziesz rozpieszczony wyborem!

2. naszyjnik z pereł

To akcesorium jest przeznaczone raczej dla kotów Najlepiej, aby perły były lekkie, aby zwierzak mógł poruszać się tak swobodnie, jak zwykle. Będzie to bardzo odpowiedni wygląd, jeśli na przykład bierzesz ślub w wyrafinowanej lub szykownej uroczystości.

3) Wieniec z kwiatów lub gorsecik

Co może być bardziej romantyczne niż noszenie wieńca kwiatów, ponieważ są one umieszczone wokół szyi, ten dodatek działa najlepiej dla psów ras średnich i dużych Jeśli panna młoda będzie również nosić koronę, wybierz te same kwiaty do korony zwierzaka - stworzycie niesamowity duet! Chociaż koty mogą również nosić, sportując mini koronę ze sztucznych kwiatów na szyi.

4. tiulowe spódnice

Zamiast pełnego garnituru, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie tiulowej spódnicy. dobry pomysł, aby Twój zwierzak czuł się bardziej swobodnie Możesz wybrać różową lub lawendową spódnicę, aby jeszcze bardziej się wyróżnić, zwłaszcza jeśli kot lub pies jest biały. Małe rasy wyglądają szczególnie uroczo w tiulowych spódnicach.

5. szaliki lub peleryny

I wreszcie, jeśli uważasz, że twój zwierzak nie będzie zadowolony z noszenia dziwnego ubrania, to rozwiązanie znajdziesz w szalach lub pelerynach. Te same, których używają, by wyjść na spacer. Jak nadać im inny akcent? Wybierz wzorzyste szaliki lub spersonalizuj pelerynę tekstem o treści np. "piesek honorowy".

Tak jak w przypadku psów, wiele kotów jest również przyzwyczajonych do noszenia peleryn W zależności od pory roku wybierz odpowiednią tkaninę i spersonalizuj ją swoim imieniem lub specjalną wiadomością. Albo, jeśli zdecydowanie chcesz, aby Twoja maskotka była gwiazdą dnia, wybierz pelerynę króla lub królowej, aby wszyscy wiedzieli, kto jest szefem.

6. kapelusz lub welon

Istnieją również różne rodzaje kapeluszy dla kotów, więc czarny top hat będzie świetnie wyglądał na kocie, zwykle wykonany z miękkich tkanin, takich jak jedwabny plusz, i są zabezpieczone satynowym sznurkiem A jeśli masz kota, to welon sprawi, że będzie wyglądał uroczo. Znajdziesz opcje przypinanych nakryć głowy lub opasek na głowę. To, jak długo się utrzyma, będzie zależeć od tego, jak bardzo kotek jest krnąbrny.

Wskazówki, które należy wziąć pod uwagę

  • 1) Zaleca się ubieranie zwierząt domowych, które. spokojne i potulne usposobienie W przeciwnym razie będą dążyć do jak najszybszego zniszczenia kombinezonu.
  • 2) Załóż ubranie lub akcesorium w dniach poprzedzających ślub.W ten sposób będziesz wiedział, czy pies lub kot będzie czuł się komfortowo i będzie miał trochę czasu, aby przyzwyczaić się do przebieralni .
  • 3) Jeśli trudno jest im przynieść swoje zwierzę na ślub, ponieważ nie są przyzwyczajeni do dzielenia się z wieloma ludźmi, ubrać ją na oficjalną sesję zdjęciową Można to zrobić rano przed uroczystością.
  • 4. jeśli potrafią szyć lub haftować, nie ma problemu, aby samodzielnie uszyć strój dla swojego pupila W rzeczywistości zaoszczędzą pieniądze, które pomogą im zapłacić za zakwaterowanie ich futrzanego przyjaciela podczas podróży poślubnej.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, nie ma wątpliwości, że obecność twojego zwierzaka, fizyczna lub nie, sprawi, że poczujesz się znacznie szczęśliwszy w dniu ślubu.

Przewiń do góry