Niemal natychmiast po tym, jak powiesz jej, że otrzymałaś piękny pierścionek zaręczynowy od swojego chłopaka, Twoja teściowa może zacząć myśleć o małżeństwie i czasami sprawić, że będzie ono bardziej jej niż Twoje. Zauważysz, że nieustannie patrzy na garnitury pana młodego dla swojego syna i myśli o tym, jakie upięcie będzie nosić w Twoim wielkim dniu. Ma nawet luksus doradzania Ci, jakie piosenki mają być odtwarzane i co zrobić z włosami.miłosne zwroty, które można wypowiedzieć podczas wymiany ślubów!

Gdy mowa o skomplikowanych relacjach z teściami, bardzo szybko przychodzi na myśl postać teściowej, choć w wielu przypadkach jest to zwykły mit, a wiele córek i zięciów ma to szczęście, że w postaci teściowej znalazło drugą matkę. Chcesz wiedzieć, jaką masz teściową? Dowiedz się dzięki temu zabawnemu testowi.

Szanse są takie, że Twojej teściowej daleko do karykatury "Pani Treme", której wielu się obawia, a wręcz przeciwnie - macie świetne relacje. Jeśli tak jest, a mama Twojego narzeczonego jest tą, która towarzyszyła Ci przy wyborze sukien ślubnych i poprosiłaś ją o pomoc w dekoracji do ślubu, ze względu na jej świetny gust, to ciesz się jej towarzystwem i radami, aby ta nowa droga z narzeczonym i teściową była wspaniała.mąż staje się miłym doświadczeniem.

Przewiń do góry