Natalia Cartes

Wśród wielu decyzji, które będziecie musieli podjąć przy organizacji swojego ślubu, jedna z najważniejszych dotyczy kolorów na wesele, ponieważ zgodnie z psychologią koloru, komunikaty wysyłane przez jeden lub drugi kolor są różne, ale nie wykluczające się.

Jakich kolorów nie można użyć na ślubie? Prawda jest taka, że można użyć wszystkich kolorów, o ile będą one harmonizować z otoczeniem i wzajemnie się uzupełniać. Chociaż dekoracja kościoła i centrum imprezy będzie miejscem, gdzie kolory będą najbardziej widoczne, trzeba będzie również wybrać odcienie dla papeterii i dodatków do sukien, wśród innych szczegółów.

Chcesz wiedzieć, co oznaczają kolory na weselu? Proszę o wyjaśnienie wszystkich wątpliwości poniżej.

  Jak podjąć najlepszą decyzję

  Najlepiej byłoby, gdyby wybrali maksymalnie trzy kolory myśląc o swoich dekoracjach ślubnych, zawsze dbając o to, by ze sobą współgrały.

  Dla formalnego ślubu, na przykład, można wybrać niebieski, biały i złoty; podczas gdy na wiejskim weselu, można połączyć zielony i brązowy; fioletowy / różowy / zielony, różowy / jasnoniebieski, niebieski / fioletowy i czarny / biały / srebrny, wśród innych fuzji kolorów dla dekoracji ślubnych.

  Są pary, dla których nic nie kosztuje określić swoje kolory dla małżeństwa Jeśli jednak utknęliście na tym etapie, kierujcie się porą roku i miejscem, w którym bierzecie ślub.

  Jeśli mówisz "I do" jesienią/zimą, granat, burgund, zieleń mchu, a nawet musztarda to kolory, na które warto się zdecydować, natomiast w sezonie wiosenno-letnim idealnie sprawdzą się żółty, miętowy zielony i lawenda. Albo, jeśli kierujesz się lokalizacją, srebro lub złoto będzie wyglądało najlepiej w eleganckim salonie wewnątrz budynku, natomiast róż i turkus - w salonie wewnątrz budynku.fantastyczny na weselu na plaży.

  Oprócz uwzględnienia znaczenie kolorów w ślubach Wraz z porą roku i lokalizacją pomocny będzie również poziom formalności ślubu, na przykład ślub w kolorze zielonego mchu wykaże się większą elegancją niż ten w żółtych kolorach.

  Macarena Cortes

  Czerwony

  Czerwień to romantyzm, pasja, pożądanie i uwodzenie; powszechnie skatalogowana jako kolor miłości. To intensywny i mocny odcień, który choć wyróżnia się wśród ulubionych kolorów ślubnych Powinna być wkomponowana subtelnie, ale czerwone róże są obowiązkowym elementem.

  Biały

  Reprezentuje pokój, czystość, niewinność i dobroć, stąd jest to kolor bardzo obecny w małżeństwach Jest to również schludny, ponadczasowy i elegancki kolor, który pasuje do wszystkiego, więc można go łatwo zintegrować z wystrojem.

  Budyń ryżowy

  Orange

  To optymistyczny kolor, który kojarzy się z entuzjazmem, energią, działaniem i kreatywnością. Orzeźwiający, dynamiczny i żywy, pomarańczowy jest idealnym do dekoracji wiosennych lub letnich wesel Albo, również, gdy chodzi o wybór dodatków do stroju, takich jak krawat pana młodego czy buty panny młodej.

  Żółty

  Jest to kolor, który kojarzy się ze słońcem, a więc symbolizuje jasność, radość i witalność. Ale jednocześnie często kojarzy się z bogactwem i obfitością. Żółty jest idealny, aby ustawić nastrój w swoim domu. letnie śluby lub wiejskie wesela na świeżym powietrzu na przykład ze słonecznikami jako głównym kwiatem.

  Acevedo & LÓ Events

  Różowy

  Zagłębiając się w znaczenie kolorów, różowy jawi się jako kolor słodyczy, naiwności i braterstwa, a także kulturowo kojarzy się z tym, co delikatne i kobiece.Aby udekorować wesele na różowo i nie nasycić oka, ideałem jest skłaniając się ku łagodniejszym różom jak np. blady róż czy rumiany róż.

  Niebieski

  Jednym z najbardziej uniwersalnych i eleganckich kolorów jest niebieski, kolor nieba i morza, który reprezentuje równowagę, spokój, harmonię i pewność siebie.Niebieski jest odpowiedni dla do dekorowania wesel w godzinach wieczornych lub w sezonie zimowym Ale będzie to również dobry wybór, jeśli wybierasz się na ślub na plaży w stylu marynistycznym.

  Śluby Simony

  Fioletowy

  Uważany za kolor królewski, fioletowy jest wyrafinowany i kojarzy się z tajemnicą, szlachetnością, mądrością i duchowością.Jest optymalny dla ozdabianie uroczystości w dzień i w nocy w zależności od tego, czy skłaniają się ku lawendzie, fioletowi, lilakowi, purpurze czy pastelowej purpurze, wśród innych pochodnych tej palety.

  Kawa

  Jest to kolor ziemi i drewna, a więc zgodnie z psychologią koloru przywołuje bezpieczeństwo, stabilność i ochronę.Jest to tonacja, która choć jest optymalnym na jesienne wesela może być również dobrym sprzymierzeńcem w rustykalnych uroczystościach w cieplejszych porach roku.

  Zielona

  Kolor nadziei symbolizuje również odnowę, płodność, dobre samopoczucie i relaks. Świeży i organiczny, zielony będzie najlepszym wyborem. aby uczcić małżeństwo w stylu wiejskim, bohemy lub eko. Nacisk kładziony jest na elementy natury, takie jak rośliny czy kokardy z dzikimi liśćmi.

  Yessen Bruce Photography

  Szary

  Jest to kolor stonowany i dyskretny, który zachęca do spokoju i przekazuje dobry sens. Chociaż do niedawna był używany tylko do sukni ślubnych, dziś jest coraz bardziej poszukiwany w uniwersum ślubnym, na przykład w papeterii lub bieliźnie stołowej. Jak udekorować prosty ślub? W połączeniu z bielą, szarość bardzo dobrze sprawdza się w formalnych, inspirowanych minimalizmem połączeniach.

  Czarny

  Klasyczny i dystyngowany jak żaden inny, czarny ma konotacje, które kojarzą się z luksusem i władzą. Zrobisz różnicę, jeśli pójdziesz na czarny, chociaż ideałem jest dla miejskiego ślubu wieczorem, unikając przeciążenia z elementami w tym kolorze.Lub jest to również dobra opcja dla miejskiego ślubu. dla wspaniałych małżeństw zwłaszcza poprzez połączenie czerni z metalicznymi odcieniami.

  Rozkosze Premium

  Dorado

  Złoto jest związane z mocą słońca i męską energią, reprezentuje wiedzę, bogactwo i obfitość. Jest również związane z dobrobytem, sukcesem i triumfem.Złoto jest odpowiednie dla dekorowanie eleganckich wieczornych więzi ale należy go używać oszczędnie.

  Srebrny

  Srebro kojarzy się z wrażliwością księżyca i kobiecą energią, jest kolorem refleksyjnym, emocjonalnym i oczyszczającym; idealny do eleganckich dekoracji ślubnych Choć uzupełnia większość kolorów, kluczem jest dobór srebrnych detali.

  Wybór kolorów, oprócz tego, że będzie widoczny i uwieczniony na waszych zdjęciach, przekaże wiele o tym, jaka jest para, stąd tak ważne jest, aby wiedzieć, co kolory oznaczają dla małżeństwa i wybrać te, które najbardziej je reprezentują.

  Pomagamy znaleźć najpiękniejsze kwiaty na ślub Zapytaj o informacje i ceny Kwiaty i Dekoracje do firm w pobliżu Zapytaj o informacje
  Przewiń do góry