Najlepsze prezenty dla twojego ukochanego

Gonzalo Vega

Niezależnie od tego, czy chodzisz na randki, szukasz pomysłów na zapytanie o chłopaka/dziewczynę, czy też związek nie ma jeszcze nazwy, prawda jest taka, że pierwsze miesiące są najbardziej intensywne i jednocześnie decydujące. Jak wyrazić swoje uczucia na tym etapie zauroczenia i iluzji?

Jeśli twoim celem jest pokazanie zainteresowania, poświęcenia i sprawienie, by ta osoba poczuła, że jest dla ciebie ważna, istnieje kilka pomysłów na prezenty, które możesz wykorzystać bez wychodzenia za burtę - twój crush na pewno pokocha jeden z tych pomysłów!

  1. spersonalizowany przedmiot

  Jeśli chcesz dać coś użytecznego, ale jednocześnie coś, co będzie przypominać tej osobie za każdym razem, gdy go użyje, to przejdź do spersonalizowanego przedmiotu, który może być kubek, długopis lub rysunek. Na przykład, można wybrać kubek z charakterystycznym wzorem, długopis z wygrawerowaną datą od dnia, w którym się poznaliście lub jeśli sztuka jest twoją rzeczą, ilustrowane dzieło.Personalizacja będzie wielkacenne dla nas obu.

  Fabryka mydła Amapola

  2. Cuponera del amor

  Jeśli szukasz pomysły na rękodzieło dla kogoś wyjątkowego Jest to pomysł DIY, który możesz wykonać przy użyciu zaledwie kilku materiałów. Polega on na stworzeniu pudełka z kuponami ważnymi na śniadanie w łóżku, popołudniowy piknik, romantyczną kolację, sesję masażu, ekstremalne przeżycie lub niespodziewaną ucieczkę, w zależności od etapu, na którym się znajdujesz. Twój crush pokocha to i będziesz o tym wiedział, ponieważ on/ona będzie chętny do rozpoczęcia spieniężania go.ich kupony.

  3. karty konwersacyjne

  Najlepsze detale to te najprostsze. W tym samym stylu, co poprzednia propozycja, a w tym przypadku idealne dla tych, którzy nie znają się od dawna, są karty konwersacyjne. Chociaż można je zrobić samemu, można również znaleźć zestawy kart konwersacyjnych na sprzedaż, które są w formacie talii i z pytaniami wszelkiego rodzaju koncentrują się na parze. Będzie to zabawny sposób na ujawnienie aspektów relacji pary.każdy z nich i dobry plan towarzyszący sobotniej przekąsce.

  Dawaj Top

  4. skrzynka zmysłów

  Szukasz pomysłów na prezent w pudełku? Jeśli lubisz opcję podarowania całkowicie spersonalizowanego prezentu, to pudełko zmysłów będzie idealne, zwłaszcza ze względu na emocje, jakie wywołuje po jego otwarciu. Jest to pudełko, w którym znajduje się pięć prezentów, z których każdy ma pobudzać wzrok, węch, smak, słuch i dotyk, na przykład odpowiednio zdjęcie, perfumy, babeczka, wiatrowskaz i chusteczka.Baw się dobrze wybierając prezenty, aby zaskoczyć swojego crusha i zacznij już teraz od pomysłów na rysunki, które można podarować crushowi lub te aromatyczne kwiaty, które są jego lub jej ulubionymi.Istnieje wiele opcji!

  5. koszulka

  Pytanie za milion dolarów brzmi Co podarować zakochanemu? Dlaczego nie pójść prosto: zawsze starając się o właściwy rozmiar, innym szczegółem, który nigdy nie zawodzi, jest podarowanie koszulki lub koszulki z nadrukiem, który lubi twój crush. Na przykład, koszulka jego ulubionej drużyny piłkarskiej lub z logo serialu, który uwielbia. Oczywiście, będziesz musiał wcześniej odrobić pracę domową, aby dowiedzieć się, czy nie ma już drugiego takiego samego. I, w związku z tym, będzie to prezent, który będzie wspaniały.Która wykaże się zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także będzie bardzo praktyczna.

  6) Zestaw do spania

  Jeśli szukasz przydatnego i oryginalnego prezentu, z nutką czułości, bo już się na niego patrzysz prezenty dla chłopaków a nie na miażdżenie, to postaw na zestaw do spania, w skład którego wchodzą kapcie, maska na oczy i relaksujące olejki eteryczne do rozpylenia na poduszce lub pościeli. Będzie to bardzo praktyczna i nowatorska niespodzianka.

  7. akcesorium

  Z drugiej strony, nie musisz iść do przodu i sprezentować jej pierścionek, ale możesz być drobny upominek do wręczenia w prezencie Albo, jeszcze lepiej, akcesorium, które oboje możecie nosić, takie jak tradycyjna pleciona bransoletka. Niezależnie od jej wartości lub materiału, jest to bardzo mile widziany gest.

  8. klasyka

  Wreszcie dla tych par, które z natury są bardziej tradycyjne i romantyczne, a nawet szukają prezenty na randki Jeśli więc twój crush ma te cechy, zdecyduj się na jeden z tych prezentów, które sprawią mu radość. Może to być trzy w jednym, jeśli wybierzesz pudełko z czekoladkami i różami, a w środku ukryjesz list napisany własnym pismem i odważysz się zadać długo wyczekiwane pytanie "czy chcesz iść ze mną na steady?".

  Z odrobiną pomysłowości i dużą ilością miłości, nie będziesz miał żadnych problemów ze znalezieniem idealnego prezentu dla swojego crush. Prezent, który sprawi, że będziesz wyglądać świetnie i pozostawi tę osobę chcącą poznać cię lepiej. Będzie to pierwszy z wielu szczegółów i niespodzianek, które odkryjesz razem w swoim związku.

  Przewiń do góry