Francisco Valencia

Ile obrączek nosi się na ślubie? O ile pierścionek zaręczynowy nosi tylko panna młoda, o tyle w przypadku obrączek ślubnych zarówno panna młoda, jak i pan młody będą nosić swoje, co będzie wymagało większych nakładów finansowych. Mimo to obrączki ślubne będą noszone przez pannę młodą, możliwe jest znalezienie obrączek ślubnych w niskich cenach Sprawdź poniższe wskazówki, które pomogą Ci odnieść sukces w oszczędzaniu obrączek.

  1. rozpoznać metale

  Ile kosztują obrączki ślubne? Jeśli chodzi o metale szlachetne, to powinni zacząć od wykluczenia obrączek platynowych, gdyż są one najdroższe, a właściwie nieosiągalne dla wielu par.

  I choć za nim idzie złoto, możliwe jest znalezienie niedrogich złotych obrączek ślubnych Na przykład, para zwykłych, 2mm, 14K złotych pierścieni może być zakupiona za 250.000 dolarów, podczas gdy im grubszy i wyższy karat, tym wyższa będzie cena.

  Z kolei w przypadku srebra będą mogli szukać bardziej rozbudowanych modeli z kamieniami szlachetnymi, gdyż srebro samo w sobie jest tańsze.

  W rzeczywistości, niedrogie srebrne obrączki można znaleźć od $60,000 wzwyż Oraz w srebrze próby 999, co wskazuje na procentową, ponad 90% obecność tego metalu.

  Yaritza Ruiz

  2. ocenić inne metale

  Istnieją opcje poza metalami szlachetnymi, więc można również znaleźć tanie obrączki ślubne w materiałach takich jak tytan, wolfram, stal, a nawet miedź.

  Ponieważ uciekają od tradycyjnego, te metale są idealny dla Panny Młodej, która szuka najnowszych trendów. i skorzystać z oszczędności.

  A faktem jest, że w porównaniu z obrączkami wykonanymi z metali szlachetnych, te z metali alternatywnych mają znacznie niższe ceny.

  Ponadto materiały takie jak tytan i wolfram pozwalają na tanie obrączki ślubne z oryginalnymi wzorami, które można kupić już za 20 tysięcy dolarów.

  3. rozważenie dżetów

  Jeśli chcesz mieć tanie obrączki, ale z kamieniami, kolejna rada to. przedkładać kamienie półszlachetne nad szlachetne .

  Do kamieni szlachetnych należą diamenty, szafiry, szmaragdy i rubiny, które mają wyższą wartość niż kamienie półszlachetne, a także topaz, kwarc, akwamaryn i ametyst.

  Więc jeśli chcesz niedrogie obrączki ślubne z pluskiem koloru, przejdź do kamieni półszlachetnych, aby utrzymać koszty w dół.

  Jonathan López Reyes

  4. wybierz pasujące pierścienie i pierścienie katalogowe

  Choć istnieje możliwość, aby wybrali inny zestaw obrączek ślubnych, minimalistyczny lub rzeźbiony, np. będzie taniej, jeśli obie będą takie same .

  A także, zamiast zamawiać ekskluzywny lub spersonalizowany wzór, co zwiększy koszty, przejdź do prostych, niedrogich obrączek, które są już w katalogach.

  Aby dać Ci szerszy wybór niedrogich obrączek do wyboru, zacznij poszukiwania wcześnie, co najmniej trzy miesiące przed ślubem.

  4. recykling biżuterii

  Jeśli chcesz iść na tanie obrączki, ale o wartości emocjonalnej, inny pomysł to. ponowne wykorzystanie biżuterii, którą mogą odziedziczyć po swoich rodzicach lub dziadkach .

  I nie muszą to być koniecznie obrączki, ale także naszyjniki czy bransoletki, bo jubilerzy bez problemu je obrobią.

  Z jednej strony będą mogli przetopić swoją złotą lub srebrną biżuterię, aby stworzyć nowe egzemplarze, w tym przypadku tanie obrączki ślubne.

  Lub, z drugiej strony, jeśli mają odziedziczone obrączki, mogą zwiększyć lub zmniejszyć ich rozmiar, a także ustawić je z kamieniami lub innymi szczegółami.Ważne jest jednak, że wybierz jubilera specjalizującego się w rekonwersji biżuterii .

  6) Śledzenie niskich cen

  Oprócz tego, że należy uważać na rabaty w sklepach, które przeglądasz, inną wskazówką jest skupienie się na dostawcach, którzy oferują obrączki w przystępnych cenach.

  Ważne jest jednak, aby przed zdecydowaniem się na jedną lub drugą, przejrzeć komentarze innych par w celu oceny doświadczeń W katalogu Matrimonios.cl, oprócz dostępu do różnych dostawców biżuterii, będziesz miała możliwość wykonania tego ćwiczenia.

  I jeszcze jedna wskazówka - tanie obrączki ślubne w Chile można znaleźć w okolicach Plaza de Armas w Santiago.

  Javier Alonso

  Sprawdź promocje na obrączki ślubne

  7) Zamówienie online

  Wreszcie, jeśli im to odpowiada, mogą również zaprezentować swoje produkty za pośrednictwem międzynarodowych platform sprzedaży online.

  W zależności od strony internetowej są to zazwyczaj produkty pochodzące z Chin, wśród których można znaleźć różne tanie obrączki ślubne, zwłaszcza z takich metali jak stal czy pozłacane.

  Jeśli zdecydujesz się na te platformy, gdzie ceny są niskie, tylko należy pamiętać o prawidłowym przesłaniu pomiarów swoich tanich obrączek ślubnych w momencie składania zamówienia.

  Teraz już wiesz! Dzięki tym wskazówkom możesz zaoszczędzić pieniądze, jeśli chodzi o znalezienie obrączek ślubnych. Gdzie powinny iść obrączki ślubne? W przypadku, gdy nadal masz wątpliwości, pamiętaj, że obrączki, w tym przypadku tanie obrączki ślubne, zawsze będą szły na lewą rękę i na palec serdeczny.

  Pomagamy znaleźć odpowiednie obrączki i biżuterię na ślub Zapytaj o informacje i ceny w pobliskich firmach jubilerskich Zapytaj o ceny
  Przewiń do góry